Sumnjiv kupac s njuškala

poruka: 42
|
čitano: 6.298
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sumnjiv kupac s njuškala
Znaci, prodajem mobitel, nije neka velika vrijednost, ali Ok.
Javi mi se jedan kupac preko njuskalo poruka, kako bi on odmah uplatio novce na racun, prvo se javio kako ce razmisliti a onda za koji dan kako bi kupio.
Kazem mu da mi se javi na mob,a ne preko njuskalo poruka.
I on mi posalje svoj broj,koji nije bio ni tocan kao onaj sa njuskalo racuna.
Osoba se javila preko njuskalo racuna koji je na neku firmu,a njuskalo racun je otvoren prosli mjesec, i na njemu prodaje auto.
Malo mi je sumnjivo zasto me ne nazove ili se javi na viber vocap, jer neko kome je hitno za nesto nece se javljati samo preko njuskalo poruka!
A mobitela takvoga cak ima i po povoljnijoj cijeni, u zagrebu odakle pise da je lik na njegovom njuskalo racunu.Zasto nebi jednostavno kupio u zagrebu nego trazio od mene koji skuplje prodajem.
Nego mi se sad opet javi, a vec je proslo tjedan dana vec bi gledao neki drugi oglas da mi netko tako dugo ne odgovara

Nakon toga javio mi se kasnije neki drugi kupac za bluetooth zvucnik,prvo kaze da bi uplatio novce na racun,ali nece da mu saljem postom nego mu je frend tu u gradu blizu mom pa bi on dosao po njega. Odmah nakon toga kaze kako mu frend ipak ne moze doci pa da mu saljem tiskom.

Desilo mi se jednom da sam nekom kupcu dao broj racuna da uplati novce,a lik je dao moj broj racuna nekom drugom ko je uplatio pare na moj racun, dok sam ja mislio da je taj lik meni uplatio.
Na kraju sam morao u banku na razgovor.

Imam neke sumnje da netko opet pokusava isto.aj kako znati da je netko bas stvarno uplatio novce i da je to bas ta osoba.
Ocito da je bolje samo osobno preuzimanje...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 22:09 (mp3david).
12 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala

Kao prvo, ja osobno uvijek koristim dopisivanje preko poruka, čak i kad me netko  nazove, zamolim da javi podatke preko poruke.

Tako mi SVE ostane zapisano!

 

A kao drugo, kad netko sumnjivo izgleda, obično je.

Il je možda malo manje snalažljivija osoba, pa mu treba malo dulje da se snađe u situacijama kad se nešto mjenja oko njega. Ima sam dosta takvih.

 

P.S. Zašto si imao razgovor u banci? Pa tebi i njima je svejedno tko ti uplati, ako iznos ispravan i nema nikakvih problema. Pa ja sam recimo nekoliko puta uplatio nešto za ženu, il ona za mene kad smo nešto kupovali ako je ovaj drugi već bio uz komp pa je mogo preko internet bankarstva odmah uplatiti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Snimanje poziva? Meni je to automatski. Imam već skoro po gige poziva snimljeno.
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
6 godina
offline
Sumnjiv kupac s njuškala

snimanje bez najave nije legalno (mogu vam reci cisto jer je "perk of work") i ne vrijedi ni K na sudu... dapace - jos mozete dobiti kaznu. jeb'ga takav je zakon

 

NULL!=NULL
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Da, znam. Jedan jako jako glup zakon.
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
8 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Legalno je, dok god druga strana od samog starta zna da snimas poziv.....

Ako nezna, e onda nije legalno.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
8 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Legalno je, dok god druga strana od samog starta zna da snimas poziv.....

Ako nezna, e onda nije legalno.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
6 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Damir22 kaže...
Legalno je, dok god druga strana od samog starta zna da snimas poziv.....

Ako nezna, e onda nije legalno.....

 pa da, ali moras reci da snimas razgovor... A ako kazes vjerovatno druga strana (ako je sta skrivila) ti nece nista rec...

NULL!=NULL
12 godina
odjavljen
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Kako uhvatit nekog s prstima u pekmezu kad mu moraš reć da ga snimaš.
Jedino ako je budala il ak brzo zaboravi.
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
6 godina
offline
Sumnjiv kupac s njuškala

snimiša ga/nju i pustiš snimku u svijet... (platiš kaznu but fuq-it)

 

NULL!=NULL
10 godina
offline
Sumnjiv kupac s njuškala

Ček malo - tebi lik hoće (prije nego pošalješ stvar) uplatit novce na račun i tebi je to sumnjivo? Koji k?

Daš broj računa, sve razmjenite preko poruka, čisto radi ako (veliko AKO) dođe do problema, čekaš da ti sjednu novci na račun, nakon toga pošalješ paket - preporučeno i kao vrijednosno u slučaju da se zagubi, imaš tracking broj i siguran si.

 

Što tebe točno muči, ne kužim 

13 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
GreenLife kaže...

Ček malo - tebi lik hoće (prije nego pošalješ stvar) uplatit novce na račun i tebi je to sumnjivo? Koji k?

Daš broj računa, sve razmjenite preko poruka, čisto radi ako (veliko AKO) dođe do problema, čekaš da ti sjednu novci na račun, nakon toga pošalješ paket - preporučeno i kao vrijednosno u slučaju da se zagubi, imaš tracking broj i siguran si.

 

Što tebe točno muči, ne kužim 

pa baš to, ne kužim ni ja.. ima idealnog kupca - koji bi uplatio, pa da mu pošalješ, a ne da se moraš natezati s nekim, i to je problem

11 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Prije par godina, lik je otvorio racun na krpicama i stavio da nesto prodaje, cure su se javile na njegov oglas i on je njima dao moj broj racuna kao da ispadne da je on uplatio
Na kraju sam imao nekoliko uplata na racun, nisam to ni znao, dok me neka cura nije nazvala i rekla da sam ju prevario.
U to vrijeme nisam imao m bankinga pa nisam ni vidio uplate a kamoli ista drugo.

Jedva sam nekako dosao do broja racuna svih da im vratim novce, a sa jednom sam se curom i nasao i uzivo zbog toga.

U banku sam morao jer je za to vrijeme valjda vise njih prijavilo moj iban, pa sam bio isao kod direktora na razgovor objasnjavati situaciju.
Neugodno bas.

Jednostavno mi je sumnjivo ovo sada,da nebi opet bila ista situacija.

Ako je liku potreban hitno mobitel,onda bi se javio i nazvao, a ne slao poruke preko njuskalo obrasca.
Ponavljam,isti mobitel ima u njegovoj zupaniji i jeftinije i tamo em mu je blize i em ga moze osobno preuzeti..

I onda kad sam mu prestao odgovarati na poruke,jevi se kupac za blutut zvucnik ovaj puta na mobitel, i kao prvo kaze da ce mi uplatit novce,pa ce mu frend doci po to, jer je tu negdje blizu mene,ja kazem moze,nema problema...a onda par minuta poslije kaze da mu frend ipak ne moze doci pa da ipak preko dostave saljem.
I tad sam pomislio da je to povezano nekako...

Pa prevaranti imaju svakakve metode...ja sam se na takvu eto vec opekao
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
5 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...


Desilo mi se jednom da sam nekom kupcu dao broj racuna da uplati novce,a lik je dao moj broj racuna nekom drugom ko je uplatio pare na moj racun, dok sam ja mislio da je taj lik meni uplatio.
Na kraju sam morao u banku na razgovor.


 Koje ti bitke vodis... Pravi krscansko-krizarski ratnik. Aj da ja jedno tebe pitam ? Jesi ti musko ? Ali bas ono musko, a ne neko lijevo musko ?

Sto te tebe briga, ako je neko treci uplatio neke pare tebi ?!?!? Aj da je to tvoja krivica pa zelis ispasti covjek.... Neka to on rjesava sa bankom ili sa onim trecim/drugim/cetvrtim, odnosno, vise niti ne znam sa kojim.

Uostalom, na kraju krajeava, valjda vidis neocekivane uplate na svoj racun. Kakvi direktori, banke i ostali bakraci.

11 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Baba sumom deda drumom, ko da me uopce ne razumijes.
Kako bi tebi bilo da ti na racun sjede par uplata na racun, i da te neko nazove i kaze ti da si ga prevario, i da krene se tvoje ime i prezime spominjat na netu, radi nekog idiota koji je smislio kako nesto dobit za đabe.

Lijepo ti kazem da sam morao ici u banku na razgovor, pricao sam tamo sa direktorom,voditeljem sta god da vec je,objasnjavao sam mu situaciju koja se desila,jer su osobe koje su uplacivale novce bile prijavile moj broj tekuceg racuna. I ja sam bio u šoku jer nisam znao o cemu se tocno radi, jos mi je spominjao i moguce zatvaranje tekuceg racuna,ali fala bogu nije do toga doslo.

To je bilo prije nekoliko godina,kada nisam imao mobilno bankarstvo,i kada nisam ni mogao vidjeti tko mi je sta uplatio na racun.

I ti sad kazes doslovno da me boli briga ko sta uplati nek se netko drugi bakce stime, pa covjece sta god da se desi, meni ce uplatit na racun.
Opet bi ja doslovno najebao...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
5 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
Baba sumom deda drumom, ko da me uopce ne razumijes.
Kako bi tebi bilo da ti na racun sjede par uplata na racun, i da te neko nazove i kaze ti da si ga prevario, i da krene se tvoje ime i prezime spominjat na netu, radi nekog idiota koji je smislio kako nesto dobit za đabe.

Lijepo ti kazem da sam morao ici u banku na razgovor, pricao sam tamo sa direktorom,voditeljem sta god da vec je,objasnjavao sam mu situaciju koja se desila,jer su osobe koje su uplacivale novce bile prijavile moj broj tekuceg racuna. I ja sam bio u šoku jer nisam znao o cemu se tocno radi, jos mi je spominjao i moguce zatvaranje tekuceg racuna,ali fala bogu nije do toga doslo.

To je bilo prije nekoliko godina,kada nisam imao mobilno bankarstvo,i kada nisam ni mogao vidjeti tko mi je sta uplatio na racun.

I ti sad kazes doslovno da me boli briga ko sta uplati nek se netko drugi bakce stime, pa covjece sta god da se desi, meni ce uplatit na racun.
Opet bi ja doslovno najebao...

 Aj ti meni objasni zasto bi ti "doslovno najebao" da ti neko treci uplati neke pare ?!?! Pa i da nemas mobilno bankarstvo. Meni tvoja prica lici doslovno na bajku. Ja osobno ne bi sigurno isao u banku pricati sa voditeljem zbog neke trece strane, a da nemam veze sa time. Mislim, to bi bila samo moja dobra volja na kraju krajeva. Zatvaranje tekuceg racuna?!?!? Fala Bogu nije doslo do toga !?!?!? Na cemu si ti ? Na cemu god si podijeli i sa nama

11 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Nema smisla da se dalje objasnjavam,kad je to tebi sve ocito zajebancija.
Znam sta mi se desilo,di sam bio i sta su mi tamo pricali.

Ako je ovo moje bajka, onda u tvom svijetu valjda ne postoje nikakve muljaze i nacini prevare.

Mislio sam ovdje vidjeti jeli tko imao slicna iskustva, neke slicne situacije..ali je ocito bolje da ovakvu temu nisam ni otvarao, dok mozda jednog dana netko drugi se ne pojavi sa istom pricom.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 1:55 (mp3david).
16 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
Prije par godina, lik je otvorio racun na krpicama i stavio da nesto prodaje, cure su se javile na njegov oglas i on je njima dao moj broj racuna kao da ispadne da je on uplatio
Na kraju sam imao nekoliko uplata na racun, nisam to ni znao, dok me neka cura nije nazvala i rekla da sam ju prevario. ...

Jedva sam nekako dosao do broja racuna svih da im vratim novce, a sa jednom sam se curom i nasao i uzivo zbog toga. ...

 Moram priznati da nisam ukapirao. On je stavio da nešto prodaje. One su mu se javile da su zainteresovane, a on im je dao tvoj broj računa. I onda si ti dobio pare od tih cura, a on je zaradio... kako? I šta da ispadne da je on uplatio?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
5 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
Nema smisla da se dalje objasnjavam,kad je to tebi sve ocito zajebancija.
Znam sta mi se desilo,di sam bio i sta su mi tamo pricali.

Ako je ovo moje bajka, onda u tvom svijetu valjda ne postoje nikakve muljaze i nacini prevare.

Mislio sam ovdje vidjeti jeli tko imao slicna iskustva, neke slicne situacije..ali je ocito bolje da ovakvu temu nisam ni otvarao, dok mozda jednog dana netko drugi se ne pojavi sa istom pricom.

 Pa meni je ovo sve uzasno nejasno. Niti glave niti repa nema u svemu ovome. Ako neces ti, valjda ce onaj koji mi je udario TD daleko detaljnije objasniti o cemu se tu radi

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 2:20 (SamoPitam3).
11 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Upravo tako, on je htio od mene kupiti nesto, ali nije on meni uplatio novce vec te cure.

Samo lik ocito nije htio cekat da jedna osoba uplati vec je nekoliko njih dao moj broj racuna ,pa se vodio time da koja prva plati prije cu ja njemu poslat kupljeno.

Ma uzas, stvarno ima domisljatih.

Al ocito je neki balavac, jer sam mu reko da cu ga nac i sve i svasta pa mi je kasnije napisao poruku kao da on jos uvijek ide u skolu,da ce biti lose ako mu to njegovi saznaju i svasta nesto...ili je stvarno neki klinac bio, ili se neko stvarno zajebavao samnom.
I to je bila komunikacija preko emaila samo,i eto kako sam prošao.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
9 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
Upravo tako, on je htio od mene kupiti nesto, ali nije on meni uplatio novce vec te cure.

Samo lik ocito nije htio cekat da jedna osoba uplati vec je nekoliko njih dao moj broj racuna ,pa se vodio time da koja prva plati prije cu ja njemu poslat kupljeno.

Ma uzas, stvarno ima domisljatih.

Al ocito je neki balavac, jer sam mu reko da cu ga nac i sve i svasta pa mi je kasnije napisao poruku kao da on jos uvijek ide u skolu,da ce biti lose ako mu to njegovi saznaju i svasta nesto...ili je stvarno neki klinac bio, ili se neko stvarno zajebavao samnom.
I to je bila komunikacija preko emaila samo,i eto kako sam prošao.

 Ima svakakvih likova i dosta domisljatih. Ako ti je nesto sumnjivo provijeris, zoves da ga cujes itd, ali nakraju i nemoras prvjeravati. Imas pravo reci mu da mu ne zelis prodati i by by. Kuzim te da si imao neugodna iskustva i sada si oprezniji, i to je Ok. Ne zamaraj se previse, tvoji je ugled i koza u pitanju, i postupi kako mislis da je njbolje. Svaka roba ima svojeg kupca.☺️ 

 

Meni se lik javio iz ENG i napise preko njuske ( poruke ) da mu dam broj racuna da ce mi odmah uplatiti novac. 😂 Kako da ti ne bude cudno, on iz ENG kupuje na njuski. LoL.  I to OP6 koji je kod njih na ebayu ima za manju cijenu i veci izbor. 

 

Napusao sam mu da na ebayu ima dao mu link i by by. Poslije je zvao na mob i to nakon 1h u noci, nisam se javio! 

 

Sta da misli posteni covjek, neznam!? Odmah su mi na pamet pali migranti koji hodaju po HR i BiH. Mozda grijesim, imao sam mir nisam se opterecivao, lijepo sam mu obijasnio i ispicao se. I svejedno je zvao, mislim 2 puta. Ima svega u danjasnje vrijeme, posaljes mu paket ima tvoje podatke broj moba, broj racuna,. pa ti se misli. Svatko neka sebe izlozi i onda preizme odgovornost. Jer lako je tudjom kozom po koprivi mlatiti. 

 

Drago mi je da si vratio onim curama njihov novac! Bravo! Budi posten i mirno spavaj. Bez obzira jesu li drugi ili nisu, Ti budi posten. ❤️💪✌️

 

 

Odmori u Istini! :-)
7 godina
online
Sumnjiv kupac s njuškala

Inače, ova fora vam je bila prije popularna.

Jedan lik (nekoć moj susjed) je tak popušil.

Dal liku broj računa nakon kaj se našao s likom kao da mu laptop proda, i počele masovno sjedat uplate od hrpe ljudi, i onda mu lik došao s dva hrgana i otpeljali ga na bankomat da digne pare i još više od toga.

Na kraju ni ne zna uopće tko je taj lik ni ništa da prijavu podnese, a ovome pak ništa ne mogu, nego ovaj idiot najebe jer su pare sjele na njegov račun.

Na kraju je išao na razgovor u policiju, objasnio im i gotova priča, on nema pare i ispao kriv, a ovi kaj su uplatili mogu samo njega privatno tužit kaj bi ih previše koštalo, a počinitelj otišao s parama a nitko ne zna tko je.

Tak bi i ovaj kaj je kontaktirao kolegu, ako bi mu dao broj računa tražio bi da se nađu da "pokupi mobitel" i onda bi najebo...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 10:10 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
Prije par godina, lik je otvorio racun na krpicama i stavio da nesto prodaje, cure su se javile na njegov oglas i on je njima dao moj broj racuna kao da ispadne da je on uplatio
Na kraju sam imao nekoliko uplata na racun, nisam to ni znao, dok me neka cura nije nazvala i rekla da sam ju prevario.
U to vrijeme nisam imao m bankinga pa nisam ni vidio uplate a kamoli ista drugo.

Jedva sam nekako dosao do broja racuna svih da im vratim novce, a sa jednom sam se curom i nasao i uzivo zbog toga.

U banku sam morao jer je za to vrijeme valjda vise njih prijavilo moj iban, pa sam bio isao kod direktora na razgovor objasnjavati situaciju.
Neugodno bas.

Jednostavno mi je sumnjivo ovo sada,da nebi opet bila ista situacija.

Ako je liku potreban hitno mobitel,onda bi se javio i nazvao, a ne slao poruke preko njuskalo obrasca.
Ponavljam,isti mobitel ima u njegovoj zupaniji i jeftinije i tamo em mu je blize i em ga moze osobno preuzeti..

I onda kad sam mu prestao odgovarati na poruke,jevi se kupac za blutut zvucnik ovaj puta na mobitel, i kao prvo kaze da ce mi uplatit novce,pa ce mu frend doci po to, jer je tu negdje blizu mene,ja kazem moze,nema problema...a onda par minuta poslije kaze da mu frend ipak ne moze doci pa da ipak preko dostave saljem.
I tad sam pomislio da je to povezano nekako...

Pa prevaranti imaju svakakve metode...ja sam se na takvu eto vec opekao

Kolega u pravu si.

Ne znam šta ostalih ne kuže...

 

Nitko normalan neće uplatit lovu na tekući a da nije dobio paket. Sve te kombinacije su sumnjive.

 

 

12 godina
offline
Sumnjiv kupac s njuškala

Prodavač - kupac - treća strana (npr te cure).

 

Kupac - glumi prodavač na nekoj drugoj stranici, a samim time kupuje nešto od ovog našeg prodavaca.Bitno je naglasit da je on u sredini.

Prodavač - daje kupci svoj tekući račun vjerujući da će mu ovaj uplatit lovu za mob, a kupac taj račun prosljeđuje trećoj strani glumeći prodavača za nešto drugo.

Treća strana - cure dobiju račun od ovog našeg prodavača. Vjerujući da one uplaćuju lovu za to sto kupuju, one uplaćuju lovu Prodavaču mobitela.

U svakom slučaju, taj u sredini (kupac) dobije mob, a nije uplatio nista, niti je poslao ništa. Zajebo je treću stranu jer im nije prodao ništa, a zajebo je i ovoga prodavača mobitela jer mu nije on uplatio lovu nego treća strana - cure.

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
mp3david kaže...
a sa jednom sam se curom i nasao i uzivo zbog toga.

 

Ovo treba razradit u film :D

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
7 godina
online
Re: Sumnjiv kupac s njuškala

@dex

Kolega mudro šuti, na kraju su se očito "raskusurali" na mudar način 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 10:49 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Otkupnina je dosta dobar nacin.....

Ne moze do paketa dok ne plati. Kad plati, novci dodju tebi.

Jedini rizik je placanje postarine ukoliko "kupac" odbije preuzeti paket, no svo zlo u tome.

I kad sam kupovao, i kad sam prodavao, uplata na racun je bio normalan potez, ako prodajem - daj ime prezime, adresu.... Cekam uplatu, vidim podatke o uplatitelju, kad novci sjednu ako sve stima, saljem paket.

Ako kupujem, opet, daj sve podatke, prilikom vrsenja uplate podatci se moraju slagati.

Ako kupujem od mirka iz karlovca,.a racun na koji uplacujem glasi na dragu iz zadra.... Normalno da necu uplatiti, na te price da je to racun od brata,tate,mame, prijatelja - ne nasjedam.

Kuzim oprez, predlozi slanje i placanje pouzecem oa ces vidjeti
Children Shouldnt Play with Dead Things
11 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Sve mi je to jasno,al se pitam kako da znam dali je to stvarno taj kupac uplatio.

Meni ce hajde pisati u m bankingu tko je uplatio, ali isto tako prevarant moze na iznad navedenu foru mene smuljat, i reci ime i prezime osobe koja je zapravo uplatila, a onda kad mu saljem paket, moze reci svoju pravu adresu te isto ime i prezime koje uopce nije pravo.

Mislim, jedino sto mogu je u posti staviti pod "uruciti osobno primatelju," ,ali to onda postarinu uvecava. U tom slucaju ako ime i prezime ne postoji, paket nece ni biti isporucen,tojest cekat ce u posti da se podigne.

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
8 godina
protjeran
offline
Sumnjiv kupac s njuškala

Razmisljas na takav nacin da u svakom rjesenju pronades neku "manu". Ako nisi spreman preuzeti rizik online prodaje, preporucujem ti da se ostavis toga, jedino tako ces biti 100% siguran da te nitko nece zaje*ati

12 godina
offline
Re: Sumnjiv kupac s njuškala
Damir22 kaže...
Otkupnina je dosta dobar nacin.....

Ne moze do paketa dok ne plati. Kad plati, novci dodju tebi.

Jedini rizik je placanje postarine ukoliko "kupac" odbije preuzeti paket, no svo zlo u tome.

I kad sam kupovao, i kad sam prodavao, uplata na racun je bio normalan potez, ako prodajem - daj ime prezime, adresu.... Cekam uplatu, vidim podatke o uplatitelju, kad novci sjednu ako sve stima, saljem paket.

Ako kupujem, opet, daj sve podatke, prilikom vrsenja uplate podatci se moraju slagati.

Ako kupujem od mirka iz karlovca,.a racun na koji uplacujem glasi na dragu iz zadra.... Normalno da necu uplatiti, na te price da je to racun od brata,tate,mame, prijatelja - ne nasjedam.

Kuzim oprez, predlozi slanje i placanje pouzecem oa ces vidjeti

Ti ne možeš znati na koga račun glasi osim ako ti on ne fotografira svoju bankovnu karticu.

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice