Preporuka tenisica

poruka: 9
|
čitano: 2.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka tenisica

Moze preporuka tenisica? 

Imam neki peh zadnjih par godina da mi se tenisice doslovno raspadnu u nekoliko mjeseci.

Radilo se o klasik adidas,nike airmax,s tim da airmax kosta puno vise.

Cijena od 400-1000 kn max. Trebao bih nesto tipa airmax jer mi pase za nogu moze i adidas takvog tipa. 

Trebaju mi do posla,za setnju. I da se ne raspadnu kod prstiju jer imam osjecaj da pucaju polako dok se saginjem da svezem vezice.

I može preporuka ducana jer bih volio imati neku garanciju ako vec imam tenisice od soma kuna.

Ducani tipa inportane galeria dolje,sport vision zaobilazim. 

7 godina
offline
Re: Preporuka tenisica

Znam da se ekipa bude sad sprdala, ali best buy tenisice ikad za ljude koji dosta hodaju su nike t lite xi , furam takve već cca. 15 godina, s tim da je prva izvedba bila meni osobno bolja, ali i druga je zakon.

A i jeftine su, pa si još dokupiš anatomske uloške uz njih (ja furam schollove sport izvedbu, everyday verzija ti je mekša).

I još ti ostane da mi platiš pivu iz zahvale 😁

Btw, ima ih u skoro svakom dućanu (čak i deichmann i hervis).

 

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2018 16:25 (fer-de-lance).
9 godina
neaktivan
offline
Preporuka tenisica

Imao sam slicne ko klinac,samo mi se ne svidaju izgledom. 

Mogao bih opet otici isprobati. 

9 godina
neaktivan
offline
Preporuka tenisica

Kupljene Reebok za trcanje. Moze lock.

5 godina
neaktivan
offline
Preporuka tenisica

Počeo sam sa ekipom igrati nogomet na umjetnoj travi jednom tjedno. Gledao sam u našim prodavaonicama i nisam našao ništa što mi se svidja uglavnom zato jer je skoro sve šareno. Potom sam krenuo gledati po internetu što se nudi i dočekala me hrpa informacija od toga da zavisi kakvu poziciju igras, koliko cesto igras, da li si brz ili ne itd. Meni bi trebalo nešto čisto rekreativno da se ne kližem po travi, da su dovoljno lagane za potrčati, da mogu loptu udariti bez da me citavo stopalo ne boli i da su udobne. Odgovaralo bi mi da su jednobojne tipa crne ili plave i da cijena ne prelazi 400kn.

Zanimaju me preporuke od iskusnijih ljudi koje su vama dobre i zašto? Da li su moji zahtjevi realni?

10 godina
offline
Re: Preporuka tenisica

Ne može. 

 

I, koliko su ti trajale 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
7 godina
offline
Re: Preporuka tenisica
Cronik kaže...

Počeo sam sa ekipom igrati nogomet na umjetnoj travi jednom tjedno. Gledao sam u našim prodavaonicama i nisam našao ništa što mi se svidja uglavnom zato jer je skoro sve šareno. Potom sam krenuo gledati po internetu što se nudi i dočekala me hrpa informacija od toga da zavisi kakvu poziciju igras, koliko cesto igras, da li si brz ili ne itd. Meni bi trebalo nešto čisto rekreativno da se ne kližem po travi, da su dovoljno lagane za potrčati, da mogu loptu udariti bez da me citavo stopalo ne boli i da su udobne. Odgovaralo bi mi da su jednobojne tipa crne ili plave i da cijena ne prelazi 400kn.

Zanimaju me preporuke od iskusnijih ljudi koje su vama dobre i zašto? Da li su moji zahtjevi realni?

Misliš na indorke ili baš kopačke?

U svakom slučaju uzmeš neke koje su izvedbe kao kopačke, s čepićima ili bez, ovisi kak igrate.

Adidas ima dosta modrla da su takve a da nisu šarene, nego više klasika.

Najbitnije je da su po oblike ko kopačke, i moraju ti savršeno sjedati uz nogu, inače budeš česti gost u Draškovićevoj 

A ovo kaj pišu, to su savjeti za profesionalne igrače, a ne za amatere.

Ne budeš skužio razliku kakve god da bile, samo da pašu uz nogu.

Vjeruj mi, premda sam uvijek bio stoper ilj bek pa tu vrijede druga pravila u odnosu na ove naprijed, ali nisam skjžio da su napadači išta lošiji kad su jnale iste ko ja 

 

pan y agujas
10 godina
offline
Preporuka tenisica

 

Samo Alpina!!

dzg
8 godina
online
Re: Preporuka tenisica
Cronik kaže...

Počeo sam sa ekipom igrati nogomet na umjetnoj travi jednom tjedno. Gledao sam u našim prodavaonicama i nisam našao ništa što mi se svidja uglavnom zato jer je skoro sve šareno. Potom sam krenuo gledati po internetu što se nudi i dočekala me hrpa informacija od toga da zavisi kakvu poziciju igras, koliko cesto igras, da li si brz ili ne itd. Meni bi trebalo nešto čisto rekreativno da se ne kližem po travi, da su dovoljno lagane za potrčati, da mogu loptu udariti bez da me citavo stopalo ne boli i da su udobne. Odgovaralo bi mi da su jednobojne tipa crne ili plave i da cijena ne prelazi 400kn.

Zanimaju me preporuke od iskusnijih ljudi koje su vama dobre i zašto? Da li su moji zahtjevi realni?

 

Ja sam si za umjetnu travu, a i kad je tvrd teren, uzeo Adidas Gloro 16.2. Moje su crne s narančastim vezicama i narančastim džonom. Ali ima i normalnijih modela tipa sve crno
Uzeo sam ih preko sports directa i mislim da je sa shippingom cijena bila oko 350-400kn. Za ono što meni trebaju ja sam i više nego zadovoljan. Koristim ih isto tako kad s ekipom igram nogomet na umjetnoj, a na pravoj travi ih koristim ako je teren tvrd jer me onda kopačke nabijaju. Inače igram australski nogomet gdje ima dosta hvatanja lopte u skoku pa onda nije baš ugodno doskočiti u kopačkama na tvrdi teren 

Kopačke koristim Adidas Kaiser 5. To ti je totalno old school, imaš birati samo jednobojne pa hoćeš-nećeš hehe. Također preko sports directa sam ih platio 480kn(bila je akcija) sa shippingom, pa možda baci oko ima li kakva akcija i za astro turf modele

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice