Nedostatak tema, nepažnja ili samo fanboizam?

poruka: 4
|
čitano: 1.570
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nedostatak tema, nepažnja ili samo fanboizam?

Na BOL-u se pojavile dvije vijesti od dva različita autora o tome kako je PS3 pretekao Wii po prodaji u Japanu.

 

U Japanu najprodavaniji PS3

 

PS3 pretekao Wii

 

U redu, znam da Sonyevim drukerima teško pada što PS3 gleda u leđa Wii-u i X360, no nepristranost ne bi bila naodmet. Ovakvim pristupom samo se stvara fama i prikriveno reklamira nečiji proizvod nauštrb drugog.

 

P.S. Ako je Sony dioničar tvrtke koja je vlasnik BUG-a, zanemarite ovu dobronamjernu kritiku.

 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Nedostatak tema, nepažnja ili samo fanboizam?

na to pitanje bi bilo moguće odgovoriti, kad bi autor počeo koristiti riječi koje i drugi ljudi razumiju....

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom. http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=40139
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nedostatak tema, nepažnja ili samo fanboizam?

LOL, gospodin Elk Cloner se sad vjerojatno osjećazapostavljenim... nije ni čudo kad ovakve riječi koristi.... što je to FANBOIZAM uopće?

 

 

eh eh eh...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedostatak tema, nepažnja ili samo fanboizam?
Elk Cloner kaže...

 

P.S. Ako je Sony dioničar tvrtke koja je vlasnik BUG-a, zanemarite ovu dobronamjernu kritiku.

 Pa oni samo iznose vijest!
Ti si zapravo fanboy 360ke pa te jako pogodila ta vijest i sve bi dao (možda i život) da piše obrnuto...
Mozda imas 360 pa ti je sada zao jer ce svi imati ps3 a ti 360 i neces biti cool, pa trazis sam sebi izgovor sto nisi kupio ps3... jadno...
Nemoj sada i ovu tem pretvoriti u jos jednu PS vs Xbox jer niti jedna nije nasa i nece nama nista u dzep koja god se bolje prodavala!
Sto se tice mene ja konzole uopce ne zagovaram, meni je PC dovoljan!
Zato se prestani ponasati kao klinac od 8 godina i shvati poantu vijesti - da objavi informaciju i nemoj zadirati u vlasnika BUG-a, (to sam ja, ahahahaa)!:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 19:43 (Luka).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice