Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.277.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...

 Fakat me zanima koliki mentalni invalid mora biti osoba koja bi bez pogovora slušala zapovjedi takvog mediokriteta.

 Pricas pizdarije. Iako se tako sada ne cini jer je katastrofa politicar, Krsticevic je bio sposoban vojnik. A jedan od tih "mentalnih invalida", kako si ti  posprdno nazvao cijelu 4 gardijsku brigadu, je bio i pokojni Andrija Matijas Pauk. Za kojeg ti vjerojatn0 nikada nisi ni cuo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 18:11 (geronimo4661).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
geronimo4661 kaže...
neutrino kaže...

 Fakat me zanima koliki mentalni invalid mora biti osoba koja bi bez pogovora slušala zapovjedi takvog mediokriteta.

 Pricas pizdarije. Iako se tako sada ne cini jer je katastrofa politicar, Krsticevic je bio sposoban vojnik. A jedan od tih "mentalnih invalida", kako si ti  posprdno nazvao cijelu 4 gardijsku brigadu, je bio i pokojni Andrija Matijas Pauk. Za kojeg ti vjerojatn0 nikada nisi ni cuo.

 

 

Ne znam za tebe, ali ja sam bio u vojsci s takvom "inteligencijom" od zapovjednika. Profil generala nam je jebeni. Čermak, Rojs, Korade, Norac, Krstičević, nastavi niz....ne znaš koji je pametniji i sposobniji strateg. 

Još kad se sjetim dokumentacije koju sam gledao. Nepismena ekipa je u par tjedana iz ničega dobila čin satnika! Takav lik zapovijeda satnijom!!!! Halo!

Prvi čin iznad toga je bojnik, a skillset na razini pišanja po polju.

 

S druge strane imaš ljude koji su školovani i sposobni, pa im je domet pričuvni poručnik, ili ti goli kurac u prijevodu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 18:23 (neutrino).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...

S druge strane imaš ljude koji su školovani i sposobni...

 Pa Krsticevic i je skolovan, nije prije rata bio vozac autobusa kao Rojs, nego je zavrsio vojnu akademiju u Beogradu, a kasnije isao u SAD na dodatno obrazovanje. Rekoh, katastrofa je kao politicar, i nije se u to trebao petljati, ali sto tice vojske , za to je bio sposoban.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Pa Matijaš je i poginuo u borbi, a ovaj je vukao "crte", a uz to, on je fikser...

 

što se tiče nabave F-16, nije ju ostvario, ali je ostvario  mjesto u upravnom odboru tvrtke za održavanje istih...

 

sva sreća, Ameri više brinu o svojoj zaradi no naši "domoljubi" o rashodima

Ju je je? Je ju je!
6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 

 

Trump novac nasljeđen od oca cijeli život troši kako bi gradio nebodere sa svojim imenom i kupovao zlatne lustere. 

 

Trumpov djed (pobjegao iz Njemačke ne želeći služiti vojni rok) se je bavio biznisom, otvarao je restorane pri zlatnoj groznici, dovodio prostitutke, njegov otac je proširio biznis izgradnjom radničkih stanova dok je Donald pucao na luksuz i ulagao, te se obogatio na gradnji luksuznih nekretnina.

Da mu je otac pomogao jest, no reći kako je "tatica" dao svoj novac odn. nasljedstvo za biznis "glupom" Donaldu, može izjaviti samo neurotični retardinho Babić ...

 

Mogao je bar pogledati dokumentarac prikazan na HRT-u prije dva tjedna imena Od imigranta do predsjednika  pa ne bi blebetao o nečemo o čemu zna malo , kao i inače.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

Jedan dobar post Babića.

 

Iako mi nekad bude turbo licemjeran kao vlasnik Indexa (pitanje Bakića, Rimca, Cvetojevića i ostalih jebivjetara), ovdje je pogodio u sridu.

 

Trump novac nasljeđen od oca cijeli život troši kako bi gradio nebodere sa svojim imenom i kupovao zlatne lustere. Kad glupa sirotinja zamisli bogataša, zamisli Trumpa.

Gates je genij koji ogroman novac koji je stvorio i nevjerojatne intelektualne kapacitete troši na pomaganje najsiromašnijim dijelovima svijeta i riješavanje najvećih svjetskih nepravdi. Gates je bogataš kakvog glupa sirotinja ne može zamisliti, jer bi sami da dođu do novca kupovali zlatne lustere.

Svoje bijedne osobine projiciraju na cijeli svijet, neshvatljivo im je da bi netko milijarde i svo svoje vrijeme trošio na rješavanje problema kanalizacije u Sierra Leoneu. Mora da je onda zlikovac. Kad glupa sirotinja zamišlja kakvi bi bili da se obogate, žele biti kao Trump, ne kao Gates.

Trump je postao predsjednik Amerike i masa ljudi, (istina: isključivo glupih, zatucanih i zločestih) ga obožava. Gates je vjerojatno najomraženiji čovjek na svijetu.

Ne znam što misliti o takvom svijetu, ali znam da sa sve manje ljudi želim imati ikakvog doticaja.

 

 

 Tko krade Hrvatsku godinama i opet dobija izbore? Tko guzi Srbiju godinama i opet je najjači političar? Tko je gradonačelnik Zagreba 20 godina? Zaključak - većina ljudi je glupava.

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
wyks kaže...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/krsticevic-sto-se-tice-aktivne-politike-ja-sam-svoje-dao/2190578.aspx

 

Ono kad ministar obrane i jedan od zapovijednika javnih sluzbi u slucaju krize vec 3 puta daje ostavku u kriznim situacijama, pa eto sad se ostavlja i politike.

 

Sok i nevjerica.

 Vrhunski vojnik i zapovjednik ali loš političar.

 Fakat me zanima koliki mentalni invalid mora biti osoba koja bi bez pogovora slušala zapovjedi takvog mediokriteta.

 Veliki broj ljudi se sa generalom (ha,ha,ha..) vrlo lako poistovjeti - govore tim zatucanim jezikom sa istim lapsusima, isto misle kao on, vjeruju u Boga kao on, razumiju osnovne pojmove u njegovim govorima/izjavama - domovina, ljubav prema domovini, obrana domovine, srbočetnički agresor, majka, Gospa, Isus, iman - neman, nemere.......... Za rečenicu mu treba minut,dva kao i njima. Kako da se poistovjete sa Milanovićem kad nemaju pojma što on i o čemu priča? Vic tamo, parabola ovamo, hipotetski ovo , hiperbola ono?? Još je toliko drzak da ne spominje ni Boga ni "voljenu domovinu". Možda da Milanović skoči do Čitluka, Tihaljine pa malo poradi na jeziku, izgovoru?

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...
 Fakat me zanima koliki mentalni invalid mora biti osoba koja bi bez pogovora slušala zapovjedi takvog mediokriteta.

 Fakat i ti lupaš o nečemu o čemu pojma nemaš.

 

Samo da si ukucao njegovo ime i prezime u google, pogledao Wikipedio pročitao bi ovo;

 

*Srednju vojnu školu u Sarajevu završava 1987. kao najbolji u svojoj klasi. Godine 1991., nakon što je završio Vojnu akademiju kopnene vojske Jugoslavenske narodne armije (u Beogradu, na Banjici), odmah se, na dan 25. srpnja 1991.[3] priključio Oružanim snagama Republike Hrvatske ....

 

*Dana 22. svibnja 2018. godine Krstičević je primljen u Kuću slavnih međunarodnih polaznika Ratne škole Kopnene vojske SAD-a, International Fellows Hall of Fame, US Army War College.

 

O njegovoj osrednjosti, prosječnosti, što više, dodao bih i jači izraz od mediokriteta a to je nesposobnost, bih naveo kada se govori o njegovim političkim sposobnostima, no o vojnima je glupo pričati gluposti.

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Vojne sposobnosti ?? Nekako mi se čini da su ta vremena ( kada lukavost i mudrost jednog čovjeka može odlučiti ishod bitke ili rata ) ostala daleko iza nas u povijesti.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Anđeo bez falinge kaže...
neutrino kaže...
 Fakat me zanima koliki mentalni invalid mora biti osoba koja bi bez pogovora slušala zapovjedi takvog mediokriteta.

 Fakat i ti lupaš o nečemu o čemu pojma nemaš.

 

Samo da si ukucao njegovo ime i prezime u google, pogledao Wikipedio pročitao bi ovo;

 

*Srednju vojnu školu u Sarajevu završava 1987. kao najbolji u svojoj klasi. Godine 1991., nakon što je završio Vojnu akademiju kopnene vojske Jugoslavenske narodne armije (u Beogradu, na Banjici), odmah se, na dan 25. srpnja 1991.[3] priključio Oružanim snagama Republike Hrvatske ....

 

*Dana 22. svibnja 2018. godine Krstičević je primljen u Kuću slavnih međunarodnih polaznika Ratne škole Kopnene vojske SAD-a, International Fellows Hall of Fame, US Army War College.

 

O njegovoj osrednjosti, prosječnosti, što više, dodao bih i jači izraz od mediokriteta a to je nesposobnost, bih naveo kada se govori o njegovim političkim sposobnostima, no o vojnima je glupo pričati gluposti.

 

 

Od tog silnog stečenog znanja i visoke inteligencije ipak nije u stanju sastaviti prostu rečenicu, a bome ni masku staviti na lice. Ali je istovremeno "genijalac" kojem ćeš vjerovati u situaciji gdje možeš ostati bez glave u sekundi.  Srednja vojna u Bosni, akademija u Beogradu 

i JNA je slovila kao četvrta vojska svijeta. Na našu sreću je u njoj prevladavao "Krstičević - like stručni kadar".

 

No, kad je kriminal u pitanju, tu mu skidam kapu. Da postoji hall of fame za pljačku, vjerojatno bi kotirao bolje od cijelog HDZ-a i SDP-a zajedno. Sigurno bi mu i uniforma bila umirovljena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 9:21 (neutrino).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...

 Tko krade Hrvatsku godinama i opet dobija izbore? Tko guzi Srbiju godinama i opet je najjači političar? Tko je gradonačelnik Zagreba 20 godina? Zaključak - većina ljudi je glupava.

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
neutrino kaže...

Od tog silnog stečenog znanja i visoke inteligencije ipak nije u stanju sastaviti prostu rečenicu, a bome ni masku staviti na lice. Ali je istovremeno "genijalac" kojem ćeš vjerovati u situaciji gdje možeš ostati bez glave u sekundi.

Na stranu njegovo gospodarsko "djelovanje" (i ostalo zbog čega gabaš ni ja ne volim pretjerano), kao profesionalni vojnik ima rezultate iza sebe.

 

A mnogi stručnjaci iz svog područja imaju gadnih problema sastaviti rečenicu i za mail, kamoli u javnosti, pred kamerama i slično. Neki se "rode" za to, nekima pomaže edukacija, nekima baš ništa. Zato to ne treba vezati uz stručna znanja.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
neutrino kaže...

Od tog silnog stečenog znanja i visoke inteligencije ipak nije u stanju sastaviti prostu rečenicu, a bome ni masku staviti na lice. Ali je istovremeno "genijalac" kojem ćeš vjerovati u situaciji gdje možeš ostati bez glave u sekundi.

Na stranu njegovo gospodarsko "djelovanje" (i ostalo zbog čega gabaš ni ja ne volim pretjerano), kao profesionalni vojnik ima rezultate iza sebe.

 

A mnogi stručnjaci iz svog područja imaju gadnih problema sastaviti rečenicu i za mail, kamoli u javnosti, pred kamerama i slično. Neki se "rode" za to, nekima pomaže edukacija, nekima baš ništa. Zato to ne treba vezati uz stručna znanja.

 A kako se donode odluke i prenose naredbe u vojsci - telepatijom ?!?!

 

znaš i to ti se uči na vojnim akademijama...

 

A rečeni je fikser i jedino zna u IT firmi izreči:

 

znate, to se mora, sad treba zapet'!

 

to ti je vrhunac njegove rječitosti i opisivanja projekta koji se izvodi...

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ne treba ofrlje donositi zaključke. Imam kolegu novinara koji je potpuna banana u komunikaciji, čak ne postavlja pitanja na javnim presicama jer se lako zblane, jedan na jedan, vezano uz temu je ok. A vrlo inteligentan i sposoban, tekstovi su mu užitak za čitati, radio reportažu ili političku analizu. Zanimljivo, u raspravama s kolegama u redakciji je sasvim druga osoba.
A netko bi rekao da je totalni dudek da ga vidi i čuje negdje gdje se on osjeća neugodno pa se zblane, tako da je malo neozbiljno i bedasto ocjenjivati ljude i kakvi su u određenom poslu na osnovu površnih informacija, nebitno o kome je riječ.
Isto tako, takva površnost i lakoća trpanja u ladice više govore o onome tko ocjenjuje nego li o ocjenjenom.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Stric_Jura kaže...
Old Iggy kaže...
neutrino kaže...

Od tog silnog stečenog znanja i visoke inteligencije ipak nije u stanju sastaviti prostu rečenicu, a bome ni masku staviti na lice. Ali je istovremeno "genijalac" kojem ćeš vjerovati u situaciji gdje možeš ostati bez glave u sekundi.

Na stranu njegovo gospodarsko "djelovanje" (i ostalo zbog čega gabaš ni ja ne volim pretjerano), kao profesionalni vojnik ima rezultate iza sebe.

 

A mnogi stručnjaci iz svog područja imaju gadnih problema sastaviti rečenicu i za mail, kamoli u javnosti, pred kamerama i slično. Neki se "rode" za to, nekima pomaže edukacija, nekima baš ništa. Zato to ne treba vezati uz stručna znanja.

 A kako se donode odluke i prenose naredbe u vojsci - telepatijom ?!?!

 

znaš i to ti se uči na vojnim akademijama...

 

A rečeni je fikser i jedino zna u IT firmi izreči:

 

znate, to se mora, sad treba zapet'!

 

to ti je vrhunac njegove rječitosti i opisivanja projekta koji se izvodi...

 

On ni u vojsci ni u poslu ne mora biti "rječit'". Mora znati što i kako treba, tko može što napraviti i što se kome može delegirati.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...
neutrino kaže...

Od tog silnog stečenog znanja i visoke inteligencije ipak nije u stanju sastaviti prostu rečenicu, a bome ni masku staviti na lice. Ali je istovremeno "genijalac" kojem ćeš vjerovati u situaciji gdje možeš ostati bez glave u sekundi.

Na stranu njegovo gospodarsko "djelovanje" (i ostalo zbog čega gabaš ni ja ne volim pretjerano), kao profesionalni vojnik ima rezultate iza sebe.

 

A mnogi stručnjaci iz svog područja imaju gadnih problema sastaviti rečenicu i za mail, kamoli u javnosti, pred kamerama i slično. Neki se "rode" za to, nekima pomaže edukacija, nekima baš ništa. Zato to ne treba vezati uz stručna znanja.

Brani ti njega koliko želiš, ali takav lik u normalnoj vojsci može biti samo ćato.

Hrvatska vojska je daleko od normalne. Bio u njoj, znam iz prve ruke. Zapovijedi su se izdavale sa flašom vinjaka u ruci, itd... sve vrsni vojnici, nema šta.

7 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Pa jel može netko nabrojati te njegove "vojne zasluge i sposobnosti" , znači događaje koji su se odvili tako samo zbog uloge tog čovjeka u tom događaju ?

Nakon kaj to netko razjasni, možemo o važnosti logistike i snage gospodarstva države koja ratuje...

13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

ma kog briga za ratne credentialse i njegovo školovanje.. ono što je radio u kingu zapravo najbolje pokazuje tko i što je krstičević.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

 

 

Što ljudi mislite da će RH napraviti sa svim tim slinim milijaradama eura što stižu iz EU?

Dal' možemo kupiti avione za to? Sagraditi nacionalni nogometni stadion? Poslati hrvatskoj dijaspori u BiH taj novac?

Možemo li sačuvati radna mjesta uz otvaranje novih na teret državnog proračuna?

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
nine kaže...

ma kog briga za ratne credentialse i njegovo školovanje.. ono što je radio u kingu zapravo najbolje pokazuje tko i što je krstičević.

 Naravno da je  i to napuhano od ekipe kojoj to odgovara. Pa vidi se kako čovjek govori, kako se ponaša. Ni najmanje mi ne liči na nekog inteligentnog, nadnaravnog vojskovođu. I od kad je postalo mjerilo veličine čovjeka to što je bio u JNA? Gledao sam jednom njegov nastup u Americi, vojna akademija ili što? Teška sramota, neugodno ti je dok gledaš. Naravno da će ga HDZ dizati u zvjezde, ali pogledaj im ministre lopove i sve je jasno. Pa za njega je Kolinda (sokolica naša) lumen, filozof. Svaki cigan svoga konja hvali. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

 

Što ljudi mislite da će RH napraviti sa svim tim slinim milijaradama eura što stižu iz EU?

 

 

 koliko stiže keša ?

ja bih to malo podijelio gospodarstvenicima, a bar pola bih zavukao sebi u džep, da narod ne pomisli da sam nesposoban...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pernar-ima-veliku-objavu-o-bunjcu-opisao-zasto-je-puklo-izmedju-njih/2191805.aspx

 

Ako ce njega Mirela poljubit iza skole, ja cu njega udrit po jajima, pa potegnut Mirelu za kosu, jer su mi razmazali ljepenku i pokidali teku, i uzeli mi zvake i kune za marendu i rekli zu mi ruzno i to.

 

Koji egotriper moras biti da ovakva umobolna sranja moras prosipati u javnosti, dapace Pernar se osjeca DUZNIM to priopciti javnosti.

 

Koga boli jebeni kurac? Nesposobne budalentine kojemu su kretenoidi dodjelili milijune iz proracuna i sad eto - plačipičkastije od vrticke djece prosipaju zuc po medijima.

Ovo je gore nego kad se pijanci pokolju ispred butige i radije bi takvima dao glas.

 

Koliko ti zivot mora biti jadan da Pernara shvatis ozbiljno? Pa vrticka djeca imaju vise ozbiljnosti i kredibiliteta od njega i te njegove kriminalno glupe svite koju je okupio.

 

Al ko mene jebe, ja nisam lajanjem protiv banaka dobio kredit za kucu ko Sincic, nisam lajanjem protiv EU dobio 8000eur place ko Sincic i nisam slikanjem sa procetnickim zlotvorima iz Srbije dobio saborsku placu i penziju ko Pernar.

U biti najveci kurac pusim ja jer me ovo zivcira, ali eto, ko mi je kriv.

 

Kako imam 3 razreda skole mogao sam i ja napisati bojicama program u stilu Zivog Zida i sad uzivati u kreditu, kuci i desecima tisuca eura. Jebiga, ucio sam vjesnike proljeca na prirodi i drustvu a trebo sam samo rec da su vakcine zlo. Ko me jebe mutavog, dabog da popusio jos kurceva ovako.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@wyks, kupi kartu u jednom smjeru i riješio si sve tegobe tog tipa.

5 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
wyks kaže...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pernar-ima-veliku-objavu-o-bunjcu-opisao-zasto-je-puklo-izmedju-njih/2191805.aspx

 

Ako ce njega Mirela poljubit iza skole, ja cu njega udrit po jajima, pa potegnut Mirelu za kosu, jer su mi razmazali ljepenku i pokidali teku, i uzeli mi zvake i kune za marendu i rekli zu mi ruzno i to.

 

Koji egotriper moras biti da ovakva umobolna sranja moras prosipati u javnosti, dapace Pernar se osjeca DUZNIM to priopciti javnosti.

 

Koga boli jebeni kurac? Nesposobne budalentine kojemu su kretenoidi dodjelili milijune iz proracuna i sad eto - plačipičkastije od vrticke djece prosipaju zuc po medijima.

Ovo je gore nego kad se pijanci pokolju ispred butige i radije bi takvima dao glas.

 

Koliko ti zivot mora biti jadan da Pernara shvatis ozbiljno? Pa vrticka djeca imaju vise ozbiljnosti i kredibiliteta od njega i te njegove kriminalno glupe svite koju je okupio.

 

Al ko mene jebe, ja nisam lajanjem protiv banaka dobio kredit za kucu ko Sincic, nisam lajanjem protiv EU dobio 8000eur place ko Sincic i nisam slikanjem sa procetnickim zlotvorima iz Srbije dobio saborsku placu i penziju ko Pernar.

U biti najveci kurac pusim ja jer me ovo zivcira, ali eto, ko mi je kriv.

 

Kako imam 3 razreda skole mogao sam i ja napisati bojicama program u stilu Zivog Zida i sad uzivati u kreditu, kuci i desecima tisuca eura. Jebiga, ucio sam vjesnike proljeca na prirodi i drustvu a trebo sam samo rec da su vakcine zlo. Ko me jebe mutavog, dabog da popusio jos kurceva ovako.

 Nemoj biti na kraj srca već izađi na izbore i zaokruži........ čekaj, koga ono?

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bananaman1 kaže...
Nemoj biti na kraj srca već izađi na izbore i zaokruži........ čekaj, koga ono?

 Zna se 

8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
PzKpfw kaže...

 

 

Poslati hrvatskoj dijaspori u BiH taj novac?

 

 Zasto?

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Damir22 kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Poslati hrvatskoj dijaspori u BiH taj novac?

 

 Zasto?

 

 

 Jer i inače ide tamo 

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/3837066/markic-za-rtl-danas-bez-jasnog-odgovora-o-pravu-na-pobacaj-za-silovane-zene-ne-zelim-da-me-se-manipulira-izjasnjavanjem/

 

Evo jedna manja analiza, ne neka stručna, više seljačka sa zaključom: Zašto takvima treba pokazat ne srednji prst, nego dat nogom u guzicu.

 

Sve je krenulo "mi smo za život, oni za promicanje pobačaja", jer smo mi debili za to da se naprave kartice za skupljanje abortus bodova - 5+1 gratis, da bi završilo na " to netreba politizirati", naravno osim ako njoj direktno nejde u korist ili za promicanje agende, "ali treba o tome razgovarati".. sve dok te vlastite agende ne provede u teror nad cijelim narodom. Ali bi se ona "angažirala oko donošenja zakona" -  "bez politike". WTF?!

 

Primjetite i kako se manipulira slikama do zuba trudnih žena kao da žene pobacuju u 9 mjesecu trudnoće kada je i beba već 99.999% loadana. Dozvoljen je prekid (ovaj o kome pričamo) do 10/12 tjedna trudnoče (kasnije pod određenim uvijetima).

 

Prvo, diskusija koja krene na ovakav način je degutantna. Osobno, kao persona koja smatra da abortus treba ostati legalan, da se nesmije zabranjivati i da se o tome ne moraju voditi političke tribine budući da se radi o pravima osobe, već u startu dobijem "priziv savjesti" da bi ćepio sve ovakve debile. Ova ekipa očekuje "tekovine deomkratičnosti" i razumjevanje za slobodu govora i čega već, iako tezu u startu okrenu u nedemokratičnost i "nešto obrnuto od sloboda", mogao bih reći restrikcija, zabrana, smanjenje osobnih sloboda... Svaki argument koji može biti čak i savršeno točan, korektan, pošten... ne vrijedi jer ih od početka temelje na krivim tvrdnjama.

 

Ovo dvoje jednako debilnih novinara, umjesto da ženi u startu kažu "NE KRAVO; NE PROMIČEMO ABORTUS NEGO NE ŽELIMO ZABRANE", kasnije čkome ko tukci i puštaju govore i monologe sa "moralne uzvisine" jer realno ni nemaju više šanse pobjedit u diskusiji. Pljuska ih 10 minuta ko tutleke. Wyks je pisao o mote and bailey pizdarijama i kako se "konzervativci" služe nerođenom djecom kao argumentom "šta vi želite ubijat djecu!!!". Samo što ona podmuklo novinare prebaci na drugu stranu u kojoj više nemogu argumentirati ništa jer bi ispalo da žele ubijati djecu, pucajući na njih općnim parolama "mi smo za život", "nesmijemo štetiti", "moramo štititi".. A oni zapeli na Škori i silovanju.

 

Hod za život je hod debila.

 

Dakle, gdje je ona pušila kanabis:

 

Kao prvo, nitko normalan ne promiče pobačaj. Ni najliberalniji političari neće u pamflete napisati "jebite se koliko oćete, za sve ostalo tu je abortus-card". Govorimo svi (smatram se normalnim) isključivo i jedino o činjenici da se isti nesmije zabraniti jer ne rješava problem, pače čini ga većim.

 

Svi se slažu da to nije krastavac ni portabl televizor. Ubojstvo trudne žene je ubojstvo dvoje ljudi.

 

Svi se slažu da je jedina evolucijska svrha maternice ta da u slučaju trudnoće drži dijete do poroda. I ne, nije taternica već maternica.

 

Svi se slažu da pobačaj nije kontracepcija niti bi to trebao biti. Zato postoje prezervativi i ostala kontracepcijska sredstva.

 

U čemu je onda problem? U govnima iz hoda za život.

 

Abortus nije čin usporediv sa odlaskom u trgovinu po kruh i mlijeko ili odlazak zubaru. Nitko tamo nejde jer baš eto želi i baš mu/joj je fora jer nema što drugo raditi petkom popodne pa si ide abortusić napravit pa poslje u Moschino. Pobačaj je užasna trauma i svrha "protesta protiv hoda za život" nije da se isti promovira na Lidlovim lecima već da se isti ne učini još većom traumom nego što jest.

 

Što bi hteo hod za život? Kad maknete parole i općenite horoskop prognoze, žele vladati i imati moć.

 

Kako to misle postići? Smatraju da je ženu vrijedno educirati o tome da "u njoj živi dijete" tek nakon što ostane trudna. Protive se seksualnom odgoju jer "što bi djeca učila o kondomima" ili "o homoseksualcima",  jer bi tada kao pokret izgubili svrhu postojanja. Ali, nakon što žena ostane trudna - e tad ajmo dijeliti letke o svetosti djece i nametat strah u svrhu osvajanja moći. Slične taktike koriste i feminaciji i ekipa s "druge strane spektra" kojima bi se urušilo tlo pod nogoma kada bi žene bile ravnopravne. Jer što one više žena uvjere da su potlačene - više će moć prodat knjiga, dvorana, predavanja, pranja mozga... (feminazi nije isto što i feminizam).

 

Obaveza društva je da djecu educira o spolnosti i zdravlju. Obaveza društva je da ženi, koja i unatoč svim edukacijama ostane u drugom stanju - a ne želi roditi, omogući izbor prekida trudnoće u zdravstveno sigurnim okolnostima, besplatno i uz svu moguću psihološku ili neku drugu pomoć koja joj je potrebna. Stoga abortus treba omogućiti u svim "ženskim" bolnicama jer je sigurnost tih žena bitnija od politike i "društvenog mišljenja".

 

Što bi se dogodilo u slučaju zabrane?

Žene bi i dalje obavljale pobačaje, ili u inozemstvu ili negdje u ilegalnim prostorima čime bi riskirale vlastiti život.

 

Zato ne pušite spike ovakvih morona. Boli njih kurac za rođenu i nerođenu djecu. Svrha su pare i moć.

4 godine
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Markićka je prije nekoliko godina podvalila referendum o braku kao zajednici muškarca i žene.

Istovremeno imamo na snazi zakonsku regulativu pobačaja s početka sedamdesetih s mikro izmjenama.

Dakle, dok su, kako oni smatraju, ubijana živa djeca oni su rekli; Ne, ne, staviti zakonski okvir za brak je važniji od života djece!

Zapitajte se koje od toga je trebalo doći prvo na red i eto odgovora o tome jesu li oni zaista na sceni kako bi zaštitili živote nerođenih ili guraju vlastiti politički probitak.

Već imaju povijest zagađivanja društvene klime u obliku dovođenja raznih ridikula u Hrvatsku, iznošenja laži i izvrtanja činjenica (još imam negdje njihove famozne letke pune teških budalaština), financijskih malverzacija udruge UIO itd.

Gdje su perjanice tih inicijativa? U saboru, na utjecajnim pozicijama, a Markićka dobro okreće lovu u farmaceutskoj industriji od čega neke tvrtke u čije je dionice ulagala proizvode kontracepcijska sredstva.

Slušati Škoru i Raspudića kako bulazne o svim važnijim ideoloških pitanjima postaje fizički bolno.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...

Obaveza društva je da djecu educira o spolnosti i zdravlju. Obaveza društva je da ženi, koja i unatoč svim edukacijama ostane u drugom stanju - a ne želi roditi, omogući izbor prekida trudnoće u zdravstveno sigurnim okolnostima, besplatno i uz svu moguću psihološku ili neku drugu pomoć koja joj je potrebna. 

Eh da, da je seks normalna stvar u ovoj vatikanskoj prčiji.

Ali kako je ovdje seks zlo zbog kojeg su ljudi prognani iz rajskog vrta (a zbog čega je i jope žensko krivo), kako je seks istočni grijeh zbog kojeg si smrtno zgriješio čim si pomislio na njega, kako je Isus došao i iskupio se za sve naše (ljudske) dotadašnje seksove i kako je seks na kršćansku žalost nužan za rasplod malih kršćana, tako su ti premise na potpuno krivim temeljima, te niti zaključak ne može nikako biti točan.

 

Idi sad, ispovjedi se i ne budali više!

 

EDIT (za bugovce): daj više odseksajte s ovim debilnim editorom i prebacite se na neko open source rješenje, ove greške s nedozvoljenim kodom su debilne i debilno je drkat po tekstu kojeg vam vlastiti editor nabaci gore. 

Gledam te!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice