Carina

poruka: 4
|
čitano: 1.103
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Carina

Narucio sam nesto iz amerike i danas mi je dosla posta da im moram poslat racun kako bi mogli obavit carinski postupak. Poslao sam sta su me trazili, pa me sad zanima, kad oni to obave jel carinu placam pri preuzimanju paketa kad dode dostava ili nekak drugacije?

Takoder me zanima kolko ce bit carina ako sam paket platio ~390kn. Koliko vidim placa se samo PDV, ali ne i carina na te manje iznose (<150 EUR).

4 godine
neaktivan
offline
Re: Carina
bero213 kaže...

Narucio sam nesto iz amerike i danas mi je dosla posta da im moram poslat racun kako bi mogli obavit carinski postupak. Poslao sam sta su me trazili, pa me sad zanima, kad oni to obave jel carinu placam pri preuzimanju paketa kad dode dostava ili nekak drugacije?

Takoder me zanima kolko ce bit carina ako sam paket platio ~390kn. Koliko vidim placa se samo PDV, ali ne i carina na te manje iznose (<150 EUR).

 Carina je uvijek 10%

16 godina
online
Re: Carina
personauserCRO kaže...
bero213 kaže...

Narucio sam nesto iz amerike i danas mi je dosla posta da im moram poslat racun kako bi mogli obavit carinski postupak. Poslao sam sta su me trazili, pa me sad zanima, kad oni to obave jel carinu placam pri preuzimanju paketa kad dode dostava ili nekak drugacije?

Takoder me zanima kolko ce bit carina ako sam paket platio ~390kn. Koliko vidim placa se samo PDV, ali ne i carina na te manje iznose (<150 EUR).

 Carina je uvijek 10%

 Carina nije "uvijek 10%" već popriličan broj godina.

4 godine
neaktivan
offline
Carina

..................

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 16:17 (personauserCRO).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice