Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.666
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
pirat kaže...

Neki ruski novinar je probao igru i objavio na twitteru da igra nije ono što ljudi žele.

 

 Ček, istu rečenicu sam vidio prije nekoliko dana, na engleskom, kao netko drugi je izjavio...

 

Ali ono, čudno mi je da bi DICE išli raditi nešto na svoju ruku, a ne ono što igrači žele. Pa opekli su se više puta s BFV s istim razmišljanjem i uništili igru..

 

Ali opet, to je DICE... :D

Ne znam, možda neka interna opklada tko će brže uništiti igru :)

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 23:21 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Neki ruski novinar je probao igru i objavio na twitteru da igra nije ono što ljudi žele.

 

 Ček, istu rečenicu sam vidio prije nekoliko dana, na engleskom, kao netko drugi je izjavio...

 

Ali ono, čudno mi je da bi DICE išli raditi nešto na svoju ruku, a ne ono što igrači žele. Pa opekli su se više puta s BFV s istim razmišljanjem i uništili igru..

 

Ali opet, to je DICE... :D

Ne znam, možda neka interna opklada tko će brže uništiti igru :)

 

Milim da je ovdje više riječ o big daddy EA i njihovom planu o milijardi $ kroz mikrotransakcije  

Šta misliš zašto je prvo izbačena podrška za lan, pa prebacivanje na Origin, pa "ingame" origin browser sa mogućnošću kupnji packova sa stvarnim novcem te naravno uništavanje 3rd party servera?

 

Dok je sa ranijim naslovima Dice imao neku ciljanju publiku, a glavni income im je bila prodaja igre, imali smo i dosta kvalitetnije igre jer je igru prodavala zabava i brdo mogućnosti.

EA sad pak želi imati što više ljudi koji će igru igrati ali koji će i kupovati razno razne packove te zapravo zaraditi hrpu para kroz mikrotransakcije = kvaliteta same igre više nije bitna koliko je sam sustav muženja para iz igrača.

 

Ne da mi se tražiti, ali znam kad je ME Andromeda bila aktualna izašao je podatak da je EA zaradio par puta više novaca kroz mikrotransakcije u multiplayeru nego kroz prodaju same igre i svi troškovi izrade igre su debelo pokriveni. A EA je usprkos tome ugasio Bioware Montreal i jednostavno izbacio bilo kakvu podršku za igru bilo da je riječ o multiju ili singleplayeru.

 

 

 

Nažalost, mislim da Dice više nikad neće napraviti klasični BF jer im gazde to jednostavno ne dopuštaju. Bitno je ugurati što više načina za naplatu mtx-a uz što manje potrošenih novaca. Kada padne popularnost igre, projekt jednostavno ugasi i prijeđi na drugi.  To je jednostavno mentalni sklop te korporacije i sami kupci tu jednostavno nisu bitni....bitan je naš novac i kako nam ga što više izbiti iz novčanika.

 

Ali hej, ako ništa drugo, EA nikad ne podbaci očekivanja svojih kupaca u tome da su jebeni šupci

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
Granzon kaže...

 

Nažalost, mislim da Dice više nikad neće napraviti klasični BF jer im gazde to jednostavno ne dopuštaju. 

 

Ali hej, ako ništa drugo, EA nikad ne podbaci očekivanja svojih kupaca u tome da su jebeni šupci

 

 Neće naravno jer su im svi glavni otišli baš radi toga.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 6

Kakav god bude Kukiju će biti dobar 

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
MRSKI kaže...

Kakav god bude Kukiju će biti dobar 

 da, njemu i par fanboyeva koji igraju sa povezom na očima šta se očituje na scoreu na kraju runde 

 

šalu na stranu, nhf, ali skeptičan sam, kao i većina. Toliko smo se rasipali po drugim igrama da ovaj novi bf mora bit ajme ajme da bi vratio onaj bf feeling.

 

Predviđam neki setting kauboja i indijanaca koji nitko nije tražio te remix seven nation armya koji je odjednom postao bf theme. 

 

jel tako teško uzet bf3, odigrat ga i reć, ajmo samo sve moderne điđe miđe ubacit u njega i podvalit kao bf3x2.

 

no dobro živi bili pa vidjeli....

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Battlefield 6
pirat kaže...

Neki ruski novinar je probao igru i objavio na twitteru da igra nije ono što ljudi žele.

 

 https://www.goodgame.hr/bez-brige-battlefield-6-je-sve-ono-sto-fanovi-zele/

 

Kome sad vjerovati?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
MRSKI kaže...

Kakav god bude Kukiju će biti dobar 

 majkemi

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 6

 A očito ćemo najbolje znati kad probamo.🐵

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Battlefield 6

kad bi fanovi znali što žele, osim dobru igru što se podrazumjeva ma što to značilo, stvari bi bile vrlo jednostavne.

 

ja znam da želim kao u BV, bez ekspanzija, tj. besplatne ekspanzije. za ostalo lagano.,

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 14:15 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 6

mislim da je bf serijal najvise ubilo ukidanje 3rd party servera.

 

koliko god dobar ili los bf napravili bez toga se nikad nece vratit taj "real feel".

 

nisu prijasnji bf toliko zivili jer su bili nesto savrseno s drugog planeta nego zato sta su 3rd party serveri držali community. gdje ces slađe nego kad dodes s posla, skuhas kavu i upalis.. vec znas koji server di se skuplja ekipa, pa zajebancija.. pa naleti vec dobro poznati squad poljaka s kojim se uvijek koljete itd. to je davalo neki gust i čar igri.

 

bez toga su ubili serijal kao i CoD.. sad samo kliknes quickplay, spoji te tamo s nekim random klincima ispucas partiju ili dvije max i ugasis. sterilno, ni šušta ni gušta.

Moj PC  
22 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
neznalica90 kaže...

mislim da je bf serijal najvise ubilo ukidanje 3rd party servera.

 

koliko god dobar ili los bf napravili bez toga se nikad nece vratit taj "real feel".

 

nisu prijasnji bf toliko zivili jer su bili nesto savrseno s drugog planeta nego zato sta su 3rd party serveri držali community. gdje ces slađe nego kad dodes s posla, skuhas kavu i upalis.. vec znas koji server di se skuplja ekipa, pa zajebancija.. pa naleti vec dobro poznati squad poljaka s kojim se uvijek koljete itd. to je davalo neki gust i čar igri.

 

bez toga su ubili serijal kao i CoD.. sad samo kliknes quickplay, spoji te tamo s nekim random klincima ispucas partiju ili dvije max i ugasis. sterilno, ni šušta ni gušta.

 +11111

 

usrali su s tim. Sve premiume i te modele itd još kako, ali nedostatak da možeš držati svoj server, za ekipu koja to cijeni i koja se redovno vraća.

Kao kvartovski nogomet kad smo bili klinci, uvijek se mlatiš sa susjednim zgradama i tjeraš se da ih pobijediš.

 

Ako to ne vrate džaba sve điđe miđe.

 

Btw. vidim da su se prije opekli pa sad već pušu na hladno, nema više ako ti se ne sviđa ne kupuj sheme, nego se svaki negativni publicitet već denya i tvrdi ma bit će to super igra koju fanovi žele.

 

samo da bude tako.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Granzon kaže...
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...

Neki ruski novinar je probao igru i objavio na twitteru da igra nije ono što ljudi žele.

 

 Ček, istu rečenicu sam vidio prije nekoliko dana, na engleskom, kao netko drugi je izjavio...

 

Ali ono, čudno mi je da bi DICE išli raditi nešto na svoju ruku, a ne ono što igrači žele. Pa opekli su se više puta s BFV s istim razmišljanjem i uništili igru..

 

Ali opet, to je DICE... :D

Ne znam, možda neka interna opklada tko će brže uništiti igru :)

 

Milim da je ovdje više riječ o big daddy EA i njihovom planu o milijardi $ kroz mikrotransakcije  

Šta misliš zašto je prvo izbačena podrška za lan, pa prebacivanje na Origin, pa "ingame" origin browser sa mogućnošću kupnji packova sa stvarnim novcem te naravno uništavanje 3rd party servera?

 

Dok je sa ranijim naslovima Dice imao neku ciljanju publiku, a glavni income im je bila prodaja igre, imali smo i dosta kvalitetnije igre jer je igru prodavala zabava i brdo mogućnosti.

EA sad pak želi imati što više ljudi koji će igru igrati ali koji će i kupovati razno razne packove te zapravo zaraditi hrpu para kroz mikrotransakcije = kvaliteta same igre više nije bitna koliko je sam sustav muženja para iz igrača.

 

Ne da mi se tražiti, ali znam kad je ME Andromeda bila aktualna izašao je podatak da je EA zaradio par puta više novaca kroz mikrotransakcije u multiplayeru nego kroz prodaju same igre i svi troškovi izrade igre su debelo pokriveni. A EA je usprkos tome ugasio Bioware Montreal i jednostavno izbacio bilo kakvu podršku za igru bilo da je riječ o multiju ili singleplayeru.

 

 

 

Nažalost, mislim da Dice više nikad neće napraviti klasični BF jer im gazde to jednostavno ne dopuštaju. Bitno je ugurati što više načina za naplatu mtx-a uz što manje potrošenih novaca. Kada padne popularnost igre, projekt jednostavno ugasi i prijeđi na drugi.  To je jednostavno mentalni sklop te korporacije i sami kupci tu jednostavno nisu bitni....bitan je naš novac i kako nam ga što više izbiti iz novčanika.

 

Ali hej, ako ništa drugo, EA nikad ne podbaci očekivanja svojih kupaca u tome da su jebeni šupci

 

Pa bas im i nije neka racunica jer je BFV imao lose rezultate prodaje, a DLCove nisu naplacivali.

Ja osobno iz principa nisam niti lipe potrosio na njihovo in-game smece, zato su od mene dobili manje novaca nego kroz prosle igre kada je postojao Premium koji je kostao kao i sama igra ali za kojeg si barem dobio kudikamo vise sadrzaja pa mi nije bilo zao.

 

neznalica90 kaže...

mislim da je bf serijal najvise ubilo ukidanje 3rd party servera.

 

koliko god dobar ili los bf napravili bez toga se nikad nece vratit taj "real feel".

 

nisu prijasnji bf toliko zivili jer su bili nesto savrseno s drugog planeta nego zato sta su 3rd party serveri držali community. gdje ces slađe nego kad dodes s posla, skuhas kavu i upalis.. vec znas koji server di se skuplja ekipa, pa zajebancija.. pa naleti vec dobro poznati squad poljaka s kojim se uvijek koljete itd. to je davalo neki gust i čar igri.

 

bez toga su ubili serijal kao i CoD.. sad samo kliknes quickplay, spoji te tamo s nekim random klincima ispucas partiju ili dvije max i ugasis. sterilno, ni šušta ni gušta.

Potpis na sve, community je ono sto je ove igre drzalo na zivotu.
Prije si imao svoje favorite servere i znas gdje je koja ekipa, gdje su koje rotacije mapa itd. a sada udes u onaj sugavi browser i imas da biras izmedu: [DICE] Breakthrough - #12345, [DICE] Breakthrough - #54321, [DICE] Breakthrough - #99999 stvarno raznolik izbor ne znas na koji ces prvi

 

Znam da se mnogi ne slazu oko toga ali Battlelog je meni bio vrhunska stvar. Sve je bilo lako dostupno a usput i vrlo detaljno prikazano, dok cekas da upadnes u server ionako surfas net bez da alt-tabas. Ne trebas opce niti uci u igru da si sredis loadout.

Pa su prije bili i oni avatari sto se prikazu na profilu i kill camu i onda naletis na neki kreativni uradak sto je netko slozio od raznih oblika, toliko stvari su izbacili. Umjesto da igra napreduje sa featurima oni su ogulili sve do kosti i onda i ono malo sto je ostalo su unistili na nacin kakav samo DICE zna.

Ovako kad je sve in-game opce i ne znam kad sam zadnji put usao u one statistike, niti gledam tude ako se opce i mogu gledati, previse klikova a premalo informacija, sve zakomplicirali bez potrebe, samo kliknes Join i Quit game i to je sve sto mozes s ovom dosadnom igrom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 19:11 (dtrixxx).
15 godina
offline
Battlefield 6

Sad kad dobijemo Battlefield Heroes 2. Ista grafika i gameplay ali u moderno vremenu

 

EDIT: i dalje ću ga igrati, ali svejedno

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 20:39 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

Eeee kad se sjetim vremena kad si čekao 10ti na redu u queu da upadneš na server sa ekipom ili si dobar sa adminom pa te ubaci preko reda

Oni emblemi su mi bili fora, dok čekaš na red da se nešto i fino složiti. Nekoliko mojih uradaka  Pored rentanih servera i ovo su sitnice koje su te vukle da i na ovo trošiš vrijeme 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
MRSKI kaže...

Eeee kad se sjetim vremena kad si čekao 10ti na redu u queu da upadneš na server sa ekipom ili si dobar sa adminom pa te ubaci preko reda

Oni emblemi su mi bili fora, dok čekaš na red da se nešto i fino složiti. Nekoliko mojih uradaka  Pored rentanih servera i ovo su sitnice koje su te vukle da i na ovo trošiš vrijeme 

 

 A nitko ti ne brani da i sad uđemo svi na isti server pa ćeš čekati 10ti u queueueueueu

Obično kad i vidim da netko s frend liste igra, svatko je na svom serveru. Eventualno napunimo jedan squad, ako i to.

12 godina
offline
Battlefield 6

Ja samo znam da neću mišljenje formirati u studenom 2020. po tweetu nekog anonimusa za kojeg su jučer svi prvi put čuli. Uostalom što znači "nažalost BF6 nije što fanovi očekuju"? Uzmi 100 fanova, bit će 80 želja i očekivanja. Neki hoće futuristički BF, neki hoće remake BF3/BF4, neki hoće hladni rat, neki bi se vratili u Vijetnam, neki bi novi Bad Company. Glupost. 

 

Ajmo pričekati neke konkretne informacije, neki trailer, gameplay, koju riječ od nekog youtubera koji je probao, pa onda početi kreirati mišljenje. Ovo nema nikakvog smisla, jedan bezvezni tweet.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 6

Pozitivno je to sto ne izbacuju svake godine ispljuvak...

Zadnji sam igrao aktivno BF4 , najvise sam igrao BF3.BF1 koliko sam cuo vecina je bila pozitivna , Hardline su svi popljuvali,BFV je los.

Bio bi dobar kakav MoH.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 6

S obzirom da nema Premiuma, najbolje bi bilo da svake godine štancaju jedan BF, pa uzdajući se u narodnu poslovicu "i ćorava kokoš ponekad upikne zrno", dočekat ćemo opet vrhunski BF.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 6
MGloc kaže...

Pozitivno je to sto ne izbacuju svake godine ispljuvak...

Zadnji sam igrao aktivno BF4 , najvise sam igrao BF3.BF1 koliko sam cuo vecina je bila pozitivna , Hardline su svi popljuvali,BFV je los.

Bio bi dobar kakav MoH.

 BF4 je igra naspram ovih ostalih poluproizvoda, u zadnjih par tjedana skupio ~250 sati u BF4 i jos mi nije dosadio, pogotovo sad sa lightweight misonjom, isto tako nedavno pokrenuo bf5 i nakon jedne runde mi je dosadio 

 I kad gledam, BF4 je sve aktivniji i aktivniji, prakticki u svako doba dana udjem u Lockere i ima hrpa servera koji su doslovno puncati, na RGT serveru sam cak imao i queue od 12 igraca 

13 godina
offline
Battlefield 6

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 6

 

Evo da se gerijatričari razvesele.... 

 

I samo kratak pozdrav staroj ekipi 

Moj PC  
7 0 hvala 5
12 godina
offline
Battlefield 6

Ovo mi vuče na fejk :D

 

 

Prema onoj knjizi iz easter ega navodno je pronađen youtube video koji u sebi ima morse code i datum izlaska...

A nigdje na netu ni slovo o tome... mmm, da...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Battlefield 6

 

Teta iz EA govori o slijedećem Battlefieldu.

Grafika, rezolucija, brzina učitavanja... Što bi moglo značiti da ga neće biti za "staru" generaciju konzola?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 6

Pa jedino ako ga hoce vrtit na 23fpsa.

8 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

Grafika, rezolucija, brzina učitavanja... Što bi moglo značiti da ga neće biti za "staru" generaciju konzola?

PS4 base i Pro, Xbox One i Xbox One S.

 

Dakle, samo za Xbox Series X/S i PS5. Možda ipak vidimo više od 64 igrača u MP...

12 godina
offline
Re: Battlefield 6

Ovo bi ujedno moglo značiti i visoki PC hardverski zahtjevi.

Dobro, imam godinu dana da skupim lovu :D

Ovaj moj CPU bi još mogao izdržati koju godinu, ali je grafička upitna, pogotovo ako bi išao na 1440p, 144Hz.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 6

Testiraš na beti kako će se pokazat ta gtx pa onda uzmeš.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

 

Teta iz EA govori o slijedećem Battlefieldu.

Grafika, rezolucija, brzina učitavanja... Što bi moglo značiti da ga neće biti za "staru" generaciju konzola?

 

Neviđena veličina igre do sada, neviđena grafika i sve ostalo! Moj hype level je odmah veći od hypa najdebilnijeg fanboya Cyberpunka! Oni samo mogu sanjati o takvom hypu!

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield 6

.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

.

 

Recimo pola-pola. :-)

 

Zabavlja me malo ta situacija sa Cyberpunkom. S jedne strane tragikomično je da ljudi tako bezuvjetno vjeruju nekome i da rade masovno preordere, a da doslovno ne dobiju ništa time. Doslovno ništa. Niti skin, niti 2 dana prije igru, niti generičko pismo zahvale, ništa.

 

Opet, s druge strane kad se sjetim sebe nakon Caspian Border trailera iz BF3, nekako razumijem ta očekivanja. Gledao sam otvorenih usta i nisam vjerovao da je tako nešto moguće. Razlika je što je BF3 isporučio, a Cyberpunk nije.

uteče Medžedža!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice