Iphone problem

poruka: 14
|
čitano: 2.923
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone problem
znaci radi se od 2g iphoneu(mislim ^^) radio je ticbra neki reset i sad se mob uopce nece upalit na kenranu stoji logo i mali kruzic kao za loadanje i to je to. nekad se zblesira pa nestane taj kruzic.sad sam uspio to sredit i sad mi je na ekranu kao da sam u recovery modu samo kaj dolje imam kao slajd za hitne pozive i ocitava mi mrezu is ve al nemrem nis osim tih hitnih poziva.ako neko zna pls nek pomogne
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone problem

Pokušaj ga izbaciti iz Recoverya programom TinyUmbrella.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone problem
jebiga buraz nista. al probo sam ga prek itunsa restorat i javi mi kado 1611.a kad mi je kao u tom recovery modu sa tim dolje za slajdanje mi mob prepoznaje ko tićfo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone problem
Pinkyz kaže...
znaci radi se od 2g iphoneu(mislim ^^) radio je ticbra neki reset i sad se mob uopce nece upalit na kenranu stoji logo i mali kruzic kao za loadanje i to je to. nekad se zblesira pa nestane taj kruzic.sad sam uspio to sredit i sad mi je na ekranu kao da sam u recovery modu samo kaj dolje imam kao slajd za hitne pozive i ocitava mi mrezu is ve al nemrem nis osim tih hitnih poziva.ako neko zna pls nek pomogne

 

Pinkyz kaže...
jebiga buraz nista. al probo sam ga prek itunsa restorat i javi mi kado 1611.a kad mi je kao u tom recovery modu sa tim dolje za slajdanje mi mob prepoznaje ko tićfo

Što ti znači ovo označeno? Nije mi jasno. Pogledaj što predlažu drugi ljudi koji su imali sličan problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 14:00 (Izzy).
14 godina
neaktivan
offline
Iphone problem

fala budem pogledo.

tićbra - bratić
tićfo - fotić (fotoaparat)
:D

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 14:19 (Pinkyz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone problem
šta niko nezna?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone problem

pozdrav,

imam iphone 3g koji je jailbreak-an.preko itunes-a sam stavio najnoviju verziju!Imali sad ikakve sanse da ga jailbreak-an da radi,jer je sad zablokiran?

ps:ovo mi pise u itunsu,šta da radim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone problem

da ne otvaram novu temu, pišem ovdje ...

nakon kaj ukopčam iphone na usb pod my computer mi se ne prikaže mob kao prenosni disk pa ne mogu prebaciti fotke na komp.

 

u control panelu mi kaže problem (vidi sliku 1), a kada idem update driver software javlja mi se da su ti driveri normalno instalirani (vidi sliku 2), ali opet ne radi ...

 

u čemu je problem?

1 1
2 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Iphone problem

Imaš iTunese instalirane?

 

Ako da probaj ih deinstalirati i očistiti s nekim cleanerom sve i ponovo instalirati da se instalira Apple Mobile Device Driver.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone problem

budem proba pa javim jeli uspjelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone problem

pozz imam jedan problem sa iphone 4 16gb meni je bio ispao iz ruke na pod pa mi se ekran razbio a ostalo je sve ok i od toga dana nece upalit ja ga stavljam da se puni svakih sat vremena vribira 2 puta i nista ne pirkazuje sada neznam dali je problem do maticne ??????? {#}

ardyyy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iphone problem
ardyy kaže...

pozz imam jedan problem sa iphone 4 16gb meni je bio ispao iz ruke na pod pa mi se ekran razbio a ostalo je sve ok i od toga dana nece upalit ja ga stavljam da se puni svakih sat vremena vribira 2 puta i nista ne pirkazuje sada neznam dali je problem do maticne ??????? {#}

Pa šta bi trebao pokazati ako mu je ekran razbijen?!
Da, ima slucajeva di razbijeni ekran jos uvijek nesto pokazuje, ali mozda je kod tebe skroz otišao...

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2014 22:56 (SHELBY_09).
12 godina
protjeran
offline
Re: Iphone problem
ardyy kaže...

pozz imam jedan problem sa iphone 4 16gb meni je bio ispao iz ruke na pod pa mi se ekran razbio a ostalo je sve ok i od toga dana nece upalit ja ga stavljam da se puni svakih sat vremena vribira 2 puta i nista ne pirkazuje sada neznam dali je problem do maticne ??????? {#}

pitaj u iklinika kaj mu je i dali se moze kaj napraviti...ja sam nosio tamo svoj razbijeni 3gs i ekipa to expresno rijesila!LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
10 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem

aha TNX {#}

 

ardyyy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice