Prevaren u kriptovalutama

poruka: 103
|
čitano: 40.101
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Prevaren u kriptovalutama

Postovani,

 

Molio bih Vas  za  pomoć.Žrtva sam prevare u kriptovalutama.

Oko 9000usd sam investirao u kriptovalutu NLEC,koja je navodno jako potentna tek izasla na azijskom trzistu.

Stranica se zove  www.star-coin.net.

Dakle radilo se o tromjesecnom subscription periodu,nakon kojeg bi njena cijena jako porasla prije izlaska na azijsku burzu.

I do jucer  sam bio u sasvim drugom raspolozenju,gledam na aplikaciji 320000 dolara,jedva cekam  da kupim BTC i prebacim na Coinbase pa odatle

na racun.Kad ono šok,pojavljuje se poruka "Your account is locked".Šok,razočarenje,grižnja i grižnja.

Znam da ce mnogi od Vas reći, da sam prenaivno ušao u to, što i jesam,ali sad šteta je učinjena i ne mogu se vratiti nazad.

Eto,molio bih sve ljude dobre volje,pametnije od mene za savjet.Dali je neko dozivio slično iskustvo?

Želim se boriti i bar pokušati povratiti izgubljeni novac.Dali postoje kod nas neke institucije,ljudi koji se bave s tim?

Vidim postoje stranice na internetu koje se bave s tim,a opet pitanje je koliko su i one pouzdane,dakle stranice tipa

www.mychargeback. ili slično

Pozdravljam Vas  u nadi  da ću dobiti  kakav savjet od Vas jer sam u šoku.

Eto u prilogu  Vam saljem  screenshot  aplikacije  star-coin.net koji mi je uništio život

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Prevaren u kriptovalutama

Kolega, bit ću brutalno iskren jer ovakva situacija to zahtjeva; pozdravi se sa novcem, pomiri se da ga nema, zaboravi. Nadam se samo da je u pitanju uštedevina, a ne kredit...

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Poklonio si Kinezima $9000 i sad bi još dao malo tom "mychargeback"? Daj i meni malo, šaljem ti IBAN.

 

Policija, prijava protiv nepoznatog počinitelja i pjevaj borbene. Te novce nećeš nikad vidjeti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 12:03 (Nuclear_Phoenix).
5 godina
offline
Prevaren u kriptovalutama

Rijesit cu ti problem za 200€ u Cashback bonovima. Vise info u inbox 

73 DE 9A3BGG
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Postovani,

 

Molio bih Vas  za  pomoć.Žrtva sam prevare u kriptovalutama.

Oko 9000usd sam investirao u kriptovalutu NLEC,koja je navodno jako potentna tek izasla na azijskom trzistu.

Stranica se zove  www.star-coin.net.

Dakle radilo se o tromjesecnom subscription periodu,nakon kojeg bi njena cijena jako porasla prije izlaska na azijsku burzu.

I do jucer  sam bio u sasvim drugom raspolozenju,gledam na aplikaciji 320000 dolara,jedva cekam  da kupim BTC i prebacim na Coinbase pa odatle

na racun.Kad ono šok,pojavljuje se poruka "Your account is locked".Šok,razočarenje,grižnja i grižnja.

Znam da ce mnogi od Vas reći, da sam prenaivno ušao u to, što i jesam,ali sad šteta je učinjena i ne mogu se vratiti nazad.

Eto,molio bih sve ljude dobre volje,pametnije od mene za savjet.Dali je neko dozivio slično iskustvo?

Želim se boriti i bar pokušati povratiti izgubljeni novac.Dali postoje kod nas neke institucije,ljudi koji se bave s tim?

Vidim postoje stranice na internetu koje se bave s tim,a opet pitanje je koliko su i one pouzdane,dakle stranice tipa

www.mychargeback. ili slično

Pozdravljam Vas  u nadi  da ću dobiti  kakav savjet od Vas jer sam u šoku.

Eto u prilogu  Vam saljem  screenshot  aplikacije  star-coin.net koji mi je uništio život

 Pozdrav kolega, koliko vidim taj star coin je nekakav njihov exchange, tako da kontaktiraj službu za korisnike neka ti objasne radi čega ti je acc lockan, ugl. budi dosadan jer moguće je da će te tražiti da verificiraš svoje podatke pa da ti nakon toga unlockaju tvoj acc. 

14 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Postovani,

 

Molio bih Vas  za  pomoć.Žrtva sam prevare u kriptovalutama.

Oko 9000usd sam investirao u kriptovalutu NLEC,koja je navodno jako potentna tek izasla na azijskom trzistu.

Stranica se zove  www.star-coin.net.

Dakle radilo se o tromjesecnom subscription periodu,nakon kojeg bi njena cijena jako porasla prije izlaska na azijsku burzu.

I do jucer  sam bio u sasvim drugom raspolozenju,gledam na aplikaciji 320000 dolara,jedva cekam  da kupim BTC i prebacim na Coinbase pa odatle

na racun.Kad ono šok,pojavljuje se poruka "Your account is locked".Šok,razočarenje,grižnja i grižnja.

Znam da ce mnogi od Vas reći, da sam prenaivno ušao u to, što i jesam,ali sad šteta je učinjena i ne mogu se vratiti nazad.

Eto,molio bih sve ljude dobre volje,pametnije od mene za savjet.Dali je neko dozivio slično iskustvo?

Želim se boriti i bar pokušati povratiti izgubljeni novac.Dali postoje kod nas neke institucije,ljudi koji se bave s tim?

Vidim postoje stranice na internetu koje se bave s tim,a opet pitanje je koliko su i one pouzdane,dakle stranice tipa

www.mychargeback. ili slično

Pozdravljam Vas  u nadi  da ću dobiti  kakav savjet od Vas jer sam u šoku.

Eto u prilogu  Vam saljem  screenshot  aplikacije  star-coin.net koji mi je uništio život

 Mogu ti reći Bravo. Investirati tamo u neku nepouzdanu stranicu je glupost, graniči sa retardiranosti. 

 Mada mislim da ti trolaš, jer niko nije tako glup.  Pogotovo u 2020.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Prevaren u kriptovalutama

Činjenica da si spreman koristiti online chargeback stranice mi je dovoljna da razumijem zašto se sve to dogodilo.
Ne pametujem ti, ali crypto je opcenito klimav, i kad vec ulazes, ulozi u Ether ili Bitcoin, i drzi se Krakena, Coinbasea i slicnih. Ovo je jednostavno tražilo da se dogodi, nikad u tako shit coinove nebi ulozio preko 10€

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Nazalost  uopce ne trolam.

Ne trebas vrijedjat,ako neko moze pomoci uredu,a ako ne nista.

Znam i sam da sam se debelo zeznuo

3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
Kontaktirao sam njihovu sluzbu za korisniku,ali niko se ne javlja,od jucer non stop pisem
14 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Nazalost  uopce ne trolam.

Ne trebas vrijedjat,ako neko moze pomoci uredu,a ako ne nista.

Znam i sam da sam se debelo zeznuo

 Nije to vrijeđanje. Jer ovo nemože biti istina. Skoro sve ljude koje poznam svi su skeptični prema "tom internetu" još kad spomeneš ulaganje novaca tu razgovor završava. Tako da je meni ovo nevjerovatno. Niko ti nebu pomogao jer tu nema pomoći.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Nazalost  uopce ne trolam.

Ne trebas vrijedjat,ako neko moze pomoci uredu,a ako ne nista.

Znam i sam da sam se debelo zeznuo

 Nažalost izgleda da je riječ o scamu, ali pokušaj kontaktirati njihov support, no sudeći prema napisanim porukama dolje u linkovima, izgleda da će te blokirati i s supporta.

Link_1

Link_2

3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Dragi Boze,sav se tresem

3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Support ignorira  uopce se ne javljaju

10 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Na koji nacin si uplacivao novac na taj exchange?

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Nazalost  uopce ne trolam.

Ne trebas vrijedjat,ako neko moze pomoci uredu,a ako ne nista.

Znam i sam da sam se debelo zeznuo

 Nažalost mislim da se ništa tu ne može napraviti. Jebiga...

Jel možeš malo reci više o tome od koga si uopće saznao za taj starcoin exchange i nlec? Niti za jedno ni drugo drugo nikad nisam cuo pa me baš zanima tko ti je prodao ideju da uložis tamo. 

Inace, za sve početnike nije loša stvar otići na bitcointalk.org pa tamo provjeriti jel nešto legit ili ne. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 13:00 (geronimo4661).
3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Preko Coinbase i Bitstampa kupio ETH i slao na wallet od www.coin-star.net

Skinuo aplikaciju od coin star na mob

 

3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Eto budala sam ispao.Pricu mi je prodala jedna zenska osoba sa chata.

Postoji li iko na internetu da moze pomoci?

 

10 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Eto budala sam ispao.Pricu mi je prodala jedna zenska osoba sa chata.

Postoji li iko na internetu da moze pomoci?

 

 koliko moras biti lud da ides investirati u nesto,a da prije toga malo ne progooglas i nades nesto tipa sta je kolega iznad stavio 2 linka...

5 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Iskreno kad već imaš novaca za bacanje - plati ekipi nek im barem sruše stranicu.

3 godine
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

Ljudi ako mozete pomoc,mozete.

Ne mogu se pojesti ziv.

Hvala

8 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama

A kako da ti pomogne itko? Scammeri iz Kine ti uzeli novce. Nema imena firme, nema nikog sa imenom i prezimenom iza toga.

16 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Ljudi ako mozete pomoc,mozete.

Ne mogu se pojesti ziv.

Hvala

Teško ti itko može ozbiljnije pomoći, nemoj samo upasti u scam priču opet s pokušajem izlaska iz ovoga.

Malo mi je cijela ta tvoja priča nevjerojantna, ne mogu shvatiti da bi netko uložio toliko para na osnovu chata.

13 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
Sad znaš za drugi put.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Prevaren u kriptovalutama

9000USD. Moje saucesce. Al' to je to. Koda si investiral u one scamove na YT sa BTC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
SimeKZ kaže...

9000USD. Moje saucesce. Al' to je to. Koda si investiral u one scamove na YT sa BTC.

 jbt bolje da je dao meni za auto koji si ne mogu priustiti hh

11 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Eto budala sam ispao.Pricu mi je prodala jedna zenska osoba sa chata.

Postoji li iko na internetu da moze pomoci?

 

 Da nije možda preko Telegrama? Tamo  se redovno javljaju tzv investicijski stručnjaci koji hvataju neupucene i onda im obećavaju profit kroz takve sumnjive stranice kao što je star coin. 

Nažalost nitko ti ne može pomoći, znam da je puno love u pitanju al jebiga, svaka škola se plaća.

Ako već ulazes drži se BTC ili eventualno ETH, a ako se baš hoćeš žešće kockati onda pogledaj malo defi projekte oko kojoj je trenutno nenormalan hajp.

 

E da, nevjeruj nikome tko ti se javi sa forom da ti može izvući lovu ako mu platiš. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 14:08 (geronimo4661).
5 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
PrevareniSt kaže...

Postovani,

 

Molio bih Vas  za  pomoć.Žrtva sam prevare u kriptovalutama.

Oko 9000usd sam investirao u kriptovalutu NLEC,koja je navodno jako potentna tek izasla na azijskom trzistu.

Stranica se zove  www.star-coin.net.

Dakle radilo se o tromjesecnom subscription periodu,nakon kojeg bi njena cijena jako porasla prije izlaska na azijsku burzu.

I do jucer  sam bio u sasvim drugom raspolozenju,gledam na aplikaciji 320000 dolara,jedva cekam  da kupim BTC i prebacim na Coinbase pa odatle

na racun.Kad ono šok,pojavljuje se poruka "Your account is locked".Šok,razočarenje,grižnja i grižnja.

Znam da ce mnogi od Vas reći, da sam prenaivno ušao u to, što i jesam,ali sad šteta je učinjena i ne mogu se vratiti nazad.

Eto,molio bih sve ljude dobre volje,pametnije od mene za savjet.Dali je neko dozivio slično iskustvo?

Želim se boriti i bar pokušati povratiti izgubljeni novac.Dali postoje kod nas neke institucije,ljudi koji se bave s tim?

Vidim postoje stranice na internetu koje se bave s tim,a opet pitanje je koliko su i one pouzdane,dakle stranice tipa

www.mychargeback. ili slično

Pozdravljam Vas  u nadi  da ću dobiti  kakav savjet od Vas jer sam u šoku.

Eto u prilogu  Vam saljem  screenshot  aplikacije  star-coin.net koji mi je uništio život

 Zao mi je sto ti se to desilo i ne mogu ti pomoci. Ono sto je meni upalo u oko jeste traznje institucije koja ti moze pomoci. Svi zagovornici coina isticu kao prednost to sto nema institucije koja nadzire trzise a kada nastane ovako nesto onda gdje su institucije..... Opet kazem zao mi je sto ti se to desilo ali ako nista drugo izvuci pouku da nema bogacenja preko noci.....

15 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
Posmatrač kaže...
.. ali ako nista drugo izvuci pouku da nema bogacenja preko noci.....

 -ima, za organizatore...

 

btw, tip trolla, sezona krastavaca i ronjenje suza za (tuđim) novcem ili klasična zavist što neke na ovakvom postu čini 'sretne' .. dok autor piše prozaične priče, stilizirano kao grčka tragedija + kobuku.. (na prozaku).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
Već je tu ekipa spominjala, ali da. S obzirom da sve te crypto valute drže mantru "institucije su loše i ne trebaju nam", na žalost nema institucije koja ti može pomoći. Nepoznati počinitelji i to je to. A s obzirom da ti se ni podrška ne javlja, nije slučajno...

Mislim, ne žalim te. Platio si školu, valjda i naučio...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 16:11 (Manzi).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prevaren u kriptovalutama
Od svih investicija ljudi izaberu najgoru, a to je kupi tamo shit coin ili token te ga jos prevare bolje da si uložio u btc i cekao njegovo vrijeme.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice