[Kupovina] Logitech F710 nano reciever

poruka: 7
|
čitano: 1.485
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Kupovina] Logitech F710 nano reciever

Pozdrav, tražim navedeni reciever za F710 wireless. Naime, kum si je kupio novi joystick i plastiku u kojem je bio zapakiran zajedno s recieverom bacio u peč i jebiga joystick ne radi bez toga

 

Ako ima netko kupujem odmah

9 godina
offline
Re: [Kupovina] Logitech F710 nano reciever

 Ne znam hoće li taj raditi pošto baš njegov reciever ima P/N: 993-000535, a ovaj ima 910-005931, nigdje ne piše da podržava i joystick?

13 godina
offline
Re: [Kupovina] Logitech F710 nano reciever
16 godina
offline
Re: [Kupovina] Logitech F710 nano reciever
k_marijan_ kaže...

Pozdrav, tražim navedeni reciever za F710 wireless. Naime, kum si je kupio novi joystick i plastiku u kojem je bio zapakiran zajedno s recieverom bacio u peč i jebiga joystick ne radi bez toga

 Meni se smrdala lijeva gljiva nakon nekoliko godina korištenja i trenutno mi stoji te skuplja prašinu. Meni za F710 piše P/N 800-000062. Ako ti odgovara ću poslati, ionako koristim PS4 kontroler.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2021 19:28 (Najbrži).
9 godina
offline
Re: [Kupovina] Logitech F710 nano reciever
Najbrži kaže...
k_marijan_ kaže...

Pozdrav, tražim navedeni reciever za F710 wireless. Naime, kum si je kupio novi joystick i plastiku u kojem je bio zapakiran zajedno s recieverom bacio u peč i jebiga joystick ne radi bez toga

 Meni se smrdala lijeva gljiva nakon nekoliko godina korištenja i trenutno mi stoji te skuplja prašinu. Meni za F710 piše P/N 800-000062. Ako ti odgovara ću poslati, ionako koristim PS4 kontroler.

 

Šaljem PP

9 godina
offline
Re: [Kupovina] Logitech F710 nano reciever

Koliko tražiš za to?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice