Mreza na iPad?

poruka: 25
|
čitano: 21.707
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mreza na iPad?

Kad je Mreza na iPad-u? Hajde pozurite... :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?

? Cekamo, a vi nista! {#}

***** Maxxy *****
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mreza na iPad?
Maxxy kaže...

? Cekamo, a vi nista! {#}

 

Bump.... Pridružujem se željama kolega. Bug je vec neko vrijeme dostupan na AppStore-u, vrijeme je da i pretplatnici Mreže dobiju pristup na digitalni primjerak. Hvala unaprijed. Lijepi pozdrav
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
tonci77 kaže...
Maxxy kaže...

? Cekamo, a vi nista! {#}

 

Bump.... Pridružujem se željama kolega. Bug je vec neko vrijeme dostupan na AppStore-u, vrijeme je da i pretplatnici Mreže dobiju pristup na digitalni primjerak. Hvala unaprijed. Lijepi pozdrav

Bit će i to, nadam se uskoro...

 

Upravo smo dovršili, veliku, nadogradnju Bug app za iPad, tako da je to dobra osnova za izradu iste za Mrežu.

...
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?
Jestel dokle? :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mreza na iPad?
Adin kaže...
Jestel dokle? :)

 

Bump ! :), lagani (prijateljski) pritisak ...
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
tonci77 kaže...
Adin kaže...
Jestel dokle? :)

 

Bump ! :), lagani (prijateljski) pritisak ...

Bliži se i taj dan! {#}

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mreza na iPad?
Miro kaže...
tonci77 kaže...
Adin kaže...
Jestel dokle? :)

 

Bump ! :), lagani (prijateljski) pritisak ...

Bliži se i taj dan! {#}

 

 

Nice :).

 

 

Hvala !

13 godina
offline
Re: Mreza na iPad?
A za Android i dalje ništa.
Preostaje mi samo klasična papirnata pretplata
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?
Miro kaže...
tonci77 kaže...
Adin kaže...
Jestel dokle? :)

 

Bump ! :), lagani (prijateljski) pritisak ...

Bliži se i taj dan! {#}

Nisam mogao pretpostaviti da je izrada digitalnog izdanja tako zahtjevna. Proslo je 6 mjeseci i jos nista.... Mršti se

***** Maxxy *****
16 godina
moderator
offline
Mreza na iPad?
...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 13:29 (Miro).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?

Hvala K! {#}

 

Kad sam vec ovdje: Zasto kao "digitalni" pretplatnik nemam bubamaru????

 

Ocu svoju bubu!!! {#}

***** Maxxy *****
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
Maxxy kaže...

Hvala K! {#}

 

Kad sam vec ovdje: Zasto kao "digitalni" pretplatnik nemam bubamaru????

 

Ocu svoju bubu!!! {#}

U svom profilu trebaš uključiti prikaz "bube". To je opcija... {#}

...
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?

Pa u profilu mi je ukljuceno, zato se i bunim!!! Namigiva

***** Maxxy *****
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
Maxxy kaže...

Pa u profilu mi je ukljuceno, zato se i bunim!!! Namigiva

Ja ne vidim da si ti aktivni pretplatnik - da li si povezao svoj profil s pretplatničkim statusom?

 

http://www.bug.hr/reg/pretplata/

 

Ili si se ti možda pretplatio preko iTunesa?

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 19:19 (Miro).
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?

Pa da, preko iTunesa sam pretplacen - napisao sam da sam "digitalni" pretplatnik!

***** Maxxy *****
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
Maxxy kaže...

Pa da, preko iTunesa sam pretplacen - napisao sam da sam "digitalni" pretplatnik!

e, te pretplatnike ne može web prepoznati, jer jednostavno nisi u "našoj bazi", sorry... {#}

...
16 godina
offline
Re: Mreza na iPad?

Grrrrr!!!! @#$%^ {#}

***** Maxxy *****
13 godina
offline
Re: Mreza na iPad?
Miro kaže...
Maxxy kaže...

Pa da, preko iTunesa sam pretplacen - napisao sam da sam "digitalni" pretplatnik!

e, te pretplatnike ne može web prepoznati, jer jednostavno nisi u "našoj bazi", sorry... {#}

 

Kak sada to? Sto onda trazite email kada se kupuje pretplata u digitalnom formatu?

Koja je svrha toga molim da mi objasnite jer ja sam svoj dao samo zato sto pretpostavljam da je to nacin da se korisnik identificira u slucaju problema nekih sa casopisom ili aplikacijom a sada vi kazete da nismo u vasoj bazi. U cijoj bazi je onda moj email zavrsio. Email koi mi je povezan sa app store i koji mi je povezan sa debitnom karticom, email koi ne dajem nikom a dao sam ga vama.

 

edit: mislim gle, briga me za bubameru, za mene to glupost, al mi nije jasno zasto sam ja svoj mail dao Bugu a vi ga nemate u bazi, cemu onda uopce taj vas zahtjev...

Za trijumf zla dovoljno je da dobri ljudi ne cine nista.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 0:37 (natal).
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
natal kaže...
Miro kaže...
Maxxy kaže...

Pa da, preko iTunesa sam pretplacen - napisao sam da sam "digitalni" pretplatnik!

e, te pretplatnike ne može web prepoznati, jer jednostavno nisi u "našoj bazi", sorry... {#}

 

Kak sada to? Sto onda trazite email kada se kupuje pretplata u digitalnom formatu?

Koja je svrha toga molim da mi objasnite jer ja sam svoj dao samo zato sto pretpostavljam da je to nacin da se korisnik identificira u slucaju problema nekih sa casopisom ili aplikacijom a sada vi kazete da nismo u vasoj bazi. U cijoj bazi je onda moj email zavrsio. Email koi mi je povezan sa app store i koji mi je povezan sa debitnom karticom, email koi ne dajem nikom a dao sam ga vama.

 

edit: mislim gle, briga me za bubameru, za mene to glupost, al mi nije jasno zasto sam ja svoj mail dao Bugu a vi ga nemate u bazi, cemu onda uopce taj vas zahtjev...

Postoje dvije vrste pretplata:

 

- pretplata na tiskano izdanje (koja uključuje i pristup digitalnoj arhivi na webu, te pristup svim brojevima Mreže na iPadu)

 

- pretplata na iPad izdanje, koja se obavlja preko iTunesa (podaci tih pretplatnika ne dolaze do nas - dobijemo samo izvještaj o transakciji)

 

Koliko sam te shvatio - ti imaš ovu drugu pretplatu...

 

Pretpostavljam da govoriš o registraciji na webu, odnosno forumu. Da, za tu svrhu potrebno je unijet mail, ali nebitno koji. Čak ni pretplatnici na tiskano izdanje ne moraju unijeti mail koji su koristili prilikom plaćanja pretplate (baš zato za povezivanje koristimo pretplatničku šifru).

 

Ti inače u svom profilu možeš, samostalno, promijeniti mail adresu koliko god puta hoćeš. Jedino što ne možeš mijenjati je nick...

 

...
13 godina
offline
Mreza na iPad?

Ne, krivo si me shvatio. Lako meni za mail na forum. Nije stvar u tom mail. Nisam vesla siso da imam samo jedan mail.
Kad sam kupovo BUG preko itunesa, odnosno kad sam usao u aplikaciju trazio me mail da vama posaljem i ja sam stiso da moze.

 

Sad sam uzo mrezu jer vise nije bugovita ko prije i sad me ne trazi mail, 100% se sjecam kad sam uzimo bug jer prvi put me trazila neka aplikacija mail da posaljem na sto sam ja potvrdio.

 

Uglavnom kaj je tu je.

Nego imam pitanje, evo ja sam sada pretplatnik mreze i bug-a u digitalnom obliku, sto ako nesto krene po krivu sa aplikacijom ili ne budem mogo skinu casopis.
Kome da se obratim u slucaju problema? Vama ocito ne ako vi nemate moj mail u bazi i u biti nemate poima ko sam ja.

Nisam dosad bio pretplatnik buga jer me u pravilu nema doma, putujem dosta i doma me nema nekad po 4/5/6 mjeseci i to mi ne pase. Ovaj digitalni mi pase jer tablet uvjek uz mene.

Za trijumf zla dovoljno je da dobri ljudi ne cine nista.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?
natal kaže...

Ne, krivo si me shvatio. Lako meni za mail na forum. Nije stvar u tom mail. Nisam vesla siso da imam samo jedan mail.
Kad sam kupovo BUG preko itunesa, odnosno kad sam usao u aplikaciju trazio me mail da vama posaljem i ja sam stiso da moze.

 

Sad sam uzo mrezu jer vise nije bugovita ko prije i sad me ne trazi mail, 100% se sjecam kad sam uzimo bug jer prvi put me trazila neka aplikacija mail da posaljem na sto sam ja potvrdio.

 

Uglavnom kaj je tu je.

Nego imam pitanje, evo ja sam sada pretplatnik mreze i bug-a u digitalnom obliku, sto ako nesto krene po krivu sa aplikacijom ili ne budem mogo skinu casopis.
Kome da se obratim u slucaju problema? Vama ocito ne ako vi nemate moj mail u bazi i u biti nemate poima ko sam ja.

Nisam dosad bio pretplatnik buga jer me u pravilu nema doma, putujem dosta i doma me nema nekad po 4/5/6 mjeseci i to mi ne pase. Ovaj digitalni mi pase jer tablet uvjek uz mene.

Na iPadu se kupuje na samo JEDAN način - preko Apple ID računa.

 

Ako si možda kliknuo unutar Mreža Kioska (ili Bug Kioska) na ovaj gumb PRIJAVA (slika), onda ti se otvori forma za unos mail adrese i passworda koje koriste pretplatnici na tiskano izdanje za pristup webu, arhivi, forumu... a u slučaju iPada - svim brojevima, dok imaju status pretplatnika. To sve piše...

 

Ne znam što je moglo drugo biti...

 

Što se tiče bilo kakvih problema, da - javi se prvo nama. U velikoj većini slučajeva problemi se razriješe banalnim postupcima (reinstalacije, sinkronizacija računa i slično), a ako se pokaže da je problem s računom kod iTunesa, onda ti damo uputu da se njima javiš. Do sada je bila samo jedna takva situacija i oni su je promptno riješili (bila je greška s njihove strane), tako da provjereno i to funkcionira.

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2013 21:40 (Miro).
16 godina
offline
Mreza na iPad?

Eto kako mala zajebancija moze pokrenuti konstruktivnu raspravu! Nadam se da ste skuzili da sam se zajebavao za ovo s bubamarim???!!? {#}

***** Maxxy *****
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Mreza na iPad?

Kome se mogu javiti za probleme s BUGom na iPadu? 

***** Maxxy *****
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
moderator
offline
Re: Mreza na iPad?

Molimo javite se na pretplata@bug.hr

Vesna Ujaković, Odjel pretplate i distribucije
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice