Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 80.101
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4

S njuške ili?

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Nope, njemacki google store. Naručen kod rodjaka pa su mi poslali.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Evo SoT nakon prvog punjenja. Cca. 1/3 mobilni net 2/3 WiFi.
Pola sata slušanja glazbe na sluškama (rekao bih da je stari HTC 10 imao bolji DAC), pola sata gledanja YouTubea (zvučnici mi se sviđaju, stereo su i na neku foru imaju dobar bas, podsjecaju me na Anker bt zvucnik).
Ostalo vrijeme je surfanje, FB, malo fotkanja, updateanje aplikacija, instaliranje itd.

Ja sam prezadovoljan (ali zadnjih mjeseci bi stari HTC jedva izdržao preko sat vremena, tako da nisam baš mjerodavan).
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
9 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Sot od skoro 5 sati s 18% preostale baterije je mrak, čitao sam po netu da se dosta ljudi žali na jako lošu bateriju.. Ja sam naručio baš danas p4a iz mediamarkta, nadam se da mi neće odbiti narudžbu.

4 godine
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...
Evo SoT nakon prvog punjenja. Cca. 1/3 mobilni net 2/3 WiFi.
Pola sata slušanja glazbe na sluškama (rekao bih da je stari HTC 10 imao bolji DAC), pola sata gledanja YouTubea (zvučnici mi se sviđaju, stereo su i na neku foru imaju dobar bas, podsjecaju me na Anker bt zvucnik).
Ostalo vrijeme je surfanje, FB, malo fotkanja, updateanje aplikacija, instaliranje itd.

Ja sam prezadovoljan (ali zadnjih mjeseci bi stari HTC jedva izdržao preko sat vremena, tako da nisam baš mjerodavan).

 Ja ga imam već nekih mjesec dana, isto sam zadovoljan. Sve mi je ok. Samsung ima boljo oled, al ok, osvježenje su stereo zvučnici i kamera naravno. Samo me brine ako se pokvari nešto, kako ću ga slat u Njemačku na popravak s obzirom da ga niti jedna kurirska ne želi slat.

16 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Rodić kaže...

Jeli itko zna di bi se mogao nabaviti u EU 4A 5G? Google store iz DE ne salje za Austriju a tamo imam prijatelja koji bi mi narucio, neka druga varijanta?

 media markt, saturn? ne znam kak ide dostava u austriju al puno njemackih shopova ima austriju pod normalno

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 12:00 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
Ma da gledao sam obje trgovine, nenas uopce izbor da upises drzavu, samo adresu. Pod shipping FAQ nisam vidio da se igdje spominje Austrija
3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
kratos091 kaže...
Nope, njemacki google store. Naručen kod rodjaka pa su mi poslali.

 Jel su ti naplatili carinu? Frend iz Irske može dobru cijenu dobiti za Pixel 5 pa bi ga kupio ako me neće klepiti carinom

6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Levisaurus kaže...
kratos091 kaže...
Nope, njemacki google store. Naručen kod rodjaka pa su mi poslali.

 Jel su ti naplatili carinu? Frend iz Irske može dobru cijenu dobiti za Pixel 5 pa bi ga kupio ako me neće klepiti carinom

Ne bi smjelo, EU tržište.. A pogotovo ako ti frend šalje.. ne znam kako ide kada se nešto šalje privatno..

3 godine
protjeran
offline
Re: Google Pixel 4
Pa nema carine u EU, nebitno slala trgovina ili frend.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 6:23 (foofajter).
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
foofajter kaže...
Pa nema carine u EU, nebitno slala trgovina ili frend.

A razlika u PDV-u? To se nigdje ne provjerava?

3 godine
protjeran
offline
Re: Google Pixel 4
Još nisam čuo za taj slučaj da idu provjeravat. Po meni ne bi trebalo bit problema ako mu kolega šalje paket.
14 godina
offline
Google Pixel 4

Ako sam dobro pronašao na netu na Pixelu 4, 4a i 5 nije moguće sakriti punch hole putem black bara?
To je valjda bilo moguće samo dok je bio notch.

Gledam da naručim 4a ali ako to nije moguće neću uzimati. Katastrofa mi je da dok gledam Youtube ali i surfam vidim punch hole.

Btw, ne zanimaju me aplikacije koje to kao omogućavaju. Ako nije u OS-u ne zanima me.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 12:31 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Pa postoji i dalje notification bar. Rupa je lijevo od sata na screenshotu. Mogu pogledati moze li se postaviti da bude stalno crn bar (poprimi boju/temu aplikacije).
Za YT uglavnom nije problem, jer video bude do rupe.
Kazem uglavnom, jer neki kanali ne koriste 16:9. Npr. Linus Tech Tips snima u 2:1 omjeru, tako da cca. jedna trecina rupe upadne u video.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 13:51 (kratos091).
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Meni je idealno kada je notification bar crn i tada se punch hole ne vidi kada se surfa/koristi mob. Tako sam sakrio notch na P20 Pro. S s tim da je taj dio ekrana non stop skriven. I kod bilo kojeg videa
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4

Da, djevojka ima P20 lite, tako da znam o čemu pričaš.
A možda se može nekako video pomaknuti prema donjem rubu ekrana, da se izbjegne problem (iako sumnjam). Nisam istraživao, možda se može u YouTube Vanced.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
3 godine
neaktivan
offline
Google Pixel 4

Pozdrav!

 

Jel netko uspio kupiti na njemačkom google store, pa dostaviti preko mailbox.de?

 

Na mailboxde piše da Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS tako da bi trebalo funkcionirati?

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
boll kaže...

Pozdrav!

 

Jel netko uspio kupiti na njemačkom google store, pa dostaviti preko mailbox.de?

 

Na mailboxde piše da Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS tako da bi trebalo funkcionirati?

 

 

Meni normalno ide preko GLS-a. Samo sam ja išao na Pixel 5. Ključno je pod ime zapisati svoje ime a tek u adresu mailbox.de i ostalo.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
love2ml86 kaže...
boll kaže...

Pozdrav!

 

Jel netko uspio kupiti na njemačkom google store, pa dostaviti preko mailbox.de?

 

Na mailboxde piše da Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS tako da bi trebalo funkcionirati?

 

 

Meni normalno ide preko GLS-a. Samo sam ja išao na Pixel 5. Ključno je pod ime zapisati svoje ime a tek u adresu mailbox.de i ostalo.

 I nisu stornirali narudžbu? 

 

Sad sam tek listao par stranica unazad i vidio da su nekome stornirali narudžbu ako se dostavlja na mailboxde...

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Meni su stornirali narudžbu zvučnika sa Google stora. I to dosta dana nakon narudzbe.
Pixel 2 sa Amazona sam bez problema slao na Mailboxde i onda GLS
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 19:58 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
boll kaže...
love2ml86 kaže...
boll kaže...

Pozdrav!

 

Jel netko uspio kupiti na njemačkom google store, pa dostaviti preko mailbox.de?

 

Na mailboxde piše da Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS tako da bi trebalo funkcionirati?

 

 

Meni normalno ide preko GLS-a. Samo sam ja išao na Pixel 5. Ključno je pod ime zapisati svoje ime a tek u adresu mailbox.de i ostalo.

 I nisu stornirali narudžbu? 

 

Sad sam tek listao par stranica unazad i vidio da su nekome stornirali narudžbu ako se dostavlja na mailboxde...

Jer ljudi unose mailbox pod ime.

6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
CroDexter kaže...
Meni su stornirali narudžbu zvučnika sa Google stora. I to dosta dana nakon narudzbe.
Pixel 2 sa Amazona sam bez problema slao na Mailboxde i onda GLS

Meni je sada trenutno kod mailboxa pixel, kada ide preko njemačkog GLS-a jel se nastavlja i u Hrvatskoj preko njiih ili mora preko pošte?

14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Sve ide GLS-om
9 godina
offline
Google Pixel 4

kako se prijavite na njemački play store? treba VPN i novi gmail account ili ima neki jednostvniji način za promjenu zemlje?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Google Pixel 4

mene google store samo upozori da dostavlja isključivo u Njemačku... ali se nisam još usudio potvrditi narudžbu, dok ne vidim da je nekome zapravo i uspjelo dobaviti mobitel preko mailboxde

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
boll kaže...

mene google store samo upozori da dostavlja isključivo u Njemačku... ali se nisam još usudio potvrditi narudžbu, dok ne vidim da je nekome zapravo i uspjelo dobaviti mobitel preko mailboxde

Ne brini, mailbox mi ga je danas poslao GLS-om. Sve 5.

6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Dan1234567890 kaže...

kako se prijavite na njemački play store? treba VPN i novi gmail account ili ima neki jednostvniji način za promjenu zemlje?

Samo se odabere zemlja na popisu kada pita čim odeš na google store (ne play store)..

3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
a u uputstvima kažu samo UPS, zbog baterije... aj super, UPS je duplo skuplji
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
boll kaže...
a u uputstvima kažu samo UPS, zbog baterije... aj super, UPS je duplo skuplji

Ne misli se to na smartphone baterije, iako sam imao doslovno isti upit, ovo ti je odgovor mailboxa: 

Dear Sir,

Thank you for your email.

The GLS can ship smart phones without any problem.

Yours sincerely,

3 godine
neaktivan
offline
Google Pixel 4

Naručio sam 29.12., kaže Delivered by Jan 8 – 13. Sad napeto čekam da vidim hoće li ga otpraviti prema mailboxu.

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice