Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.648
|
čitano: 1.282.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Sretna Nova Godiona obožavateljima BF franšize 

 Pogodio si malu grupicu ljudi a nama hejterima ništa 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2022 11:55 (EXIMO).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Također i sretna Nova godina i onima koje je EA/DICE iznevjerio

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 4
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...
BeLLicus kaže...
Kendo kaže...
CyberDemonVZ kaže...

I, kakva je igra u 2022?

 Privikava se polako.

 Bajo moj koliko ti imaš već 200 sati?

 I više. Ali nemam tvoj skill pa napredujem polako. Da budem iskren skoro uopšte ne igram multiplayer jer je još uvijek to pokvarena i nedovršena igra. U solo modu vidiš kako bi to trebalo da bude što se tiče hitrega i fluidnosti servera. U multiplayeru dok se barem ne bude moglo birati regija da se ne ubacuju igrači sa pingom preko dvijesto ,a ti ne možeš utjecati na to, zaobilazim u širokom luku. Odradim weekly missions i natrag u opuštajuče napucavanje sa botovima. Samo nemojte misliti da je to lako. Staviš advanced mod i čim si veći level AI bolje igraju jer su i oni svi tvoj level pa se lako dogodi da ne možeš zauzeti ni prve zastave. 

 Da, najveći su problem igrači pinga preko 200, zato je bolje s botovima.

Da su igrači ispod 200 ping onda već bolji kdr bude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 Da, najveći su problem igrači pinga preko 200, zato je bolje s botovima.

Da su igrači ispod 200 ping onda već bolji kdr bude.

 Fila uvijek su igrači sa visokim pingom narušavali gameplay u svakom BF do sad. Admini su ih izbacivali ili je server bio poštelan da te sam izbaci. Ovdje toga nema i gameplay je različit od servera do servera. Negdje se lijepi sve što ispucaš negdje nikako upucati nekog. Ako to nekako ne poprave, da bolje je sa botovima. Ja ne igram kao neki za KDR.

(Gcro)K4lim3ro
13 godina
offline
Battlefield 2042

Fasicniran sam da ljudi u današanje vrijeme preferiraju radije igru protiv bota umjesto real life enemya.

Igra je smeće u svim pogledima netcodea, hitrega i to se slažem bez obzira pustilo hing pingere ili ne te neki serveri rade tako kriminalno loše da dobijem crveni hitmarker kao da sam ga ubio ali ne i kill ili me masu puta terminira nešto itd, ali opet ne bi palio botove jer ono malo šta sma vidio je smješno loše, ti botovi, jedino što si u pravu tad igra djeluje da radi bolje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja još je mogu vjerovati da je grafika od BF1 toliko bolja nego BF42

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Ja još je mogu vjerovati da je grafika od BF1 toliko bolja nego BF42

 

 

 

 

Stvarno što se  tiče grafike, skok sa BF4 na BF1 je jako velik. Da ne govorim kako se čini da je sve živo jako dobro optimizirano.

 

Skinuo sam prije neki dan baš BF1 da provjerim zašto mi je igra ostala u tako lošem sjećanju. Mislio sam si da ne može biti toliko razočaranje kao BF2042. Odmah naletim na Passchendaele i Somme. Nevjerojatno je kako su detaljne te mape, pogotovo Passchendaele. Ta mapa je baš ko neka vizija pakla. S druge strane sve ostalo je u toj igri očajno i ostajem uvjeren da je ta igra ishodište iz kojeg su krenuli problemi sa serijalom. Znači, nevjerojatan spam granata, mortari, zerganje, spread na puškama i gunplay koji je generalno za kurac, disbalans vozila, odnosno može se spawnati bilo koje vozilo ili avion, noobovski sweet spot za snajpere, super vojnici i behemoti, 3D spotanje, zapinjanje za svaki kurac kad se krećeš, itd... Masu tih debilnih stvari su prenijeli u BFV i BF2042. Izdržao sam 2 dana prije nego sam opet igru uninstalirao.

 

Jedino što BF1 ima je da vojnici zapravo djeluju kao da pripadaju nekoj vojsci i mapama je posvećeno puno više pažnje očito. BF1 mi je definitivno najgori naslov u franšizi.

 

 

 

 

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
Soldier977 kaže...

Ja još je mogu vjerovati da je grafika od BF1 toliko bolja nego BF42

 

 

 

 

Stvarno što se  tiče grafike, skok sa BF4 na BF1 je jako velik. Da ne govorim kako se čini da je sve živo jako dobro optimizirano.

 

Skinuo sam prije neki dan baš BF1 da provjerim zašto mi je igra ostala u tako lošem sjećanju. Mislio sam si da ne može biti toliko razočaranje kao BF2042. Odmah naletim na Passchendaele i Somme. Nevjerojatno je kako su detaljne te mape, pogotovo Passchendaele. Ta mapa je baš ko neka vizija pakla. S druge strane sve ostalo je u toj igri očajno i ostajem uvjeren da je ta igra ishodište iz kojeg su krenuli problemi sa serijalom. Znači, nevjerojatan spam granata, mortari, zerganje, spread na puškama i gunplay koji je generalno za kurac, disbalans vozila, odnosno može se spawnati bilo koje vozilo ili avion, noobovski sweet spot za snajpere, super vojnici i behemoti, 3D spotanje, zapinjanje za svaki kurac kad se krećeš, itd... Masu tih debilnih stvari su prenijeli u BFV i BF2042. Izdržao sam 2 dana prije nego sam opet igru uninstalirao.

 

Jedino što BF1 ima je da vojnici zapravo djeluju kao da pripadaju nekoj vojsci i mapama je posvećeno puno više pažnje očito. BF1 mi je definitivno najgori naslov u franšizi.

 

 

 

 

 Ne da mi se odgovarat inače na gluposti, ali ne mogu prešutit na jedno. Gunplay je za kurac? Pa u bf1 svaka puška radi onako kako treba radit, hitreg je besprijekoran, točno ono što se traži od PUCAČINE, to radi TOČNO onako kako TREBA u bf1. Od snajpera do onih kvazi smg-a.

I kakav faking disbalans vozila? Vozila se spawnaju u točno određenom intervalu na točno određenim pointima. Konačno igra u kojoj si ako si npr dobar pilot, srokao aa kamion i protivnički avion ili dva, znao da imaš npr 90-120 sekundi za harat po mapi jer te nemaju s čim skinut. Ili ako imaš samo jedan tenk, da se nećeš bezglavo sjurit usred fajta i da te 'pojedu' sa antitenk granatama za 20 sekundi. I balans vozila na 99% mapa je odličan, nemaš ih na svakoj točci, i na onima na kojima imaš, tamo su jer je ta lokacija nedaleko od 'fajt' točaka.

Ili ti i ja nismo igrali isti bf1 -.-

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
Soldier977 kaže...

Ja još je mogu vjerovati da je grafika od BF1 toliko bolja nego BF42

 

 

 

 

Stvarno što se  tiče grafike, skok sa BF4 na BF1 je jako velik. Da ne govorim kako se čini da je sve živo jako dobro optimizirano.

 

Skinuo sam prije neki dan baš BF1 da provjerim zašto mi je igra ostala u tako lošem sjećanju. Mislio sam si da ne može biti toliko razočaranje kao BF2042. Odmah naletim na Passchendaele i Somme. Nevjerojatno je kako su detaljne te mape, pogotovo Passchendaele. Ta mapa je baš ko neka vizija pakla. S druge strane sve ostalo je u toj igri očajno i ostajem uvjeren da je ta igra ishodište iz kojeg su krenuli problemi sa serijalom. Znači, nevjerojatan spam granata, mortari, zerganje, spread na puškama i gunplay koji je generalno za kurac, disbalans vozila, odnosno može se spawnati bilo koje vozilo ili avion, noobovski sweet spot za snajpere, super vojnici i behemoti, 3D spotanje, zapinjanje za svaki kurac kad se krećeš, itd... Masu tih debilnih stvari su prenijeli u BFV i BF2042. Izdržao sam 2 dana prije nego sam opet igru uninstalirao.

 

Jedino što BF1 ima je da vojnici zapravo djeluju kao da pripadaju nekoj vojsci i mapama je posvećeno puno više pažnje očito. BF1 mi je definitivno najgori naslov u franšizi.

 

 

 

 

 Pričaš neviđenu hrpetinu gluposti. Koliko si ti zapravo igrao Bf1, razumijem da netko ne voli WW1 tematiku ali ovdje si natrkeljao toliko nebuloza da je to strašno. Osim što igra izgleda fantastično što radi prefuludino, što je netcode vrhunski. Pa da krenemo spam granata kažeš? Jbg u operacijama ili breaktrough napadaju se 2 objectiva gdje se nalazi više ljudi i tu se bacaju granate koja me ubije svake prijestupne u conqestu toga ni nema znači nebitno, isto kao i mortari mora te pogodit po pola čela da te ubije. Spread sa puškama? Nisam primjetio da išta fali spreadu. Sve i jedna puška koju sam koristio a koristio sam ih more mi je radila savršeno malo je duži ttk ali ništa strašno naspram btf 4, petica je imala najbolji ttk i gunplay, super vojnici nebitni em su slijepi od one gas maske i vizira, easy se ona shotaju sa meleem chargom meni je njih gušt skidati, isto i i behemothi, zeppelin me bude u zraku duže od 3 minute, vlaku postaviš mine nestane prije nego dođe, samo treba igrati kao tim. A onaj brod je tek nebitan. Sweet spot mi nikad nije smetao obicno ne igram snipera to je uvijek bila klasa sa noobove koji ne rade nista nego kempaju cast izuzecima koji tu klasu igraju agresivno. 3D spotanje je tu bilo i prije btf 1 tako da sto je tu je, ni ja ga ne volim. Nisam primjetio da zapinjem od nesto u igri vjv bi to primjetio nakon toliko stotina sati pa bi mi zasmetalo. 

 

Najsredjeniji i najbolji Battlefield ikad u svakom segmentu. Petici je falilo sadrzaja iako je pucanje najbolje u serijalu. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
jopis kaže...

 Ne da mi se odgovarat inače na gluposti, ali ne mogu prešutit na jedno. Gunplay je za kurac? Pa u bf1 svaka puška radi onako kako treba radit, hitreg je besprijekoran, točno ono što se traži od PUCAČINE, to radi TOČNO onako kako TREBA u bf1. Od snajpera do onih kvazi smg-a.

I kakav faking disbalans vozila? Vozila se spawnaju u točno određenom intervalu na točno određenim pointima. Konačno igra u kojoj si ako si npr dobar pilot, srokao aa kamion i protivnički avion ili dva, znao da imaš npr 90-120 sekundi za harat po mapi jer te nemaju s čim skinut. Ili ako imaš samo jedan tenk, da se nećeš bezglavo sjurit usred fajta i da te 'pojedu' sa antitenk granatama za 20 sekundi. I balans vozila na 99% mapa je odličan, nemaš ih na svakoj točci, i na onima na kojima imaš, tamo su jer je ta lokacija nedaleko od 'fajt' točaka.

Ili ti i ja nismo igrali isti bf1 -.-

 

Spread i visual recoil su smanjili odnosno ukinuli tek na BFV. Taj dio sam mrzio u svakom BF-u i čim to vidim jednostavno mi pozli. Valjda možeš reći za svaki BF da ima puške koje su predviđene za određenu udaljenost. To ne znači da je gunplay dobar.

Ispada iz ovoga što si napisao da je balans dobar ako se vozila spawnaju u pravilnim intervalima na točkama. Izgleda da ti uopće nije bitan tip vozila.

 

BeLLicus kaže...

 

 Pričaš neviđenu hrpetinu gluposti. Koliko si ti zapravo igrao Bf1, razumijem da netko ne voli WW1 tematiku ali ovdje si natrkeljao toliko nebuloza da je to strašno. Osim što igra izgleda fantastično što radi prefuludino, što je netcode vrhunski. Pa da krenemo spam granata kažeš? Jbg u operacijama ili breaktrough napadaju se 2 objectiva gdje se nalazi više ljudi i tu se bacaju granate koja me ubije svake prijestupne u conqestu toga ni nema znači nebitno, isto kao i mortari mora te pogodit po pola čela da te ubije. Spread sa puškama? Nisam primjetio da išta fali spreadu. Sve i jedna puška koju sam koristio a koristio sam ih more mi je radila savršeno malo je duži ttk ali ništa strašno naspram btf 4, petica je imala najbolji ttk i gunplay, super vojnici nebitni em su slijepi od one gas maske i vizira, easy se ona shotaju sa meleem chargom meni je njih gušt skidati, isto i i behemothi, zeppelin me bude u zraku duže od 3 minute, vlaku postaviš mine nestane prije nego dođe, samo treba igrati kao tim. A onaj brod je tek nebitan. Sweet spot mi nikad nije smetao obicno ne igram snipera to je uvijek bila klasa sa noobove koji ne rade nista nego kempaju cast izuzecima koji tu klasu igraju agresivno. 3D spotanje je tu bilo i prije btf 1 tako da sto je tu je, ni ja ga ne volim. Nisam primjetio da zapinjem od nesto u igri vjv bi to primjetio nakon toliko stotina sati pa bi mi zasmetalo. 

 

Najsredjeniji i najbolji Battlefield ikad u svakom segmentu. Petici je falilo sadrzaja iako je pucanje najbolje u serijalu. 

 

Ok.

 

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
jopis kaže...

 Ne da mi se odgovarat inače na gluposti, ali ne mogu prešutit na jedno. Gunplay je za kurac? Pa u bf1 svaka puška radi onako kako treba radit, hitreg je besprijekoran, točno ono što se traži od PUCAČINE, to radi TOČNO onako kako TREBA u bf1. Od snajpera do onih kvazi smg-a.

I kakav faking disbalans vozila? Vozila se spawnaju u točno određenom intervalu na točno određenim pointima. Konačno igra u kojoj si ako si npr dobar pilot, srokao aa kamion i protivnički avion ili dva, znao da imaš npr 90-120 sekundi za harat po mapi jer te nemaju s čim skinut. Ili ako imaš samo jedan tenk, da se nećeš bezglavo sjurit usred fajta i da te 'pojedu' sa antitenk granatama za 20 sekundi. I balans vozila na 99% mapa je odličan, nemaš ih na svakoj točci, i na onima na kojima imaš, tamo su jer je ta lokacija nedaleko od 'fajt' točaka.

Ili ti i ja nismo igrali isti bf1 -.-

 

Spread i visual recoil su smanjili odnosno ukinuli tek na BFV. Taj dio sam mrzio u svakom BF-u i čim to vidim jednostavno mi pozli. Valjda možeš reći za svaki BF da ima puške koje su predviđene za određenu udaljenost. To ne znači da je gunplay dobar.

Ispada iz ovoga što si napisao da je balans dobar ako se vozila spawnaju u pravilnim intervalima na točkama. Izgleda da ti uopće nije bitan tip vozila.

 

 

 Naravno da mi nije bitan tip vozila jer očito nisi igrao bf1 više od 10h. Vozila su odlično balansirana, na manjim mapama je JEDAN tenk, na većima logično više, spawnpointi su im na flagovima, nije da ih je u bazi 10, vozila koristim vrlo dobro SVA, i tak mi svejedno oću letit, tenkirat, vozit aa truck, napravit ću za tim sasvim dovoljno da budem u top 3 na scoreboardu s bilo kojim vozilom. Gunplay ne dobar, nego odličan, najbolji u svim bfovima do tad/sad, rekoh, svaka puška ima smisla/primjenu i radi onak kak ta klasa treba radit.

To što tebi ne paše ww1 setup, ili grintaš ne znam zbog čega, ne moraš bespredmetno srat po jedinom bfu koji radi od prvog do zadnjeg dana onako kako treba u svim segmentima igre.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Neki BF direktor rekao di vidi da nije to baš sve super al da će se truditi da popravi situaciju...živi bili pa vidjeli.

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
jopis kaže...

 Naravno da mi nije bitan tip vozila jer očito nisi igrao bf1 više od 10h. Vozila su odlično balansirana, na manjim mapama je JEDAN tenk, na većima logično više, spawnpointi su im na flagovima, nije da ih je u bazi 10, vozila koristim vrlo dobro SVA, i tak mi svejedno oću letit, tenkirat, vozit aa truck, napravit ću za tim sasvim dovoljno da budem u top 3 na scoreboardu s bilo kojim vozilom. Gunplay ne dobar, nego odličan, najbolji u svim bfovima do tad/sad, rekoh, svaka puška ima smisla/primjenu i radi onak kak ta klasa treba radit.

To što tebi ne paše ww1 setup, ili grintaš ne znam zbog čega, ne moraš bespredmetno srat po jedinom bfu koji radi od prvog do zadnjeg dana onako kako treba u svim segmentima igre.

 

Pa dobro šta reći, ne slažem se, jer mislim da su iritantni mehanizmi naglašeni do nepodnošljivosti. Šta je nedostajalo načinu na koji su se spawnala vozila u BF4? Išli su mijenjati sistem koji je sasvim dobro služio svrsi. Stvarno uopće nije bitno kako tebi ide u nečemu nego je poanta generalni balans. Ostavljen je prostor da jedan tim može spawnati inferiorne stvari u odnosu na drugi. Zamisli da si u BF4 mogao umjesto tenka spawnati AA tenk, ili neki laki tenk, ili boga pitaj šta. Ako ti je ok da se može spawnati bilo koje vozilo, onda pretpostavljam nemaš ništa ni protiv ukidanja klasa, dostupnosti svih oružja i gadgeta, jer sa svime se može biti uspješan. U osnovi u DICE-u su to sad i napravili, jednostavno su sav balans bacili kroz prozor i jednostavno su pustili neka bude kaos.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
 Znači, nevjerojatan spam granata, mortari, zerganje, spread na puškama i gunplay koji je generalno za kurac, disbalans vozila, odnosno može se spawnati bilo koje vozilo ili avion, noobovski sweet spot za snajpere, super vojnici i behemoti, 3D spotanje, zapinjanje za svaki kurac kad se krećeš, itd... Masu tih debilnih stvari su prenijeli u BFV i BF2042. Izdržao sam 2 dana prije nego sam opet igru uninstalirao.

 

Jedino što BF1 ima je da vojnici zapravo djeluju kao da pripadaju nekoj vojsci i mapama je posvećeno puno više pažnje očito. BF1 mi je definitivno najgori naslov u franšizi.

 Hvala nebesima da se netko slaže, imao sam osjećaj da sam ušao u neku drugu stvarnost u kojoj je BF1 savršena igra, ili čak najbolji BF.

 

Sve što si rekao sam i ja primjetio kao najveće probleme, nadodo bi još da masu mapa ima velikih problema, npr Verdun gdje kao Francuz imaš užas od base spawna, i ako ti slučajno cappaju sve zastave, doslovno je nemoguće izaći sa spawna jer ima chokepoint od 30-ak metara, aspolutno mi je nejasno kako je netko playtestao takve stvari, ili npr. ballroom hall, gdje je 90% igrača samo oko te dvorane i snajperi na krovovima koji samo rokaju po ostalim pointovima, Sinaj na kojem je 90% mape prazno, a na ostalih 10% se nalazi sve, općrnito infantry only mape budu čisti zerg rush i clusterfuck od eksplozija, što i WWI i jest bio, al opet, ne znači da je svima zabavno.

Također, gunplay je nikakav, rijetko tko igra medica jer assault ima automate, jedva šta možeš namještat kod pušaka pa iste brzo dopizde, one hit kill range na snajperima ???, eto hitreg je super, ok, džaba što su oružja dosadna za popizdit, osima sačmarica koje su top topova.

 

Skinem svakih jedno god dana, odigram 10-ak sati, uživam u grafici, ugasim hud, igra postane repetetivna, obrišem je, i što me najviše drži jest da su

Ako je to vaš đir, meni je drago, ali meni je BF1 možda čak i najgori BF nakon BF2.

BFV je ono što je BF1 trebo bit.

 

 

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

BFV je ono što je BF1 trebo bit.

 

 

 Šteta što su ga osakatili manjkom sadržaja i supporta.

 

 

 

Koja grafika.....

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 2:28 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Neki BF direktor rekao di vidi da nije to baš sve super al da će se truditi da popravi situaciju...živi bili pa vidjeli. 

Neki BF direktor rekao di vidi da nije to baš sve super ......... 

Nije moguće da su našli zamjerku ovom masterpisu kojem iz dana u dan raste popularnost. Baš me zanima na osnovu čega su izvukli takav grozan zaključak i da su ovako prekritični prema sebi. Ja im stvarno skidam kapu jer ne može baš svatko napraviti ovakvu igru.. Respect  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 2:43 (MRSKI).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Krunoo7 kaže...

BFV je ono što je BF1 trebo bit.

 

 

 Šteta što su ga osakatili manjkom sadržaja i supporta.

 

 

Kad je management u DICE-u autističan. Pustit onakav reveal, pa onda ne jednom, nego 2x sjebati TTK i onda drugi put ostaviti mjesecima takvo stanje na užas onih koji su još uvijek igrali. Sve se to događalo u vrijeme kad su dodali Pacifik i kad su ljudi onako kolektivo mislili da su uspjeli okrenuti igru na pravi smjer. Koje je racionalno objašnjenje za to!? Na kraju šamarčina svima za kraj, očekivali objavu istočnog fronta, a oni lijepo kažu: Hvala vam na svemu, ukidamo podršku da bi napravili najbolji BF ikad. Znamo kako je to ispalo. Autistični, nema druge.

uteče Medžedža!
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
S Reddita.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
S Reddita.

 Može pričati ko god šta hoće ....igrao sam zadnje vrijeme stalno i uvjerio se da je igra totalno smeće za prijašnji DICEov standard koji su postavili sa Battlefield serijalom. 

 

Pored sveg sranja što se nalazi u igri definitivno mi je najbolje sranje vezano za to da ne možeš imati dobar aim na svim serverima. Jednostavno ti igra ne da preciznost.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2022 10:56 (Soldier977).
13 godina
offline
Battlefield 2042

U BF4 je bilo puno problema na početku, pa su kao bonus dodali na kraju još besplatno dvije mape: Outbreak i Dragon Valley 2015

Iz iskustva sa BF5, apsolutno ne možemo ništa očekivati. Jednostavno će prestati izdavati sadržaj, zatvoriti projekt i prebaciti se na novi.

Neće pokušati išta ispraviti ili barem nadoknaditi kvantiteom (mapama), kvalitetu. To je EA 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
animosity_frenzy kaže...
 Znači, nevjerojatan spam granata, mortari, zerganje, spread na puškama i gunplay koji je generalno za kurac, disbalans vozila, odnosno može se spawnati bilo koje vozilo ili avion, noobovski sweet spot za snajpere, super vojnici i behemoti, 3D spotanje, zapinjanje za svaki kurac kad se krećeš, itd... Masu tih debilnih stvari su prenijeli u BFV i BF2042. Izdržao sam 2 dana prije nego sam opet igru uninstalirao.

 

Jedino što BF1 ima je da vojnici zapravo djeluju kao da pripadaju nekoj vojsci i mapama je posvećeno puno više pažnje očito. BF1 mi je definitivno najgori naslov u franšizi.

 Hvala nebesima da se netko slaže, imao sam osjećaj da sam ušao u neku drugu stvarnost u kojoj je BF1 savršena igra, ili čak najbolji BF.

 

Sve što si rekao sam i ja primjetio kao najveće probleme, nadodo bi još da masu mapa ima velikih problema, npr Verdun gdje kao Francuz imaš užas od base spawna, i ako ti slučajno cappaju sve zastave, doslovno je nemoguće izaći sa spawna jer ima chokepoint od 30-ak metara, aspolutno mi je nejasno kako je netko playtestao takve stvari, ili npr. ballroom hall, gdje je 90% igrača samo oko te dvorane i snajperi na krovovima koji samo rokaju po ostalim pointovima, Sinaj na kojem je 90% mape prazno, a na ostalih 10% se nalazi sve, općrnito infantry only mape budu čisti zerg rush i clusterfuck od eksplozija, što i WWI i jest bio, al opet, ne znači da je svima zabavno.

Također, gunplay je nikakav, rijetko tko igra medica jer assault ima automate, jedva šta možeš namještat kod pušaka pa iste brzo dopizde, one hit kill range na snajperima ???, eto hitreg je super, ok, džaba što su oružja dosadna za popizdit, osima sačmarica koje su top topova.

 

Skinem svakih jedno god dana, odigram 10-ak sati, uživam u grafici, ugasim hud, igra postane repetetivna, obrišem je, i što me najviše drži jest da su

Ako je to vaš đir, meni je drago, ali meni je BF1 možda čak i najgori BF nakon BF2.

BFV je ono što je BF1 trebo bit.

 

 

 Molim? BF2 je Mercedes 500E W124. Sve ostalo su C klase. Ako i to...

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
StonedAssassin kaže...

 Molim? BF2 je Mercedes 500E W124. Sve ostalo su C klase. Ako i to...

 Sad kontam da sam se krivo izrazio, mislio sam vremenski nakon BF2, jer sam ove prije slabo igrao, ne to da je BF2 bio najgori.

Say hello to my little friend
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Oprošteno ti je .

 

S tim da sam mrzio tu igru kad je izašla jer nije podržavala moju mrcinu od nvidie zato što nije imala shadere 2.0.

5 godina
offline
Battlefield 2042

This is a sadness. That's it for EU Portal servers : battlefield2042 (reddit.com)

 

Neki điber stranicu prije kaže da je igra top... Buhahahaha!

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Srce Isusovo kaže...

This is a sadness. That's it for EU Portal servers : battlefield2042 (reddit.com)

 

Neki điber stranicu prije kaže da je igra top... Buhahahaha!

 Budi optimist.

"Gle, čak 6 servera online! Moglo je biti i 0 do sad"

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Srce Isusovo kaže...

This is a sadness. That's it for EU Portal servers : battlefield2042 (reddit.com)

 

Neki điber stranicu prije kaže da je igra top... Buhahahaha!

 Budi optimist.

"Gle, čak 6 servera online! Moglo je biti i 0 do sad"

 Gle kolko mjesta ima...
Nema mi goreg od toga kad su svi serveri puni pa moram cekat u redu. 

Na sve su mislili

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Samo da bude igrača dovoljno....

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Meanwhile in Tarkov 

Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja osobno poznam jednog momka koji igra BF. On je gay. Vi povežite ostalo.

PRN8 JBG MOR8
 
8 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice