Problem sa Samsung T200 monitorom

poruka: 8
|
čitano: 4.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung T200 monitorom

Kupio sam novi LCD monitor Samsung T200.

Imam problem s prikazom rezolucije. Njegova nativna rezolucija je 1680 x 1050, ali je ne mogu prikazati. Najvisa rezolucija koju monitor prijavljuje prema grafičkoj kartici je 1280x1024. probao sam sve moguće kombinacije i postavke, i reinstalacije i nista, uvijek je najvisa rezolucija 1280.

OS je Vista 64bit, graficka Gigabyte HD4850 1MB, spojeno DVI-D kablom, najnoviji Vista64 driveri instalirani za grafičku (zadnji ATI catalyst + driveri) i za monitor. Sto da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa Samsung T200 monitorom
deyooo kaže...

Kupio sam novi LCD monitor Samsung T200.

Imam problem s prikazom rezolucije. Njegova nativna rezolucija je 1680 x 1050, ali je ne mogu prikazati. Najvisa rezolucija koju monitor prijavljuje prema grafičkoj kartici je 1280x1024. probao sam sve moguće kombinacije i postavke, i reinstalacije i nista, uvijek je najvisa rezolucija 1280.

OS je Vista 64bit, graficka Gigabyte HD4850 1MB, spojeno DVI-D kablom, najnoviji Vista64 driveri instalirani za grafičku (zadnji ATI catalyst + driveri) i za monitor. Sto da radim?

 probaj upalit catalyst control center (advanced) -> displays manager -> desktop area i stavi na 1680x1050.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 13:52 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung T200 monitorom

ne ide, uopce mi ne nudi tu rezoluciju ni na advancedu, javlja da je monitor prijavio najvisu rezoluciju 1280.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa Samsung T200 monitorom

sigurno neki problem sa driverima od monitora, probaj skinuti zadnje s neta ili probaj ih maknut i uopće ikakve instalirat, nek ti windowsi stave svoje, pa onda vidi dali možeš povečat rezoluciju.

15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung T200 monitorom

Probaj novi OS intalirat..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa Samsung T200 monitorom

Ovo mora radit.(pogledaj sliku)

 

Znači klik na list all possible modes.

reza reza
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2009 18:43 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa Samsung T200 monitorom

POZDRAV !

Prvo da kažem da sam ovdje novi,razlog,muka;rezolucija na deskopu nije ista kao kad otvorim bilo koju stranicu,da pojasnim;kad otvorim bilo koju stranicu,radnu-npr.internet.sve mi se pocrni,pa onda se pojavi stranica,npr.250% zumirana,probao sam "svašta" ali bez pomoči(ono koliko mi moje skromno znanje dopušta),može li mi netko pomoči,ali molim lijepo,polako i ako je moguče bez puno nekih "stručnih"zavrzlama.HVALA!!Sramim se

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Problem sa Samsung T200 monitorom
previše slučajnosti,uvijek ati kartica i problem sa monitorom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice