Problemi u friškoj vezi

poruka: 218
|
čitano: 50.691
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Dragi moj dok si mlad što god ti padne poood kotače samo rondaj. Poslje ima vremena za monogamiju.

 

btw, užasan post za bug forum, preselite se negdje 

Dirty dosen
9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Da sam još u srednjoj rekao bi ti da savjete primjeniš na sebi, dok tvoja cura i ja odemo kupiti kondome :D

 

radije bi i to neg da sam spušio trudnoću u srednjoj. Bolje izdrkat.

11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
A jbga, još prije 35 godina dok sam išao u srednju znao sam gdje se kupuju kondomi. Tko to ne zna ni danas nek drka
9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
A jbga, još prije 35 godina dok sam išao u srednju znao sam gdje se kupuju kondomi. Tko to ne zna ni danas nek drka

 

točno to i je problem, koliko i dalje naš ne znaju, a nije istina da škole ne uče jer eto učilo se i prije 35 godina, a bome sam i ja učio prije 15 godina. Nisam neki don Juan, ali se nekad nešto i sprčilo, al bome dijete nisam napravio. Sad sam oženjen i imam dvoje djece, ali trudnoća nije bila razlog za ženidbu. 

12 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Današnje ženske vam smatraju uvredom ako muškarac hoće koristiti kondom.

14 godina
offline
Problemi u friškoj vezi

Bljak.

11 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
Cansee kaže...

 

točno to i je problem, koliko i dalje naš ne znaju, a nije istina da škole ne uče jer eto učilo se i prije 35 godina, a bome sam i ja učio prije 15 godina. Nisam neki don Juan, ali se nekad nešto i sprčilo, al bome dijete nisam napravio. Sad sam oženjen i imam dvoje djece, ali trudnoća nije bila razlog za ženidbu. 

 ne kužiš poantu, isto kao onaj gore što zagovara uzdržavanje radi nekakvih lažnih moralnih dilema i ti zagovaraš isto tako radi trudnoća

nije rješenje u uzdržavanju od seksa ili zabranama, nego u edukaciji kojoj možeš i sam pridonijet sa svoje dvoje djece

ja imam dvije ćerke, nije mi na pamet palo držat im predavanja o moralu ili ovog tvojeg da se uzdrže radi trudnoće, jer ima itekako jednostavno i sigurno sredstvo da se trudnoća, a isto tako i neka bolest, ne dogodi

dakle edukacija, ne zabrana, pogotovo kod buntovnih tinejdžera

9 godina
offline
Re: Problemi u friškoj vezi
picajzla0707 kaže...
Cansee kaže...

 

točno to i je problem, koliko i dalje naš ne znaju, a nije istina da škole ne uče jer eto učilo se i prije 35 godina, a bome sam i ja učio prije 15 godina. Nisam neki don Juan, ali se nekad nešto i sprčilo, al bome dijete nisam napravio. Sad sam oženjen i imam dvoje djece, ali trudnoća nije bila razlog za ženidbu. 

 ne kužiš poantu, isto kao onaj gore što zagovara uzdržavanje radi nekakvih lažnih moralnih dilema i ti zagovaraš isto tako radi trudnoća

nije rješenje u uzdržavanju od seksa ili zabranama, nego u edukaciji kojoj možeš i sam pridonijet sa svoje dvoje djece

ja imam dvije ćerke, nije mi na pamet palo držat im predavanja o moralu ili ovog tvojeg da se uzdrže radi trudnoće, jer ima itekako jednostavno i sigurno sredstvo da se trudnoća, a isto tako i neka bolest, ne dogodi

dakle edukacija, ne zabrana, pogotovo kod buntovnih tinejdžera

 

očito je da se uopće nismo skužili. Ne zagovaram ja uopće neko uzdržavanje ili još gore zabrane, nek radi tko šta hoće. Ja sam to rekao u stilu "bolje da se ne jebu kad se već nisu u stanju pravilno zaštititi". Naravno da ne mislim da je rješenje u apstinenciji, primarno jer je to praktički neizvedivo. Ja sam htio reći kako se učilo to isto u školama i prije 35 godina (u tvoje vrijeme) i prije 15 godina (u moje vrijeme). Dakle svima nama se otkad je regularnog obrazovanja na našem prostoru u više navrata lijepo objašnjavalo na koje se načine zaštititi. I bez obzira na to balvani i dalje rade djecu i onda se zbog toga žene. Dakle nije istina da ne postoji edukacija, ona itekako postoji. Ali kad su ljudi primitivci kakvi jesu za mnoge je đabe i edukacija

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice