Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?

poruka: 8
|
čitano: 3.854
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?

Zanima me je li netko imao prilike koristiti ovaj monitor...

 

https://www.instar-informatika.hr/monitor-samsung-27-lc27jg50qquxen-mva-144hz-gaming-hdmi-dp-zakrivljeni-2k-promo/0225191/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Nisam trenutno u mogućnosti otići pogledati monitor u trgovinu u živo, pa me zanimaju iskustva ukoliko je netko testirao.

 

Najviše me zanima je li ghosting dosta izražen na ovom VA panelu.

 

Hvala unaprijed :)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?
mrsmith kaže...

Zanima me je li netko imao prilike koristiti ovaj monitor...

 

https://www.instar-informatika.hr/monitor-samsung-27-lc27jg50qquxen-mva-144hz-gaming-hdmi-dp-zakrivljeni-2k-promo/0225191/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Nisam trenutno u mogućnosti otići pogledati monitor u trgovinu u živo, pa me zanimaju iskustva ukoliko je netko testirao.

 

Najviše me zanima je li ghosting dosta izražen na ovom VA panelu.

 

Hvala unaprijed :)

 Ne

Meni se ghosting javlja samo kada ga spojim na gsync, uglavnom kada su mi svi syncovi na off ghostinga ili bilo sto treceg nema.

Ako ga spajas na amd karticu nemas se kaj misliti.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 13:25 (toxic).
15 godina
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?
toxic kaže...

Ne

Meni se ghosting javlja samo kada ga spojim na gsync, uglavnom kada su mi svi syncovi na off ghostinga ili bilo sto treceg nema.

Ako ga spajas na amd karticu nemas se kaj misliti.

Mislim da ovaj model nema ni GS ni FS tako da nema brige :D

 

Nisam još nikada kupio Samsungov VA/MVA monitor pa pitam, čujem da svi po netu pričaju o ghostingu na VA matricama pa me zanima ovako iz druge ruke.

 

Hvala ti na info.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?
mrsmith kaže...
toxic kaže...

Ne

Meni se ghosting javlja samo kada ga spojim na gsync, uglavnom kada su mi svi syncovi na off ghostinga ili bilo sto treceg nema.

Ako ga spajas na amd karticu nemas se kaj misliti.

Mislim da ovaj model nema ni GS ni FS tako da nema brige :D

 

Nisam još nikada kupio Samsungov VA/MVA monitor pa pitam, čujem da svi po netu pričaju o ghostingu na VA matricama pa me zanima ovako iz druge ruke.

 

Hvala ti na info.

 pa ni ips nije gejmerksa matrica..jedino TN...

kako moze biti 144 hz a da nema ni adaptive sync ni nis...nekontamn nema smisla sta ce ti onda 144 hz monitor bez synca nema fluidnosti tu

15 godina
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?
HCgamingCRO kaže...

pa ni ips nije gejmerksa matrica..jedino TN...

kako moze biti 144 hz a da nema ni adaptive sync ni nis...nekontamn nema smisla sta ce ti onda 144 hz monitor bez synca nema fluidnosti tu

Ne pricaj gluposti :) pa 144 lock i amen, kakav sync crni...

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?

al nece ni ta 1080 ti konstantno 144 na ultra high 1440p.. al oke ako se podese graficke postavke

15 godina
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?
HCgamingCRO kaže...

al nece ni ta 1080 ti konstantno 144 na ultra high 1440p.. al oke ako se podese graficke postavke

Jako rijetke igre koje igram na ultra high :) pogotovo PUBG ili Apex... spustim sve na low/medium uvijek osim tekstura i AA.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: Samsung 27" 1440p 144Hz VA - iskustva?

na 1440p nece ti trebati mozda ni taj AA ai mos na monitoru tom namjestiti 60,120,144 pa vidis i sam.

sve osim neke kompetetivne picim uvijek na 60 lock...kino 24 i nesto fpsa ako se nevaram tak da...144 hz najbolji izbor, tko ima bozansko oko mozda i bude vidje 240

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 21:50 (HCgamingCRO).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice