Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.103
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 2042

Igra je i tak umrla, nema nikog na serverima. Umro je i serijal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dtrixxx kaže...
Friday kaže...

BTW - jedna od najkul stvari u novom BF je to da mogu ubijati svoje suborce sa supply dropom. Eto, barem su nesto napravili dobro...

Super stvar za pocetak runde za nafarmat bodove.

 

Ako ostanem bez vozila i izbaci me u bazu, samo pocnem bacati supply na glavu mojim AFK suigracima i onda ih revivam i tako ukrug koliko stignem, revivam ih nekad i po 5-10 na pocetku ako ih je dovoljno afk, jos bolje ako su jedan kraj drugog mozes dvojicu sa jednim dropom

 

 Zato ja ovaj BF igram jedino protiv botova jer oni prave manje gluposti nego ovi random igrači. Čak nekad i timski igraju.

(Gcro)K4lim3ro
14 godina
offline
Battlefield 2042

Trebaš samo naći 127 dobrih prijatelja i igrate timski. Prije partije se položi krataka zakletva da se ima slušati komandant.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...
dtrixxx kaže...
Friday kaže...

BTW - jedna od najkul stvari u novom BF je to da mogu ubijati svoje suborce sa supply dropom. Eto, barem su nesto napravili dobro...

Super stvar za pocetak runde za nafarmat bodove.

 

Ako ostanem bez vozila i izbaci me u bazu, samo pocnem bacati supply na glavu mojim AFK suigracima i onda ih revivam i tako ukrug koliko stignem, revivam ih nekad i po 5-10 na pocetku ako ih je dovoljno afk, jos bolje ako su jedan kraj drugog mozes dvojicu sa jednim dropom

 

 Zato ja ovaj BF igram jedino protiv botova jer oni prave manje gluposti nego ovi random igrači. Čak nekad i timski igraju.

 Igra je previse kaoticna i uopce ne nagraduje timski rad nego se svak zabavi o svom poslu, zato je DICE napravio superheroje sa mocima umjesto klasa tako da ti ne treba team i svi su "one man army". Nema se smisla truditi ako ne igras sa prijateljima gdje znate sto radite i to ima smisla. Pogotovo sada kada je duplo igraca, utjecaj pojedinca je jos vise umanjen.

 

Jedino sto je trenutno "zabavno" su vozila i to najvise iz razloga sto u njima manje osjetis stotinu drugih bugova, los hitreg, rubberbanding itd.

 

Infantry je u 90% slucajeva gubljenje vremena gdje pola puta umrem od tih istih vozila u maratonu izmedu zastava. Kada DICE napravi igru gdje se nagraduje i podupire timski rad onda ce ljudi tako i igrati.

 

Nisu igraci krivi sto ih igra ne usmjerava u team play. Tko je kriv sto mene nitko nije repairao u 50 sati igranja? Tko je kriv sto ne znam tko nosi metke a tko heal? Tko je kriv sto ja trcim prema liku koji umire i on svejedno pritisne Space i pomnozis puta koliko vremena si izgubio trceci 50 metara za svakog lika da pojedes govno.

 

Commo rose je zbugan za koristenje i uopce ne primjetim call outove jer su dole negdje u kutu malim slovima i ljudima se neda koristiti niti se zvucno cuje kako treba. I mogu tako u nedogled nabrajati zasto random igraci prave gluposti, jer su gluposti ocito zabavnije od igranja objektiva po ovom receptu kakvog je DICE smislio.

10 godina
offline
Battlefield 2042

Jako malo mapa u all out warfare, malo oruzja... opcenito malo sadržaja, baš mršavo. Igra ko igra mi nije toliko strašna, ali imam osjecaj da sam zapeo na Manifest mapi

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
D3lBoy kaže...

Jako malo mapa u all out warfare, malo oruzja... opcenito malo sadržaja, baš mršavo. Igra ko igra mi nije toliko strašna, ali imam osjecaj da sam zapeo na Manifest mapi

 Istina, nadam se da budu ubrzo dodali neke mape pa nek crknu dušma...ovaj vajneri

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
D3lBoy kaže...

Jako malo mapa u all out warfare, malo oruzja... opcenito malo sadržaja, baš mršavo. Igra ko igra mi nije toliko strašna, ali imam osjecaj da sam zapeo na Manifest mapi

 Istina, nadam se da budu ubrzo dodali neke mape pa nek crknu dušma...ovaj vajneri

  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...
D3lBoy kaže...

Jako malo mapa u all out warfare, malo oruzja... opcenito malo sadržaja, baš mršavo. Igra ko igra mi nije toliko strašna, ali imam osjecaj da sam zapeo na Manifest mapi

 Istina, nadam se da budu ubrzo dodali neke mape pa nek crknu dušma...ovaj vajneri

Misliš bit će to ok ahahahaha. Proučite malo ovu mapu i njeno bogatstvo izgleda kao kad su igre bile u začetku negdje u prošlom stolječu. Od svih dosad bf koliko god da smo ih napadali u početku ovaj je klasa za sebe i primjer šta se dogodi kad nekompetencija preuzme uzde. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 17:08 (dery).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Misliš bit će to ok ahahahaha. Proučite malo ovu mapu i njeno bogatstvo izgleda kao kad su igre bile u začetku negdje u prošlom stolječu. Od svih dosad bf koliko god da smo ih napadali u početku ovaj je klasa za sebe i primjer šta se dogodi kad nekompetencija preuzme uzde. 

 

Koja praznina, pa to je strasno. I unatoc tome - grozne performanse

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Trebaš samo naći 127 dobrih prijatelja i igrate timski. Prije partije se položi krataka zakletva da se ima slušati komandant.

 Da sad je to problem, ali u vrijeme BFBC2, BF3 i 4 samo sa ovog foruma su bila dva platoona sa po 100 članova, pa još PIS, Gerijatrija, iksići, Mc(donald) klan i ... klanovi iz susjednih zemalja za napuniti dva takva servera. Ali onda smo imali svoj server sa svojim adminima Danny, Pirat, Kuky.. koji smo mi plaćali i rokali svaki dan do duboko u noć. Za tim žale ovi stariji prdonje sa foruma jer toga više biti neće.

(Gcro)K4lim3ro
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 17:24 (Kendo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
dtrixxx kaže...
Tko je kriv sto ne znam tko nosi metke a tko heal? Tko je kriv sto ja trcim prema liku koji umire i on svejedno pritisne Space i pomnozis puta koliko vremena si izgubio trceci 50 metara za svakog lika da pojedes govno.

 

 

Ovo su barem najavili popraviti u idućem patchu.

uteče Medžedža!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

I druge postavke. Kao što rekoh, da sam stavio na neku custom low kombinaciju, vrtilo bi se kao i na tim klipovima. Uglavnom, sa starijim ryzenima se može skroz komotno igrati, barem po mom iskustvu. 

Tread softly because you tread on my dreams.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Pa stavi kao u videu, ljudi imaju prosjek 70 sa istom karticom, što je dosta bolje i igrivije od tvojih 50.

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Isprobao sam ovo i cini mi se da je FPS malo stabilniji. Umjesto 30% procesora igra sada koristi 50% ali nemam nikakav boost u framerate-u

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Stavio bih, no kao što sam napisao tamo, nisam ganjao fps jer sam skužio da neću dugo igrati (dakle, uninstall) 😁

Tread softly because you tread on my dreams.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Sve bolje i bolje... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Kakva su iskustva s Nvidia image scaling? Dobijate li boost ukoliko koristite navedenu tehnologiju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

Kakva su iskustva s Nvidia image scaling? Dobijate li boost ukoliko koristite navedenu tehnologiju?

 probao, isti k, samo prljavije i mutnije..

battlenet: SUGARfree#21113
12 godina
offline
Battlefield 2042

ova igra mi se sve vise gadi i gadi, ni u 5 ujutro nemos odigrat.. vrti ovaj screen cijelo vrijeme...

battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Jel neko spomenia janjetinu??

PRN8 JBG MOR8
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Jel neko spomenia janjetinu??

 U Grudama?

Battlelog: MUDO_HR
5 godina
offline
Battlefield 2042

Dakle... 2021 je pokopala mnoge tako i ovo sranje od igre (od bf4 nadalje je sranje) i studija. Dođe mi da platim misu za ove budale koje su kupovale grafičke kartice samo zbog battlefielda- ali neću... Buahahahaha.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Istekla pretplata pa napokon može nešto iskreno reći

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
amater_2 kaže...
NestašniDubravko kaže...

Jel neko spomenia janjetinu??

 U Grudama?

 Znam lika koji zna pravit burgere da sebi prste pojedeš

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
amater_2 kaže...
NestašniDubravko kaže...

Jel neko spomenia janjetinu??

 U Grudama?

 Znam lika koji zna pravit burgere da sebi prste pojedeš

 A sta mislis na burger od janjetine...i jos Friday  pijucka caj uz to.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
hrka11 kaže...
MRSKI kaže...
amater_2 kaže...
NestašniDubravko kaže...

Jel neko spomenia janjetinu??

 U Grudama?

 Znam lika koji zna pravit burgere da sebi prste pojedeš

 A sta mislis na burger od janjetine...i jos Friday  pijucka caj uz to.

 

A tribalo bi nešto organizirati....pa da Dujo sam pojede 40 čevapa. 

Battlelog: MUDO_HR
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
amater_2 kaže...

 

A tribalo bi nešto organizirati....pa da Dujo sam pojede 40 čevapa. 

 Ko i zadnji put,od 40 cevapa pojeo ih jedva 10...kaze napit ce se,piva ovo ono,kad je dosa fantu pio cili dan...

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Battlefield 2042

Pa dobro on onako sitan dobro je i 10 pojeo

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Nit jede nit pije ali ima dobro srce

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
hrka11 kaže...
amater_2 kaže...

 

A tribalo bi nešto organizirati....pa da Dujo sam pojede 40 čevapa. 

 Ko i zadnji put,od 40 cevapa pojeo ih jedva 10...kaze napit ce se,piva ovo ono,kad je dosa fantu pio cili dan...

 A jbt pa ženu je doveo sa sobom, ne može se ludirat. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice