Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 201.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
Gogy7 kaže...
Ljudi namjeravam uzeti kvalitetan tv za 4k sadrzaje i buduci PS5.
KOJI TV PREPORUČATE.
Trenutno gledam neke QLED TVe... Koje panele gledati, oled je skup.
Jel kvalitetan Qled

 O gospe ti...

 

On topic:

Evo vam SSD 1TB  za 89 eura + dostava.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 18:56 (AmonZero).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
C3c1l kaže...
ReverseFlash kaže...
ReverseFlash kaže...

Ima tko iz Vinkovaca da je voljan čekati za mene u redu, doći rano, negdje u 5? Platim 100 kn. Ja sam iz Broda, pa bih došao pred otvaranje. (HG Šrot)

 Nitko? Teško ćete negdje lakšu dnevnicu zaradit

 Ja dam tebi 100 kn pa ti cekaj za mene od 5.

 Zašto bih ja čekao za tebe, meni ne treba dodatna zarada. Plus, ni blizu mi nije HG Šrot. Ponuda je upućena onima koji žele laku zaradu. Ljudi u HR rade fizičke poslove 8 sati dnevno za 100 kn. Ovo je kamilica a meni bi uštedjelo vremena

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
AmonZero kaže...

Evo vam SSD 1TB  za 89 eura + dostava.

 

Već je na €103.95

 

EDIT: Pardon ok je cijena

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 19:36 (David87).
6 godina
offline
Black friday 2019

Vidio tko kakvu nepropustivu priliku za laptop do 2000 kn?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
ReverseFlash kaže...
C3c1l kaže...
ReverseFlash kaže...
ReverseFlash kaže...

Ima tko iz Vinkovaca da je voljan čekati za mene u redu, doći rano, negdje u 5? Platim 100 kn. Ja sam iz Broda, pa bih došao pred otvaranje. (HG Šrot)

 Nitko? Teško ćete negdje lakšu dnevnicu zaradit

 Ja dam tebi 100 kn pa ti cekaj za mene od 5.

 Zašto bih ja čekao za tebe, meni ne treba dodatna zarada. Plus, ni blizu mi nije HG Šrot. Ponuda je upućena onima koji žele laku zaradu. Ljudi u HR rade fizičke poslove 8 sati dnevno za 100 kn. Ovo je kamilica a meni bi uštedjelo vremena

 ooo DA. 

6 godina
online
Black friday 2019

Bilo bi dobro da podiliš koji to poslodavac plaća 12.5kn sat pa da ga svi prijavimo

15 godina
offline
Re: Black friday 2019
David87 kaže...
AmonZero kaže...

Evo vam SSD 1TB  za 89 eura + dostava.

 

Već je na €103.95

 Imas ispod vaucher kojeg oznacis i onda dobis -15eura dolje

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
Cri.Lu99 kaže...

Bilo bi dobro da podiliš koji to poslodavac plaća 12.5kn sat pa da ga svi prijavimo

 Jbg, ako 100 kn nije laka zarada za 3 sata ne raditi NIŠTA onda ja neznam šta je hahahah

4 godine
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
Gogy7 kaže...
Ljudi namjeravam uzeti kvalitetan tv za 4k sadrzaje i buduci PS5.
KOJI TV PREPORUČATE.
Trenutno gledam neke QLED TVe... Koje panele gledati, oled je skup.
Jel kvalitetan Qled

 Ovisi koju veličinu želiš, ja sam uzeo Q60R jer mi je trebao 43 inch, a to je definitivno među boljim 43 inch. Ako može 55 inča i više idi s Q70R koji ima local dimming, vjerojatno ne želiš da ti ledice probijaju kao na Q60R (backlight bleed ili kako već). Nažalost u HR ima samo 55 pa na više kao što rekoh, ali vidim da postoji i model s 49 inča.

Definitivno je qled bolji izbor od klasičnog led.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
ReverseFlash kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Bilo bi dobro da podiliš koji to poslodavac plaća 12.5kn sat pa da ga svi prijavimo

 Jbg, ako 100 kn nije laka zarada za 3 sata ne raditi NIŠTA onda ja neznam šta je hahahah

 Kako je to ne raditi nista? 

8 godina
online
Re: Black friday 2019
ReverseFlash kaže...
Cri.Lu99 kaže...

Bilo bi dobro da podiliš koji to poslodavac plaća 12.5kn sat pa da ga svi prijavimo

 Jbg, ako 100 kn nije laka zarada za 3 sata ne raditi NIŠTA onda ja neznam šta je hahahah

 stari meni je lakse nesto radit nego stajat na mjestu 3 sata ko budala na hladnome.

12 godina
offline
Black friday 2019
9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Pozdrav ljudi, nisam imao vremena a i ne znam više dobre stranice iz europe, da li znate gdje imaju dobre BF popuste za laptope, ne mora biti ni toliko veliki popust, bitno mi je da ne uzimam tu, nude jadne modele za ogromne novce. Tražim neki laptop između 6, 7 tisuća kuna, za developing, znači grafička mi ne treba, ssd, po mogućnosti 16gb rama ili barem s 8GB i dobrim procom, lako nadogradim dodatnih 8gb, neki ryzen thinkpadi , su dobrodošli bitan mi je samo dobar deal, rabljeni thinkpadi su dobri, no ipak imaju starije generacije proca, a nije neki upgrade a košta 3, 4 k kuna.Preferiram thinkpad, no nije bitna marka.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019

Pa kaj je ekipa tak ocajna da ceka po noci ispred zatvorenih vrata. Jos bih razumio da je ljeto... ali ovakvo vrijeme.. Ja sam mislio da to prakticiraju u americi samo oni bolesnici sta cekaju tipa novi iphone itd. 

8 godina
offline
Black friday 2019

Evo ujedno i  tu ako  ima hifi entuzijasta

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
offline
Black friday 2019

 

Evo i Futura-IT uskočila na blackfriday bandwagon. U zadnja dva dana su povećali cijene praktički svih komponenti za 10-20%. 

 

EDIT: Ipak su samo promijenili način obračuna i prikazivanja cijena. Moje isprike za neprovjerenu informaciju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 20:38 (roxas).
12 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Evo već su se počeli skupljati pred Linksom slika s facebooka

PSN Grimsey2955
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
roxas kaže...

 

Evo i Futura-IT uskočila na blackfriday bandwagon. U zadnja dva dana su povećali cijene praktički svih komponenti za 10-20%. 

 Povećali iz razloga da bi kasnije mogli opet vratit normalne cijene i to nazvati "Black friday". 

Nema pravog Black friday-a kod nas...

EDIT: Ekupi pogotovo!

Svijet je zanimljiv onoliko koliko smo mi radoznali!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 20:19 (CPU).
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
roxas kaže...

 

Evo i Futura-IT uskočila na blackfriday bandwagon. U zadnja dva dana su povećali cijene praktički svih komponenti za 10-20%. 

 Krivo!!!

 

Vidis da su pod svakom stvari dodali iznad "dodaj u kosaricu" cijenu sa popustom... Cijene su ostale iste kao i prije nego sad imaju slicni web tj. racunanje kao i ADM.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
Juqa kaže...

Evo već su se počeli skupljati pred Linksom slika s facebooka

 Neka se ne ljute oni koji su to mozda prakticirali. 

 Ali meni je ovo bolesno u jednu ruku i zalosno u drugu.

 Konzumerizam at it's finest.

 

 Edit: Ne bolesno nego prebolesno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 20:22 (bloodborne).
15 godina
offline
Black friday 2019

Zamisli dođeš u 8h navečer za drugi dan i nisi prvi u redu haha.

Teške budaletine a vidim i curu na jednoj slici 

 

edit: ostavio sam komentar na jednoj slici ali je obrisan i odmah sam blokiran hahaha

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 20:26 (walentkane).
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...
Juqa kaže...

Evo već su se počeli skupljati pred Linksom slika s facebooka

 Neka se ne ljute oni koji su to mozda prakticirali. 

 Ali meni je ovo bolesno u jednu ruku i zalosno u drugu.

 Konzumerizam at it's finest.

Ovo je daleko od bolesti i žala rista,ima puno gorih stvari koje ljudi rade za profit ili osobnu korist,a stajanje u redu to zasigurno nije.

9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Što ovo neki dućani samo kataloge izbacili, a nemaju ništa na web stranici. To oni pokušavaju šatoraše namamit za ~10% popusta?

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Stari moj, meni je satnica 11.48 (prije 7.god je bila 10.33 lmao) ali je moj poslodavac izuzet od svih nelegalnih radnji u Hr hahaha
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Evo za kolegu koji traži nekog da stoji za 100 kn u redu za njega. Čovjek nudi svoje usluge, ali je malo skuplji
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...
roxas kaže...

 

Evo i Futura-IT uskočila na blackfriday bandwagon. U zadnja dva dana su povećali cijene praktički svih komponenti za 10-20%. 

 Krivo!!!

 

Vidis da su pod svakom stvari dodali iznad "dodaj u kosaricu" cijenu sa popustom... Cijene su ostale iste kao i prije nego sad imaju slicni web tj. racunanje kao i ADM.

 

U pravu si. Sada sam provjerio i da, promijenili su način obračuna tj. koja cijena je istaknuta na web stranici. Iako moram priznati da mi je prošli način prikazivanja cijena bio logičniji, a i odabrali su loše vrijeme za promjenu jer će ljudi vidjeti višu cijenu i misliti da je to zbog blackfriday-a, kao što sam i ja mislio. Isto tako, baš me zanima kako će cijene biti prikazane na nabavi jer ako budu prikazane cijene za kartice izgledati će nekonkurentnije u odnosu na druge trgovine samo zbog toga.

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ja sam uzeo prošle godine samsungov qled, Q6F i stvarno sam zadovoljan, super izgledaju i igre i filmovi
9 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

amazon.de 

8 godina
online
Re: Black friday 2019
peksimo99 kaže...

Što ovo neki dućani samo kataloge izbacili, a nemaju ništa na web stranici. To oni pokušavaju šatoraše namamit za ~10% popusta?

 Opekli su se prijasnjih godina jer su preko weba prodali vise neg su imali pa su nastali problemi (vise za kupce nego za njih)

10 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Kolko bolestan moras bit da dolazis kempat 12 sati prije otvaranja lol

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice