Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 143.730
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
JoshSt kaže...
Da,naravno. prvo ide unlock bootloader zatim root pa dalje sve piše na forumu.

 Ma jasno, ali meni osobno (moje mišljenje) to nije prihvatljivo rješenje u 2023. godini.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 18:49 (zabranjeniples).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
U nekim zemljama sa zadnjim beta 2 update-om je proradila 5G mreža,neznam jel i kod nas radi. Slažem se s tim,isto kao i šta je Huawei dobio sankcije pa ne radi mobitele sa 5G mrežom i bez Google servisa i što ne daju punjač sa mobitelima,sreća imao sam od Nexusa 5X s kojim naounimza 1 h i 39min što je isto puno al eto. Huawei brzi punjač ne funkcionira kao taj od Nexusa i kao ni Samsungov obični punjač
9 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Gdje u HR ima nabaviti u trgovini ovaj telefon najjeftinije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Google Pixel 7/Pro

Pozdrav svima!

 

Ima tko kakvih problema s pozivima na Google Pixel 7?
Naime, kupio sam Pixel 7 u Njemačkoj prije dva mjeseca i od tada imam problema s pozivima. Ljudi me zovu, njima zvoni, a ja nemam nikakav zabilježen poziv, mobitel mi ne zvoni, sekretarica nije uključena, call history je prazan, obavijest SMS-om o propuštenom pozivu ne dobijem.
Isto tako, kad pokušavam nazvati nekoga, konekcija se prebaci s LTE - H - "! (no service)" zatim samo izbaci "call ended". Nakon neuspješnog poziva, mobilni podatci potpuno crknu i moram restartirati mobitel da bi se opet uspio spojiti na mrežu. Općenito, mobilni podatci rade bez problema, sve dok ne pokušam nekoga nazvati (onda sve crkne).
Mijenjao sam SIM karticu i vraćao mobitel na tvorničke postavke, sve bezuspješno. U Bonbonu kažu da je kod njih sve u redu i da vide sve pozive upućene prema meni (iako ih ja ne dobijam).
Do nedavno, ukupno 4 i pol godine sam koristio Google Pixel 2XL također kupljen u Njemačkoj i apsolutno nikada nisam imao problema s pozivima.
Ima li netko sličnih problema?

 

mobitel: Google Pixel 7
lokacija: Hrvatska
mobilni operater: Bonbon

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Imam Pixel 6A na bonbonu - apsolutno nikakvih problema nemam s pozivima/porukama zasad

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
MatFre kaže...

Pozdrav svima!

 

Ima tko kakvih problema s pozivima na Google Pixel 7?
Naime, kupio sam Pixel 7 u Njemačkoj prije dva mjeseca i od tada imam problema s pozivima. Ljudi me zovu, njima zvoni, a ja nemam nikakav zabilježen poziv, mobitel mi ne zvoni, sekretarica nije uključena, call history je prazan, obavijest SMS-om o propuštenom pozivu ne dobijem.
Isto tako, kad pokušavam nazvati nekoga, konekcija se prebaci s LTE - H - "! (no service)" zatim samo izbaci "call ended". Nakon neuspješnog poziva, mobilni podatci potpuno crknu i moram restartirati mobitel da bi se opet uspio spojiti na mrežu. Općenito, mobilni podatci rade bez problema, sve dok ne pokušam nekoga nazvati (onda sve crkne).
Mijenjao sam SIM karticu i vraćao mobitel na tvorničke postavke, sve bezuspješno. U Bonbonu kažu da je kod njih sve u redu i da vide sve pozive upućene prema meni (iako ih ja ne dobijam).
Do nedavno, ukupno 4 i pol godine sam koristio Google Pixel 2XL također kupljen u Njemačkoj i apsolutno nikada nisam imao problema s pozivima.
Ima li netko sličnih problema?

 

mobitel: Google Pixel 7
lokacija: Hrvatska
mobilni operater: Bonbon

 Imao sam sličan problem. Pozive nisam dobivao nego bi samo instantno došao SMS o propuštenom pozivu. Morao sam samo isključiti pa uključiti mob i onda je sve ok. Isto bonbon. Vidim da se i ekipa na ostalim forumima s Balkana žali na iste probleme. Valjda je problem to što nije potpuno podržan kod nas...

11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Imao sam Pixel 5, 6 i sad 7, nikad nisam imao takvih problema (koristio sam Tomato, A1 i BonBon i ovaj zadnji je pokazao daleko najlošiju uslugu po pitanju signala).

S druge strane imam "problem" sa latencijom prilikom javljanja na poziv, odnosno svaki put kažem 2 puta "Halo" jer ovaj prvi put uvijek ode u prazno :D Sad sam se već navikao da povučem zelenu ikonu za javljanje, pričekam 2 sekunde i kažem "Halo". Jako iritantno ali pretpostavljam da je do Tensor chipa jer mi je isti problem bio prisutan i na 6ici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Fanu kaže...

Imam Pixel 6A na bonbonu - apsolutno nikakvih problema nemam s pozivima/porukama zasad

 Žena je isti dan kad i ja kupila Pixel 6A isto u Njemačkoj, isto je na Bonbonu i ona isto nema apsolutno nikakvih problema s mrežom i pozivima. Zanimljivo. Je li moguće da je do Tensor 2 SOC-a?

13 godina
online
Re: Google Pixel 7/Pro
MatFre kaže...
Fanu kaže...

Imam Pixel 6A na bonbonu - apsolutno nikakvih problema nemam s pozivima/porukama zasad

 Žena je isti dan kad i ja kupila Pixel 6A isto u Njemačkoj, isto je na Bonbonu i ona isto nema apsolutno nikakvih problema s mrežom i pozivima. Zanimljivo. Je li moguće da je do Tensor 2 SOC-a?

 pa teško da je so SOC-a jer ja imam Pixel 7 Pro i koristim bonbon i sve radi savršeno osim 5G :D

 

rekao bi da je do mobitela...

11 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
2happy2beu kaže...

Imao sam Pixel 5, 6 i sad 7, nikad nisam imao takvih problema (koristio sam Tomato, A1 i BonBon i ovaj zadnji je pokazao daleko najlošiju uslugu po pitanju signala).

S druge strane imam "problem" sa latencijom prilikom javljanja na poziv, odnosno svaki put kažem 2 puta "Halo" jer ovaj prvi put uvijek ode u prazno :D Sad sam se već navikao da povučem zelenu ikonu za javljanje, pričekam 2 sekunde i kažem "Halo". Jako iritantno ali pretpostavljam da je do Tensor chipa jer mi je isti problem bio prisutan i na 6ici.

 

imam isti problem nakon uspostave poziva sa pixel 6a, ali imao sam ga i sa prethodnim mobitelom (Xiaomi Mi11) - tako da je problem u mrezi (bonbon)

14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Pixel 7 je kanta, raspadaju se tipke pucaju moduli kamere uvijek nesto sa svakom serijom pixela.
 
1 6 hvala 1
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Memphis kaže...
Pixel 7 je kanta, raspadaju se tipke pucaju moduli kamere uvijek nesto sa svakom serijom pixela.

 Pa to svakako uzimaju vecinom mazohisti...tako da mi nikog nije zao :D

High end segment telefona je debelo precijenjen i svako ko kupuje te modele je ovca za sisanje...tako da se proizvodjaci i ne trude da dokazu drugacije.

 

12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
zippoo kaže...
Memphis kaže...
Pixel 7 je kanta, raspadaju se tipke pucaju moduli kamere uvijek nesto sa svakom serijom pixela.

 Pa to svakako uzimaju vecinom mazohisti...tako da mi nikog nije zao :D

High end segment telefona je debelo precijenjen i svako ko kupuje te modele je ovca za sisanje...tako da se proizvodjaci i ne trude da dokazu drugacije.

 

Kakav High end ? cjenovno, definitivno ne.
Kada bi ubrojio u cijenu još i sluške koje dolaze u prednaruđbi, tada su bagatela.

btw imao sam Pixel 4XL,5 i sada 7

Nikada nikakav hardverski problem.

Da stavim na stranu što me sve više smeta nedostatak "featura" koji su samo za US tržište te nedostatak 5G.

No to je moj trade off na koji sam pristao

6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Pozdrav svima, koristio sam Samsung S20+ 5G i presao na Pixel 7. Jasno mi je da nemam 5G, ali internet mi je uzasno spor na Pixelu. Prije mi je na testiranjima net na S20+ prelazio preko 200 mbps bez problema. Jel postoji sansa da je nesto krivo tvornicki podeseno s obzirom da je kupljen u DE? Gore pise LTE, HT najbrza tarifa koja nudi 5G i download speed je oko 10 mbps sto je stvarno smijesno. Geografski sam takoder na istom mjestu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Provjeri apn postavke
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

rekao bi da se ne bi mogao uopće povezati na mobilne podatke da mu APN nije dobro upisan kod trenutnog operatera..

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Tvkreten kaže...
Pozdrav svima, koristio sam Samsung S20+ 5G i presao na Pixel 7. Jasno mi je da nemam 5G, ali internet mi je uzasno spor na Pixelu. Prije mi je na testiranjima net na S20+ prelazio preko 200 mbps bez problema. Jel postoji sansa da je nesto krivo tvornicki podeseno s obzirom da je kupljen u DE? Gore pise LTE, HT najbrza tarifa koja nudi 5G i download speed je oko 10 mbps sto je stvarno smijesno. Geografski sam takoder na istom mjestu.

 Također imam Pixel 7, maksimalna brzina na HT-u je meni osobno 100 mbps i nigdje ne mogu dobiti više, ali i to je ubiti granica LTE-a, meni odgovara nemam problema s tim, ali kad pogledam mobitel od žene koji je 5G i ide do 400-500 mbps na istoj lokaciji malo ipak razmislim haha.

 

13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Ide ti LTE debelo preko toga kod nas, a o 5G da i ne pricam - neki dan 1235Mbit potegnuo na A1 mreži ;)
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

problem je sto je s22 cat 20 uređaj i teoretski ide do 2gbps, dok google pixel je samo lte-a, sto je znatno manja brzina, oko 300 mbps(u teoriji max)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 8:49 (dado16).
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
the chosen one07 kaže...
Ide ti LTE debelo preko toga kod nas, a o 5G da i ne pricam - neki dan 1235Mbit potegnuo na A1 mreži ;)

 istina ubiti na prošlom mobitelu je išao i preko 200, ali ovisno očito di se osoba sa mobitelom nalazi mene na periferiji Rijeke očito nešto koči 100ka je plafon! :)

6 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
ok, vidim da nesto nije kako treba i da ocito pixel ne radi u punoj snazi haha ima li kakvog fixa za to?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
trebas instalirat neke aplikacije koji ti vuku podatke o mreži, jer mozda ti ne radi CA, mozda je spojen samo lte bez lte+, mozda ti se mobitel spaja na krive bandove i dobivas losu brzinu, ima 101 utjecaj na brzinu
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

S obzirom da je sada cijena google pixel 6 pro ista kao google pixel 7, razmisljam da bi 6 pro bila bolja kupnja nego 7. Koja su vasa misljenja

19 Google Pixel 7
4 Google Pixel 6 PRO
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Pozdrav. Pitanjce za vlasnike pixela. Kakva je procedura u slučaju reklamacije, obzirom da kod nas nema službene prodaje i servisa. Mobitel je iz Vodaphone Njemačka?
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Bok ljudi. Kak ste zadovoljni danas s baterijom na P7 Pro nakon par mjeseci? Frend se dvoumi između S22 Ultra (exynos) i Pixela 7 Pro. Uzeo bi onaj s boljom baterijom.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Fulir1987 kaže...
Bok ljudi. Kak ste zadovoljni danas s baterijom na P7 Pro nakon par mjeseci? Frend se dvoumi između S22 Ultra (exynos) i Pixela 7 Pro. Uzeo bi onaj s boljom baterijom.

 Bolja je baterija na S22 ultri. I puni se brže. Ali ako je baterija baš prioritet bolje da se rastegne do S23 Ultre.

Kill or be killed!
5 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Zna li se tko je proizvođač pixela 6 i 7? Sjecam se da dok su bili nexus, znalo se tko ih proizvodi.
Sad se ro javno ne objavljuje. Zna li se sad tko ih sklapa? Tznam da Tensor radi samsung, ali gdje se sklaoa, u cijoj tvornici? Jer google nema nikakvu manufakturu.
Galaxy S21
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

foxconn

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice