Kako prići djelatnici u Linksu?

poruka: 75
|
čitano: 14.150
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?

Čita sigurno. 

14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Najbolje da sad 3 godine kemijaš u glavi šta bi sve moglo bit i onda se propij, prolupaj, spiskaj lovu na kladionicu i drogu... zatim u bunilu shvatis da zivot ipak ima smisla pa se dovedeš u red, počešljaš se lijepo, karijera i odjelo, pun para, mercedes sl 450 cabrio iz 1969, parkiras pred Links i vidis da po nju dolazi cura.

 

Skupit cemo ti tu na forumu za poklon bon iz Linksa, posalji mi pm. Al nemoj bit kreten pa je pred 20 ljudi pitat za kavu. Pusti joj vizitku ili broj pa ce se ili javit ili nece. Budi normalan i obuci dobre cipele i hlace, ne tenisice i traperice kao kad ides po litru jupola u bauhaus. I ako te odjebe nemoj stalkat curu ko debil nego je pusti na miru.

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 18:18 (ivan dragi).
3 godine
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

zaljubljeni.kupac29 prijatelju stani u red ja sam je prvi vidio

14 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Boris grozni kaže...

zaljubljeni.kupac29 prijatelju stani u red ja sam je prvi vidio

 Možete ju zajedno gledati dok ste na kavi

14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Otkrij kaj ženska traži i sama će doći. Ako hoće nekog sa puno novaca stavi cijelu plaču u novčanik i idi kupit neku glupost da vidiš kak bude reagirala. Ako hoće nekog dotjeranog dođi k njoj lijepo obučen. Ako hoće nekog karijeristu, kad kupuješ prodaj spiku kak ti malo fali da budeš zamjenik šefa. itd.

14 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
ibme74 kaže...
zaljubljeni.kupac29 kaže...

Čak sam i kod zubara počeo redovno ići, preko puta je, pa škicnem u Links da vidim je li ona tamo. 

 

Jesi barem zube izbjelio? 

nije to dosta, moraš se malo podaprat po podvozju ak me razumiješ...

 

da se ona glenja i smegma makne... 

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Ja još čekan da rečete koji grad i poslovnica, znan da Split nije, nema zubara, a ni žene da radi u ovon gradu 

11 godina
suspendiran
online
Kako prići djelatnici u Linksu?

ma samo joj kaže da hoće kupiti ovu grafu klik i da plaća kešom, ako nakon toga ne padne neće nikada 

 

EDIT: još jedan pro tip - daj joj 16.000kn i kaži "u redu je" 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 20:34 (ibme74).
8 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Pislje kaže...

 

Ponesi zaštitu na kavu.

 

lp.

 

 

 E ovo. Danas je sve puno opasnosti. Bez pancirke  i pištolja nikuda.

 

Šalu na stranu, pitaj curu za kavu. Počni razgovor neki. Nije tako teško. Evo ja u Konzumu jednom bio i kupovao šampon. Kad vidim s leđa neka lijepa djevojka. Uske traperice i lijepa kosa sve do guza. Pa joj prišao sa namjerom da komentiram kako lijepu kosu ima i tražim savjet za šampon. Ono...započet razgovor pa isto tako pitat za kavicu ili nešto u kafiću u sklopu Konzuma.  Priđem ja njoj, ona se okrene i nasmiješi, i vidim ima adamovu jabučicu veću nego ja. Tranzić neki. I ja se nervozno nasmijem i prođem bez riječi pokraj "nje."  Ali vidiš..da nisam to napravio, ne bih znao da ona možda ima većeg pimpača nego ja, i poslije bi mi u neznanju bilo žao. Ovako znam da sam izbjegao zamku. Tako ti pitaj tu curu, i ako te odbije, barem ćeš poslije znati da si probao i nećeš se pitati što bi bilo.

12 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?

Rijeka nije sigurno...nema kafića preko puta

12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Straga

14 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
rooswelt1991 kaže...
jozef kaže...

Hajde vi iz marketinga Linksa nemojte zaj..... Mogli ste direktno napisat: "ljudi dođite nešto kupit da vidite kakva cura radi u poslovnici, pa nismo ju bez veze zaposlili".

 Ovo i meni palo na pamet. Ono trebamo glavnom šefu objasnit zašto smo zaposlili curu koja misli da je amd outside zato što je intel inside 

- dobar dan, trebam 8GB memorije
- memorija? Ma znam što je to, vidjela sam, na kutiji piše HDMI.
- hmm... ok (?!)

 <prodavačica odlazi iza u skladište>
- evo ga, GeForce RTX 3060Ti 8GB, 8GB ste rekli, jel tako?
- ma, da... ali...
- samo malo da nađem cijenu, evo 8GB memorija... imamo samo jednu vrstu to onda mora bit to. To Vam je 331kn.
- znate što, imate ih još?
- u skladištu je još 5 komada, sad sam vidjela.
- pa kupit ću ih sve onda.
- joj super, kad dečki vide da sam sve memorije prodala poludit će.
- hoće, sigurno.

15 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Imam na umu da je potencijalni shitpost, ili Linksu nije uspio black scamday pa treba napunit blagajnu :).

Ali bez sumnje postoji i mogucnost da su se neki od kolega forumaša našli u slicnoj situaciji, pa cu dati svoj ozbiljan savjet.

Nemoj se zajebavat s time i pre dugo slinit, mnogi (ukljucujuci mene) su "prolupali" zbog žena, svaki ekstrem je opasan za psihu a depresija nije zajebancija! Mali je prag od zaljubljenosti, do pada u "crnu rupu" iz koje se teško izvuci.

Ocito si "Beta nerd" i ukoliko nemaš par bitcoina, malo koja ce slinit za tobom. Zato budi normalan i bez preseravanja onakav kakav jesi. Malo ih je, ali prava žena za tebe ce te izabrati. Pricaj s ljudima, skupi samopouzdanja koje je jako bitno ženama i onda mozes koju god ti se svidi pozvat na kavu. I nemoj previše birat inace ces i dalje natezat malog na crtice.  Sretno

Hrvatska
10 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Pitaj ju kak joj je radit tamo, dal je za stalno i to. Pitaj kad ide na godišnji. 

 

Ak veli da ne tak skoro, pitaj ju dal je razmišljala o porodiljnom. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
gocc01 kaže...

Pitaj ju kak joj je radit tamo, dal je za stalno i to. Pitaj kad ide na godišnji. 

 

Ak veli da ne tak skoro, pitaj ju dal je razmišljala o porodiljnom. 

 

 

 

e ovo je dobro, pitaj ju tako. A nakon toga ju pitaj jel brije muf

16 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Veoma je lagano: na svakom računu od Linksa piše ime i prezime prodavača/ice. Kad ga saznaš, dodaš ju na LinkedIn (budimo realni svi koji rade u Linksu imaju LinkedIn jer istovremeno traže bolji posao), Instagram, Facebook. Naravno, čim si to učinio lajkaš joj sve slike profila na Fejsu i sve slike na Instagramu. Prikupljaš što je više informacija moguće: što voli, gdje izlazi, koji joj je Steam account, Youtube account itd.

 

Nakon toga je vrijeme da podigneš tu vezu na novi nivo, saznaj koje su joj smjene i onda sjedi u kafiću tih 8 sati dok joj traje smjena i gledaj hoćeš li ju slučajno vidjeti. U to vrijeme se pobrini da piješ piće sa što je više šećera moguće kako bi ti istrulili zubi, pa da ponekad možeš i do zubara. Nitko ne voli likove koji stalno vise u jedno te istom kafiću.

 

Nakon ove početne faze koja bi trebala potrajati ne manje od 3 mjeseca, ali ni ne više od 6 mjeseci, bit će ti potreban GPS lokator, ali o tome ćemo otom potom...

12 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Legenda sa reddita dosla ovdje. Vrh :D Sretno amigo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;amp;page=24
14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Ne, ne i ne !!!!!!!!!!

 

Čovjek lijepo pita kako prići..

 

Dakle, straga, šuljajući se s toljagom pripravnom u ruci... pa za lasi i u špilju na "upoznavanje"....

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Ovo je zavrsilo na Reddit

10 godina
neaktivan
offline
13 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
kiwi_91 kaže...

Kao da se radi o Osijeku jer odgovara opis poslovnice (postoji kafić pored i preko puta je Dom zdravlja Drava), a i ima tamo djelatnica, doduše nisam bio neko vrijeme pa ne znam radi li još uvijek tamo (po LinkedIn-u radi...).

Kladim se da ti je stisnuo PP da mu daš link LinkedIn-a

Tak bar virtualno može biit s njom.

9 godina
neaktivan
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Hahahahahahahahahahahahahaha 

 

 

23

 

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Realno ovo je pitanje da li je ovo problem na psihičkoj bazi. Ruku na srce sve to raditi, doslovno "uhoditi" osobu kao što si napisao sve što si radio do sad ne spada u normalu. Osobno mišljenje je da to nije normalno. Razumijem sviđa ti se itd... I onda dođeš pitaš ide ide ak ne ne. Ali ovo iz navedenog ulazi u skupinu malo težih slučajeva. Ovo je došlo sigurno do nje jer ovakve stvari brzo se prošire. Drugo žena ima svoju obitelj i svoj život, ne radi u Linksu da bi tražila frikove ili nešto slično. I to što si naveo da ideš kod dentaliste da bi gledao kad ona radi i da li izadje račune 🤦🏻‍♂️ moj ti je svijet zaboravi to jer ako tako nastaviš vjeruj mi da ti bude netko od njenih kolega besplatno uradio dentalnu uslugu i presložio ti zube.

14 godina
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Evo ja sam bio u sličnoj situaciji kao autor i uspio... Tada sam prekinuo neku lošu vezu i odlučio raditi na sebi, raditi stvari koje volim i uživati u životu. Jedan dan u sred tjedna bio slobodan, fino se skockao ujutro, košuljica, kaput, svatovske cipele, fino se i namirisao, nabacio osmijeh na lice... I otišao se upisati u teretanu, platio 200 kuna mjesec ( koji su propali - jer više nisam otišao). Ali sam otišao i na drugo mjesto, gdje je radila moja sadašnja supruga. Osmijeh i dalje na licu, neko lagano pitanje, doslovno sam letio od samopouzdanja. Ona isto osmjeh ali ni tamo nisam više nikad otišao. Jer već idući dan sam bio u svom geek introvert modu. Ali sam ju zapamtio, ljepota, simpatičnost, zračila je. Kad mi nakon dvije godine stiže neka poruka na fejsu, nešto u vezi mjesta odakle sam došao, od cure koja radi na tom mjestu. Po slikama nisam mogao skužiti jel ona ili nije. Kad ono nakon par mjeseci u gradu mi neka prelijepa žena maše, ja se počeo okretati jel to ona meni, čudim se, kad ono ona, malo popričali i kaže ona otišao bez pozdrava. E tad sam tek skočio u akciju, reko bit ćeš moja, na kraju tako i bi. I sad sam u situaciji da imam za suprugu ženu koja je 6 puta ljepša, bolja osoba od mene, za mene san snova. Rekla mi je kasnije za taj dan kada smo se prvi put vidjeli, da nikad nije doživjela tako nešto, da je vidjela nekog da toliko zrači pozitivom, samopouzdanjem, dobrotom - a da je ne pokušava bariti. Dvije godine taj susret nije mogla izbaciti iz glave da me jednostavno morala pronaći i javiti mi se. A nije ni odmoglo što nisam baš bio ružan. Jedina šansa autora je da ona njega primjeti je sjaj, samopouzdanje, pozitiva i ne napadnost na prvu. Ako je ta njegova iole zgodna, ima takva dva tri upada svaki dan

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
barem si iskren. Ako vec nisi neki igrac a izgleda da nisi i to je ok, Imas najvece sanse da budes svoj i da kazes ono sto mislis na sto sarmatniji nacin, izmami malo smjesak ovo. Nemoras sve iz prve odraditi, ako vidis da se zenska smjeska svaki put onda ces i uspit. Ali to ti sve iskustvo da vidis kako plivas medju zenama, sretno.

Ali isto tako ako mozes, nasmrci se kokaina i uleti tamo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 20:44 (MethodMan).
3 godine
offline
Kako prići djelatnici u Linksu?

Sad bi bilo dobro da je udana vec 10g i da ima 5 djece...

10 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Ako te nije dosad primjetila,narucuj online.
15 godina
online
Kako prići djelatnici u Linksu?

zavrsilo je i na hardkoo-u. meni se cini da je trol tj da se links pokusava reklamirat. bilo je ovakvih debila i prije pa se nisu pisali clanci po indexu. 

a i u temi je fin broj poruka od clanova koji su se registrirali jucer-danas. 

8 godina
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Evo, i kod mene u linksu radi djelatnica, barem je radila kada sam zadnji put bio....

Neznam pravi odgovor na tvoje pitanje kako prici djelatnici u linksu, no mogu ti reci kako ja to radim....

Djelatnici u linksu pridjem isto kao i djelatniku......
Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako prići djelatnici u Linksu?
Damir22 kaže...
Evo, i kod mene u linksu radi djelatnica, barem je radila kada sam zadnji put bio....

Neznam pravi odgovor na tvoje pitanje kako prici djelatnici u linksu, no mogu ti reci kako ja to radim....

Djelatnici u linksu pridjem isto kao i djelatniku......

 To je normalno u dasnjem svijetu. Nemas se cega sramiti no njega zanima samo zenski rod mislim.

Kako gore netko napisao hebena reklama linsku,ako mala hoce pocuclati kupovati ce ljudi vjerujem. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice