Zbunujuće oglašavanje vip-a

poruka: 2
|
čitano: 977
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zbunujuće oglašavanje vip-a...

Neznam za druge, al meni je ovo stvorilo zbunjolu. Danas su mi došli dvoje ljudi koji mi odjednom obavještavaju da mi je mjesečna naknada za telefon ukinuta. Ne predstavljaju se ni kao T-com (ali sam pretpostavljao zbog "obavijesti"), ni kao vip. Ja se pitam koji vrag je sad to, oni objašnjavaju da su ukinuli zbog kompeticije ili čega god jer nije bilo moguće shvatiti što su opće pričali (prebrzo se odvijalo). Pitali su me da li imam telefon, internet, maxtv. Onda odjednom traže roditelje, koji trenutno još uvijek nisu došli. Pa šta sad trebaju i roditelje? Onda tražim da mi daju broj za kontakt u nekom posebnom slučaju da je nešto bitno za njih. I opet govore većini o T-com stvarima, ne spominjući vip još uvijek.

 

I oni ode, a ja se još više začudim sa dobivenim brojem kontakta. Broj počinje sa 091. Kakve sad vip ima veze sa svime? Pomislio sam da je to samo nečiji osobni broj kao da ništa nije strašno. Pogledam na internetu, nema nikakvih novosti, još uvijek ništa nisam shvatio, I još nitko nije objavio bilo kakve informacije o tome da su najavili takvo nešto (barem kako sam tražio po internetu, već mi se dosadilo). Nakon 3-4 sata nazovem ih, ne jave se, pošalju mi SMS pitajući tko je to, a dok ja pripremam poruku, oni me nazovu, pa onda nemam više ni ja pojma koga i tko zove dok ne shvatimo tko smo.

 

Onda sam pitao u vezi ukidanja mjesečne naknade kao da li će to utjecati na dodatne minute itd. (još sam mislio da su iz T-com-a). Ona mi kaže sad da vip nema mjesečne naknade i da samo se plaća uspostava poziva. Čekaj malo, kako sad vip, ja sam mislio da su oni bili iz T-com-a. Ja još dalje pokušavam pitati malo pomalo, tražeći gdje da nađem detalje na internetu. Oni spomenu da idem na vip stranicu i tek onda shvatim da mi oni žele uvaliti vip fiksni telefon, internet i televiziju.

 

Aj dobro, barem su oni mene nazvali pa ja nisam platio taj dugi razgovor (5-10 min, ja ne mogu ni pričat 2 minute).

 

Ovdje cijelo selo, grad nema pojma šta su to tarife ili pretplate! Još ispada da će obići sve gradove i sela!

Neznam za ostale, al ovo mi ispada da vip želi nekima ispirati mozak, jer ja nisam imao pojma šta su mi objašnjavali. Čak bi i T-com objasnio bolje.

 

Neka mi netko barem kaže tu na forumu da je netko već upoznao takve koji tako oglašavaju ili barem više nekih detalja, jer šanse da to nije oglašavanje nego obavijest mi je zasad na dubokoj nuli!

16 godina
neaktivan
offline
Zbunujuće oglašavanje vip-a

Izgleda da svi ovih dana imaju nekakve akcije, mene zvao T-com oko Nove godine, u osnovi s ponudom da prijeđem na skuplji paket. Prešao sam na jeftiniji {#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice