Black Friday 2022 zaključana tema

poruka: 295
|
čitano: 104.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black Friday 2022

Tražim dobru (odličnu) ugradbenu pećnicu sa onim dodatnim funkcijama koje će nama amaterima pomoći da spremimo ukusnu pečenku ali ne nalazim nikakvu posebnu akciju.

Ako netko vidi, molim da stavi.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
NemaVeze kaže...

Tražim dobru (odličnu) ugradbenu pećnicu sa onim dodatnim funkcijama koje će nama amaterima pomoći da spremimo ukusnu pečenku ali ne nalazim nikakvu posebnu akciju.

Ako netko vidi, molim da stavi.

 Bas i nema.... https://www.centar-tehnike.hr/pecnica-bosch-hsg636bb1-proizvod-5569/  nesta je na akciji z akes... i imas 1000 kuna povrata para od bosch-a... probaj naci taj model negdje jos jeftinije... ali oko 8500 mislim da ce bit najjeftinije.... na paru je pa bi trebala pecenka bit sa superhrskavom kozom 

VenAtoR#2231
11 godina
offline
Black Friday 2022

Ima što u sancte dobroga?

 

I da li je netko našao xbox controller potreban je ?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
4our kaže...

Ekipa jel netko naisao na neku dobru gaming stolicu do 1kn, znaci da je na popustu

 

U HG Spotu imaš nešto stolica koje su sa 900kn spuštene na cca 559 i 679kn. Sad kakve su, to ne znam.

 

Ne znam je li kome potreba ali na ASOSu su dobri popusti što se odjeće / obuće tiče... Uzeo si Fred Perry patike koje su kod nas u akciji u MASSa 550kn (regularna cijena 700), za 260kn. Imaju popust i plus sa kodom plus15 se dobije dodatnih 15% popusta na sve. Isto si uzeo i PUMA gornji i donji dio za 180kn. Besplatna dostava je za kupnje iznad 350kn, a i povrat je besplatan ako nešto ne valja.

 

EDIT: Sad vidim da nije više kod plus15 nego extra20, znači sada je još veci popust, umjesto jučerašnjih 15%, sada je dodatnih 20%... šteta za mene :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 9:49 (WillyWonka).
12 godina
offline
Black Friday 2022

ne vidim nešto Ryzen procesore na popustu,

uzeo bi 5600 može i x ako je dobra cijena,

čak i 5700x/5800x ulazi u obzir

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Imas kod mene u yisku.
Model lamdrup za milju kuna
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
11 godina
offline
Re: Black Friday 2022
mp3david kaže...
Imas kod mene u yisku.
Model lamdrup za milju kuna

 Imam ga vec 3 godine, nije za duzu upotrebu. 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Pa sta radis ti na njoj covjece?
Ja imam obicnu stolicu za radni stol od 400-500kn i vec mi godinama traje.

P.s
Magenta bf iz tcoma cini se da dodaju uredaje malo po malo, al brzo se rasprodaju, jer sad vidim i nekih drugih modela naspram sinoc

Al smijesno je kako nijedan operater nema ponudu uredaja na bonove snizeno, treba navuc ljude na pretplatu uzas
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Black Friday 2022
Sjedi?
12 godina
offline
Re: Black Friday 2022
mp3david kaže...
Pa sta radis ti na njoj covjece?
Ja imam obicnu stolicu za radni stol od 400-500kn i vec mi godinama traje.

P.s
Magenta bf iz tcoma cini se da dodaju uredaje malo po malo, al brzo se rasprodaju, jer sad vidim i nekih drugih modela naspram sinoc

Al smijesno je kako nijedan operater nema ponudu uredaja na bonove snizeno, treba navuc ljude na pretplatu uzas

 Ponuda im je bila izvrsna sve dok nisam skuzil da za nas koji vec imamo uredaj i pretplatu ne vrijedi. Po meni totalni fail. Ima primjerice GW5 kojeg bi odmah uzeo za 50% dolje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Black Friday 2022
batizg kaže...

ne vidim nešto Ryzen procesore na popustu,

uzeo bi 5600 može i x ako je dobra cijena,

čak i 5700x/5800x ulazi u obzir

Ja bih uzeo 5700x i najbolje što sam našao je na amazon.de 203€ odnosno 213€ radi našeg PDV-a kod plaćanja + 10€ poštarina...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2022
WillyWonka kaže..

U HG Spotu imaš nešto stolica koje su sa 900kn spuštene na cca 559 i 679kn. Sad kakve su, to ne znam.

 

Ne znam je li kome potreba ali na ASOSu su dobri popusti što se odjeće / obuće tiče... Uzeo si Fred Perry patike koje su kod nas u akciji u MASSa 550kn (regularna cijena 700), za 260kn. Imaju popust i plus sa kodom plus15 se dobije dodatnih 15% popusta na sve. Isto si uzeo i PUMA gornji i donji dio za 180kn. Besplatna dostava je za kupnje iznad 350kn, a i povrat je besplatan ako nešto ne valja.

 

EDIT: Sad vidim da nije više kod plus15 nego extra20, znači sada je još veci popust, umjesto jučerašnjih 15%, sada je dodatnih 20%... šteta za mene :D

 Kako funkcionira dostava/dodatna davanja za pakete s ASOS-a? Oni su ako se ne varam iz UK, a posljednji put sam od njih naručio prije Brexita...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
10 godina
online
Re: Black Friday 2022
batizg kaže...

ne vidim nešto Ryzen procesore na popustu,

uzeo bi 5600 može i x ako je dobra cijena,

čak i 5700x/5800x ulazi u obzir

 pa di ces nize od ovog sad... 5600 imas na nabavi za cca 1200kn, mindfacotry ga je nedavno rasprodao za 119e (sa dostavom ispod 1000kn u hr)

2 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Yovitssa kaže...
WillyWonka kaže..

U HG Spotu imaš nešto stolica koje su sa 900kn spuštene na cca 559 i 679kn. Sad kakve su, to ne znam.

 

Ne znam je li kome potreba ali na ASOSu su dobri popusti što se odjeće / obuće tiče... Uzeo si Fred Perry patike koje su kod nas u akciji u MASSa 550kn (regularna cijena 700), za 260kn. Imaju popust i plus sa kodom plus15 se dobije dodatnih 15% popusta na sve. Isto si uzeo i PUMA gornji i donji dio za 180kn. Besplatna dostava je za kupnje iznad 350kn, a i povrat je besplatan ako nešto ne valja.

 

EDIT: Sad vidim da nije više kod plus15 nego extra20, znači sada je još veci popust, umjesto jučerašnjih 15%, sada je dodatnih 20%... šteta za mene :D

 Kako funkcionira dostava/dodatna davanja za pakete s ASOS-a? Oni su ako se ne varam iz UK, a posljednji put sam od njih naručio prije Brexita...

 

 

Za van UK narudžbe šalju iz Njemačkog skladišta, bar iz mog iskustva.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 13:17 (Catzzye).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Yovitssa kaže...
WillyWonka kaže..

U HG Spotu imaš nešto stolica koje su sa 900kn spuštene na cca 559 i 679kn. Sad kakve su, to ne znam.

 

Ne znam je li kome potreba ali na ASOSu su dobri popusti što se odjeće / obuće tiče... Uzeo si Fred Perry patike koje su kod nas u akciji u MASSa 550kn (regularna cijena 700), za 260kn. Imaju popust i plus sa kodom plus15 se dobije dodatnih 15% popusta na sve. Isto si uzeo i PUMA gornji i donji dio za 180kn. Besplatna dostava je za kupnje iznad 350kn, a i povrat je besplatan ako nešto ne valja.

 

EDIT: Sad vidim da nije više kod plus15 nego extra20, znači sada je još veci popust, umjesto jučerašnjih 15%, sada je dodatnih 20%... šteta za mene :D

 Kako funkcionira dostava/dodatna davanja za pakete s ASOS-a? Oni su ako se ne varam iz UK, a posljednji put sam od njih naručio prije Brexita...

 Dostava je besplatna na iznos iznad, mislim, £40.00. Ne bi trebalo biti nikakvih dodatnih davanja pri narudžbi.

14 godina
offline
Black Friday 2022

Imam dxRacer vec 6-7 godina i super san zadovoljan s njom, ali zelim upgrade (nema lower lumbar support)

Vidim da Herman Miller ima BF akcije al nitko ne dostavlja u hr... (razmisljam uzeti gaming embody)

Zna li ko i kako?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Zikko kaže...

Imam dxRacer vec 6-7 godina i super san zadovoljan s njom, ali zelim upgrade (nema lower lumbar support)

Vidim da Herman Miller ima BF akcije al nitko ne dostavlja u hr... (razmisljam uzeti gaming embody)

Zna li ko i kako?

 Svi ih hvale (dxracer). Imam 2 kom. Formuli pošla hidaulika nakon 3g, kingu se raspucao skaj nakon 4g

Vertagear SL200 6g stara i malo se rasklimala. Da ne kažem da je najjeftinija od 3. Ako netko ima preporuku neke akcije za Vertagear ili nešto slično da nemam problema barem 5g nek javi. 

Za sad BF i nije bio nešto, nadam se boljem CM. Pokupio SSD što je kolega linkao. Amazon tradicionalno imao ssd i periferiju na dobrim akcijama, kod nas gotovo ništa i to je to. Uz naravno šleper lažnih popusta i podizanja cijena zadnjih mjesec dana kako bi mogli dat popust. 

 

BTW ako su vas dobro nag***li s fake popustima durex na amazonu ima dobre dealove.

https://www.amazon.de/stores/page/6AA845E2-EA9C-488B-AB2C-87CC6AA72B93

11 godina
offline
Re: Black Friday 2022
axos kaže...
Zikko kaže...

Imam dxRacer vec 6-7 godina i super san zadovoljan s njom, ali zelim upgrade (nema lower lumbar support)

Vidim da Herman Miller ima BF akcije al nitko ne dostavlja u hr... (razmisljam uzeti gaming embody)

Zna li ko i kako?

 Svi ih hvale (dxracer). Imam 2 kom. Formuli pošla hidaulika nakon 3g, kingu se raspucao skaj nakon 4g

Vertagear SL200 6g stara i malo se rasklimala. Da ne kažem da je najjeftinija od 3. Ako netko ima preporuku neke akcije za Vertagear ili nešto slično da nemam problema barem 5g nek javi. 

Za sad BF i nije bio nešto, nadam se boljem CM. Pokupio SSD što je kolega linkao. Amazon tradicionalno imao ssd i periferiju na dobrim akcijama, kod nas gotovo ništa i to je to. Uz naravno šleper lažnih popusta i podizanja cijena zadnjih mjesec dana kako bi mogli dat popust. 

 

BTW ako su vas dobro nag***li s fake popustima durex na amazonu ima dobre dealove.

https://www.amazon.de/stores/page/6AA845E2-EA9C-488B-AB2C-87CC6AA72B93

 Podržavam Vertagear, ja imam SL4000. Par dana nakon kupnje pukle one plastikice gdje su šarafi od naslona koje ne služe ničem osim da sakriju šarafe dakle ukras. 

 

Kad makneš taj problemčić isto nakon 6 godina stolica ko nova :D

10 godina
offline
Black Friday 2022

Jel ima sta bolje za 2k kn? znaci trebao bih za surfanje i serije-filmovi

LINK

 

5 godina
offline
Re: Black Friday 2022
pc_fan005 kaže...

Ima što u sancte dobroga?

 

I da li je netko našao xbox controller potreban je ?

 

https://www.amazon.de/-/en/QAS-00002/dp/B087VLP2RT

35€

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 15:09 (Zero0K).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Zero0K kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima što u sancte dobroga?

 

I da li je netko našao xbox controller potreban je ?

 

https://www.amazon.de/-/en/QAS-00002/dp/B087VLP2RT

35€

 i delivery kod nas toliko

5 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Del_Boy97 kaže...
Zero0K kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima što u sancte dobroga?

 

I da li je netko našao xbox controller potreban je ?

 

https://www.amazon.de/-/en/QAS-00002/dp/B087VLP2RT

35€

 i delivery kod nas toliko

 ah, 10€, pinkicu jeftinije nego u mallu trenutno, s time da sam uzeo 2 komada i podijelio postarinu pa je jos koju kunu manje

 i buduci da amazon salje, da se kombinirat postarina s ostalim artiklima pretpostavljam

10 godina
offline
Re: Black Friday 2022
mp3david kaže...
Imas kod mene u yisku.
Model lamdrup za milju kuna

 

probao sam jednom sjest u tu stolicu u dućanu - užas koliko je tvrda, ne bi mogao na tome sjediti dulje od sat vremena sigurno, ako i toliko...

ok, ja imam 110kg, ali svejedno - udobnija mi je moja generic uredska plaćena 800ak kn...

10 godina
offline
Re: Black Friday 2022

Meni pisalo skoro 34 eura kad sam otvorio

11 godina
online
Re: Black Friday 2022
5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022

Ove nema ispod 5k...gdje je ispod tam je nedostupna

16 godina
offline
Re: Black Friday 2022
Logitech MX Master 2 sa amazona ako nekome treba - https://www.amazon.de/-/en/Logitech-Bluetooth-connection-Rechargeable-multi-device/dp/B07W4DGVQF?ref_=Oct_DLandingS_M_5c22db33_68

Ja ga imam i meni je super za posao, za malo vece ruke je. Baterija jako dugo drzi.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2022
Pero Dinamit kaže...
Logitech MX Master 2 sa amazona ako nekome treba - https://www.amazon.de/-/en/Logitech-Bluetooth-connection-Rechargeable-multi-device/dp/B07W4DGVQF?ref_=Oct_DLandingS_M_5c22db33_68

Ja ga imam i meni je super za posao, za malo vece ruke je. Baterija jako dugo drzi.

 A nije neki deal baš. S poštarinom ispadne oko 510. Na Mall.hr je 544 trenutno

10 godina
offline
Black Friday 2022

da, baš gledam, dostava 35 eura - ne znam zašto, a inače je 9.99 za te manje artikle sa amazon.de

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice