Whatsapp problem

poruka: 40
|
čitano: 58.528
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

 

Pozdrav,Imam problem u vezi Whatsapp-a...

Telefon: Samsung I-5880

Koristim ga već duže vrijeme,i svakodnevno mi je potreban,no poceo je izbacivati erore u zadnje vrijeme. Nakon što sam ga reinstalirao više ga uopće nemogu skinuti putem marketa,piše mi da je navodno do mobitela,a prije sam ga skidao više puta na isti mobitel...

E sad...Skinuo sam ga na službenoj stranici i instalirao na mobitel,sljedio sam korake u instalaciji i naletim na sljedeći problem:

 

-Navodno nemam točno podešeno vrijeme na telefonu. Kada stavim "Automatski",dakle da se vrijeme namješta putem mreže,opet isto ostane...

Kada promjenim vremensku zonu,opet isto ostane...Molim bilo kakvu pomoc/savjet tko zna...

 

SLIKA: 

http://www.zaslike.com/files/jvlvglnai2ybtw2n82m.jpg

 

Unaprijed hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 19:15 (Dax96).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

cuo sam da je neki virus upao u app i sada stvara probleme ljudima...
mozes probati formatirat telefon pa ponovno instaliraj app 

 
0 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem

Probao,al ništa... Kad sam skinuo stariju verziju,moglo je do nekud,al onda moram nadogradit aplikaciju,pa opet na isto dodje :/

 

EDIT: 

Jedino mogu pokušati promjenit Mail,pošto vidim da je Whatsapp ograničen za free verziju na 12 mjeseci...Pa reset mob ponovo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2013 23:46 (Dax96).
10 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

meni pise check and correct your phone time and date 
i ne zeli mi uopce skinuti whatsapp, pise kakko nema dovoljno memorije na mobu, a ima i previse -.-
help plss?  

Shakur
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem

Pa to je to...Samo u mene ima memorije al nema u marketu vise :/

Help!

14 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

Whatsap ne želi poslati sliku! Prvo se kao učitava i na kraju mi ja vi da ne može poslati. Učemu se problem? Mobitel: Iphone

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem

pa ima i kod mene memorije
upiši na google whatsapp i pisat će ti download, tako i meni ali mi sere nešta sa instalacijom -.- 

Shakur
13 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

ja imam problem sa prvom dolaznom porukom (nokia 5800). kad mi cura pošalje poruku, dođe mi nakon 10 min i ako odmah nastavimo dopisivanje sve normalno ide ali ako joj ja odg a ona meni ne odgovori u roku 3 min opet mi sljedeća poruka dođe tek nakon 10 min. da li možda netko zna razlog tome? možda negdje treba isključiti stavljanje internetske veze u standby ali ne znam di. to se događa i na wifi i na mobilnom internetu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

Pozdrav, zanima me može li netko hakirat whatsapp da gleda tvoje dopisivanje u realnom vremenu ? Naime, danas sam se dopisivao s prijateljicom i između ostalih poruka, došla je neka za koju je rekla da ju ona nije napisala. Mob je iphone 4 (ako ima ikakve veze) Zanima me može li se nekako u postavkama provjerit je li postoji što čudno ili sl.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Whatsapp problem
Moze se hakirati, to znaci da je netko sa tvog moba ili njenog procitao mac adresu, te je napravio emulaciju watsappa zrtvinog moba na nekom drugom mobu.. Netko je napravio watsapp profil povezanim sa tvojim ili njenim brojem te mac adresom, tako da prakticki sad taj netko moze koristiti watsapp umjesto tebe ili tvoje prijateljice ovisno ciji je ukraden.. Da bi se uvjerio u to mozes pratiti online vremena..
Inace watsapp serveri su lose osigurani i lagano im se moze pristupiti.
16 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

A može li se promijenit mac adresa il nešto izvest da se to riješi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Whatsapp problem

U biti nisam siguran za iphone, tek sam sad skuzio da je rijec o IOS-u..ovo sto sam napisao se odnosilo za android, barem se tako moglo hakirati..na vise mobova se mogao staviti isti watsapp s tom metodom, iako sad nisam siguran dali to jos funkcionira. Mac adresu mozes sakriti al to neigra veliku ulogu ako je vec netko ima

 

EDIT: Neznam jel se moze spoof-at mac adresa na ios-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 22:55 (Robilad).
10 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

mozete li mi reci zbog cega nemogu da vidim informacije o kontaktu na whatsaap.sve kontakte mogu pogledati samo jedan ne mogu, a vrlo mi je bitan, unapred hvala-

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Whatsapp problem

jel to pao wocap?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Whatsapp problem

Bas sam ja htio pitat! Ocito je {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem

Meni radi...

14 godina
offline
Whatsapp problem

sad radi

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Whatsapp problem
I ja sam imao isti problem, ali sad se više ne sjećam kako sam to riješio. Nešto sam mijenjao u postavkama za datum i vrijeme, ali neznam što točno.
12 godina
odjavljen
offline
Whatsapp problem

jel radi danas jer meni za sve kontakte prikazuje da zadnje viđeni jucer? poslao par poruka al neznam jesu li primili pise odmah automatski viđeno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

Lijep pozdrav! Kupio sam Blackview Crown, sve radio super i normalno osim Whatsappa. Problem je slijedeci: kad god primim poruku na whatsappu a mob je zamracen, isti mi se skroz ugasi. Medjutim kad se dopisujem i primam poruke dok mi ekran radio cijelo vrijeme onda nema nikakvih problema. Ako ima ko kakvu informaciju, bil bi jako zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Whatsapp problem
Promjenio sam mobitel( Zopo 7 speed) i sad mi What.poruke ne dolaze dok ne otvorim aplikaciju ili ista mora biti u pozadini otvorena.Sve obavijesti i sinhronizacije su ukljucene.Operater je vec 3. godine isti,Tele 2.Facebook messenger kao i email rade savršeno.Zna li netko u cemu je problem? Napominjem da sam probao vise verzija What.aplikacije
Uvijek nase ljubavi netko drugi je.e
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
Pozdrav.
zanima me da li mogu vidjeti ko mi gleda profil na whats appu
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
Ne moze se to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Whatsapp problem
Redovnim ažuriranjem softwera problemi otklonjeni.
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Whatsapp problem

imam problem sa web.whatsapp stranicom..

dakle nakon nekog vremena, tipa-15-30 min, ako ne koristim mobitel, na stranici mi se javlja obavijest da mi je prekinuta veza sa mobitelom, te da provjerim imam li mrežu na njemu.

nikakav refresh strnice ne pomaže, poveže se tek kada ponovno uđem u aplikaciju putem mobitela.

stvar je u tome da uvijek imam mrežu, i računalo i mobitel su spojeni na isti wireless.

mislim da nije do mobitela, pošto sam dobio novi, a problem je isti.

problem je jako čudan, nisam uspia nigdi ništa naći..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2016 12:43 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Whatsapp problem
xDISORDERx kaže...

imam problem sa web.whatsapp stranicom..

dakle nakon nekog vremena, tipa-15-30 min, ako ne koristim mobitel, na stranici mi se javlja obavijest da mi je prekinuta veza sa mobitelom, te da provjerim imam li mrežu na njemu.

nikakav refresh strnice ne pomaže, poveže se tek kada ponovno uđem u aplikaciju putem mobitela.

stvar je u tome da uvijek imam mrežu, i računalo i mobitel su spojeni na isti wireless.

problem je jako čudan, nisam uspia nigdi ništa naći..

 

koji mobitel/os imaš?

možda ti whatsapp nema dozvolu da radi u pozadini, možda ti mob ode u sleep mode itd.

11 godina
offline
Re: Whatsapp problem

evo baš sam ispravio da mi je na više mobitela problem, tako da nije do toga..

isto tako whatsapp mi uredno radi na mobitelu, dobivam notifikacije bez problema..

još jedna zanimljivost, mada je nemogu potvrditi sto posto, al kad dobijem notifikaciju na mobitel, ponovnim refreshom stranice bi mi se opet povezali, neznam baš jel uvijek, al znam da je radilo nekad..

inaće trenutno koristim lenovo k3 note, a prije sam imao cubot gt99

11 godina
offline
Whatsapp problem

uf mislim da sam rješio problem..

opet se nisam mogao spojiti, pa sam probao sa isljučenim ekstenzijama za blokiranje reklama, i odmah se spojio

od ekstenzija koristim ghostery i adblock plus, preglednik je firefox..

sad sam dodao web.whatsapp na whitelistu u obe ekstenzije, nadam se da je to to

 

edit: ipak ništa, sve je po starom

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2016 15:30 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

Pozdrav

Imam problem sa WhatsAppom na Lumnia 640. Nedavno mi se ažurirao WhatsApp na telefonu i nakon toga sam primjetio da više ne mogu spremiti slike sa poruka, a isto tako ni izbrisati fotke iz telefona koje su ranije spremljene sa whatsAppa. Ponovo sam instalirao aplikaciju ali ništa se nije promjenilo..

Inače slanje i primanje poruka, notifikacije, sve radi ok ali sa fotkama je problem.

Dal se netko od vas susretao sa nečim sličnim?

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Whatsapp problem

Pozdrav!

Instalirala sam whatsapp na blackberry curve 9360 i dobro je radio zatim se jednostavno isključio i tjedan dana ništa.Može li upute korak po korak što bih trebala provjeriti da mi ponovo proradi.Na vipu sam 3G i bez BIS usluge.Na tom mobitelu je prije bila uključena Bis opcija, sada nije .

Molim za odgovor.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice