Adsl Kabel

poruka: 12
|
čitano: 6.624
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Adsl Kabel

da li zavisi brzina interneta(adsl-a) ako se promjeni adsl kabel orginalni za malo duzi al iste namjene tj. da li se mjenja brzina downloada i učitavanja...Hvala

qQqQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Adsl Kabel

Misliš na produživanje telefonske parice ili na LAN kabel sa routera na PC?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Adsl Kabel

Kabel od utičnice za adsl do modema

qQqQ
15 godina
offline
Adsl Kabel

Vjerovatno misli na LAN kabel, ja sam sa pola metra produžio na 5 metara i nije bilo nikakvih promjena, pa mislim da ti to nebi trebalo utjecati na brzinu.

Krivo sam mislio.Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 12:25 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Adsl Kabel

nije lan kabel vec adsl :D

qQqQ
15 godina
offline
RE: Adsl Kabel

To ti je obična telefonska parica. Što si dalje od centrale to je signal slabiji, ali par dodatnih metara po stanu/kući ne bi trebalo puno utjecati na brzinu.

Nemoj koristiti onaj obični produžni kabel za telefon nego onaj instalacijski koji je oklopljen (onakav kakav bi ti trebao biti doveden do utičnice).

14 godina
odjavljen
offline
Adsl Kabel

Svojevremeno sam imao problema sa linijom koji su na kraju bili do javne mreže ali da eliminiram mogućnost greške kod sebe doma isprobavao sam više kabela i - ništa. Najveći utjecaj na liniju ima kvaliteta infrastrukture od korisnika do centrale nego tih bijednih par metara od utičnice do modema.

Nemam 14 godina
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Adsl Kabel

Nece bit nikakvih problema ja koristim kabel od 15 metara jel sam ga isproveo tako da se uopce ne vidi i nemam problema.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Adsl Kabel

Što se dogodi kad se ošteti bakrena parica na adsl kabelu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Adsl Kabel

pozdrav,uzeo sam ADSL internet,i povezao sve kako treba i onaj zuti kabel povezao u racunar,i da odem na internet nece,a ni kompjuter ne registruje da je kabel ukljucen,onamo kod sata gde treba da pokaze da se nesto desava nista stoji x i ama bas nista se ne desava,mzoe pomoc? hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Adsl Kabel

Sto su ti rekli u sluzbi za korisnike?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Adsl Kabel

a bili su da pogledaju sta je ,nesto su promnili proverili opet spojili zuti kabel  u kuciste i nisu ni proverili da radi,ja da proverim nece 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice