Case modding (Savjeti bilo kakvi)

poruka: 157
|
čitano: 37.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Case modding (Savjeti bilo kakvi)

Već neko vrijeme imam Zalman Z9+, prezadovoljan sam kućištem, ali mi je od početka smetala velika količina mesha na stranici kućišta. Sada mene kao first-time moddera zanima kako bih mogao zamijeniti taj mesh sa nečim tipa pleksiglas. Na slici u prilogu imate označen taj mesh.

No matter how far we are, we are always looking at the same sky!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Case modding (Savjeti bilo kakvi)

Eto da se i ja ubacim u temu, naime neznam kako da izrežem stranu na kucistu.

 

CM Elite 330 je kuciste.

1 Valja
14 Nevalja
1 Onako...
My heart is calm and pure, evil
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Case modding (Savjeti bilo kakvi)
TheAtomicMiner kaže...

Već neko vrijeme imam Zalman Z9+, prezadovoljan sam kućištem, ali mi je od početka smetala velika količina mesha na stranici kućišta. Sada mene kao first-time moddera zanima kako bih mogao zamijeniti taj mesh sa nečim tipa pleksiglas. Na slici u prilogu imate označen taj mesh.

 Umeš pik traku, poljepiš po površini koju češ obrađivati, zacrtaš si što želiš rezati, načiniš prvi rez sa dremelom ili samo pukneš rupe sa bušilicom i u to ovališ ubodnu pilu i izrežeš što trebaš.

G4NG4$TA300 kaže...

Eto da se i ja ubacim u temu, naime neznam kako da izrežem stranu na kucistu.

 

CM Elite 330 je kuciste.

 Zar nije bolje i jednostavnije postaviti plexi na cijelu površinu i onda na plexiju napraviti rupu za vent?

 

Ili najbolje riješenje-kupi plexi ploču (onaj šroteks wannabe plexi u Uradi sam,Pevecu itd. što košta 60 kn pola kvadrata) i od nje napravi cijelu stranicu.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
11 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding (Savjeti bilo kakvi)

tu mrežicu makneš lijepo i tako staviš plexy 

0 da
4 ne
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2013 23:43 (reniko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding (Savjeti bilo kakvi)
G4NG4$TA300 kaže...

Eto da se i ja ubacim u temu, naime neznam kako da izrežem stranu na kucistu.

 

CM Elite 330 je kuciste.

znaš kaj gledam sliku i nemam pojma kako bi nešto dobro napravio..............jel ima bezveze te neke rupe 

 

jedmostavno nemreš ništa da napraviš kad imaš tak to najbolje je da izrežeš cijeli komplet npr ovak: sl.1

 

i onda stavit novi lim kao što san ja koji je naravno cijeli i onda kad imaš cijelu površinu ravnu bez ikakvih rupa i neznam kaj...........izrežeš kak te volja........

 

 

budem stavio svoju sliku kak sam šta napravio tak da vidite

0 da
0 ne
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2013 15:49 (reniko).
13 godina
neaktivan
offline
Case modding (Savjeti bilo kakvi)

Prošlo je previše vremena ,ali tu sam napokon se vracam zavrsit taj case koji nisam ni zapoceo xD
Iskreno nisam imo vremena,

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Case modding (Savjeti bilo kakvi)
HE JUMP kaže...

Prošlo je previše vremena ,ali tu sam napokon se vracam zavrsit taj case koji nisam ni zapoceo xD
Iskreno nisam imo vremena,

 

Rim nije izgrađen u jednom danu... :)

elCid
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice