Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.881.778
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ActionReaction kaže...

mzopg

 

Ej prijatelju, mozes li izdvojiti malo vremena imam dvojbu oko narudzbe mi 10 ultra...

 

Ovako imam neka pitanja za pocetak ako mozes odgovoriti bio bi zahvalan:

 

1. Posto si kupio vec mi 10 ultra preko giztopa, koliko ti je trajala dostava?

2. Koji oblik dostave si uzeo, vidim da su ponuđene dvije opcije, express (7-10 dana) i neka air il kako vec (10-20 dana) ima li neka druga opcija koju ja nisam uocio?

3. Jel ti mobitel radi normalno posto je kineska verzija, internet itd.. (ja sam Tomato)

4. Postoji li global ROM za taj mob mozda i da je siguran za stavljanje da se nebi zbrickao

5. Koja je tocno razlika između kineskog i global roma, jel samo u vise ponuđenih jezika ili jos neke stvari?

6. Jesi li ikad ista reklamirao preko te stranice ili slicnih, ako jesi koliko traje reklamacija i cijena slanja tamo (jel skuplje nego kada oni ovdje šalju kad placas na stranici)?

7. Ima na Giztopu tamo skroz desno kategorija EU, znaci li to da su kada kliknes na to odabrani proizvodi koji idu sa EU skladista?

1. skoro 3 tjedna dok je stigao iz Kine u EU i onda 2 dana iz Njemačke do RH

2. bila su dva načina dostave, obični i express, rekli su mi da uzmem taj obični za 16$ pa sam tako i napravio, navodno je sve isto koji uzmeš samo više platiš

3. mobitel radi normalno, ali je bilo problema sa notifikacijama, trebalo je zaključati app u pozadinu i onda sve radi ok, ali ako je skroz ugasiš ne stižu notifikacije, pa je frend koji je kupio mob od mene odlučio staviti EU ROM

4. Postoji EU ROM (https://xiaomi.eu/community/threads/guide-how-to-install-xiaomi-eu-rom-for-xiaomi-mi10-ultra.57259/), ja sam ga flashao i sve sada radi ok, frend se ništa ne žali. ROM flashash u 10min. ako negdje zapne pitaj ovdje ili na PM pa pomognem koliko mogu.

5. razlika između roma je u jezicima i kod kineske verzije nemaš google aplikacije jer kinezi to ne smiju koristiti, pa postoje zamjenske aplikacije, te aplikacije su na kineskom. Ima uputa kako ih maknuti ukoliko se odlučiš ostati na kineskom romu. To su aplikacije tipa kalendar, notes i slične sitnice.

6. preko giztopa nikad nisam ništa reklamirao, ovo mi je bila prva kupovina preko njih. U slučaju reklamacije moraš poslati uređaj u Kinu, poštarina za tako nešto je 180-200kn, možeš provjeriti na posta.hr. Preko drugih sam imao par sitnih reklamacija, tipa poslali mi krivi proizvod ili proizvod ne radi u EU, ali to bi se riješilo tako da bi zadržao proizvod, a oni bi mi vratili uplatu. Nisam nikada imao problema. U slučaju da nešto ne valja treba biti strpljiv i pristojan i sve će biti ok, ima ljudi koji se odmah prijete i dižu galamu i onda samo sebi štetu naprave.

7. Da, s tim da ovaj Mi 10 Ultra nije tamo, ali ga svejedno šalju sa EU skladišta, ali uvijek to možeš provjeriti s njima prije narudžbe, za svaki slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 21:11 (mzopg).
3 godine
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

mzopg

 

Ja kada odem pod sekciju EU, odma mi pokaze na vrhu XIAOMI MI 10 ULTRA, a ispod pise "This phone is a Chinese edition, comes with full Google Mobile Service and Google Play store installed, and OTA updating supported."

 

Citam ispod komentare i odgovore i kazu da salju sa EU skladista tj. da je tamo sve dostupno, jel to znaci i da je u tom slucaju i dostava puno kraca cca 7 dana nego u tvom slucaju kada su slali iz Kine? Ili oni iz Kine prvo salju u svoje EU skladiste pa od tamo dalje na nase adrese da izbjegnemo placanje carine kako sam procitao jedan od odgovora...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ActionReaction kaže...

mzopg

 

Ja kada odem pod sekciju EU, odma mi pokaze na vrhu XIAOMI MI 10 ULTRA, a ispod pise "This phone is a Chinese edition, comes with full Google Mobile Service and Google Play store installed, and OTA updating supported."

 

Citam ispod komentare i odgovore i kazu da salju sa EU skladista tj. da je tamo sve dostupno, jel to znaci i da je u tom slucaju i dostava puno kraca cca 7 dana nego u tvom slucaju kada su slali iz Kine? Ili oni iz Kine prvo salju u svoje EU skladiste pa od tamo dalje na nase adrese da izbjegnemo placanje carine kako sam procitao jedan od odgovora...

Da oni će ti instalirati Google servise, tako da mob. stiže sa google trgovinom.

Šalju sa EU skladišta, ali pitanje je koliko tamo imaju uređaja, pa radije računaj da ćeš čekati prvo da pošalju iz Kine u EU skldište pa onda tebi.

Ne bi me čudilo da je to njihovo EU skladište par Kineza koji prepakiravaju po cijeli dan pakete. 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, tražim neki xiaomi u rangu do 200€, nikakvih posebni zahtjevi, da je dobra kamera i da je baterija čim bolja. Koji bi bio trenutni best buy?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Texpi kaže...

Pozdrav, tražim neki xiaomi u rangu do 200€, nikakvih posebni zahtjevi, da je dobra kamera i da je baterija čim bolja. Koji bi bio trenutni best buy?

 

https://www.centar-tehnike.hr/xiaomi-redmi-note-9s-4gb-64gb-sivi-proizvod-10013/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Ovo je uzeo bratic, zadovoljan je, jedino je malo veliki, ovisi sto ti pase.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Odličan je taj 9s, uzeo 6/128, izašao već global MIUI 12, podržava Gcam na svim kamerama, brz SD 720G, definitivno sve radi bez bugova, display odličan i dovoljno svjetao vani, 3.5mm jack, micro SD, IR port meni dosta bitan, definitivno vrijedi svake lipe i meni nije prevelik.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Wondamobile

Pozdrav, uzeo bih Note 20 Ultra preko stranice WONDAMOBILE zbog Snapdragona 865+ koji je mnogo bolji od Exynosa kojeg mi dobijemo u Hrvatskoj.

 

Razlog je taj što baterija traje nekih 20% dulje i brži je kojih 15-20%. Ako gledam da ću ga imati sljedećih 3 godine, kako su obećali da će izbacivati redovne update-ove za njega sljedećih 3 generacije, puno mi se bolji čini taj izbor nego da svakih godinu dana kupujem novi uređaj za 300-400€.

Ako i želim, lako ga mogu prodati kroz godinu dana i neću puno izgubiti na njemu jer su Samsung uređaji kod nas vrlo cijenjeni i ne pada im vrijednost (isto kao i Apple).

 

Ono što mene zanima je je li netko već naručivao mobitel preko te stranice i jesu li oni pokrili porez i carinu ili su to samo fake reviewsi? Koliko vidim na trustpilotu to su većinom odlični reviewsi, osim nekih koji su imali problema s tim da im je kutija otvorena (jer trebaju unlockati uređaj kako bi sve SIM kartice radile). Zato pitam ovdje da vidim ima li tko iskustva i kakva su vaša mišljenja? 

Btw možete mi reći svoje mišljenje o mojoj odluci, razmišljao sam i o Xiaomi Mi 10 Ultri, ali nakon dugog razmišljanja tih 100€ razlike se ne čini puno za IP68, mnogo bolji ekran, S Pen, razvijen OS bez sitnica koje smetaju (koristim Xiaomijev MIUI već 2 godine i mogu reći da sam zadovoljan, ali nekako mi se čini da je Samsungov One UI dosta više razrađen i dosta "glađi" što je veliki plus u izboru između ovih uređaja).

2 Note 20 Ultra
4 Mi 10 Ultra
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Član sam nekoliko UK foruma i svi imaju pozitivna iskustva s njima, tako da bih rekao da je stranica provjerena.

Što se tiče drugog dijela, u krivu si. Samsung Note ne drži cijenu, jer je sad novi na Njuškalu oko 6200-6500 kn, a u dućanu 9999kn, ovisno kad SD ima akciju.

Note je niša kod nas i svatko tko ga je prodavao zna da se ne proda lako, isto kao OnePlus. Koliko vidim, sad je cijena oko 1000 GBP, što je 8600kn cca, ovisno o tečaju. Po meni neisplativo.
Tebi treba HK verzija, jer koliko sam čitao, ona jeftinija Korejska ima neke aplikacije koje se ne daju deinstalirati. Ne znam da li se da flashati drugi CSC, pogledaj malo na xda.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

moze preporuka između ovih par modela, Hvala!

11 XIAOMI Poco F2 Pro
2 XIAOMI MI 10T
1 ONEPLUS Nord
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NorthBlue kaže...
Član sam nekoliko UK foruma i svi imaju pozitivna iskustva s njima, tako da bih rekao da je stranica provjerena.

Što se tiče drugog dijela, u krivu si. Samsung Note ne drži cijenu, jer je sad novi na Njuškalu oko 6200-6500 kn, a u dućanu 9999kn, ovisno kad SD ima akciju.

Note je niša kod nas i svatko tko ga je prodavao zna da se ne proda lako, isto kao OnePlus. Koliko vidim, sad je cijena oko 1000 GBP, što je 8600kn cca, ovisno o tečaju. Po meni neisplativo.
Tebi treba HK verzija, jer koliko sam čitao, ona jeftinija Korejska ima neke aplikacije koje se ne daju deinstalirati. Ne znam da li se da flashati drugi CSC, pogledaj malo na xda.

 Hvala ti na odgovoru, no mislim da nikome ne pada na pamet kupovati ovakav uređaj u dućanu. 10k za uređaj je previše po mom mišljenju. Također želim naglasiti da bi ga prodavao samo u slučaju da mi se ne svidi, stoga ću izgubiti najviše 1000kn na njemu, jer na Wondamobile Note 20 Ultra košta nekih 7400kn, a kao što si i sam napisao mogu ga prodati za 6000-6500kn.

 

Meni osobno ne smetaju korejske aplikacije (koliko sam vidio one koje se ne mogu deinstalirati daju se sakriti). U svakom slučaju nije mi ni nepoznato flashanje pa mogu pričekati nekoliko tjedana dok izađe pošteni ROM za uređaj pa mogu staviti neki globalni ili eu ROM. Koliko sam vidio ima već neki sa One UI 3.0 tako da nema uopće problema s tim.

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji od ovih modela ili nesto drugo? Svi novi, ista cijena. Bitne kamere, displej, baterija.

8 Mi NOTE 10
1 Galaxy S10 Lite
1 Poco F2 Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Wondamobile
FakeTheror kaže...

Pozdrav, uzeo bih Note 20 Ultra preko stranice WONDAMOBILE zbog Snapdragona 865+ koji je mnogo bolji od Exynosa kojeg mi dobijemo u Hrvatskoj.

 

Razlog je taj što baterija traje nekih 20% dulje i brži je kojih 15-20%. Ako gledam da ću ga imati sljedećih 3 godine, kako su obećali da će izbacivati redovne update-ove za njega sljedećih 3 generacije, puno mi se bolji čini taj izbor nego da svakih godinu dana kupujem novi uređaj za 300-400€.

Ako i želim, lako ga mogu prodati kroz godinu dana i neću puno izgubiti na njemu jer su Samsung uređaji kod nas vrlo cijenjeni i ne pada im vrijednost (isto kao i Apple).

 

Ono što mene zanima je je li netko već naručivao mobitel preko te stranice i jesu li oni pokrili porez i carinu ili su to samo fake reviewsi? Koliko vidim na trustpilotu to su većinom odlični reviewsi, osim nekih koji su imali problema s tim da im je kutija otvorena (jer trebaju unlockati uređaj kako bi sve SIM kartice radile). Zato pitam ovdje da vidim ima li tko iskustva i kakva su vaša mišljenja? 

Btw možete mi reći svoje mišljenje o mojoj odluci, razmišljao sam i o Xiaomi Mi 10 Ultri, ali nakon dugog razmišljanja tih 100€ razlike se ne čini puno za IP68, mnogo bolji ekran, S Pen, razvijen OS bez sitnica koje smetaju (koristim Xiaomijev MIUI već 2 godine i mogu reći da sam zadovoljan, ali nekako mi se čini da je Samsungov One UI dosta više razrađen i dosta "glađi" što je veliki plus u izboru između ovih uređaja).

Uređaji od 300-400 eura poznatijih proizvođača također imaju podršku više godina, sigurno neće prestati raditi nakon godinu dana. U načelu svi imaju do dvije Android nadogradnje + puno redovnih nadogradnji.

Samsung dosta gubi na cijeni, kao i većina, izuzetak je iPhone. Naravno ovisi kad si kupio Samsung uređaj, ako je to po početnoj najvišoj cijeni onda budi spreman da će mu cijena drastično pasti, ali ako je to nakon što je već više mjeseci na tržištu onda taj pad u cijeni neće biti toliko velik.

 

Xiaomi Mi 10 Ultra je odličan uređaj. Ukoliko bi birao između spomenutog Samsunga i Xiaomija, s tim da jedan mogu kupiti kod nas, a drugi ne, i da je cijena do 20% razlike vjerojatno bi uzeo Samsung. Kada bi kupovao iz vani oba uređaja i da je cijena oba uređaja ista dobro bi razmislio koji kupiti, možda čak i Samsung.

 

Ovo mnogo bolji ekran uzmi s rezervom, Xiaomi ima vrhunski 10bitni AMOLED display i vjeruj mi da se tu razlike prostim okom stvarno jako teško vide. S Pen može biti koristan, posebno ako netko koristi mob i kao tablet. Samsung DeX je isto zgodna stvar. MIUI je meni osobno daleko bolji od One UI-a koji isto ima svoje mušice. "Glatko" rade jedan i drugi na top modelima. S druge strane Xiaomi ima nešto bolje kamere i daleko brže punjenje. Dizajn mi je puno ljepši kod Xiaomija, Samsung izgleda kao cigla, uz to je nešto tanji pa mu modul sa kamerama previše strši vani i to izgleda baš loše.

 

 

 

 

Ukratko dva vrhunska uređaja.

 

I sad se sve svodi na cijenu. Kažeš da je razlika oko 100 eura i to bi bilo super, ali ako ti je Samsung kako si napisao 7400kn, a Mi 10 Ultra se može dobiti za 5200kn, onda je razlika u cijeni 2200kn što je gotovo 300 eura i po meni je tu Mi 10 Ultra daleko bolja kupovina. Pogotovo ako ti nije problem flashati EU ROM jer je to trenutno najveći problem Mi 10 Ultre koja je izašla samo za kinesko tržište.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 10:56 (mzopg).
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da je Note 20 na našim prostorima sa Snapdragon procesorom, onda bi bilo ok, ovako ostaje gorak okus u ustima kad kupiš tako skup mobitel.

Kolega neka pogleda i 5G bandove, čini mi se da korejskoj verziji fali 5G, sad nije relevantno ali ako ga planira imati 3 godine...u svakom slučaju javi kako je prošlo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pitanje:

 

Trenutno se Mi 10T pro 5G 8/128 GB može nabaviti za 3.455,00 kn, a Poco F2 Pro 5G DS 6/128 GB za 2.663,00 kn.

Vrijedi li Mi10 t pro tih cca 800 kn više?

Koje su mu prednosti (osim što nema dual sim)?

 

P.S. Ili ima Dual sim?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 13:40 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...

Pitanje:

 

Trenutno se Mi 10T pro 5G 8/128 GB može nabaviti za 3.455,00 kn, a Poco F2 Pro 5G DS 6/128 GB za 2.663,00 kn.

Vrijedi li Mi10 t pro tih cca 800 kn više?

Koje su mu prednosti (osim što nema dual sim)?

 

P.S. Ili ima Dual sim?

Trebao bi imati dualSIM.

 

Vrijedi li 800kn razlike, teško pitanje, realna razlika bi trebala biti oko 400kn, ali pošto je Mi 10T Pro tek izašao, a Poco je već duže u prodaji jasno je da Mi 10T Pro trenutno ima svoju najvišu cijenu, a Poco najnižu.

 

Mi 10T Pro ima odličan IPS display 144Hz i više je orijentiran gejmerima. Kamere su sve gotovo iste osim glavne koja je na Mi 10T Pro bolja, 108MP + OIS. Uz to Mi 10T Pro ima stereo zvučnike i nema 3.5mm jack.

 

Znači razlika se svodi na glavnu kameru koja je bolja kod Mi 10T Pro i display, jedan je 60Hz Amoled bez zuba/točke, a drugi kvalitetan IPS 144Hz sa točkom. Vrijedi li to 800kn ćeš najbolje ti znati prema onome što ti je bitno, ako je to kamera onda je Mi 10T Pro nešto bolji izbor.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 21:16 (mzopg).
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sinulo mi da zapravo ne znam kako je uobičajeno uzimati nove mobitele i tarife? Uzima li se generalno mobitel uz pretplatu ili ljudi kombiniraju ? Uvijek sam dobivao nove uz pretplatu, sad kad si napravim računicu bolje se prođe s rabljenim flagshipom prošle generacije u mint stanju i zasebnom tarifom.

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bolje se prođe s bilo kojim telefonom, zaboravi pretplatu.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Apocalypso722 kaže...

Sinulo mi da zapravo ne znam kako je uobičajeno uzimati nove mobitele i tarife? Uzima li se generalno mobitel uz pretplatu ili ljudi kombiniraju ? Uvijek sam dobivao nove uz pretplatu, sad kad si napravim računicu bolje se prođe s rabljenim flagshipom prošle generacije u mint stanju i zasebnom tarifom.

 

Ovisi od osobe do osobe jer nemaju svi iste uvjete, pogotovo ako si duze korisnik, uzimas na firmu itd. Ali po nekom mojem iskustvu, uz danasnje tarife na bonove koje stvarno zadovoljavaju potrebe 90% korisnika, isplatljivije je uzimat zasebno.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Tu i tamo uleti ponuda na kojoj možeš uštediti 300-500kn u odnosu na Njuškalo, ali rijetko. Prednost je obročna otplata, ali se vezes na 2 god..... Po meni neisplativo

5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Šta znači onda na bonove ciljaju više ljudi ? 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Baš suprotno, ljudi su stoka sitnog zuba i jednostavnije im je uzeti prividno povoljnu čitaj skupu pretplatu.
Operateri jedinu žele pretplatu.
 
1 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Meni je ova Tomato pretplata bez ugovorne obveze za 80kn dovoljna, a za mobitel koliko se ima - gotovina i to je to.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kako vam se cini Xiaomi Redmi Note 6 Pro za 800 kn?

Mob je star godinu ipo. nez koliko baterija odlazi kinezima s vremenom.

Verzija 4/64.

Inace, treba mi neki jeftini mob, samo da ima novi android. Ako imate prijedloga, pucajte

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ak kupujes na njusci..pogledaj redmi note 9 imas po 1000-1100 ili redmi note 8 pro.ima ih po 1000 mozda..sigurno bolja kupnja od prastre 6pro...ili ducan na rate obicni redmi 9 po 1300-1400..800kn je puno previse za 6pro

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 7:48 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

Ak kupujes na njusci..pogledaj redmi note 9 imas po 1000-1100 ili redmi note 8 pro.ima ih po 1000 mozda..sigurno bolja kupnja od prastre 6pro...ili ducan na rate obicni redmi 9 po 1300-1400..800kn je puno previse za 6pro

Redmi 9 je oko 1000 kuna sada:

 

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-redmi-9-cijena-64gb-653-109416431

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da i obicna 9 mu je bolja nova nego 6pro

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
McSimon kaže...

Kako vam se cini Xiaomi Redmi Note 6 Pro za 800 kn?

Mob je star godinu ipo. nez koliko baterija odlazi kinezima s vremenom.

Verzija 4/64.

Inace, treba mi neki jeftini mob, samo da ima novi android. Ako imate prijedloga, pucajte

Previše je to za RN6, ne bi dao više od 500kn za njega i to da je u odličnom stanju.

Baterija na kinezima isto kao i kod drugih, sve te baterije stižu sa istog mjesta, nekad traje godinama bez problema, nekad crkne nakon godinu dvije, isto je na Samsungu, iPhoneu... Kad kažem Kinezi mislim na ovih nekoliko top proizvođača Huawei, Xiaomi, Realme, Oppo...

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala svima na odgovorima. Evo u tablici sam stavio popis svega sto razmatram, mada ce navjerojatnije biti redmi 9, em povoljan, em najnoviji.

Samo da pohvalim Alcatel, ciji model trenutno koristim, koji mi je ujedno i prvi smartphone. 

Alcatel Pop C7 sa gigom rama i 4.2 androidom se pokazao prakticki neunistiv. Vec 6 godina radi kao sat, i baterija i dan danas drzi cijeli dan.

Padao mi je milijun puta, ali silikonska maska od 2 dolara je odradila svoje.
Jedini razlog zamjene sto mi neke bitne aplikacije vise ne rade na tako starom androidu.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Još jedno pitanjce, pošto ste u onoj anketi rekli da je Mi Note 10 najbolji izbor i ja taman spreman da ga kupim, javlja mi se covjek i kaze da mu stiže Mate 20 Pro, polovan (kao nov) , star 9 mj. Cijena bi mu bila nekih 280e. A ovaj Note 10 nov košta 370e.

Šta bi tu bilo bolje uzeti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
slavenP22 kaže...

Još jedno pitanjce, pošto ste u onoj anketi rekli da je Mi Note 10 najbolji izbor i ja taman spreman da ga kupim, javlja mi se covjek i kaze da mu stiže Mate 20 Pro, polovan (kao nov) , star 9 mj. Cijena bi mu bila nekih 280e. A ovaj Note 10 nov košta 370e.

Šta bi tu bilo bolje uzeti?

 Mate je po meni kompletniji telefon. Imao sam oba. Trenutno matu. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice