Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.164
|
čitano: 11.149.871
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Zapravo Huawei je sa Honorom dobra opcija u mid range segmentu ako ga ima kodnas.

Vidim da je neko reko da Mix 2(onaj stari) ima duplo bolji ekran od nekog HTCovog flagshipa iste generacije.
Gospodo,teška vremena su nam došla kad je tako, jer sam imao i koristio taj telefon i prodao ga jer je ekran blaža katastrofa i nikakav upgrade sa Mi5 koji sam imao prije toga(i još imam btw).
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 16:45 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
saintmarcus9 kaže...

Zapravo Huawei je sa Honorom dobra opcija u mid range segmentu ako ga ima kodnas.

Vidim da je neko reko da Mix 2(onaj stari) ima duplo bolji ekran od nekog HTCovog flagshipa iste generacije.
Gospodo,teška vremena su nam došla kad je tako, jer sam imao i koristio taj telefon i prodao ga jer je ekran blaža katastrofa i nikakav upgrade sa Mi5 koji sam imao prije toga(i još imam btw).

 Honor je dobra opcija, ali huawei lite modeli nisu baš. Samsung i dalje koristi stare jeftine procesore u svojim j i a serijama i zbog toga bi ih trebalo izbjegavati. Honor 9, honor play, honor 10 i honor note 9 su i dalje izvrsne opcije. A taj koji je rekao za mix 2 da ima bolji ekran od htc-ovog u11 nije nikad drzao oba u rukama pa se ni ne razumije pa se ne moraš s time obazirati :)

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, trenutno imam Samsung galaxy A5 2016, htio bih kupiti neki novi mob do max 3500 kn. Sad me muci jedna stvar, sto je bolje kupiti, stariji high end mob ili neki noviji mid range king mob?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo,svakako, sve šta je lite kod Huaweia treba izbjegavati ko granulom na jedinici :)

Elijah blizu si budžetom za OP6. Rastegli se 500kn :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 18:21 (saintmarcus9).
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Elijah01 kaže...

Pozdrav, trenutno imam Samsung galaxy A5 2016, htio bih kupiti neki novi mob do max 3500 kn. Sad me muci jedna stvar, sto je bolje kupiti, stariji high end mob ili neki noviji mid range king mob?

 upravo sada probao od frenda pocophone mobitel je vrh za 3000kn... barem na prvu 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Elijah01 kaže...

Pozdrav, trenutno imam Samsung galaxy A5 2016, htio bih kupiti neki novi mob do max 3500 kn. Sad me muci jedna stvar, sto je bolje kupiti, stariji high end mob ili neki noviji mid range king mob?

 Je li ti bas batreban odmah mobitel? Ako da uzmi onda oneplus 6 ili honor 10 ili xiaomi mi6 ili xiaomi pocophone.

Ako se mozes strpit pricekaj pa vidi sto ce ddonijet oneplus 6t

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
saintmarcus9 kaže...
Mambinjo,svakako, sve šta je lite kod Huaweia treba izbjegavati ko granulom na jedinici :)

Elijah blizu si budžetom za OP6. Rastegli se 500kn :)

 Uhh, prevelik mi je OP6, vec sam probao Xiaomi redmi note 4 i to mi je bilo stvarno preveliko.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 20:00 (Elijah01).
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
Elijah01 kaže...

Pozdrav, trenutno imam Samsung galaxy A5 2016, htio bih kupiti neki novi mob do max 3500 kn. Sad me muci jedna stvar, sto je bolje kupiti, stariji high end mob ili neki noviji mid range king mob?

 Je li ti bas batreban odmah mobitel? Ako da uzmi onda oneplus 6 ili honor 10 ili xiaomi mi6 ili xiaomi pocophone.

Ako se mozes strpit pricekaj pa vidi sto ce ddonijet oneplus 6t

 Ne bas odmah, ali vrijeme je. A one plus 6t ce biti skuplji od op6 (pretpostavljam). Ali pitam se, jeli se isplati kupovati samsung s7 jer nije prevelik kao op6 ili poco f1, sto vi mislite?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Huawei p20 ide za 3499 dućan, kompaktan je solidna baterija odlična kamera. Probao...odlično leži u ruci.

Ne znam za koliko S9 ide ovih dana.

Ili ako očeš baš kompaktni telefon a ništa slabiji od flagshipa: Xperia XZ2 compact



Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 21:17 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja ne bih prelazio 3500 kn. Cini mi se da je Honor 10 stvarno dobar mob do 3500kn, ima brzinu, dizajn, jako dobru kameru, zaslon nije amoled ali jbg. Znaci bolje je uzeti jedan honor 10 koji je jedan od najbolji mid range mobitela na trzistu nego uzeti stari high end mob npr samsung s7 ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poštovanje, 

 

Imam Samsung A5 2017 i kupljen je odmah na početku i stvarno je vrhunski mobitel, možda mi je malo slabija kamera. 

Sad me zanima sličan taj mobitel u istom ili sličnom cjenovnom razredu ali da ima bolju kameru.

 

Čak bi kupija i puno skuplji mobitel da ima bolju kameru pa ako ima kakva preporuku pogotovo za rečenicu gore napisanu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Elijah01 kaže...

Ja ne bih prelazio 3500 kn. Cini mi se da je Honor 10 stvarno dobar mob do 3500kn, ima brzinu, dizajn, jako dobru kameru, zaslon nije amoled ali jbg. Znaci bolje je uzeti jedan honor 10 koji je jedan od najbolji mid range mobitela na trzistu nego uzeti stari high end mob npr samsung s7 ?

 Definitivno ne galaxy s7. Za 3500kn imaš u trgovinama novi galaxy s8, ako hočeš baš galaxy. Honor 10 je također odličan mobitel kojeg možeš naći za 3000 kuna. I za 3800 kn možeš naći huawei p20.

Također tri dobre opcije za tebe su xiaomi mi8se koji dođe nekih 2000 kuna u honorbuy webshopu, xiaomi pocophone koji dođe nekih 2350 kuna i xiaomi mi8 koji dođe 3000 kuna u honorbuy webshopu.

12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ti si neargumentirana svinja od čovjeka i kao takav ne bi trebao uopće biti na forumu. Hoćeš mjesečne račune od tarife koje imam i opcije uređaj? Pogledaj u temi listopad 2016-e HTC 10 kada sam dobio, mislim da i slika ima i svega. Hoćeš' cijelu jebenu papirologiju da dokažem kako imam pojma o čemu govorim, a ti trkeljaš u prazno. Užas. Najjednostavniji ignore ikad. 

Najbolji ekrani na tržištu, eto U12 opet popljuvan kako ima najlošiji LCD ekran na flagshipima, a na U11 sam to i sam vidio. 

 

I sad preporučuješ p20 za 3800, Mi8 koji nije 3k ali tebi očito u glavi je. Daj se bavi nečim drugim ili nauči nešto prije drkanja tu

 

@Mighty koja ti je gornja granica sa lovom, otkud bi kupovao i je li bitna marka uređaja?

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 10:01 (maks0806).
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji xiaomi trenutno ima najbolju kameru? Bitna mi je velicina ekrana od 6" minimalno (za coravu majku 😀)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

maks0806 HTC u svojim flagshipovima ima jako dobre lcd displaye, IMHO, svakako među boljima.

Tako da zaista ne znam o čemu pričaš i od koga su popljuvani.

Ako si koristio HTC uređaje, onda i sam znaš da displayi nisu loši.

 

Ovdje pričamo o uređajima sa LCD displayom, a ne o uređajima s oled displayima, jeli tako ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 12:14 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dajte ljudi budite realni, netko tko ima novaca i nije mu problem izdvojiti do 6-7k kn naravno da će uzeti Apple, Samsung ili Huawei. Kakav crni Xiaomi, ne budite smješni...

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim pomoć da se napokon odlučim... koliko sam ja gledao razlika ova dva mobitela je u ekranu i izradi mobitela, unutarnje specifikacije su iste?...trazim kvalitetniji koji će mi izdrzati barem dvije god. Hvala uneprijed.

2 Xiaomi Pocophone F1
4 Xiaomi Mi 8
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem si novi mob, trenutno imam s7 edge i nakon 2 godine sve je isto kao i prvi dan, ali baterija ... dva do tri puta u danu punim a koristim većinom fejs, messanger, viber i te sitncie i ponekad tu i tamo zaigram neš. I toliko izdrži bez obzira koliko ga punio, punim li 2 sata li 7 isti vrag.
Ne mogu se više osloniti na njega da negdje ode mi ostanem bez baterije ...

 

Molim preporuku za neki mob, rado bi ostao na samsungu, ali što se tiče korištenja - baterije ...

 

0 Samsung galaxy s9
2 Samsung galaxy s9 +
9 Samsung galaxy note9
2 Neki drugi
Samo Rijeka.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 13:43 (Jole-Ri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jole-Ri kaže...

Kupujem si novi mob, trenutno imam s7 edge i nakon 2 godine sve je isto kao i prvi dan, ali baterija ... dva do tri puta u danu punim a koristim većinom fejs, messanger, viber i te sitncie i ponekad tu i tamo zaigram neš. I toliko izdrži bez obzira koliko ga punio, punim li 2 sata li 7 isti vrag.
Ne mogu se više osloniti na njega da negdje ode mi ostanem bez baterije ...

 

Molim preporuku za neki mob, rado bi ostao na samsungu, ali što se tiče korištenja - baterije ...

 

  1. Samsung galaxy s9
  2. Samsung galaxy s9 +
  3. Samsung note9
  4. Neki drugi - kineski...

imaš dolje za zakvačiti "Omogućeno glasanje" ... btw S9 i Note9 da imam lovu ovog trena bi kupio

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pa ti mobiteli su vrhunski, neznam ima li im ravna...

 

 

To nemamo što komentirati, samo baterija me brine... sigurno su optimiziraniji od s7 i ovih starijih modela ali...

Samo Rijeka.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jole-Ri kaže...

Pa ti mobiteli su vrhunski, neznam ima li im ravna...

 

 

To nemamo što komentirati, samo baterija me brine... sigurno su optimiziraniji od s7 i ovih starijih modela ali...

 Ako budeš imo problema sa baterijom na ovim uređajima, imati ćeš na svima onda. (Mišljenje)

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vrijedi li A8 500kn više od P20 Lite? Imam kombinaciju na pretplatu, P20 lite je 1580 a A8 2060. Molim samo da ili ne, to su jedina dva koja su mi trenutno u igri.

0 da
6 ne
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poz,svidjam mi se j7 pro 2017 zato sto mu je fingerprint napred ,dobar ekran 5.5 Full HD i sto ima always on zaslon .Jednino dolazi sa starim androidom 7.

Da li ima neki noviji Samsung sa sliznim karakteristikama za oko 200 e ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 8:04 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma ništa, odlučio sam se za Note9, sutra idem po njega pa ćemo vidjet :D

Samo Rijeka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz treba mi preporuka za novi mob. jedini uvjet je da ima 6"ekran ili veci marka nebitna imam huawei mate 8 kojem je baterija pri kraju nisam u toku pa bi molio savjet hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gusta21 kaže...

pozz treba mi preporuka za novi mob. jedini uvjet je da ima 6"ekran ili veci marka nebitna imam huawei mate 8 kojem je baterija pri kraju nisam u toku pa bi molio savjet hvala

 Xiaomi Redmi Note 5 ,imam ga par dan i sve mi se vise svidja !Fotke vrh ,baterija 4000 mhA.6 inca ,procesor u full-u !

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
goust78 kaže...
gusta21 kaže...

pozz treba mi preporuka za novi mob. jedini uvjet je da ima 6"ekran ili veci marka nebitna imam huawei mate 8 kojem je baterija pri kraju nisam u toku pa bi molio savjet hvala

 Xiaomi Redmi Note 5 ,imam ga par dan i sve mi se vise svidja !Fotke vrh ,baterija 4000 mhA.6 inca ,procesor u full-u !

 covjek ima huawei mate 8 i ti mu preporucujes xiaomi redmi note 5. Nije bas neki upgrade. Ako uzima xiaomi nek bar uzme onda xiaomi mi 8 ili pocophone da osjeti nekakvu razliku. Ako hoce huawei uzme honor 10 ili huawei p20 ili huawei mate 10 pro i tjt

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Honor 10

Honor Play

Huawei Mate 10 Pro

Xiaomi Mi8

Xiaomi Pocophone F1

One Plus 6

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Vi sa baterijom pri kraju ne znate kupiti novu bateriju ili? Samo pitam.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Vi sa baterijom pri kraju ne znate kupiti novu bateriju ili? Samo pitam.

 Ma sve bi to bilo lijepo da se na poleđini nalazi plastični poklopac koji se može skinit bez dodatnog alata. Ja na sony-u mjenjao bateriju i sve super radilo ali se poklopac svakih 20 dana odljepi..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice