Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.276.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battlefield 2042

Otišao glavni voditelj dizajna Fawzi Mesmar: https://www.ign.com/articles/dice-head-of-design-fawzi-mesmar-leaves-company-following-battlefield-2042-launch

Prije Battlefielda 2042, radio je u Kingu na Candy Crush Saga???  

Nije moglo ni drugačije ispasti 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Otišao glavni voditelj dizajna Fawzi Mesmar: https://www.ign.com/articles/dice-head-of-design-fawzi-mesmar-leaves-company-following-battlefield-2042-launch

Prije Battlefielda 2042, radio je u Kingu na Candy Crush Saga???  

Nije moglo ni drugačije ispasti 

 

 To je znaci pozitivna stvar sada

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
online
Battlefield 2042

Definitivno poztivno, iduči battlefield će biti najbolji ikada.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Mali heli mi nikako ne pase. Igrao sam pola runde s njim na Kaleidoscope i nitko me nije srusio ali ne znam jesam uspio mozda par ljudi ubiti. Izuzetno je tesko nisaniti i drzati "throttle" jer se nos cijelo vrijeme dize gore. Rakete mi se cine full neprecizne i slabasne a strojnica pogotovo. Gledam sada patch notes i nerfali su to (cak i strojnicu koja mi djeluje bas potpuno neupotrebljiva). Dosta sam letio u BF3 i BF4 sa scoutima ali na ovo se nikako ne mogu naviknuti...

 Nije do helija,do tebe je. Jer su njubina. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 11:10 (drahic).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Poanta, trenutno ne postoji procesor koji bi mape sa 128 igrača tjerao lockano na 144hz monitoru.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 Poanta, trenutno ne postoji procesor koji bi mape sa 128 igrača tjerao lockano na 144hz monitoru.

 

Bas dobro da mi upravo stize 165Hz monitor

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Vidim ljudi su pola-pola oko toga treba li scoreboard ili ne. Bez scoreboarda si navodno bolja osoba, skoro pa gay afroamerikanka islamske vjeroispovijesti.. A kad imaš scoreboard onda se samo stresiraš i znojiš tijekom igranja. Pa *ebote, želim se stresirati i znojiti.  8 sati na dan igram solitaire u općini i treba mi malo akcije.

PSN - darklydexter
Moj PC  
10 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Jel sto bolje nakon danasnje zakrpice?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
starblack kaže...
Jel sto bolje nakon danasnje zakrpice?

 

Malo je vedrije jutros. Ali zahladilo je...

Freak Show Inc.
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
😂😂😂
Aj ž 🍻
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Evo ja sam testirao patch, AR puške konačno rade kako treba, a i ostale, maknuli su taj random spread, M5A3 melje, 3x scope, LWG Grip, short barrel, extended mag i spreman si. PP29 prejak nerf je dobio i ne isplati se više koristiti, ogroman vertical recoil je dobio čak i na close range puška vibrira u rukama, na mid range ni ne želite pucati koliko baca. No to i nije toliko bitno sad kad rade normalno ostale puške.

Moj PC  
7 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...

Evo ja sam testirao patch, AR puške konačno rade kako treba, a i ostale, maknuli su taj random spread, M5A3 melje, 3x scope, LWG Grip, short barrel, extended mag i spreman si. PP29 prejak nerf je dobio i ne isplati se više koristiti, ogroman vertical recoil je dobio čak i na close range puška vibrira u rukama, na mid range ni ne želite pucati koliko baca. No to i nije toliko bitno sad kad rade normalno ostale puške.

 Ajd, lijepo pročitati. Probam poslije posla.

 

Nego, zašto to uvijek naprave s OP puškama? Naprave nerf takav da je više nitko ne želi koristiti :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
 

Nego, zašto to uvijek naprave s OP puškama? Naprave nerf takav da je više nitko ne želi koristiti :D

 

Zato sto im je stalo do community-ja...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
drahic kaže...
Friday kaže...

Mali heli mi nikako ne pase. Igrao sam pola runde s njim na Kaleidoscope i nitko me nije srusio ali ne znam jesam uspio mozda par ljudi ubiti. Izuzetno je tesko nisaniti i drzati "throttle" jer se nos cijelo vrijeme dize gore. Rakete mi se cine full neprecizne i slabasne a strojnica pogotovo. Gledam sada patch notes i nerfali su to (cak i strojnicu koja mi djeluje bas potpuno neupotrebljiva). Dosta sam letio u BF3 i BF4 sa scoutima ali na ovo se nikako ne mogu naviknuti...

 Nije do helija,do tebe je. Jer su njubina. 

 Treba malo igrati da otključaš 30 mm top i zrak zemlja rakete pa da vidiš kako radi. Za pješadiju top plus rakete svaki prelet preko zgrade kad brane zadnju zastavu par killova. Okretan je, brzo puni rakete ali i brzo pada kad ga pogode.

Neznam tko to igra BF sad ali nitko nezna što da radi kad im označiš heli ili tenk sa soflamom. Svi nose bacače ali nitko ne koristi blagodati kad ti netko na tanjiru posluži kill.

(Gcro)K4lim3ro
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Otišao glavni voditelj dizajna Fawzi Mesmar: https://www.ign.com/articles/dice-head-of-design-fawzi-mesmar-leaves-company-following-battlefield-2042-launch

Prije Battlefielda 2042, radio je u Kingu na Candy Crush Saga???  

Nije moglo ni drugačije ispasti 

 

 I Špelac je radio u Rvackoj, pa sad tamo glavni kuraba u Irskoj. 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...
...

Neznam tko to igra BF sad ali nitko nezna što da radi kad im označiš heli ili tenk sa soflamom. Svi nose bacače ali nitko ne koristi blagodati kad ti netko na tanjiru posluži kill.

 Uglavnom furam municiju za društvo, pa ako please može opis?

Standardni RPG (kak se već ovdje zove) se također locka na Soflam mete?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Kendo kaže...
...

Neznam tko to igra BF sad ali nitko nezna što da radi kad im označiš heli ili tenk sa soflamom. Svi nose bacače ali nitko ne koristi blagodati kad ti netko na tanjiru posluži kill.

 Uglavnom furam municiju za društvo, pa ako please može opis?

Standardni RPG (kak se već ovdje zove) se također locka na Soflam mete?

 Da, ali ne samo on, nego i npr rakete iz vozila koje inace ne mogu lockat na vozilo (npr. Barrage missiles iz MAV vozila. Ispali 4 komada i sve moze lockat na metu ako je oznacena Soflamom)

Origin: IsusCmarobnjak
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 15:48 (Cmarobnjak).
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Kendo kaže...
...

Neznam tko to igra BF sad ali nitko nezna što da radi kad im označiš heli ili tenk sa soflamom. Svi nose bacače ali nitko ne koristi blagodati kad ti netko na tanjiru posluži kill.

 Uglavnom furam municiju za društvo, pa ako please može opis?

Standardni RPG (kak se već ovdje zove) se također locka na Soflam mete?

 Vrlo slično kao u BF4. I tenkovi i howecraft, MAV i onaj mali brzi tenkić imaju navođeće rakete tow i sl., naravno kad se otključaju. Ja imam sve to otključano ali izgleda i jedini koji ima soflam ( oko 60 levela se otključa). Nažalost nisam vidio mogučnost da se postavi na tronožac kao u BF4 već ga nosiš kao dvogled pa si ga ne možeš sam sebi postaviti.

(Gcro)K4lim3ro
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 I Špelac je "radio" u Rvackoj, pa sad tamo glavni kuraba u Irskoj. 

 

Ispravio sam ti

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jel netko probao igrati sa r5 1600 af i gtx 1660 super, 

 Takva mi je konfa, pa trebam savjet vrijedi li mi kupovati igru? Hvala na odgovoru!

dododomba
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dododomba kaže...

Jel netko probao igrati sa r5 1600 af i gtx 1660 super, 

 Takva mi je konfa, pa trebam savjet vrijedi li mi kupovati igru? Hvala na odgovoru!

 Samo betu, R5 1600x i 1060. 1080p

Na granici neigrivosti.

Full igru nisam probao. Kod nekih se vrti malo bolje nego beta, tak da bi moglo biti nešto od toga. Pričekaj iskustva baš onih koji su probali

 

 

 

 

Btw, baš se lijepo prisjetiti :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dododomba kaže...

Jel netko probao igrati sa r5 1600 af i gtx 1660 super, 

 Takva mi je konfa, pa trebam savjet vrijedi li mi kupovati igru? Hvala na odgovoru!

 Ja igram sa R5 3600 + 1060... Sve low, FPS od 60-80, ovisno o događanjima na ekranu.

 

Bene docet, qui bene distinguit.
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Izgleda da ću morat procesor mijenjat, uff 

Hvala na odgovorima!

dododomba
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
dododomba kaže...

Izgleda da ću morat procesor mijenjat, uff 

Hvala na odgovorima!

 

Prodam ti ja 3900x pa ces opet imati 70 fps... Ali barem ces imati vise kucica u task manageru

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dododomba kaže...

Izgleda da ću morat procesor mijenjat, uff 

Hvala na odgovorima!

 Po meni se ne isplati. Veći utjecaj će imati grafika, ali stanje s grafikama danas je neka druga tema...

Bene docet, qui bene distinguit.
10 godina
offline
Battlefield 2042

Battlefield 2077, ups, špricanje

مرګ ژوبله
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Hahaha ovo mi je jebeno čeg se ekipa sjeti:

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield 2042

Patch je malo popravio stanje (random bullet spread pogotovo) pa sad ajd igjica ne vrijedi 0€ nego čak 10-15€.... Toliko je dobra da još nisam ispucao onih 10 sati na EA Play...

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ma kakvi patchevi niko ovo ne moze popatchat. Zato imamo:

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice