HDMI splitter

poruka: 5
|
čitano: 1.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HDMI splitter

Trenutno komp spajam na 2 monitora, matična ima DVI i HDMI izlaz. Sad odjednom u igru dolazi i TV, pa mi treba neki splitter da oba monitora i TV budu istovremeno spojeni.

 

Koji kabel/splitter mi je najbolji omjer cijene i kvalitete? Čitam da ovi splitteri od 5-10 dolara na ebayu ne funkcioniraju u praksi

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 17:38 (marijanooo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HDMI splitter

Nitko nema rješenje? Znači potrebno mi je da mogu spojit komp na TV bez da moram izštekat kabel iz monitora i prebacit ga u TV

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HDMI splitter

Aktivni spliter je jedino jamstvo, s tim da moraš biti svjestan da ćeš imati na dva uređaja identičnu sliku, a na trećem ovisno o postavkama.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HDMI splitter

ako sam dobro shvatia, koristis integriranu graficku... rjesenje, ako je moguce, se namece samo za sebe - uzmi graficku s tri izlaza koja ti odgovaraju i/ili drugu maticnu s tri izlaza... samo budi pazljiv, jer postojanje 3-4 fizicka izlaza ne znaci nuzno da ih je moguce softverski istovremeno koristit. zato kad vidis nesto sto ti je cijenom prihvatljivo googlaj "nvidia amd xyz simultaneous 3 output" i vidi sto ljudi kazu, moze ili ne... 

 

ako pak ides na hdmi splitter, iste imas za 50-60kn i kod nas... samo kakav ce ti bit uspjeh kod spajanja moze ovisit i o tome u koji hdmi port ubodes koji uredjaj... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HDMI splitter
wifi kaže...

ako sam dobro shvatia, koristis integriranu graficku... rjesenje, ako je moguce, se namece samo za sebe - uzmi graficku s tri izlaza koja ti odgovaraju i/ili drugu maticnu s tri izlaza... samo budi pazljiv, jer postojanje 3-4 fizicka izlaza ne znaci nuzno da ih je moguce softverski istovremeno koristit. zato kad vidis nesto sto ti je cijenom prihvatljivo googlaj "nvidia amd xyz simultaneous 3 output" i vidi sto ljudi kazu, moze ili ne... 

 

ako pak ides na hdmi splitter, iste imas za 50-60kn i kod nas... samo kakav ce ti bit uspjeh kod spajanja moze ovisit i o tome u koji hdmi port ubodes koji uredjaj... 

 Ne, imam grafičku PCI-E ASUS GeForce GT 1030, 2GB DDR5  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice