Xperia play vs optimus 2x

poruka: 11
|
čitano: 1.364
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xperia play vs optimus 2x

pozdrav ljudi 

zanima me koji je bolji mob

xperia play ima D-pad i super igre a nema dual core a 2x ima dual core koji je bolji


hvala

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xperia play vs optimus 2x

pa ako ce ti mob sluziti uglavnom za igrice onda xperia play

u suprotnom optimus 2x

Pare nisu problem,para nema
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia play vs optimus 2x

a jel bi mi xperia mogla pokretak igre i za 6-mjeseci??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia play vs optimus 2x
MrGrizli007 kaže...

a jel bi mi xperia mogla pokretak igre i za 6-mjeseci??

vec neke igre znaju biti problematicne. sto ce tek biti za godinu-dvije? a pretpostavljam da ces uzimati mob na dvije godine i moras razmisljati za sta ces ga upotrebljavati. ako ces biti u stanju u meduvremenu mjenjati mob, onda Xperia Play. ako ne, onda definitvno Optimus 2X.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
13 godina
offline
Re: Xperia play vs optimus 2x
Suddenly Psychotic kaže...
MrGrizli007 kaže...

a jel bi mi xperia mogla pokretak igre i za 6-mjeseci??

vec neke igre znaju biti problematicne. sto ce tek biti za godinu-dvije? a pretpostavljam da ces uzimati mob na dvije godine i moras razmisljati za sta ces ga upotrebljavati. ako ces biti u stanju u meduvremenu mjenjati mob, onda Xperia Play. ako ne, onda definitvno Optimus 2X.

radio sam na Xperiji Arc koja je hardverski ista kao i Xperia Play,i sve igre,pa i ove najnovije doslovno lete. GTA 3 radi bez ikakovg trzanja. Baš me zanima koje to igre rade loše na tom mobitelu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 10:36 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xperia play vs optimus 2x
antimadridista kaže...
Suddenly Psychotic kaže...
MrGrizli007 kaže...

a jel bi mi xperia mogla pokretak igre i za 6-mjeseci??

vec neke igre znaju biti problematicne. sto ce tek biti za godinu-dvije? a pretpostavljam da ces uzimati mob na dvije godine i moras razmisljati za sta ces ga upotrebljavati. ako ces biti u stanju u meduvremenu mjenjati mob, onda Xperia Play. ako ne, onda definitvno Optimus 2X.

radio sam na Xperiji Arc koja je hardverski ista kao i Xperia Play,i sve igre,pa i ove najnovije doslovno lete. GTA 3 radi bez ikakovg trzanja. Baš me zanima koje to igre rade loše na tom mobitelu.

e tu se varas :). xperia arc ima proc novije generacije od 1.2GHz. ars s ima 1.4GHz. takodjer ima napredniji chipset. slazem se da je arc super uredjaj, ali jednostavno se neki dualac cini kao puno bolja investicija u buducnost.

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2012 10:41 (Suddenly Psychotic).
13 godina
offline
Re: Xperia play vs optimus 2x
Suddenly Psychotic kaže...

e tu se varas :). xperia arc ima proc novije generacije od 1.2GHz. ars s ima 1.4GHz. takodjer ima napredniji chipset. slazem se da je arc super uredjaj, ali jednostavno se neki dualac cini kao puno bolja investicija u buducnost.

bojim se da se ti varaš:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3619&idPhone2=3608

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Xperia play vs optimus 2x

Ja bi radije X2, nikako mi ne paše ova Xperia po onome što sam vidio, a i nije mi toliko do igara na mobu.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia play vs optimus 2x

a daj mi recite onda koji bi mob uzeli do 3500kn moze bit i rabljeni

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xperia play vs optimus 2x

Uzmi si Samsung Galaxy S 2 i amen.....

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xperia play vs optimus 2x

iPhone 4S. Sad će vjerojatno pobrati hrpu TDova, ali na njemu ćeš se naigrati više nego na bilo kojem Androidu, glađe i lijepše uz bolje igre. Za primjer ću uzeti Modren Combat 2 koja je najzahtjevnija igra koju sam probao na oba OS(ako postoji nešto još zahtjevnije, javite pa ću usporediti) i na iPhoneu 4 radi savršeno, a na LG O2X i HTC Sensationu je igriva, ali u puno manje FPS, s manjom rezolucijom i kontrolama koje više kasne. I takvih igara nema baš previše za Android, dok za iOS ima boljih igara nego za NDS

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice