Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.276.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Battlefield 2042

Ima netko povećalo? Ne mogu pronaći nigdje.

 

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nečeš ni nači jer steam izgleda daje refund stoga odjednom masovan odljev igrača. Dok na originu od stotinu frendova sinoć baš gledam nitko nije upalio ovaj bf.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 12:25 (dery).
7 godina
offline
Battlefield 2042

Da barem netko razuman kupi DICE od ovih lešinara iz elektroničkih umjetnosti...

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

Da barem netko razuman kupi DICE od ovih lešinara iz elektroničkih umjetnosti...

Prije će ga EA zatvoriti nego prodati. Nitko se ne želi odreći IP-ova koje DICE posjeduje.

Druge strane ovo više nije isti DICE, dosta je starih veterana otišlo nakon BFV.

 

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ništa ne bi dobili jer je dice sada samo mrtvo slovo na papiru kao i njegov proizvod.

kradem mine iz minskog polja
7 godina
offline
Battlefield 2042

Naravno da se developeri izmjenjuju, ali u ovom slučaju DICE je kao takav "Brand" koji pruža proizvode. Maxis su izmasakrirali, ali su ga prepolovili na dva djela.

Neću im zaboraviti ono ruglo od posljednjeg Sim City-a i Simsa 4 koje ne vrijedi spominjati. 

 

Već sam napisao da mi je želja da EA propadne. Mislim da nikome ne bi teško palo 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Wolf88 kaže...
Brki1994 kaže...

Da barem netko razuman kupi DICE od ovih lešinara iz elektroničkih umjetnosti...

Prije će ga EA zatvoriti nego prodati. Nitko se ne želi odreći IP-ova koje DICE posjeduje.

Druge strane ovo više nije isti DICE, dosta je starih veterana otišlo nakon BFV.

 

 Dice ne posjeduje nista

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
Wolf88 kaže...
Brki1994 kaže...

Da barem netko razuman kupi DICE od ovih lešinara iz elektroničkih umjetnosti...

Prije će ga EA zatvoriti nego prodati. Nitko se ne želi odreći IP-ova koje DICE posjeduje.

Druge strane ovo više nije isti DICE, dosta je starih veterana otišlo nakon BFV.

 

 Dice ne posjeduje nista

 EA je formiran kao holding tvrtka, a DICE je njegova kčer firma koja je u punom vlasništvu EA.

DICE je zakonski vlasnik svih IP kao što su BF, frostbite engine. Da bi tehnički EA bio vlasnik on bi morao prebaciti vlasništvo tih IP-ova na Holdning kompaniju.

Gledaš li s jedne ili druge strane EA je vlasnik tih IP-ova

BF3:fluffy_inside
10 godina
offline
Battlefield 2042

Pod okriljem EA su na Steamovoj ljestvici neke igre pri vrhu. Koliko god gramziva ta kompanija bila, ovo nije ni poluproizvod. Još jednom, bez f2p sadržaja, bez BR-a, mogu se slikat i to se promjenit neće. Krilatica "Nema bespla ni kod stare babe." više ne vrijedi. Sad su druga vremena kojima BF i ko ga vodi jednostavno nisu dorasli.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Jbt razlike u grafici i atmosferi....

 

 

 

 

Battlefield player back then: ''Oh man, I cant wait what Battlefield will look like in 10 years''

Battlefield now:          ''Don't be sad, this is just how it work out sometimes.''

 Meni najdraži BF. Jer je od prvog dana radio bez nekih bugova, dizajn mapa mi bio dobar. Atmosfera kakvu rijetko koja igra ima, a i dodatnog sadržaja je bilo ko ni u jednoj igri. Ali su opet ljudi pokapali igru. 
Jedino je pucanje bilo čudno, ali se privikneš i na to.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

Jbt razlike u grafici i atmosferi....

 

 

 

 

Battlefield player back then: ''Oh man, I cant wait what Battlefield will look like in 10 years''

Battlefield now:          ''Don't be sad, this is just how it work out sometimes.''

 Meni najdraži BF. Jer je od prvog dana radio bez nekih bugova, dizajn mapa mi bio dobar. Atmosfera kakvu rijetko koja igra ima, a i dodatnog sadržaja je bilo ko ni u jednoj igri. Ali su opet ljudi pokapali igru. 
Jedino je pucanje bilo čudno, ali se privikneš i na to.

 Jer je ww1 tako dosadan da je mogao komotno biti DLC za bf5 ili nešto, a moderan setting je ono što svi žele

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 Meni najdraži BF. Ali su opet ljudi pokapali igru. 
Jedino je pucanje bilo čudno, ali se privikneš i na to.

 Napisali smo ja i još jedan kolega forumaš litanije šta je BF1 falio, i sam si reko, nemoš napisat da je u igri kojoj je pucanje 90% stvari koje radiš "čudno" i onda se čudit što su ljudi pokapali igru.

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
DICE - Multiplayer is what we do best.

Sastavio sam kratki video jer mi je bilo smiješno gledati njihov intervju prije izlaska igre
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Meni najdraži BF. Ali su opet ljudi pokapali igru. 
Jedino je pucanje bilo čudno, ali se privikneš i na to.

 Napisali smo ja i još jedan kolega forumaš litanije šta je BF1 falio, i sam si reko, nemoš napisat da je u igri kojoj je pucanje 90% stvari koje radiš "čudno" i onda se čudit što su ljudi pokapali igru.

 A gle čudno jer treba pucati u tom nekom ritmu da bi izbjegao spread koji je bio ogroman. Na taj način su se balansirale puške. SMGevi su trebali od 3 do 5 burstova i to se morao naviknuti na točni razmak tih burstova da bi dobio minimalni spread. SLRovi su imali single fire pace ili ritam pucanja koji se trebao pogoditi da svaki metak ide precizno. Dok LMGevi su imali prvo veliki spread,a onda bili precizni. Oni bili zamišljeni za prefire i supression.

 

Ideja im bila dobra, ali u praksi mnogli nisu mogli to prožvakati i trebalo dosta navikavanja na to. BF5 je to ispravio i tamo mi gunplay bio predobar, ali su zeznuli u drugim stvarima. Šteta što BF2042 nije naučio na greškama i pokupio najbolje iz BF1 i BF5.

13 godina
offline
Battlefield 2042

Pa ne može naučit jer su jedni ljudi radili bf3 i 4.

Pa druigi hardline. Pa treći bf1, pa četvrti bf5

 

I na kraju čistačica i domar napravili bf42 kao inhaus projekt.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Pa ne može naučit jer su jedni ljudi radili bf3 i 4.

Pa druigi hardline. Pa treći bf1, pa četvrti bf5

 

I na kraju čistačica i domar napravili bf42 kao inhaus projekt.

 Nakon BF5 otišlo dosta veterana, a i u doba izrade BF42 se promjenilo vodstvo par puta, a i kolko vidiš sad nakon izlaska opet opet su promjenili dva glavna čovjeka. To možda i objašnjava zašto igra izgleda kao da je par puta mjenjan smjer.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 18:16 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Hehe, glumac koji daje glas Angelu:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Izgleda da je ona brojka od 4.2M kopija BF2042 na izlasku kriva jer su brojali i free trial igrace  KLIK

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
DICE - Multiplayer is what we do best.

Sastavio sam kratki video jer mi je bilo smiješno gledati njihov intervju prije izlaska igre

 Ovaj dev kaze da je tech-tim(ne znamo koliko je tocno to bilo ljudi) radio godinu dana na prvoj verziji tornada. Imam par prijatelja koji rade u game devu, cak u FPS zanru i bas smo pricali nakon tog trailera kako je to zahtjevno i kolko im je vremena to uzelo, a pitanje kakav efekt ce imati na kraju. Sad znamo da je to vrijeme bilo baceno u vjetar...

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
Gogy7 kaže...
DICE - Multiplayer is what we do best.

Sastavio sam kratki video jer mi je bilo smiješno gledati njihov intervju prije izlaska igre

 Ovaj dev kaze da je tech-tim(ne znamo koliko je tocno to bilo ljudi) radio godinu dana na prvoj verziji tornada. Imam par prijatelja koji rade u game devu, cak u FPS zanru i bas smo pricali nakon tog trailera kako je to zahtjevno i kolko im je vremena to uzelo, a pitanje kakav efekt ce imati na kraju. Sad znamo da je to vrijeme bilo baceno u vjetar...

Pa to je najveći problem jer su utrošili puno vremena u gluposti, umjesto da su utrošili vrijeme u neke bitne stvari.

Pogotovo uz teške uvjete koje su imali zbog korone, ali to je problem ljudi koji su vodili projekt i koji nisu znali upravljati sa resursima.

 

Osječaj napucavanj nije loš, ali micanje klasa za specijaliste je idiotska odluka, gdje je nakon 5 min igranja bilo jasno da specijalisti ne pripadaju BF svijetu.

Nije problem u 128 igrača, nego je problem u mapama koje su stvarno loše dizajnirane. A glasovi i glazaba da ne govorim dođemi da rigam kada čujem Angel i ostale specijaliste.

Stvarno se nadam da će Vince Zampella uspijeti neke stavri popraviti.

 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...

Izgleda da je ona brojka od 4.2M kopija BF2042 na izlasku kriva jer su brojali i free trial igrace  KLIK

 

Očito je da lažu jer više ljudi gleda Krv nije voda nego kaj igra BF2042 na dnevnoj bazi.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Nečeš ni nači jer steam izgleda daje refund stoga odjednom masovan odljev igrača. Dok na originu od stotinu frendova sinoć baš gledam nitko nije upalio ovaj bf.

 

Ne daje Steam refund. Probao sam jučer drugi put refundati i opet su me odbili. Imam 18 sati u igri, zadnji put igrao 26.11. kad sam deinstalirao igru. Sve sam objasnio i tražio refund u Steam Wallet tako da opet potrošim novac na Steamu, svejedno su odbili.

 

Tako da ne znam kako ljudi s nekoliko puta više sati igranja dobiju refund, ja dvaput nisam uspio. Ili netko laže ili kriteriji nisu ujednačeni.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kažu da žele refund jer su makli rush mode.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Battlefield 2042

Don't be sad.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
dery kaže...

Nečeš ni nači jer steam izgleda daje refund stoga odjednom masovan odljev igrača. Dok na originu od stotinu frendova sinoć baš gledam nitko nije upalio ovaj bf.

 

Ne daje Steam refund. Probao sam jučer drugi put refundati i opet su me odbili. Imam 18 sati u igri, zadnji put igrao 26.11. kad sam deinstalirao igru. Sve sam objasnio i tražio refund u Steam Wallet tako da opet potrošim novac na Steamu, svejedno su odbili.

 

Tako da ne znam kako ljudi s nekoliko puta više sati igranja dobiju refund, ja dvaput nisam uspio. Ili netko laže ili kriteriji nisu ujednačeni.

 Pa kad očiti ne znaš steam refund pollicy. Igra se može vratiti i dobiti pare nazad samo ako ne pređeš 2 sata playtimea i da nije prošlo više od 14 dana od kupovine. Tako bi svi vraćali igre olako. Pređem igru za 10 sati neki singleplayer i vratim je, moš si mislit ne ide to tako.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Don't be sad.

 YAAARGH! Angel does it again!

uteče Medžedža!
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
hahaha maknuli su mi video s Reddita bez ikakve obavjesti zašto, nije bilo prijetnji nasiljem ni nista takvo. Samo hrpa ljudi nezadovoljni igrom i nacinom na koji je prezentirana.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
Q-Tip kaže...
dery kaže...

Nečeš ni nači jer steam izgleda daje refund stoga odjednom masovan odljev igrača. Dok na originu od stotinu frendova sinoć baš gledam nitko nije upalio ovaj bf.

 

Ne daje Steam refund. Probao sam jučer drugi put refundati i opet su me odbili. Imam 18 sati u igri, zadnji put igrao 26.11. kad sam deinstalirao igru. Sve sam objasnio i tražio refund u Steam Wallet tako da opet potrošim novac na Steamu, svejedno su odbili.

 

Tako da ne znam kako ljudi s nekoliko puta više sati igranja dobiju refund, ja dvaput nisam uspio. Ili netko laže ili kriteriji nisu ujednačeni.

 Pa kad očiti ne znaš steam refund pollicy. Igra se može vratiti i dobiti pare nazad samo ako ne pređeš 2 sata playtimea i da nije prošlo više od 14 dana od kupovine. Tako bi svi vraćali igre olako. Pređem igru za 10 sati neki singleplayer i vratim je, moš si mislit ne ide to tako.

 

Stvarno? Nakon dva sata playtimea i 14 dana od kupovine? Ajde! 

 

Naravno da znam refund policy, koncentriraj se. Poanta je da se pojavila hrpa komentara ljudi koji su zadnjih dana navodno dobili refund iako su debelo prešli navedene granice. Zbog toga sam pokušao ponovno, ali nije prošlo. 

 

Daj mi reci opet da si zapišem, kako ide... 14 sati i dva dana od kupovine? Ne, dva sata?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
BeLLicus kaže...
Q-Tip kaže...
dery kaže...

Nečeš ni nači jer steam izgleda daje refund stoga odjednom masovan odljev igrača. Dok na originu od stotinu frendova sinoć baš gledam nitko nije upalio ovaj bf.

 

Ne daje Steam refund. Probao sam jučer drugi put refundati i opet su me odbili. Imam 18 sati u igri, zadnji put igrao 26.11. kad sam deinstalirao igru. Sve sam objasnio i tražio refund u Steam Wallet tako da opet potrošim novac na Steamu, svejedno su odbili.

 

Tako da ne znam kako ljudi s nekoliko puta više sati igranja dobiju refund, ja dvaput nisam uspio. Ili netko laže ili kriteriji nisu ujednačeni.

 Pa kad očiti ne znaš steam refund pollicy. Igra se može vratiti i dobiti pare nazad samo ako ne pređeš 2 sata playtimea i da nije prošlo više od 14 dana od kupovine. Tako bi svi vraćali igre olako. Pređem igru za 10 sati neki singleplayer i vratim je, moš si mislit ne ide to tako.

 

Stvarno? Nakon dva sata playtimea i 14 dana od kupovine? Ajde! 

 

Naravno da znam refund policy, koncentriraj se. Poanta je da se pojavila hrpa komentara ljudi koji su zadnjih dana navodno dobili refund iako su debelo prešli navedene granice. Zbog toga sam pokušao ponovno, ali nije prošlo. 

 

Daj mi reci opet da si zapišem, kako ide... 14 sati i dva dana od kupovine? Ne, dva sata?

 Dobili su, al valjda preko origina.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...

Izgleda da je ona brojka od 4.2M kopija BF2042 na izlasku kriva jer su brojali i free trial igrace  KLIK

 Sad je već i meni neugodno... Susramlje bi rekli naši... 

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice