Savjeti za modding kućišta

poruka: 44
|
čitano: 12.525
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
Komunist Izet kaže...

Evo čini mi se da ovo Corsair ima nešto potencijala za modding, pa malo pogledajte.

To nije ni C od Corsaira-a.

LINK 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
Imam pitanje ja bi malo moddao kuciste pa mi treba modders mesh pa me zanima da tog ima za kupiti ili naruciti,crna sto gusca,i koji kit koristiti za popunjivane rupa od floppy drive-a i koji sprej koristiti za aliuminijski dio a koji za plastiku?
BlazIII Mi je BF3 nick
15 godina
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
BlazAA kaže...
Imam pitanje ja bi malo moddao kuciste pa mi treba modders mesh pa me zanima da tog ima za kupiti ili naruciti,crna sto gusca,i koji kit koristiti za popunjivane rupa od floppy drive-a i koji sprej koristiti za aliuminijski dio a koji za plastiku?

Mesh imaš nabaviti recimo u Strojoprometu u Zagrebu. Samo nemoj tražiti mesh jer će ti reći da nemaju {#}

Traži "Preforirani lim" , oblik i dimenzije ti je najbolje otići sam provjerit {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Dali netko zna dali se i gdje se moze kupiti stranica za coolermaster elite 430 sa prozorom?

Radio bih nesto ali nebi riskirao da upropastim pa mi treba rezerva.

Što hladnije to bolje :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
Što hladnije to bolje :)
11 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Sumnjam da ćeš naći u RH. Pitaj facebook grupu CM Balkan, možda nešto znaju.

https://www.facebook.com/CoolerMasterBalkan?ref=ts&fref=ts

Toni
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za modding kućišta

hmm da ali ja sam iz Vz a za nesh sigurno necu ici u Zg....

BlazIII Mi je BF3 nick
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Dok se vi raspravljate ja sam nešto radio, još nije gotovo ali vidi se otprilike kako bi trebalo izgledati, ova bijela sredina ide u crno i dolje ispod toga i vrh ide u crno, ako netko ima ideju kako da ukomponiram DVD drive od laptopa u kućište neka kaže

Ta-da Ta-da
Fu**ing posers
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
Milan AS kaže...

Dok se vi raspravljate ja sam nešto radio, još nije gotovo ali vidi se otprilike kako bi trebalo izgledati, ova bijela sredina ide u crno i dolje ispod toga i vrh ide u crno, ako netko ima ideju kako da ukomponiram DVD drive od laptopa u kućište neka kaže

Ma netreba ti DVD. USB zakon.

Što hladnije to bolje :)
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Jel bilo kakvih novih radova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Završio sam farbanje front panela, samo mi trebaju one police za zatvoriti otvore od DVD-a (neznam kako da napišem), trenutno je velika rupa a ostatak prije ljeta nemogu, nemam vremena

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjeti za modding kućišta
Milan AS kaže...

Završio sam farbanje front panela, samo mi trebaju one police za zatvoriti otvore od DVD-a (neznam kako da napišem), trenutno je velika rupa a ostatak prije ljeta nemogu, nemam vremena

aha.. A sta jos imas za napravit?

13 godina
neaktivan
offline
Savjeti za modding kućišta

Ofarbati kompletno kućište, tu i tamo neki ventilator i to je to ali sada nemam vremena

Fu**ing posers
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice