Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.033.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vaš Desk

Komoda za TV napravljena tako da se može sakriti kućište računara i svi kablovi, bez leđa i poda za dovoljnu cirkulaciju zraka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 20:51 (zoka).
 
38 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Vaš Desk

Je li se smanjila buka od pca? I s kolko db na kolko db?

15 godina
offline
Re: Vaš Desk
bruno03 kaže...

Je li se smanjila buka od pca? I s kolko db na kolko db?

 Buke nije ni bilo, nema je ni sada, svi su ventilatori bequiet, ovo je više pravljeno da bi se sakrili kablovi i kućište....

9 godina
offline
Vaš Desk

Prošla godina dana skoro od zadnjeg posta, tu je i novi stan kupljen, danas kupio novi stol. Monitori postaju sve veći i morao sam promjeniti stol, jer kad na stolu stoji i komp i 27 incha monitor pa velika podloga nisam više mjesta imao. Kao i uvjek nema kablova kod mene pod nogama. Pa eto nekoliko novih slika kako to sve danas izgleda 

Moj PC  
41 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
BeLLicus kaže...

Prošla godina dana skoro od zadnjeg posta, tu je i novi stan kupljen, danas kupio novi stol. Monitori postaju sve veći i morao sam promjeniti stol, jer kad na stolu stoji i komp i 27 incha monitor pa velika podloga nisam više mjesta imao. Kao i uvjek nema kablova kod mene pod nogama. Pa eto nekoliko novih slika kako to sve danas izgleda 

 Gdje kupiti neke takve "nosace" ili drzace za kablove da i ja maknem to ispod stola? Imam 2 velika produzna i samo se gazi po tome pa neko jednostavno rjesenje trazim?

Kovačić
14 godina
moderator
offline
Re: Vaš Desk
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
3 godine
offline
Re: Vaš Desk
Jucer montirao Aoc na stalak dobro je ispalo, ispricavam se na neurednosti, sliku opalio odmah nakon montaze a bilo je posla 😅
 
23 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
Gravyri kaže...
Jucer montirao Aoc na stalak dobro je ispalo, ispricavam se na neurednosti, sliku opalio odmah nakon montaze a bilo je posla 😅

Rubikovu kocku riješi.

Jebe mi se za sve ostalo...

 

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Gravyri kaže...
Jucer montirao Aoc na stalak dobro je ispalo, ispricavam se na neurednosti, sliku opalio odmah nakon montaze a bilo je posla 😅

 Ne vidim da je nešto neuredno, ali ono što vidim je da, po mom ukusu, ima premalo prostora na stolu i kocka nije složena. Sve je nabijeno. Razumijem da možda nemaš dovoljno prostora u kući/stanu za sve što želiš. Volim imati previše prostora za manevriranje po stolu. Inače mi se sviđa

 

I sam koristim takav povelik aoc. Proslijedio ga đevojci da igra fortnajt jer sam ja pretežno u vr-u ako već kaj igram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 14:00 (dax-lax).
3 godine
offline
Re: Vaš Desk
Bit ce, tj bila je ali se cura igrala s njom dok sam se ja zabavljao xD
3 godine
offline
Re: Vaš Desk
Je minimalisticno je ali sam se naviknuo, bitno mi je da imam dovoljno prostora za misa, soba je velika ali sam ja pretjerao sam seterokrilnim ormarom i bracnim krevetom, 2 komode i jos pc s zgurao 😅😅...
Ali da se vratimo teme nosac mi odlicno dosao, sad napokon ne moram razmisljat o televiziji 😂
8 godina
offline
Re: Vaš Desk

 

hvala na linku, odem narucit kako zivim vani, i gledam ikeu a ono cijena 19.95e

 

pa daj me nemoj hebat, vise nego duplo skuplje

8 godina
offline
Re: Vaš Desk
Gravyri kaže...
Bit ce, tj bila je ali se cura igrala s njom dok sam se ja zabavljao xD

 

boze ta danasnja mladez - ona se igra sa kockom, dok se on zabavlja na pc-u

 

umjesto da se ona igra s necim drugim na k, a on zabavlja s djevojkom

10 godina
offline
Vaš Desk

Stol je došao... sad uredit :)))... 

Moj PC  
15 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Ovo su dvije varijacije mog setupa, ali uskoro prelazim sa PCa na laptop i imam namjeru praviti novi stol. 

Inače ovo koristim za  programiranje , malo modeliranje i  eventualno uređivanje slika za shopify 
Također tražim novu tipkovnicu, ako je neko oduševljen nekom neka piše :)

 
17 0 hvala 1
14 godina
offline
Vaš Desk

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

 

ministar kaže...
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

 Super još malo pa ćeš preći na 0,5 m stol.

Žena je vrag, a vrag nikad ne spava.

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
ministar kaže...
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

 Nemrem dobil bum sam 1 m, ne smije strist da se zena ne ljuti hahah 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 20:59 (BOGDO).
4 godine
offline
Re: Vaš Desk
BeLLicus kaže...

Prošla godina dana skoro od zadnjeg posta, tu je i novi stan kupljen, danas kupio novi stol. Monitori postaju sve veći i morao sam promjeniti stol, jer kad na stolu stoji i komp i 27 incha monitor pa velika podloga nisam više mjesta imao. Kao i uvjek nema kablova kod mene pod nogama. Pa eto nekoliko novih slika kako to sve danas izgleda 

 Da sam na tvom mjestu, jedino bi uzeo bezicnu tipkovnicu, a ne busio stol :/ ostalo sve savrseno,svaka cast!

13 godina
offline
Re: Vaš Desk
BOGDO kaže...
ministar kaže...
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

 Nemrem dobil bum sam 1 m, ne smije strist da se zena ne ljuti hahah 

a u visinu?  2x34", jedan iznad drugog, hahaha

14 godina
offline
Re: Vaš Desk
ministar kaže...
BOGDO kaže...
ministar kaže...
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

 Nemrem dobil bum sam 1 m, ne smije strist da se zena ne ljuti hahah 

a u visinu?  2x34", jedan iznad drugog, hahaha

 Dobra ideja, dodat jos jednog Della s3220dgf, nemam nis protiv, ali sad ide uskoro ulaganje u cpu i ploču, vjerojatno neki ryzen 5600x i b550 ploča. Veći monitor će pričekat...

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
BOGDO kaže...
ministar kaže...
BOGDO kaže...

Noćni shot ;)

 

Uskoro će biti downsizing. Radi selidbe u novi stan, di je žena dala samo stol od 1m... Prodaje se Alienware AW2518HF (ovaj desni) heheh

prodaj sva tri, pa kupi jedan od 49", neka strši preko stola 

 Nemrem dobil bum sam 1 m, ne smije strist da se zena ne ljuti hahah 

Tipkovnica ti vec udovoljava standardima, cak kod japanaca!

Sritno kolega!

Survivor - eye of the tiger
10 godina
offline
Re: Vaš Desk

This is where the magic happens.
Tamo u kutu je Dell XPS 15. Dolje je Mekić bookić pro. Desno je HP prodesk 400 G6. Tipkovnica je Dell km717, miš neki "gejmerski" Zalman kupljen prije 100 godina. Monitor je 25" Dell 2k.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 10:16 (Entry Point).
Moj PC  
16 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Uđem ovdje svako 2 godine doslovno, nadam se da nije offtopic 🙂 u bauhausa imate duplo jeftiniju ploču za stol ko radi ikein desk.Ima više boja

 
10 0 hvala 3
13 godina
offline
Vaš Desk

To ja vidio prije mjesec dva reko jbno. Ima i dugackih i kracih, tanjih i debljih. Deblje su bolje naravno nece se savinut od tezine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš Desk

U ovih 35 godina zivota dosta sam se selio i dosta razlicith setupa imao ali sa ovim sa najzadovoljniji iako sam muke mucio dok sam ovaj stol sklopio ali vrijedilo je 


Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 10:05 (Wack).
 
31 0 hvala 2
4 godine
offline
Vaš Desk

Druže, valjaju li ovi Logitech G560 zučnici, već dugo razmišljam da zamjenim svoj 5.1 sistem?

 

On topic;

 

RGB Delight 👸

 
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Vaš Desk

@ Eric nisam neki audio expert al ja sam full zadovoljan sa njima jos vidim da ti volis rbg tako da ces biti zadovoljan u igrama su super i nacin na koji taj rbg funkcionise to mi je super za immersion.

A brzo ce black Friday pa probaj piknuti neki popust 👍

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaš Desk

Kaj sa zicama ovim? Neki prijedlog jel valja onaj logitech pro bez zice?

 

HD link https://i.imgur.com/spnWRYN.jpg

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 11:37 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
10 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice