Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

poruka: 8
|
čitano: 2.734
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

Trenutno imam D-Link DSL-584T, pa me zanima dali imam pravo zamijeniti taj DSL-ov ruter sa Thompsonovim Speedtouch ruterom? I dali se uopče isplati uzet taj Speedtouch? ako ne, koji drugi uzeti  jer mi treba podhitno..PLS

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera
ibari91 kaže...

Trenutno imam D-Link DSL-584T, pa me zanima dali imam pravo zamijeniti taj DSL-ov ruter sa Thompsonovim Speedtouch ruterom? I dali se uopče isplati uzet taj Speedtouch? ako ne, koji drugi uzeti  jer mi treba podhitno..PLS

 Imas pravo zamjenit ako tvoj stari Ruther ne valja da onda ce ti T-Com dat novi tak to funkcionira. Meni je T-šrot nedavno zamjeniu moj stari Ruther s tim Thompson-om jer je stari krepal i radi normalno nemam problema s njim za sad!Cool
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

jer mi je to bitno kod igranja multiplayera ("PING nije normalan"), a imam osjećaj da je to zbog rutera, jednostavno kod igranja Call of juareza multiplayer igra se smrzne i nista drugo mi ne preostaje nego restart PC-a.....a lampice na ruteru jako titraju pa tek nakon restarta PC-a se ustabilizira

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2009 21:06 (ibari91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

a ako ne postoji nikakav način da zamijenim taj Speedtouch ruter, pa mi onda barem predložite koji bi se isplatio kupiti a da je bolji od ovog DSL-ovoga (do 400-450kn)

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

dajte ljudi pls nešto barem predložite

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera
ibari91 kaže...

dajte ljudi pls nešto barem predložite

 A kaj to tebi nije jasno zapravo ak ti stari modem D-Link ne radi kak treba  bit ce ti zamjenjen od strane T-com i to je to pa ih zovi da ti ga dođu provjerit ak mislis da nije ispravan. Mozes ti i kupit Thomson Speedtouch ali ti on kosta  800 kn kod T-com ali to nema smisla jer ti oni moraju zamjenit  Modem ili Ruther  ak oni nije ispravan i tu je kraj price. No ak ti je istekla garancija na taj stari modem a nisi vise pod ugovorom onda ti ga nece zamjenit osim u slucaju ako ne potpises novi ugovor s njima onda ces dobit novi besplatno. Ak neces s njima potpisat novi ugovor a stari ti je ugovor istekao onda ces morat kupit od T-Šrot novi Ruther i drugog izbora nema!Cool
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

ja sam samo pitao koji bi bio dobar, jer ga mislim kupiti bez obzira htjeli oni meni zamijenit ili ne jer znam da ti njihovi nisu bog zna što.....nerazumijem se u te marke, koji je bolji koji nije pa zato pitam

AMD Athlon x2 4000+ (@2.7GHZ) / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi Thompson Speedtouch routera

Šta znači ako lampica power gori crveno. Znaći proje je bila zelena sad je crvena. Kad ga upalim samo se upali power crveno i ništa se dalje ne događa.

www.hip-hopunity.com posjetite moju stranicu za sve rap vjesti
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice