Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 

 

RendeZook...koja reakcija ekipe i njega :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Battlefield 2042

Na stranu cinematik trejler iz kojeg se ne može ništa zaključiti, do prvog gameplaya,mislim  da su totalno fulali sa soundtrackom. neki k.... svira u pozadini bez imalo duše. Gledam ovaj kratki video i razlika mi je nebo i zemlja.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 13:15 (MRSKI).
Moj PC  
14 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Na stranu cinematik trejler iz kojeg se ne može ništa zaključiti, do prvog gameplaya,mislim  da su totalno fulali sa soundtrackom. neki k.... svira u pozadini bez imalo duše. Gledam ovaj kratki video i razlika mi je nebo i zemlja.

 

 Ma dobro lupa ono na kraju bubne pošteno, ovo svirkica u pozadini na kraju je lagana pratnja ne obaziri se na to.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 13:25 (dery).
13 godina
offline
Battlefield 2042

ne bude li pošten theme song u gameplay revealu ništa od preordera, mrski već cancelao preorder.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Jebiga ne može se više napravit ko šta je bilo u bf4 i 3, ovo isto dobro dere.Ima ono struganje ko bf4 te završnicu. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 13:35 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Na stranu cinematik trejler iz kojeg se ne može ništa zaključiti, do prvog gameplaya,mislim  da su totalno fulali sa soundtrackom. neki k.... svira u pozadini bez imalo duše. Gledam ovaj kratki video i razlika mi je nebo i zemlja.

 

 Moram priznati, netko je ovo baš lijepo namjestio. Dobar im je bio taj soundtrack.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ovaj 128pl mod naprosto zaziva povratak commandera. Doduše  ne onog iz BF4 već onog iz BF2.

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
9 godina
offline
Battlefield 2042

Inače sam kupovao Battlefielde na Cdkeys za 40 eura prije izlaska, ima i sada ta opcija na cdkeysu ali to više neće biti opcija za mene premda se ta cijena nudi samo za igru na Originu, no fucking way da igram igru preko origina ne možeš ni screenshoot napraviti, tako da jebiga dajem 60 eurica, mozda i vise i ovaj Gold Edition je primamljiv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
red_bull kaže...

Dok god rade ps4 verziju, ima nade da low nebude"previsok"

 PS4 verzija će biti limitirana sa manjim mapama i duplo manje igrača na serveru itd. tako da to neće igrati neku ulogu. PC i PŠ5 verzija će biti puno "naprednija" verzija igre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

vidjet ćemo kako su to smislili

 

Nešto kao BFV i BF4 perkovi i specijalizacije, ali nadrkano na en-tu...!?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
mrfloyd kaže...

Ovaj 128pl mod naprosto zaziva povratak commandera. Doduše  ne onog iz BF4 već onog iz BF2.

 

 

Aleluja!!!

Freak Show Inc.
13 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2042

Pa koja je razlika izmedu tih novih "specijalista" i ovoga sto vec postoji u BFV kao "combat role"?

 

Ne vidim sto je tu novo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ak se ne varam, i u BF4 si imao isto takve specijalizacije "Deffensive, Offensive, Ghost i još nešta" ?

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...

Ak se ne varam, i u BF4 si imao isto takve specijalizacije "Deffensive, Offensive, Ghost i još nešta" ?

 

Da, ali to nije imalo neki presudan utjecaj, ovo će biti tako da stvarno ima velik utjecaj na samu igru!

Barem ja to tako kontam...

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Budući da sad vojnici imaju ime i prezime, znači li to da će doslovno isti vojnik XY moći biti na bilo kojoj sukobljenoj strani, hoće li imati isti skin? Zapravo mi nije baš jasno ko se bori protiv koga. Ameri i Rusi koriste ove 'koji nemaju naciju' u proxy ratovima? Kako ćemo razlikovati neprijatelje ako frakcije nemaju jasnu distinkciju u uniformama i vozilima?

 

Na traileru se jedino na početku kada padne onaj avion na 'Damavand-u' jasno vide moderne američke uniforme. Sve ostalo je nekakav bućkuriš svega i svačega. Ne sviđa mi se to baš.

uteče Medžedža!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

kud je bilo teško dosad skuzit neprijatelja sada, ako je tako kako kažeš bit će još teže.

 

Nije novo da ubijas u enemy teamu iste charactere kao svoje, ali valjda će imat distinktivne uniforme za jednu stranu ili za drugu da se razlikujemo.

 

još uzet u obzir da je to 64 enemy... nezz, živo me zanima što su smislili i hoce li to to biti funkcionalno.

 

no živi bili pa vidjeli u nedjelju

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Haha, sad mi je Youtube počeo preporučati Trailer reaction videje.

LOL, ima ih odličnih 

 

 

EDIT: OK, ovo nisam očekivao :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 21:17 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
mrfloyd kaže...

 

Da, ali to nije imalo neki presudan utjecaj, ovo će biti tako da stvarno ima velik utjecaj na samu igru!

Barem ja to tako kontam...

 Kako nije? Pa defensive perk je tjero većinu pušaka da moraju opucat dodatan metak da te ubiju, snajperi nisu OHK na blizinu u prsa, onaj repair dok si u vozilu je napravio od toga da je repair tool samo bacanje slota

Say hello to my little friend
8 godina
online
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Budući da sad vojnici imaju ime i prezime, znači li to da će doslovno isti vojnik XY moći biti na bilo kojoj sukobljenoj strani, hoće li imati isti skin? Zapravo mi nije baš jasno ko se bori protiv koga. Ameri i Rusi koriste ove 'koji nemaju naciju' u proxy ratovima? Kako ćemo razlikovati neprijatelje ako frakcije nemaju jasnu distinkciju u uniformama i vozilima?

 

Na traileru se jedino na početku kada padne onaj avion na 'Damavand-u' jasno vide moderne američke uniforme. Sve ostalo je nekakav bućkuriš svega i svačega. Ne sviđa mi se to baš.

Pravi pr0 ima crt monitor i bindan makro na lijevi i desni klik da prvo ide Q pa onda fire/ADS. I na WASD isto.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Ček samo malo.

Moraš odabrati nekog specijalistu? Ako ih ima samo 10, onda će cijela mapa biti puna istih.

Ako ne moraš, kako će onda postojati klase?

I na što idu skinovi? Vidim u traileru da ih ima mnogo.

 

 

 

P.S. nitko ni na jednom videu nije spomenuo ženu s rogovima. Vidi se više puta u traileru. Najbolje kad stoji pred uraganom.

To je nešto normalno, pa mi je samo promaklo... ili?

 

EDIT: GDJE JE C4??? Nisu ga imali na quadu kad je pogodio heli. Nemoj mi reći da ga neće biti u BF2042?? :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 23:41 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 

 

EDIT: GDJE JE C4??? Nisu ga imali na quadu kad je pogodio heli. Nemoj mi reći da ga neće biti u BF2042?? :(

 Dobit ćeš C5

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BF2 je imao servere za 128 igraca, kolko se sjecam zvao se Project Reality. Jel to itko igrao?
مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Budući da sad vojnici imaju ime i prezime, znači li to da će doslovno isti vojnik XY moći biti na bilo kojoj sukobljenoj strani, hoće li imati isti skin? Zapravo mi nije baš jasno ko se bori protiv koga. Ameri i Rusi koriste ove 'koji nemaju naciju' u proxy ratovima? Kako ćemo razlikovati neprijatelje ako frakcije nemaju jasnu distinkciju u uniformama i vozilima?

 

Na traileru se jedino na početku kada padne onaj avion na 'Damavand-u' jasno vide moderne američke uniforme. Sve ostalo je nekakav bućkuriš svega i svačega. Ne sviđa mi se to baš.

 

fila2208 kaže...

kud je bilo teško dosad skuzit neprijatelja sada, ako je tako kako kažeš bit će još teže.

 

Nije novo da ubijas u enemy teamu iste charactere kao svoje, ali valjda će imat distinktivne uniforme za jednu stranu ili za drugu da se razlikujemo.

 

još uzet u obzir da je to 64 enemy... nezz, živo me zanima što su smislili i hoce li to to biti funkcionalno.

 

no živi bili pa vidjeli u nedjelju

 Ne sekirajte se, bit će trokutići iznad glava 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield 2042

U koliko je gameplay reveal?

Pronašao sam neke neslužbene podatke 10AM PT.

To bi bilo u 19:00 u nedjelju kod nas.

 

Ima kakva službena informacija?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Krunoo7 kaže...
mrfloyd kaže...

 

Da, ali to nije imalo neki presudan utjecaj, ovo će biti tako da stvarno ima velik utjecaj na samu igru!

Barem ja to tako kontam...

 Kako nije? Pa defensive perk je tjero većinu pušaka da moraju opucat dodatan metak da te ubiju, snajperi nisu OHK na blizinu u prsa, onaj repair dok si u vozilu je napravio od toga da je repair tool samo bacanje slota

 Nije. Radila je ekipa na Symthicu hrpu testiranja i ako se dobro sjecam, trebao ti je dodatan metak na odredenoj distanci i to u okviru par metara gore-dolje. Sprijecavao je OHK od snipera izbliza i smanjivao je dmg od sacmarica, sve ostalo nije.

Razmisli na ovaj nacin, ako puska radi 24 dmg, skinuti 10% od toga je 21,6, sa cime trebas 5 metaka, jednako koliko i sa 24 dmg.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...
BF2 je imao servere za 128 igraca, kolko se sjecam zvao se Project Reality. Jel to itko igrao?

 Sićan se tih servera, bilo ih je poprilično al nikad nisan igra

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Ako je ovo istina, bit ću jebeno presretan:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Ako je ovo istina, bit ću jebeno presretan:

 

 Može pojašnjenje?

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nešto kao Remaster??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 2042

Rekli su da će to bit love letter istinskim fanovima serijala.

Šta očekivati, možda klasične mape i oružja, praktički 3ojka ili četvorka remaster na finjaka?

 

Ili samo classic setting, mape manje, do 64 ili 48 igrača, više teamplay naglasak.

Puno glasina, sve ćemo znati do 22 kad izađe. U svakom slučaju, kažem, najviše me zanima hazard mode (nadam se da nije neka kopija royalea) i taj skriveni mode, ilitiga hub.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice