Kako povuci novac sa sim kartice???

poruka: 6
|
čitano: 5.546
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Kako povuci novac sa sim kartice???

Buduci da imam nekoliko sim kartica na kojima ima ponesto novca (nekoliko operatera) koji sve nacini postoje da taj novac pretvorim u klasicni kes. Cuo sam za webmoney ali nije mi nesto pouzdan, isto tako znam da mogu slati sms na njuskalo i puniti balance ali tamo mi ne treba. Sto mi preostaje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako povuci novac sa sim kartice???
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2022 5:49 (Hexfire).
10 godina
offline
Re: Kako povuci novac sa sim kartice???
Ako ti nije tlaka, kako su više operatera u igri, kod operatera napraviti zahtjev za povrat neiskorištenog iznosa, i oni ti na tvoj račun isplate.
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako povuci novac sa sim kartice???

Provjerio sam za bon-bon ali mora se cekati 270 dana  da kartica bude neaktivna da bi ti mogli isplatiti na banku. Bas glupo.

10 godina
offline
Re: Kako povuci novac sa sim kartice???
Ima brži način, ali moraš prebaciti broj u drugu mrežu, provjereno, već nekoliko puta odradio.
Ako je Bonbon u igri, onda na Telemach, A1 ili Tomato. Jer prelazak Bonbon na HT se ne smatra prijenos u drugu mrežu. Isto kao i A1 - Tomato.

Podnesi zahtjev za prijenos broja kod drugog operatera. Te nakon toga iste minute već možeš tražiti povrat neiskorištenog iznosa kod operatera na kojem ti ostao iznos. I kroz koji tjedan, novci su ti na računu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2022 23:57 (kiki_b).
10 godina
offline
Kako povuci novac sa sim kartice???
Izvoliš i zakonski, bude li problema na što se pozvati
 
3 0 hvala 3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice