Battalion 1944 - povratak u WWII

poruka: 145
|
čitano: 49.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII
Čudi me kako već nije otvorena tema za ovu nadolazeću igru.


O čemu je riječ?
Tim mladih Developera koji su, kako kažu odrasli uz igre poput CoD2 ili MoH uvidjeli su kako u današnjem svijetu modernih, SF pucačina - nedostaje jedna od tematski najboljih pucačina - događaji II. Svjetskog rata (nemojte me krivo shvatiti za ovo - "najbolje").
Cilj im je oživjeti bojišnice Normandije i bojišnice II. Svjetskog rata s novim tehnologijama, u Unreal Engine 4 tehnologiji.
Pružiti novim, mladim generacijama ono što smo mi imali u CoD2 ili MoH franšizama.
Kako bi realizirali, cilj im je u mjesec dana skupiti 100.000,00 GBP na Kikstarteru, a isti možete podržati ovdje.
Podržane platforme će biti naravno, PCXbox One PS4.
Prije čitanja na linku, evo Official trailer.
Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Ovo mi pomalo liči na red orchestra 2.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Meni više na COD2, izgleda zanimljivo u svakom slučaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Evo, u samo tri dana su skupili potrebnih 100k funti.

 

link

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Mene kretanje vojnika i samog lika podsjeća na Enemy front

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
1BIT kaže...

Mene kretanje vojnika i samog lika podsjeća na Enemy front

 Sve je to isto. Šlepaju se na cryengine ili unereal jer su besplatni odnosno ako igra ostvari profit 5% ide tvorcu engine-a.

12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

 

 

Prvi gameplay video.

 

Moram priznati da su uspjeli u namjeri. Igra izgleda dobro a ponaša se kao CoD4 (kretanje,strafe jump itd.), jedva čekam da ju zaigram na jesen.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 11:14 (dj_renny).
15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Radujem se igrama WWII tematike jer već niz godina se forsira modern warfare koji mi i nije drag. 

Video izgleda OK, ali već vidim zamjerku, pa zar modeli oružja i njihova mehanika u 2017. godini da izgledaju lošije nego u CoD2 (nema repetiranja, recoil se skoro i ne primjeti itd.)

 

Također me veseli izlazak igre RAID

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Kakva prijevara, Announcment trailer i ovaj gameplay video su dve razlicite igre. Ocekivao sam nesto u stilu battlefielda a ovi napravili kopiju cod-a 2 sa losijim grafikom i gameplayem. Mislio sam da im je ciljana publika stariji igraci a sudeci po ovom video napravili su tezu arkadu za cod boyze i ujedno upali u neizbjezne usporedbe sa novim cod ww2 i borbu za igrace.

Good luck with that. 

 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
haydara kaže...

Kakva prijevara, Announcment trailer i ovaj gameplay video su dve razlicite igre. Ocekivao sam nesto u stilu battlefielda a ovi napravili kopiju cod-a 2 sa losijim grafikom i gameplayem. Mislio sam da im je ciljana publika stariji igraci a sudeci po ovom video napravili su tezu arkadu za cod boyze i ujedno upali u neizbjezne usporedbe sa novim cod ww2 i borbu za igrace.

Good luck with that. 

 Ako si čitao kickstarter od igre  developeri su napisali da im je cilj napraviti old scool pucačinu a la prvi CoD i drugi CoD. To što ste se svi ponadali betlfild xyz i nekom drugom prežvakanom klonu je vaš problem.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
dj_renny kaže...
haydara kaže...

Kakva prijevara, Announcment trailer i ovaj gameplay video su dve razlicite igre. Ocekivao sam nesto u stilu battlefielda a ovi napravili kopiju cod-a 2 sa losijim grafikom i gameplayem. Mislio sam da im je ciljana publika stariji igraci a sudeci po ovom video napravili su tezu arkadu za cod boyze i ujedno upali u neizbjezne usporedbe sa novim cod ww2 i borbu za igrace.

Good luck with that. 

 Ako si čitao kickstarter od igre  developeri su napisali da im je cilj napraviti old scool pucačinu a la prvi CoD i drugi CoD. To što ste se svi ponadali betlfild xyz i nekom drugom prežvakanom klonu je vaš problem.

Pa sudeci po ovom videu ovo je pojam "prezvakanog klona".

12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

meni je ovo odlicno, samo se nadam da nece biti ovolikog skakutanja u finalnoj verziji

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Jel neko zna kad ce se ova igra moci kupiti na steamu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
DinoIX kaže...

Jel neko zna kad ce se ova igra moci kupiti na steamu?

 jos nije najavljeno ali vjerojatno krajem godine ili pocetkom 2018

 

 

12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

update

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

sad mi je skroz žao što nisam kupio pre alpha verziju, ko će sad dočekati...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

Tek sad sam naletio na ovo, igra izgleda savršeno sve ono šta sam se nado da ce neko napravit u zadnjih 10 godina, cod4 sa promodom i konacno opet competitive scena. Cod4 je bio ostavljen bez ikakvog supporta, sav balans se radio preko promoda dok bi ovo valjda trebalo imati support ko cs:go, popravljanje bugova, balans oružja.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

Najava za početak bete sutra u 13 sati!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
12 godina
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Battalion 1944 - povratak u WWII

Šta ćemo s ovim, oće to valjat?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Šta ćemo s ovim, oće to valjat?

 

 Mora 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Šta ćemo s ovim, oće to valjat?

 

 saznat ćemo za par dana

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
13 godina
online
Battalion 1944 - povratak u WWII

Pa jel beta on, jel igra tko?

 

vuče na cod 2 remastered 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battalion 1944 - povratak u WWII

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battalion 1944 - povratak u WWII
fila2208 kaže...

Pa jel beta on, jel igra tko?

 

vuče na cod 2 remastered 

 sutra beta za "influencere"

prekosutra tko ima key ili alpha key upada

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice