B-52 zvučnici na PC

poruka: 11
|
čitano: 5.342
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
B-52 zvučnici na PC

Doma iman dva profesionalna zvucnika B-52 (slike dodane), dobia od cace.

 

I sad me interesira, kako ja mogu spojit ove zvucnike na pc. Treba mi nesto kao mikseta ili postoji drugacije rijesenje?

 

Kakvi mi kabeli trebaju itd... ako mi neko moze objasnit, ako se ko razumi, zahvaljujem.

 

 

B-52 sprijeda B-52 sprijeda
B-52 odzada B-52 odzada
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 21:34 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: B-52 zvučnici na PC

Ako se radi o DVA zvučnika onda trebaš receiver odnosno stereo pojačalo,izlaz iz pc-a,odnosno LINE OUT na ulaz od pojačala,i zvučnike spajaš na pojačalo,Ukoliko zvučnici nisu aktivni

14 godina
offline
B-52 zvučnici na PC

Bez pojačala ništa od toga..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: B-52 zvučnici na PC
alankish kaže...

Ako se radi o DVA zvučnika onda trebaš receiver odnosno stereo pojačalo,izlaz iz pc-a,odnosno LINE OUT na ulaz od pojačala,i zvučnike spajaš na pojačalo,Ukoliko zvučnici nisu aktivni

ako ti nie problem, da li mos stavit slike za stereo pojacalo koje bi bilo najprilagodljivije i kabele i sve sto je potrebno tako da znam sta triban jos kupit. hvala.

14 godina
offline
B-52 zvučnici na PC

Stvarno neznam da li ti je to isplativo jer pojačala su po 1000kn+

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
B-52 zvučnici na PC

Pitaj tatu da ti pokloni i pojačalo kada ti je već poklonio i zvučnike.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: B-52 zvučnici na PC
vexx5555 kaže...

Pitaj tatu da ti pokloni i pojačalo kada ti je već poklonio i zvučnike.

iman ja doma miksetu, sad cu je uslikat. ali ona je zauzeta. 

14 godina
odjavljen
offline
B-52 zvučnici na PC

Koliko vidim ovo su zvučnici za razglas,znači možeš to spojit na jaču aktivnu miksetu,pojačala za to su ti dosta skupa,neznam koliko ti se to isplati

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
B-52 zvučnici na PC

evo slike

DYNACORD DYNACORD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: B-52 zvučnici na PC
jojo_surf kaže...

evo slike

 Mislim da je iskoristiva. Ti bi trebao naći neki konverter sa 3,5 mm priključka na činč(to su ti ona četiri priključka od kojih su 2 bijela i 2 crvena). I priključi zvučnike na ulaze koje trebaš. Inače, ako ti tata ima sve to i koristio je to, onda bi trebao i njega priupitati kako se što spaja.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
offline
RE: B-52 zvučnici na PC
vexx5555 kaže...
jojo_surf kaže...

evo slike

 Mislim da je iskoristiva. Ti bi trebao naći neki konverter sa 3,5 mm priključka na činč(to su ti ona četiri priključka od kojih su 2 bijela i 2 crvena). I priključi zvučnike na ulaze koje trebaš. Inače, ako ti tata ima sve to i koristio je to, onda bi trebao i njega priupitati kako se što spaja.

razumin te, ali ja nemogu iskoristit ovu miksetu za svoje potrebe jer je ona zauzeta.  ja mislin uzet neko stereo pojacalo kao sta si ti reka, cijena nije bitna, ali ne sad da je nesto extra skupo, nesto solidno. samo neznan koe tocno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice