Assassin's Creed: Unity

poruka: 991
|
čitano: 147.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed Unity

Najavljen je novi AC pod imenom AC Unity. Lokacija ove godine je Francuska i igra izlazi krajem ove godine.

 

Trailer:

 

 

High Quality Trailer: (399MB)

 

High Quality Trailer

 

Press Release:

 

"We have been working on the new Assassin's Creed for more than three years and although we weren't quite ready to show you our full vision for a next-gen only AC, it seems Abstergo are trying to force our hand! So here's a true first look at in-game footage from Assassin's Creed Unity. Stay tuned - we'll have many more exciting details for you in the months ahead!"

 

Slike u visokoj rezoluciji:

 

Slika 1

 

Slika 2

 

Slika 3

 


Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2014 10:40 (Firefox72).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Evo s obzirom da bi ovo trebala bit tema za AC 5....

 

Japan definitivno neće bit jedan od mjesta radnje za sljedeći AC tako da ovo s Rusijom i Moskva je vrlo moguće....

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 0:28 (-zip-).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed V

Nije nesto interesantno to doba, meh kao i s AC3.

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=779705

 

Zanimljivo, naravno ne treba vjerovat dok Ubisoft ne potvrdi. ACIV je isto procurio na zrakoplovu.

 

Edit: Izgleda da je istina.

 

http://www.examiner.com/article/rumor-next-assasin-s-creed-code-names-unity-offers-4-player-co-op

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2014 22:32 (Firefox72).
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed V
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 16:13 (Firefox72).
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

zar ti nije palo na pamet da taj  lik sa dna stranice laže? Poprilično profesionalno i UBIsoftovski mi izgleda ovaj art

11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
Reanimator kaže...
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

zar ti nije palo na pamet da taj  lik sa dna stranice laže? Poprilično profesionalno i UBIsoftovski mi izgleda ovaj art

 

Ne nije mi. Member sam na Neogaf več godinu dane i ima tamo puno talentiranih ljudi. A i Gameinformer cover za ovaj mjesec je Batman a težko vjerujem da če Ubisoft čekati do 2. Travnja kad izlazi novi cover.

 

Očekujem najavu ovaj ili najkasnije sljedeči tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 16:21 (Firefox72).
10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...
Firefox72 kaže...
Reanimator kaže...

 To je fake cover kojeg je napravio netko sa Neogafa {#}

 

Na dnu stranice.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=779705

zar ti nije palo na pamet da taj  lik sa dna stranice laže? Poprilično profesionalno i UBIsoftovski mi izgleda ovaj art

 

Ne nije mi. Member sam na Neogaf več godinu dane i ima tamo puno talentiranih ljudi. A i Gameinformer cover za ovaj mjesec je Batman a težko vjerujem da če Ubisoft čekati do 2. Travnja kad izlazi novi cover.

Nije ti palo na pamet? E pa onda ograničeno razmišljaš, ima jako puno ljudi koji su spremni na svakakve laži  i spačke samo da napakoste ljudima

14 godina
offline
Assassin's Creed V
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 21:52 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed V
SuperWarrior kaže...

Ako malo pratiš smjer kojim tema ide vidjet ćeš da nije fulao temu....

 

Što se tiče covera vjerojatno je fake...pogledajte samo naslov kako je pisan, "gameinformer" gotovo uvijek piše malim slovima i istim fontom jedino je iznimka ako ga uklope u sam cover kao što je slučaj sa Batmanom (slovo "A") i s još nekolicinu drugih igara...

Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 23:19 (-zip-).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V
-zip- kaže...
SuperWarrior kaže...

Ako malo pratiš smjer kojim tema ide vidjet ćeš da nije fulao temu....

 

Što se tiče covera vjerojatno je fake...pogledajte samo naslov kako je pisan, "gameinformer" gotovo uvijek piše malim slovima i istim fontom jedino je iznimka ako ga uklope u sam cover kao što je slučaj sa Batmanom (slovo "A") i s još nekolicinu drugih igara...

Ili kao sto je sada slucaj sa Assassin's Creed-om, pa koriste isti font i prvo i zadnje slovo vece, kao sto je napisano i Assassin's Creed...

A koda mora i ovaj AC biti cover za april. Leakovi znaju nekada procuriti puno ranije.

14 godina
offline
Assassin's Creed V

Pise na fanartu dole lijevo da je za April 2014...

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Moja greska. Vidio sam to kasnije. Ali opet mislim da je fanart samo taj cover. Mislim da je ipak prava slika leakana, a neko je samo prepravio da izgleda kao cover.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Izgleda da je procurio dizajn novog Assassina.

 

Za sve koji neznate, to je zid na kojeg UBI uvijek stavi sliku novog Assassina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.3.2014 6:57 (Firefox72).
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Assassin's Creed V

Je li to revolver?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Sad sam naisao na informaciju London/Pariz je seting,vreme (19.vek) glavni lik je u crnom odelu sa plavim detaljima,nosi pistolj i zove se Arno i vodja je Francuskih assasina {#} sad ne znam koliko je tacno.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed V

zanima me samo sta ce napraviti ako ne bude naval combat. ako ga bude onda ce bit govora o tome kako je to jos jedan copy/paste ac, a ako ga ne bude e onda stvarno trebaju nadmasiti sami sebe.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Assassin's Creed V
"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Još sam odavno reka na nekoj drugoj temi ili sajtu (ne sićan se) da će sljedeći AC biti Francuska i Engleska, Napoleon, Nelson (u što spadaju i pomorske bitke). Blizu je ostvarenja to moje predviđanje.{#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V

Ako če biti danas onda če to biti između 16:00 i 18:00 po našem vremenu. Ako se ne varam to je vrijeme kad Ubisoft izbacuje press release.

11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Evo nešto novih informacija. 

 

Inače prijevod je napravio  Beogradski_Fantom sa reboot foruma. Tako da hvala za ovo {#}

 

http://www.gameblog.fr/news/41758-as...ent-nos-inform

Pariz i Francuska Revolucija ce biti srediste igre.

- Glavni protagonista ce se zvati Arnaud ( cita se Arno) , ime vuce germanske korene i znaci orao , (isto kao Altair , Ezio ili Haytham) , inace taj Arno je verovatno onaj momak u tamnom kostimu sa onog "leak-a" koga smo videli pre nekoliko dana.
Inace i njegov zivot cemo pratiti od detinjstva pa do zrelog doba.

 - Jedna od lokacija u igri ce biti i Notr Dam , vrlo moguce da ce se ova katedrala nalaziti i na omotu igre.

 - Jedan od osnovnih motiva igre ce biti " "History is written in blood" , sto znaci da ce igra verovatno biti malo "krvavija" i mracnija nego prethodni nastavci , a jedan od buducih trailera bi mogao prikazati Pariz preplavljen krvlju.

- Jedan od delova opreme novog protagoniste bi mogle da budu i metalne rukavice.

 - Igra ce imati co-op mode i verovatno ce izaci samo za "next gen".

Tvrde da iako se ovo cekanja zvanicne najave ACV oduzilo da ipak necemo cekati jos dugo na prvi trailer i najavu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 18:53 (Firefox72).
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Assassin's Creed V

Pa zar nisu bile glasine da dobivamo dvije ac igre ove godine, jednu za current i jednu za last gen?

"Deep into that darkness peering, long I stood there, wondering, fearing, doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before."
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed V
Firefox72 kaže...

Evo nešto novih informacija. 

 

Inače prijevod je napravio  Beogradski_Fantom sa reboot foruma. Tako da hvala za ovo {#}

 

http://www.gameblog.fr/news/41758-as...ent-nos-inform

Pariz i Francuska Revolucija ce biti srediste igre.

- Glavni protagonista ce se zvati Arnaud ( cita se Arno) , ime vuce germanske korene i znaci orao , (isto kao Altair , Ezio ili Haytham) , inace taj Arno je verovatno onaj momak u tamnom kostimu sa onog "leak-a" koga smo videli pre nekoliko dana.
Inace i njegov zivot cemo pratiti od detinjstva pa do zrelog doba.

 - Jedna od lokacija u igri ce biti i Notr Dam , vrlo moguce da ce se ova katedrala nalaziti i na omotu igre.

 - Jedan od osnovnih motiva igre ce biti " "History is written in blood" , sto znaci da ce igra verovatno biti malo "krvavija" i mracnija nego prethodni nastavci , a jedan od buducih trailera bi mogao prikazati Pariz preplavljen krvlju.

- Jedan od delova opreme novog protagoniste bi mogle da budu i metalne rukavice.

 - Igra ce imati co-op mode i verovatno ce izaci samo za "next gen".

Tvrde da iako se ovo cekanja zvanicne najave ACV oduzilo da ipak necemo cekati jos dugo na prvi trailer i najavu.

Ja se iskreno nadam da će bit nešto u stilu AC2, inače ne volim copy-paste ali s obzirom da mi je dvojka bila čisti masterpiece ne bi me smetalo da je priča slična (osvećivanje obitelji....), a i ova mogućnost da igra postane malo "mračnija" ni ne zvuči loše, poznavajući ubisoft čeka nas još jedna odlična AC igra na kraju godine...

Battlelog: D3XT3R_HR
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

Samo da ne bude screen tearinga i fps lock problema kao sa AC IV jer je to stvarno ubilo iskustvo. Ali zasad samo neka sluzbeno Ubisoft potvrdi i super :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed V

Volio bi da AC VI bude na divljem zapadu.

11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed V

ja bi stara Kina da bude

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed V

ja bi da zakopaju ovaj naslov

 

mislim da su izmuzli šta su mogli s AC-om

10 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed V
Rocinante2112 kaže...

ja bi da zakopaju ovaj naslov

 

mislim da su izmuzli šta su mogli s AC-om

Tu si definitivno u krivu. DEBELO u krivu. Nisu ni pola izmuzli koliko mogu, da li si ti uopće svjestan kakvu si glupost izjavio? Čitava ljudska povijest im je na raspolaganju, brdo mogućih vremenskih perioda, važnih povijestnih događaja...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice