Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

sviđa mi se ovo što vidim, dobivam opake witcher vibre.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

gledao sam malo previewe po netu, i nisu baš sjajni. Yongyea je rekao da igra ima dosta tehničkih problema, imao je više zamjerki nego pohvala

 

valhala neće biti u uplay+ po izlasku jel? mislio sam da hoće, plan mi je bio uzeti uplay+ kad watch dogs legion izađe i onda za 15 eura odigrati i wdl i ac valhala, ali očito da se to neće moći izvesti jel?

 

edit: da me se ne shvati krivo, nisu loše reakcije na to općenito kakva je igra, nego više na tehnička pitanja, bugove itd. lako moguće da će trebati vremena dok se sve ispegla. A opet možda i stignu, vidit ćemo

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 9:47 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

gledao sam malo previewe po netu, i nisu baš sjajni. Yongyea je rekao da igra ima dosta tehničkih problema, imao je više zamjerki nego pohvala

nas dva ocito nismo gledali isti video. yong uopce nije impresioniran igrom. ne radi se samo o tehnickim problemima nego skoro svaki aspekt igre nije dobar, odnosno nije rafiniran dovoljno. jedinu stvar koju je pohvalio je skill tree, ostalo je sve bilo jedno veliko meh (izuzev price jer nije popratio pricu od pocetka jer su ga u demu doslovno ubacili u pricu pa nema nekakav kontekst). e sad, hoce li uspjeti u mjesec dana popravit odredene segmente, ponajprije combat bas i ne vjerujem. stealth bi nekako i mogli servisirat jer se ocito radi o problemu AI-a i detekcije, medutim combat cisto sumnjam. a combat je prva stvar koja mi je zapala u oko jos tamo kad su prvi put pokazivali igru gdje sam odma pomislio da ne valja. jednostavno ne izgleda fluidno. uostalom, dok ne probam, ne mogu 100% reci hoce li mi combat pasat ili ne. ovako sto vidim nisam bas optimistican.

sto se mene tice, ove cu se igre uhvatit tek onda kad zavrsim sa cyberpunkom, a bojim se da ce to potrajat. pa tko zna, mozda mjesec-dva nako izlaska uspiju popravit odredene elemente u igri.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 11:56 (Obi Wan).
6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ja sam pak očito onda gledao neke treće videe u kojima generalno hvale i exploration i priču i tehnički dio igre. Moramo ubuduće naći neke relevantne izvore svi na koje se možemo referencirat :-D.

Btw, vjerujem da ću prvo odraditi AC V pa tek onda prelazim na CP2077

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
GreenDevil kaže...

Ja sam pak očito onda gledao neke treće videe u kojima generalno hvale i exploration i priču i tehnički dio igre. Moramo ubuduće naći neke relevantne izvore svi na koje se možemo referencirat :-D.

Btw, vjerujem da ću prvo odraditi AC V pa tek onda prelazim na CP2077

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...

gledao sam malo previewe po netu, i nisu baš sjajni. Yongyea je rekao da igra ima dosta tehničkih problema, imao je više zamjerki nego pohvala

nas dva ocito nismo gledali isti video. yong uopce nije impresioniran igrom. ne radi se samo o tehnickim problemima nego skoro svaki aspekt igre nije dobar, odnosno nije rafiniran dovoljno. jedinu stvar koju je pohvalio je skill tree, ostalo je sve bilo jedno veliko meh (izuzev price jer nije popratio pricu od pocetka jer su ga u demu doslovno ubacili u pricu pa nema nekakav kontekst). e sad, hoce li uspjeti u mjesec dana popravit odredene segmente, ponajprije combat bas i ne vjerujem. stealth bi nekako i mogli servisirat jer se ocito radi o problemu AI-a i detekcije, medutim combat cisto sumnjam. a combat je prva stvar koja mi je zapala u oko jos tamo kad su prvi put pokazivali igru gdje sam odma pomislio da ne valja. jednostavno ne izgleda fluidno. uostalom, dok ne probam, ne mogu 100% reci hoce li mi combat pasat ili ne. ovako sto vidim nisam bas optimistican.

sto se mene tice, ove cu se igre uhvatit tek onda kad zavrsim sa cyberpunkom, a bojim se da ce to potrajat. pa tko zna, mozda mjesec-dva nako izlaska uspiju popravit odredene elemente u igri.

 

pa i rekao sam da je imao više primjedaba nego pohvala. i napisao sam da previewi nisu sjajni

15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
GreenDevil kaže...

Ja sam pak očito onda gledao neke treće videe u kojima generalno hvale i exploration i priču i tehnički dio igre. Moramo ubuduće naći neke relevantne izvore svi na koje se možemo referencirat :-D.

Btw, vjerujem da ću prvo odraditi AC V pa tek onda prelazim na CP2077

 Ako je ovo release candidate, bolje preskočit. Ovo je preloše za bilo što osim early alphae. Još se dio filma ne kuži borba, djeluje onak... nije baš vizualno genijalna, može bit loša, al ne znam dok ne probam, dok je stealth trash. Al onaj turnir...  ne znam uopće kako komentirati viđeno.

Što me čudi jer je AC Odissey imao jedno i drugo solidno. Prva AC igra (i jedina) koju sam sa gušton odigrao.

 

Nabrijao sam se na Valhalu, al sad... ovo je bio hladni tuš moram priznati.

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Rhodin kaže...

i ja sam se nabrija zbog setting al okolnosti su takve da valhallu necu niti taknit sigurno 2 mjeseca od izlaska jer cu se drogirat sa cyberpunkom

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Krivo sam napisao nekoliko postova ranije za uplay+. Prava info je da će i AC Valhala i WD Legion biti na uplay+ odmah po izlasku, i to ultimate edition od oba. Dakle tko uzme uplay+ 29.10., taj će imati pristup objema igrama za 100 kn mjesec dana. Moj plan je točno tako napraviti, i onda 10ak dana igrati Legion, onda od 10.11. igrati Valhalu do 19.11. kad izlazi CP2077 i onda prelazim na to, vjerujem da me nijedna druga igra neće previše interesirati neko vrijeme onda 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

Krivo sam napisao nekoliko postova ranije za uplay+. Prava info je da će i AC Valhala i WD Legion biti na uplay+ odmah po izlasku, i to ultimate edition od oba. Dakle tko uzme uplay+ 29.10., taj će imati pristup objema igrama za 100 kn mjesec dana. Moj plan je točno tako napraviti, i onda 10ak dana igrati Legion, onda od 10.11. igrati Valhalu do 19.11. kad izlazi CP2077 i onda prelazim na to, vjerujem da me nijedna druga igra neće previše interesirati neko vrijeme onda 

 

 

bome moram priznat ambiciozan plan. 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Plan mi je igrati, ali ne i preći naravno. Nema šanse da ih pređem, ako uspijem odigrati 20 sati svake to bi bilo super, ali ne vjerujem. Zanima me zapravo AC V, ali nemam povjerenja u Ubisoft baš, tako da ne namjeravam davati 60 eura. Bolje mi je dati 15 eura, a kad već dajem tih 15 mogu ih i dati malo ranije pa da isprobam dvije nove igre.

U studenom je anomalija cyberpunk koja će mi zaokupiti jako puno vremena. Kad se naigram cyberpunka koliko mi srce hoće onda se opet mogu uključiti u uplay+ za 15 eura i završiti šta mi se hoće.
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Plan mi je igrati, ali ne i preći naravno. Nema šanse da ih pređem, ako uspijem odigrati 20 sati svake to bi bilo super, ali ne vjerujem. Zanima me zapravo AC V, ali nemam povjerenja u Ubisoft baš, tako da ne namjeravam davati 60 eura. Bolje mi je dati 15 eura, a kad već dajem tih 15 mogu ih i dati malo ranije pa da isprobam dvije nove igre.

U studenom je anomalija cyberpunk koja će mi zaokupiti jako puno vremena. Kad se naigram cyberpunka koliko mi srce hoće onda se opet mogu uključiti u uplay+ za 15 eura i završiti šta mi se hoće.

ja sam isao za tim da ces bas ono intezivno igrat tih mjesec dana, odnosno do 19.11. meni osobno to probavanje nije moj stil, ja se volim fokusirati na jednu igru dok je ne prijedem u potpunosti, pogotovo jos ako cu raditi drugi playthrough, tipa cyberpunk, gdje su tri razlicita starta i branching storyline sa izborima i slicnim mehanikama.

ono sto mi je interesantno je taj uplay+. za 100 kuna odigrati valhallu je nelosa zamisao. odvojim mjesec dana samo za to i za 100 kuna odigram igru, mozda cak i dvije ako cu bas igrati svaku po 15 dana po 6-7 sati svaki dan. i ono sta je zanimljivo je da daju ultimate edition. izgleda primamljivo.

mozda ne znas ali sad gledam na uplay-u da je valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 15:20 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Plan mi je igrati, ali ne i preći naravno. Nema šanse da ih pređem, ako uspijem odigrati 20 sati svake to bi bilo super, ali ne vjerujem. Zanima me zapravo AC V, ali nemam povjerenja u Ubisoft baš, tako da ne namjeravam davati 60 eura. Bolje mi je dati 15 eura, a kad već dajem tih 15 mogu ih i dati malo ranije pa da isprobam dvije nove igre.

U studenom je anomalija cyberpunk koja će mi zaokupiti jako puno vremena. Kad se naigram cyberpunka koliko mi srce hoće onda se opet mogu uključiti u uplay+ za 15 eura i završiti šta mi se hoće.

ja sam isao za tim da ces bas ono intezivno igrat tih mjesec dana, odnosno do 19.11. meni osobno to probavanje nije moj stil, ja se volim fokusirati na jednu igru dok je ne prijedem u potpunosti, pogotovo jos ako cu raditi drugi playthrough, tipa cyberpunk, gdje su tri razlicita starta i branching storyline sa izborima i slicnim mehanikama.

ono sto mi je interesantno je taj uplay+. za 100 kuna odigrati valhallu je nelosa zamisao. odvojim mjesec dana samo za to i za 100 kuna odigram igru, mozda cak i dvije ako cu bas igrati svaku po 15 dana po 6-7 sati svaki dan. i ono sta je zanimljivo je da daju ultimate edition. izgleda primamljivo.

mozda ne znas ali sad gledam na uplay-u da je valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e vidiš, to nisam znao. to mi mijenja onda planove. Onda će Valhalla čekati da završim CP, nema šanse da ju uzmem na dva dana.

 

Meni također to sa uplayem+ ima najviše smisla. Iz jednostavnog razloga - slabe su šanse da ću tu igru htjeti igrati duže od mjesec dana. Igrao sam i AC Origins i Odyssey, i iskreno sam uživao u njima, ali jedan prelazak mi je sasvim dosta. Ali da toliko zavolim igru i da je hoću igrati još 2 puta po mjesec dana nakon prvog prelaska, to mi je još 30 eura sve skupa, dakle potrošio bi 45 eura, opet jeftinije. A nema teorije da će toliko biti, poznam sebe i to će 99% biti jedan prelazak od 70-80 sati. Ono što također nije loša opcija je isprobati igru za 15 eura i onda ako ti se baš svidi uzeti kad bude akcija gold editiona za 30 eura. Tako su isto imali i za origins i odyssey.

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
 valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e gdje si saznao ovo? Ne mogu nigdje pronaći

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
 valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e gdje si saznao ovo? Ne mogu nigdje pronaći

na uplay+ dijelu na launcheru

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
 valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e gdje si saznao ovo? Ne mogu nigdje pronaći

na uplay+ dijelu na launcheru

 

evo sad sam i ja našao, a da mi nisi rekao ne bi to vidio mjesecima 

i far cry 6 će se isto moći tako, definitivno nije loša opcija za isprobati. Za far cry 5 sam u trenutku gluposti dao oko 300 kn i igrao 20 sati i onda mi je dopizdilo da više nisam ni jednom upalio. 

 

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
 valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e gdje si saznao ovo? Ne mogu nigdje pronaći

na uplay+ dijelu na launcheru

 

evo sad sam i ja našao, a da mi nisi rekao ne bi to vidio mjesecima 

i far cry 6 će se isto moći tako, definitivno nije loša opcija za isprobati. Za far cry 5 sam u trenutku gluposti dao oko 300 kn i igrao 20 sati i onda mi je dopizdilo da više nisam ni jednom upalio. 

 

al pazi ovo... oni tvrde da sa ovom uslugom mozes igrat igre ranije. ok, ako i nije ranije onda barem isti dan kad izlazi. medutim, u ovom slucaju je suprotno... tek nakon 5-6 dana dozvoljavaju da se igra preuzme sa uplay+. to mi je malo cudno

igra izlazi 10.11, a na uplay+ dostupna je 17.11

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Meni su sad tipovi na redditu rekli da sve igre izlaze na uplay+ na dan izlaska. I izričito su mi rekli da Valhalla izlazi 10.11. Na uplay+
Moguće da nisu to promijenili kad su objavili raniji izlazak igre. Vidjet ćemo još. Ako bude neki info napišem ovdje
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 18:16 (Cansee).
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Meni su sad tipovi na redditu rekli da sve igre izlaze na uplay+ na dan izlaska. I izričito su mi rekli da Valhalla izlazi 10.11. Na uplay+
Moguće da nisu to promijenili kad su objavili raniji izlazak igre. Vidjet ćemo još. Ako bude neki info napišem ovdje

moguce, s obzirom da je to bio originalni release date. nemam sta drugo rec nego da je ubisoft traljav da nisu to mogli promijenit

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ja ne mogu tako započeti igru i onda stati i prebacit se na drugu uvijek se posvetim jednoj igri dok je ne pređem. Premda ne mogu stići odigrati Valhallu za 9 dana jednostavno je neću ni započimati dok ne završim sa cyberpunkom. Što će potrajati :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 21:06 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...

Ja ne mogu tako započeti igru i onda stati i prebacit se na drugu uvijek se posvetim jednoj igri dok je ne pređem. Premda ne mogu stići odigrati Valhallu za 9 dana jednostavno je neću ni započimati dok ne završim sa cyberpunkom. Što će potrajati :D

 

e i ja sam nekad tako, dok sam bio neoženjen i nisam imao djecu. Sada je drugačije, nemam vremena kao prije, nekad mi se dogodi da po 4-5 dana ni ne upalim ništa. Ne da mi se ni započinjat igru ako nemam sigurnih sat vremena za igranje. Ali sam i dalje izrazito u toku sa svime, zbog foruma i društvenih mreža (a to se uvijek stigne škicnuti), znam točno koje igre kada izlaze, kako izgledaju itd. I onda se nekad naložim na neku igru pa ju idem probati a prošlu nisam završio. Zato meni naprimjer odlično odgovara ovaj deal sa uplay+, isprobam dvije igre za 15 eura, možda mi se neće ni dati igrati nijedna od te dvije poslije toga. Kamo sreće da obje ispadnu odlične

15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

To je to. Koliko dana bih se mogao igrat, ali tako da upalim komp u 9:45 navečer, a dižem se u 7 drugo jutro.

Onda radije ni ne upalim jer... koji k ću raditi sat i pol na kompu? Ne isplati se.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

Da tako je i kod mene ali igram svako vece nesto pola sata-sat max 2 , jedino ako sam mrtav umoran tad ne palim pc (mozda jedna dan u tjednu)

Prije dok sam bio mladi igrao bi od 7ujutro do 22h navecer svakodnevno.Jos kada se sjetim vremena da na ps2 nema memory kartice pa moram bez gasenja odigrat.lol

8 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Po ovome kaj smo vidli od ove igre fali tu jos barem 6 mjeseci rada na njoj, ako ne i vise...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Santana kaže...

Po ovome kaj smo vidli od ove igre fali tu jos barem 6 mjeseci rada na njoj, ako ne i vise...

 da, barem.

Baš komentiram sa kolegom ono lupanje sa uzicom u brawlu. reko jedva čekam dobit medu pa da medo sa guzicom skače po ljudima

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Santana kaže...

Po ovome kaj smo vidli od ove igre fali tu jos barem 6 mjeseci rada na njoj, ako ne i vise...

 

i meni isto tako izgleda. ne znam šta tolko forsiraju, bolje da su sačekali još koji mjesec, barem im igra ne bi bila toliko blizu cyberpunku, a to će im sigurno odgristi nešto prodaje

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Ovo šta ste pisali da su ACV I WDL ultimate edition na Up+ je tocno, al od toga nemate baš neke koristi u početku budući da su u početku standard i ultimate edition isti, osim par kozmetickih gluposti. Prava vrijednost ultimate editiona je season pass s DLCovima, al DLCovi izlaze tek kasnije
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...
 valhalla dostupna na ovaj nacin tek od 17.11. pa pripazi ako ces uzimat uplay+ jel po toj logici mozes probat samo watch dogs legion, a valhallu samo dva dana

 

e gdje si saznao ovo? Ne mogu nigdje pronaći

na uplay+ dijelu na launcheru

 

ja ovo gledam jučer na uplayu, i gledam far cry 6 i watch dogs legion i pored svakog piše "Available i onda datum izlaska"  

 

Meni se baš čini da im to uvijek piše dan izlaska, i da je to ostao stari datum, dakle da zabunom nisu promijenili. Uvjeren sam u to. Pogotovo što s mi ljudi na redditu rekli da uvijek svaka igra izađe day1 na uplay+

9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Bitanga je maestralno otkrio ovo na službenom ubisoft sajtu: 

RELEASE DATE: 10TH NOVEMBER, 2020
Available on Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®4, Epic Games Store, Ubisoft Store on Windows PC, as well as on UPLAY+, and Stadia. Also coming to PlayStation®5.

 

Tako da sada znamo da će 10.11. igra biti raspoloživan na uplay+. Odlična prilika da se odigraju pošteno dvije ubisoftove nove AAA igre, watch dogs i ac valhalla. Nisam nešto prenabrijan na wd ali me zanima kako će funkcionirati taj sistem sa playable NPCevima. Tako da je meni ovo čisti zicer, za 15 eura isprobam wd i acv po 10ak dana svaku, i onda u cyberpunk

 

 

Također je izašao post launch trailer:

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice