Viseći stol

poruka: 2
|
čitano: 3.284
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Viseći stol

 

Evo da pokažem što se radilo nedavno

 

Nedavno, mom bratu palo na pamet složiti stol al jasno da ne bude kao normalan stol, mora bit nešto svemirski ;)

 

I onda se sjetio da bi taj stol svakako morao biti na zidu komplet.

Nabavio je metalne šipke, cijevi ili kako već (kako je nabavio nisam ni pitao, javim).

Rezanje, varenje, obrada i slično je sve njegov rad i koliko znam nije trajalo dugo (radišan je on momak ;) )

 

Uglavnom, napravio je okvir al da ima i odmoralište za noge.

Prvo je imao u planu napraviti debelu radnu plohu, i složio je od 3 osb ploče, pokitao i sve al al kako je bilo u*rano vrijeme zadnjih dana,tjedana, ma mjeseci, lak je bio neravan, ma svakakvih problema.

Na kraju je odlučio otići u firmu koja se bavi iveralom i dobio je sve ploče za 150kn. Stvarno super cijena (tanje je nego planirano ali puno manje problema).

Znači u cijeni su police za 4 mala zvučnika, subwoofer (na slici dolje), za kučište (ispod kučišta jel) i jasno ova glavna ploča na kojoj je tipkalo.

 

Što se tiče kablovinja, to ćemo riješit čim ja nađem duži kabel napajanja i hdmi jer je osmišljeno i pripremljeno da ide kroz šipku iza monitora.

Nadam se da vam se sviđa rad, puno bolje od standard stola, puno je mjesta.

 

Nosač za monitor je jasno kupovni, 2 zgloba, 170kn u Pevecu. Ide od zida 45cm ako se gleda neki film, kad se sklopi, dođe na 4cm od zida / šipke.

Razmak je 200X200mm maksimalno, mi smo koristili 100x100, to je neki standard za monitore.

 

Ako bude potrebno, javim i mjere ploča, stola itd.

Stavim i fotke bez kablova kad to riješimo...Živjeli.

 

1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.
BF3 nick: mrxa [CROG]
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2013 17:13 (mrxa1).
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Viseći stol

Danas uzeo novo kučište (Corsair 500r) pa nije išlo u gabarite police i mora biti na podu.

Staro i novo Staro i novo
BF3 nick: mrxa [CROG]
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2013 9:49 (mrxa1).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice