Hladnjak za OC i7-ice zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 4.100
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
15 godina
offline
Hladnjak za OC i7-ice

trazim neki hladnjak(zracni) koji moze tjerati i7 na 4ghz, a po mogucnosti da je sto tisi

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hladnjak za OC i7-ice
zaki kaže...

trazim neki hladnjak(zracni) koji moze tjerati i7 na 4ghz, a po mogucnosti da je sto tisi

Scythe Mugen 2,Coolermaster V10...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hladnjak za OC i7-ice
zaki kaže...

trazim neki hladnjak(zracni) koji moze tjerati i7 na 4ghz, a po mogucnosti da je sto tisi

True black+120 mm vent,megahalems+ 120mm vent,zalman  cnps10x extreme/cnps10 quiet.

Kasda je zakon!
14 godina
offline
Hladnjak za OC i7-ice

TRUE

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hladnjak za OC i7-ice

da ne otvaram novu temu... kolko mislite da moj proc(Q9400) moze iz sa stock ventom???

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hladnjak za OC i7-ice
zaki kaže...

trazim neki hladnjak(zracni) koji moze tjerati i7 na 4ghz, a po mogucnosti da je sto tisi

haha...imas 2 HD 4870x2 tako da sumnjam da ista od hardvera sto je danas izaslo moze bit glasnije od tog Smijeh

moja preporuka V8 a ako ciljas na odlicne temperature V10

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice