Uplata na tekući račun

poruka: 89
|
čitano: 280.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tekući račun

Imam otvoren tekući račun u raiffaisen banci zagreb  takoder i devizni zanima me kako ljudi preko poste mogu uplacivat na ta dva računa preko opće uplatnice?

 

 

 

zanima me ako netko moze napravit ispravne uplatnice kako bih trebale izgledat za uplacivanje preko pošte Hvala!

 

Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2010 22:50 (F1-IVO).
15 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Lijepo ako ti netko uplacuje na tvoj tekuci ode u banku sa tvojim imenom, prezimenom i brojem tekuceg i kaze sluzbenici da bi zelio na tvoj tekuci uplatit odredjeni iznos kuna i to je to.

Pozeljno je da ti uplati u istoj banci tj. poslovnici jer onda pare istodobno sjedaju na tvoj racun.

Ako uplacuje u nekoj drugoj onda treba ponekad i dan-dva da proknjize.

Ako ti ja uplatim u Raiffeisen banci u Rijeci tebi odmah sjeda na tvoj tekuci.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uplata na tekući račun
to znam to sam skuzio to mi je rekla i zena u banci a mene zanima za uplaćivanje preko pošte?sa općom uplatnicom
Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
16 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Dakle

opca uplatnica izgleda OVAKO

 

 

dakle...

 

godnji desni kut

 

UPLATA/ISPLATA

onda ide iznos koji uplacujes ili isplacujes

 

Broj racuna primatelja je ziro racun na koji saljes lovu

 

Lijevu stranu ispunis:

 

PLATITELJ:

ime i prezime

ulicu i broj

grad i broj

 

PRIMATELJ:

ime i prezime

ulicu i broj

grad i broj

 

OPIS PLACANJA ako je potrebno, tipa: placanje konfiguracije, placanje diskova itd itd znaci svrha uplate

 

ostalo ispuni sluzbenica u banci ili poste, a ako sam ista izostavio neka me ekipa nadopuni, ili ce ti to rec sluzbenica da nadopunis

 

EDIT: ovako izgleda ispunjena- neznam za sta je ali evo :D

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2010 23:31 (Hacker-ri).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uplata na tekući račun
hvala sam da pitam jos,dali ej poziv na broj odobrenja vazan uopce za uplatu jel sam vidio kod prijatelja iz jedne firme da na uplatnici ima poziv na broj odobrenja isti onaj broj kao i njegov tekući račun?
Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Uplata na tekući račun
UBIZEC cORPORATION kaže...
hvala sam da pitam jos,dali ej poziv na broj odobrenja vazan uopce za uplatu jel sam vidio kod prijatelja iz jedne firme da na uplatnici ima poziv na broj odobrenja isti onaj broj kao i njegov tekući račun?

nije...

taj broj je koliko sam shvatio za placanje neke ciljane ponude koju primatelj uplate drzi kao takvom, tj. prilikom uplate onda ne gledaju ime i prezime nego poziv na broj

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uplata na tekući račun
da to je to tak sam si i ja mislio hvala na pomoci
Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
13 godina
protjeran
offline
Uplata na tekući račun

Znaci ovako ispunjavam uplatnicu!

 

Primjer:

Gore desno iznos: 100000,00

Ispod broj racuna: XXXXXXX-XXXXXXXXXXX

Opis placanja: ebay usluga

 

Platitelj:upisem svoje ime i prezime te adresu

Primatelj:napisem samo ime i prezime primatelja

 

A DI IDE U KOJOJ BANCI JE RACUN?BROJ BANKE (XXXXXXXX-XXXXXXXXXX)?

15 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

već samim početkom broja računa 236xxx ili nekako drugačije ...zna se koja je to banka ;))

MMA is not game , MMA is life!!!
13 godina
protjeran
offline
Uplata na tekući račun

Znaci samo popunim ovako kako sam rekao i to je to?

13 godina
offline
Uplata na tekući račun

moze mala pomoc htio bi nesto kupiti prek oglasa ali tip oce samo uplatu na racun sad me zanima on kaze da salje kod(koji bi kupio)na email najkasnije za 1h ali ako on ne posalje tj scam dal ja mogu povuc novce nazad?{#}

13 godina
protjeran
offline
Uplata na tekući račun

A sta ide na ovo mjesto: Poziv na broj odobrenja i Model?

13 godina
offline
Uplata na tekući račun
Znam da je tema stara ,ali..
Zanima me, trebam li prilikom uplate preko opće uplatnice imati točan iznos ili ne?
14 godina
odjavljen
offline
Re: Uplata na tekući račun
dv14 kaže...
Znam da je tema stara ,ali..
Zanima me, trebam li prilikom uplate preko opće uplatnice imati točan iznos ili ne?

Nije, tamo gdje plaćaš će ti vratiti ostatak.

13 godina
offline
Uplata na tekući račun

Naručio sam iz Protisa grafu i ram pa me zanima mogu li staviti u opsi plaćanja npt. Kupovina komponenti?

I je li potrebno upisati Poziv na broj odobrenja? U potvrdi sam dobio nekakav poziv na broj sa 10 znamenki ,a u poziv na broj odobrenja stane mislim 22 znamenke.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 20:32 (dv14).
13 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Mene zanima znači ako mi netko ide uplatit na tekući račun općom uplatnicom, da li on treba imat moju adresu ili može samo ime i prezime?

R.I.P. EnlightenedPh oenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Nindže, jedno pitanje...

Sutra idem uplatiti u banku neke pare na nečiji račun...

Jel mogu ja doći i reći, evo, ja stavljam pare na taj i taj račun, ili moram imati i uplatnicu, iako idem direktno u tu banku gdje dotični ima račun?

Psssssst Zecovi spavaju
12 godina
odjavljen
offline
Uplata na tekući račun
Ako ideš u banku primatelja samo trebaš doći i reći želim uplatiti novac na ovaj broj računa na to i to ime.
16 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Na koji šalter? Msm, kak je podjeljeno to, isplate, uplate ...?

Psssssst Zecovi spavaju
12 godina
odjavljen
offline
Uplata na tekući račun
Dođi na prvi koji možeš i to je to. Bar je tako u mojoj OTO banci...
12 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Dobar dan! 

 Mene zanima kako ide proces slanja novca na tekući račun iz inozemstva i koliko to traje?

Dali isto samo kažu u poslovnici ime ,prezime i broj računa? Ili ima još što da se to ostvari?

13 godina
offline
Uplata na tekući račun

Trebam pomoć u broj racuna primatelja ide ziro racun....

Jel se moze u broj racuna primatelja upisati tekući racun od 9 brojeva,.,.....???

Jel se na kartici od hpb gleda broj tekućeg racuna ili broj kartice??

Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Re: Uplata na tekući račun
Ambush kaže...

Trebam pomoć u broj racuna primatelja ide ziro racun....

Jel se moze u broj racuna primatelja upisati tekući racun od 9 brojeva,.,.....???

Jel se na kartici od hpb gleda broj tekućeg racuna ili broj kartice??

Hvala

gleda se broj tekućeg.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uplata na tekući račun

znaci kaj ja samo njima dodem i velim im da hocu uplatiti novac na tekuci racun mislim koji im ja trebam broj reci broj tekucega ili broj racuna

znam da sam dosadan ali j....a ko pita ne skita
13 godina
offline
Re: Uplata na tekući račun
hrvoje66 kaže...

znaci kaj ja samo njima dodem i velim im da hocu uplatiti novac na tekuci racun mislim koji im ja trebam broj reci broj tekucega ili broj racuna

Pa moraš im reći Broj računa na koji uplaćuješ i ime i Prezime primatelja.

13 godina
offline
Uplata na tekući račun

sry na dizanju teme...

zaniam me samo kad se uplaćuje na tekući koliko banka uzima sebi? postotak neki uzimaju jel tako? hvala

13 godina
offline
Re: Uplata na tekući račun
fila2208 kaže...

sry na dizanju teme...

zaniam me samo kad se uplaćuje na tekući koliko banka uzima sebi? postotak neki uzimaju jel tako? hvala

Jedino uzimaju ako uplaćuješ iz Splitske u Zagrebačku, Iz Erste u Splitsku i sl. 
Ako uplaćujes iz iste u kojoj je banci račun onda ništa ne uzimaju. (Iz splitska u splitsku i sl.) 

13 godina
neaktivan
offline
Uplata na tekući račun

Pozdrav, zanima me mogu li uplatiti novac na nečiji račun ako sam maloljetan npr u ERSTEu ili cu morat slat postom novce.

limboLIVE98
13 godina
offline
Re: Uplata na tekući račun
AsAsiN kaže...

Pozdrav, zanima me mogu li uplatiti novac na nečiji račun ako sam maloljetan npr u ERSTEu ili cu morat slat postom novce.

Možeš preko opće uplatnice. Ispuniš uplatnicu i u pošti daš na šalteru djelatniku i to je sve. 

12 godina
offline
Uplata na tekući račun

jel mogu ja uplatiti na nečiji devizni račun u kunama i jel ide preko opće uplatnice i koji podaci osim imena i prezimena i sta jos

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice