Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.036.152
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vaš Desk

Zadnji update, logitech g915tkl

 

Moj PC  
22 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Entry Point kaže...

This is where the magic happens.
Tamo u kutu je Dell XPS 15. Dolje je Mekić bookić pro. Desno je HP prodesk 400 G6. Tipkovnica je Dell km717, miš neki "gejmerski" Zalman kupljen prije 100 godina. Monitor je 25" Dell 2k.

 

Hah, imam isti takav Zalman.

Radi se o Zalman ZM-GM1 mišu i đubre je nepoderivo.

Svojeg sam dobio na poklon od Instara krajem 2014.

Zeznuli su štošta prilikom isporuke komponenti za 2 računala pa su se time iskupili.

Nevjerovatno da je još uvijek u pogonu, nakon svih tih godina raubanja što s moje,

što sa strane mojeg juniora kojem valjda ni željezni miš ne bi mogao preživjeti sve torture dok igra Minecraft i LoL.

Jedino što mu se ogulila boja sa strane gdje je plavi led.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
10 godina
offline
Re: Vaš Desk
Nvidia GTX 680 kaže...

Kaj sa zicama ovim? Neki prijedlog jel valja onaj logitech pro bez zice?

 

HD link https://i.imgur.com/spnWRYN.jpg

 

Sto se tice misa ja koristim Logitech g 903 lightspeed i odlican je prije par dana sam posudio od frenda taj logitech g pro sto se tice dizajna drazi mi je 903 i baterija je bolja tj duze traje, ali tezina i ugodnost koristenja su definitivno na strani g pro misa. 

Zao mi je davati 1000kn jer vec imam fanastican mis ali ozbiljno razmisljam ako za black Friday bude neki dobar popust na njemu da ga ipak uzmem.

 

U svakome slucaju ako imas taj novac i trazis dobar mis preporucujem bilo koji od ta dva navedena a i cijena im je mislim ista skoro. 

9 godina
offline
Re: Vaš Desk
Wack kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Kaj sa zicama ovim? Neki prijedlog jel valja onaj logitech pro bez zice?

 

HD link https://i.imgur.com/spnWRYN.jpg

 

Sto se tice misa ja koristim Logitech g 903 lightspeed i odlican je prije par dana sam posudio od frenda taj logitech g pro sto se tice dizajna drazi mi je 903 i baterija je bolja tj duze traje, ali tezina i ugodnost koristenja su definitivno na strani g pro misa. 

Zao mi je davati 1000kn jer vec imam fanastican mis ali ozbiljno razmisljam ako za black Friday bude neki dobar popust na njemu da ga ipak uzmem.

 

U svakome slucaju ako imas taj novac i trazis dobar mis preporucujem bilo koji od ta dva navedena a i cijena im je mislim ista skoro. 

 Jbt ja igram baš dosta i na g pro mi baterija traje od 2 do 3 tjedna... Koliko onda na 903 traje ako je bolja... Na ovome zaboraviš kad si punio cca 60 sati igranja kad ugasiš rgb na njemu.

6 godina
offline
Vaš Desk

evo dvije fotkice iz fore, malo pikselizirani setup. 

Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vaš Desk
Wack kaže...

U ovih 35 godina zivota dosta sam se selio i dosta razlicith setupa imao ali sa ovim sa najzadovoljniji iako sam muke mucio dok sam ovaj stol sklopio ali vrijedilo je 


 jel to neki Vortex Race 3? :D

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
icek_picek kaže...
Wack kaže...

U ovih 35 godina zivota dosta sam se selio i dosta razlicith setupa imao ali sa ovim sa najzadovoljniji iako sam muke mucio dok sam ovaj stol sklopio ali vrijedilo je 


 jel to neki Vortex Race 3? :D

 

https://en.varmilo.com/keyboardproscenium/subject_product_detailed?subjectid=44

P
lan mi je ako naleti dobra cijena nekada piknut ducky one 2 mini nije da mi treba ali oduvijek sam zelio ducky KB a nikada eto nije bilo prilike pa vidjet cemo u buducnosti sta ce da se dogodi.

 


@BeLLicus 903 baterija traje nekih 130-140 sati moze i vise mislim sa svjetlima off.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2020 18:57 (Wack).
4 godine
protjeran
offline
Re: Vaš Desk
_itsmoriarty kaže...

evo dvije fotkice iz fore, malo pikselizirani setup. 

 Koji program radi takve slike?

6 godina
offline
Re: Vaš Desk
Wack kaže...
icek_picek kaže...
Wack kaže...

U ovih 35 godina zivota dosta sam se selio i dosta razlicith setupa imao ali sa ovim sa najzadovoljniji iako sam muke mucio dok sam ovaj stol sklopio ali vrijedilo je 


 jel to neki Vortex Race 3? :D

 

https://en.varmilo.com/keyboardproscenium/subject_product_detailed?subjectid=44

P
lan mi je ako naleti dobra cijena nekada piknut ducky one 2 mini nije da mi treba ali oduvijek sam zelio ducky KB a nikada eto nije bilo prilike pa vidjet cemo u buducnosti sta ce da se dogodi.

 


@BeLLicus 903 baterija traje nekih 130-140 sati moze i vise mislim sa svjetlima off.

 Pa to je manje vise isti rang, nije li?

 

Super je ova tvoja, jako mi se svida. 

6 godina
offline
Re: Vaš Desk
SuperHeroj kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo dvije fotkice iz fore, malo pikselizirani setup. 

 Koji program radi takve slike?

 Pixel Art Camera

10 godina
offline
Re: Vaš Desk
icek_picek kaže...
Wack kaže...
icek_picek kaže...
Wack kaže...

U ovih 35 godina zivota dosta sam se selio i dosta razlicith setupa imao ali sa ovim sa najzadovoljniji iako sam muke mucio dok sam ovaj stol sklopio ali vrijedilo je 


 jel to neki Vortex Race 3? :D

 

https://en.varmilo.com/keyboardproscenium/subject_product_detailed?subjectid=44

P
lan mi je ako naleti dobra cijena nekada piknut ducky one 2 mini nije da mi treba ali oduvijek sam zelio ducky KB a nikada eto nije bilo prilike pa vidjet cemo u buducnosti sta ce da se dogodi.

 


@BeLLicus 903 baterija traje nekih 130-140 sati moze i vise mislim sa svjetlima off.

 Pa to je manje vise isti rang, nije li?

 

Super je ova tvoja, jako mi se svida. 

 
Istina tu su negdje,ali ducky mi se svidja jer hocu tu 60% velicinu a ova moja najvise mi smeta backlight je samo white,i ne "prolazi" kroz tipke mimo toga tastatura je odlicna ali te dvije stvari mi malo smetaju.

13 godina
offline
Vaš Desk

Nisam dugo ništa postao, malo se raspored u sobi promjenio, čekam drivere za sound pa da mogu poraditi na izgledu "hrama".

 

Ledice sam na plafon stavio, imao sam svoje improvizacije, ispravak "kreativne ispade". Samo taj isti ispad još moram obložiti "CD-ovima" i zamjenit neispravne djelove trake i naravno na kontroler spojiti(bit će skkriven unutar kupole, pa neće biti kablova, izvor energije iz grla žarulje koristim :) 

MixCloud: https://www.mixcloud.com/_DJ_Pharaoh/ SoundCloud: https://soundcloud.com/tutankhamon95 Facebook: https://www.facebook.com/Faraon95031 Instagram: https://www.instagram.com/dr.faraon_
Moj PC  
11 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Vaš Desk

Ovoj je disko!

Pazi da ne dobiješ epilepsiju

15 godina
offline
Vaš Desk

Novi nosač monitora i slušalice (SteelSeries Arctis 1 Wireless)

 
20 0 hvala 1
7 godina
offline
Vaš Desk

Najbolje potrošen novac u zadnje 2-3 godine (vezano za komp) mi je definitivno nosač monitora. Preporodio same se, monitori mi više nisu prenisko pozicionirani, mogu ih namjestiti kako želim i što je najbolje ne zauzimaju prostor na stolu.

P.S. Zanemarite grah, slika je stara par tjedan i lijen sam slikati ponovno xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 16:28 (It'sMe932).
 
20 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Vaš Desk
It'sMe932 kaže...

Najbolje potrošen novac u zadnje 2-3 godine (vezano za komp) mi je definitivno nosač monitora. Preporodio same se, monitori mi više nisu prenisko pozicionirani, mogu ih namjestiti kako želim i što je najbolje ne zauzimaju prostor na stolu.

P.S. Zanemarite grah, slika je stara par tjedan i lijen sam slikati ponovno xD

jedan improvement za setup: ladica "za tipkovnicu" - u tom slučaju bi ti tamo stajao grah i ne bi smetao na slici 

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
zoka kaže...

Novi nosač monitora i slušalice (SteelSeries Arctis 1 Wireless)

 Durgod k320 corona? Najs!! Kakve su Arctis 1 Wireless? Super clean setup!!

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
15 godina
offline
Re: Vaš Desk

Jeste Durgod K320, samo nije corona nego obična verzija, bolju tastaturu nisam imao. Što se tiče Arcisa, slušalice su odlične za moje potrebe, baterija jako dobra, zvuk dobar kao i mikrofon, uspio sam ih kupiti za cyber monday 

tako da sam super prošao (izašle su me oko 70 eura).

14 godina
offline
Vaš Desk

opet single nakon 4,5 godine, ostalo u stanu samo sto mi treba, okreceno svjeze i spremno za tugovanje

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 10:14 (JuXo).
Moj PC  
40 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Jel ima netko ikea alex setup, zanima me jel visina ok il bi trebalo stavit distancere između ladičara i ploče?? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Nemam doticni ladicar. Ne znam koliko si visok, ali mislim da je alex ladičar preveć nizak, 70cm je visina. Meni je trenutni stol 74cm na mojih 185 mislim da bi minimum bio nekih 80-82, izgleda smijesna razlika, ali se osjeti. Meni moja dx racer stolica ne stane ispod stola ako rukonaslone ne spustim.

 

Svi jubituberi u videima stavljaju distancere, ergo imaju očito dobar razlog. Bit ce da je prenizak ladicar

 

Lp ;)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 7:17 (BOGDO).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Imam ja taj alex sa lenmon pločom i markus stolicom. Cca godinu dana sam koristio alex sa pločom bez distanci i bilo je malo nisko za stolicu. Zadnjih pola godine sam ladičare postavio na noge od cca 8-10cm. Na prvu malo visoko djeluje, ali s vremenom mi više odgovara a markus stane bez problema pod stol
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ja sam baš nedavno kupio Linnmon/Alex stol i ladičar i da malo je pre nisko.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...
Imam ja taj alex sa lenmon pločom i markus stolicom. Cca godinu dana sam koristio alex sa pločom bez distanci i bilo je malo nisko za stolicu. Zadnjih pola godine sam ladičare postavio na noge od cca 8-10cm. Na prvu malo visoko djeluje, ali s vremenom mi više odgovara a markus stane bez problema pod stol

 I kakvi su dojmovi lenmon i alex kombinacije?

9 godina
offline
Vaš Desk

Ledice uvijek daju novu dimenziju gaming setupa, dugo već ovo planiram ali eto nikako, sad eto kupljene i stvarno mi izgleda predobro. 

Moj PC  
26 0 hvala 4
12 godina
offline
Vaš Desk

Moj ne potpuno dovršeni but-fuck-it-it-works - setup ili drugim riječima (bat)man cave. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 11:08 (Cordas).
Moj PC  
19 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Abalo kaže...
dax-lax kaže...
Imam ja taj alex sa lenmon pločom i markus stolicom. Cca godinu dana sam koristio alex sa pločom bez distanci i bilo je malo nisko za stolicu. Zadnjih pola godine sam ladičare postavio na noge od cca 8-10cm. Na prvu malo visoko djeluje, ali s vremenom mi više odgovara a markus stane bez problema pod stol

 I kakvi su dojmovi lenmon i alex kombinacije?

 Meni je ok s dubljom lenmon pločom 75cm. Koristim cijeli setup u servisu ali sam se malo zajebao kaj sam uzeo tamno plavu boju, a to se maže dok gledaš. 

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Cordas kaže...

Moj ne potpuno dovršeni but-fuck-it-it-works - setup ili drugim riječima (bat)man cave. 

 Jesi ti betmen u slobodno vrijeme? 

12 godina
offline
Re: Vaš Desk
dax-lax kaže...

 Jesi ti betmen u slobodno vrijeme? 

Prije bih rekao Bruce Wayne, samo bez žena, para, batlera i velike kuće. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 18:10 (Cordas).
11 godina
offline
Vaš Desk

Evo jedna blagdanska, uz stari desk(throwback).

 

p.s. bug okreće sliku :(

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 12:15 (metallic).
Moj PC  
11 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice