Općenito o kupnji hardvera u EU izdvojena tema

poruka: 2.170
|
čitano: 570.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
D3lBoy kaže...

A za reklamaciju saljes Mailboxu ili Mindfactoryu?

Nisam nikada imao problema, ali pretpostavljam da saljes Mailbox-u, a oni onda Mindfactory i tako nazad, sve ide preko Mailboxa 

Malo komplikacija, ali neznam, vidi dali ti se usteda isplati za malo zahebancije sa garancijom.

Isto racunaj na postarinu, za cijelu konfiguraciju bi vjerovatno dao oko 20-30 eura, ne sijecam se vise tocno.

 

Sto se tice dostave, meni su svi dijelovi stigli u roku tjedan-dva.

 

 

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:27 (Marcuskac).
5 godina
protjeran
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
Marcuskac kaže...
D3lBoy kaže...

A za reklamaciju saljes Mailboxu ili Mindfactoryu?

Nisam nikada imao problema, ali pretpostavljam da saljes Mailbox-u, a oni onda Mindfactory i tako nazad, sve ide preko Mailboxa 

Malo komplikacija, ali neznam, vidi dali ti se usteda isplati za malo zahebancije sa garancijom.

Isto racunaj na postarinu, za cijelu konfiguraciju bi vjerovatno dao oko 20-30 eura, ne sijecam se vise tocno.

 

Sto se tice dostave, meni su svi dijelovi stigli u roku tjedan-dva.

 

 

 Zasto bi se slalo mailboxu? ti mozes izravno mindfactoryu poslati robu, a sad ako je njihova politika da ne salju u Hr onda ce poslati u mailbox, a onda oni tebi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 19:40 (Riot).
11 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
Riot kaže...
Marcuskac kaže...
D3lBoy kaže...

A za reklamaciju saljes Mailboxu ili Mindfactoryu?

Nisam nikada imao problema, ali pretpostavljam da saljes Mailbox-u, a oni onda Mindfactory i tako nazad, sve ide preko Mailboxa 

Malo komplikacija, ali neznam, vidi dali ti se usteda isplati za malo zahebancije sa garancijom.

Isto racunaj na postarinu, za cijelu konfiguraciju bi vjerovatno dao oko 20-30 eura, ne sijecam se vise tocno.

 

Sto se tice dostave, meni su svi dijelovi stigli u roku tjedan-dva.

 

 

 Zasto bi se slalo mailboxu? ti mozes izravno mindfactoryu poslati robu, a sad ako je njihova politika da ne salju u Hr onda ce poslati u mailbox, a onda oni tebi.

 Ok, hvala, nisam to znao.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
18 mjeseci
neaktivan
offline
Općenito o kupnji hardvera u EU

Pozdrav, narucio sam b550 elite v2 sa computeruniversa na stranici pise da je produkt odmah spreman za dostavu, ali kada sam narucio i usao u my orders pise "expected to come in stock on approx. 14.11.2022(Current non-binding information of our supplier)"

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Općenito o kupnji hardvera u EU

Ekipa, jel netko naručivao sa Alternate.de ? Sad bi trebali dostavljati za HR.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU

Ja sam pokuša preko njih naručit prije dva mjeseca, ali su mi poslali obavijest da posebne cijene i dnevne akcije vrijede samo za narudžbe/isporuke unutar Njemačke.

12 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
Mosha kaže...

Ja sam pokuša preko njih naručit prije dva mjeseca, ali su mi poslali obavijest da posebne cijene i dnevne akcije vrijede samo za narudžbe/isporuke unutar Njemačke.

 Ja sam noćas zatražio ponudu na mail.

 

Baš me zanima hoće proć...Sad smo kao u Shengenu pa aj da vidimo.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
2 godine
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
Mosha kaže...

Ja sam pokuša preko njih naručit prije dva mjeseca, ali su mi poslali obavijest da posebne cijene i dnevne akcije vrijede samo za narudžbe/isporuke unutar Njemačke.

Trebalo bi ih prijaviti nekoj EU agenciji za zaštitu potrošača.. 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
14 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
DarthMarkus kaže...
Mosha kaže...

Ja sam pokuša preko njih naručit prije dva mjeseca, ali su mi poslali obavijest da posebne cijene i dnevne akcije vrijede samo za narudžbe/isporuke unutar Njemačke.

 Ja sam noćas zatražio ponudu na mail.

 

Baš me zanima hoće proć...Sad smo kao u Shengenu pa aj da vidimo.

 

 Ja sam samo ztražio cca 10 puta i samo jednom dobio ponudu i to za GPU,a kada su mi poslali bili su ko i svi skupi. Moraš navest naćin plačanja, ja nisam pa kao da je zato skupo i kao da van Njemačke nema nikakve pogodnosti. Ukratko odustao. Javi kako si ti prošao.

12 godina
offline
Re: Općenito o kupnji hardvera u EU
rokonja kaže...
DarthMarkus kaže...
Mosha kaže...

Ja sam pokuša preko njih naručit prije dva mjeseca, ali su mi poslali obavijest da posebne cijene i dnevne akcije vrijede samo za narudžbe/isporuke unutar Njemačke.

 Ja sam noćas zatražio ponudu na mail.

 

Baš me zanima hoće proć...Sad smo kao u Shengenu pa aj da vidimo.

 

 Ja sam samo ztražio cca 10 puta i samo jednom dobio ponudu i to za GPU,a kada su mi poslali bili su ko i svi skupi. Moraš navest naćin plačanja, ja nisam pa kao da je zato skupo i kao da van Njemačke nema nikakve pogodnosti. Ukratko odustao. Javi kako si ti prošao.

 Poslali ponudu. Sa 1700E njemačkih, na 1800E hrvatskih.

 

Zanimljivo, poslali su ponudu na tečnom engleskom (kako sam ih zamolio).

 

Nadam se da će zbog Shengena konačno dostavljati u HR, jer je fakat jeftinije čaj i s naših + 6% poreza.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice