Remix Mini - Android PC

poruka: 7
|
čitano: 2.825
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Remix Mini - Android PC

Zanima me ima li itko na forumu iskustva s Jedi Remix Mini-em? Vrti Remix OS, operacijski sustav temeljen na Lollipop Androidu.

 Ovo su specifikacije:

  • 1.2GHz quad-core A53 (64-bit) Allwinner
  • 1 ili 2GB RAM-a
  • 8 ili 16 eMMC
  • H.265 4K hardware decoding
  • 1080 P HDMI output - podrazava 1920*1080 rezoluciju

 

Napajanje preko DC adaptera, 2x USB 2.0, Ethernet, HDMI, Headphone port, Micro-SD.

 

Cijena je $70, no na ebay-u se ukljucujuci shipping dogura do nekih $90. Sto mislite, vrijedi li kupovina ovakvog neceg?

 

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 13:31 (gta_4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Remix Mini - Android PC

Nitko nije čuo za/ne koristi Remix Mini?

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Remix Mini - Android PC

ja sam cak dobio kupon davno prije da ga preorderam ali nisam imao love u tom trenutku pa nisam. Fora izgleda i ljudi koji su probali RemixOS kazu da je stvarno dobro napravljen. Ima bugova i ne bas previse stvari za promjeniti ali bome ima svijetlu buducnost cini mi se.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Remix Mini - Android PC
Gam3r kaže...

ja sam cak dobio kupon davno prije da ga preorderam ali nisam imao love u tom trenutku pa nisam. Fora izgleda i ljudi koji su probali RemixOS kazu da je stvarno dobro napravljen. Ima bugova i ne bas previse stvari za promjeniti ali bome ima svijetlu buducnost cini mi se.

 Ja nazalost nisam znao za Remix Mini dok je jos trajala Kickstarter kampanja.

 I meni se cini fora taj Remix OS, vidio sam da je dostupan i za PC download u Alpha verziji pa razmisljam isprobati u virtualci ili bootati s USB-a.

 

Gledao sam video recenzije na YouTubeu, pa razmisljam o narudzbi preko ebaya. No prije same narudzbe bih volio cuti jos od nekog na forumu tko bas posjeduje uredjaj da javi dojmove.

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
13 godina
offline
Remix Mini - Android PC

dap postoji za PC ali zasada ja mislim da mozes samo sa USB-a bootati, nisam siguran. Mislim da bi uskoro trebala izaci v2 gdje ce dodati gro stvari. I mene zanima taj uredaj jer je eto kompaktan i fora izgleda i OS mi se cini stvarno zanimljivim, pogotovo jer je baziran na androidu i ima play store. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Remix Mini - Android PC
Gam3r kaže...

dap postoji za PC ali zasada ja mislim da mozes samo sa USB-a bootati, nisam siguran. Mislim da bi uskoro trebala izaci v2 gdje ce dodati gro stvari. I mene zanima taj uredaj jer je eto kompaktan i fora izgleda i OS mi se cini stvarno zanimljivim, pogotovo jer je baziran na androidu i ima play store. 

 Evo upravo isprobavam Remix OS na virtualci s VirtualBox-om. Na prvi pogled mi se sviđa, fora mi je Android na PC-u. 

 Trazim nacin da instaliram Google Play Services, jer trenutno nisu instalirani.

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 22:07 (gta_4).
15 godina
neaktivan
offline
Remix Mini - Android PC

Stigao mi Remix Mini još davno prije, no uvijek sam u nekoj gužvi. Naručio sam preko ebaya, cijena izađe oko 600 kuna, možda malo više kad se sve zbroji. Shipping je bio veoma brz, mislim za manje od tjedan dana je došao iz Quebeca, Kanada.

Evo par slikica ispod, nisam još stigao sve testirati i instalirati ali ću nastojati u tjednima koji slijede.

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice