Pi network / android

poruka: 97
|
čitano: 63.645
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Pi network / android

kad cemo se obogatiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pi network / android
zeryx kaže...

kad cemo se obogatiti?

 

Tesko cemo se obogatiti , ali eto nikad neznas :)

 

Uglavnom znat cemo price valute kad izade sljedece godine na kripto market trziste. 

 

Trenutacna prognoza cijene jednog Pi tokena je 0,40$ 

 

https://coindataflow.com/en/currency/pi-network

 

Ali to su sama nagađanja, službena cijena ce biti objavljena kad izađe na trziste kripto valuta.

Prvo pucaj, onda pitaj.
12 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 8 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/alexcro88 and use my username (alexcro88) as your invitation code.

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pi network / android
grofzg kaže...

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 8 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/alexcro88 and use my username (alexcro88) as your invitation code.

  Pi je smece, nemoj lagati ovaj napaceni narod i uvlaciti ih u te gluposti sa svojim referral linkom. Samo netko tko nema pojma o kriptu se da navuci na to govno i misliti da "rudari".

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 19:36 (geronimo4661).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pi network / android

invitation code za ulazak u aplikaciju
ivan008
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 12:18 (Kakodalje).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pi network / android
Jedna velika laž od Pi nema ništa
11 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

Ja ga majnam ali istina nema od toga svega ništa iako nikad ne znas što  sutra nosi da vrijedi 10 centi ja sam skupio 1000 bar nešto... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Pi network / android

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 8 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link www.minepi.com/Mateus82collecibles and use my username (Mateus82collecibles) as your invitation code.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 18:01 (Mateus82collectibles).
 
0 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Pi network / android
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pi network / android
Horatio_Hornblower kaže...

Ja ga majnam ali istina nema od toga svega ništa iako nikad ne znas što  sutra nosi da vrijedi 10 centi ja sam skupio 1000 bar nešto... 

 Ko ce kupiti to smece kad su ga svi dobijali jabba? I tako godinama. Manite se ljudi corava posla, nema od Pi leba.

4 godine
protjeran
offline
Re: Pi network / android
geronimo4661 kaže...

 Ko ce kupiti to smece kad su ga svi dobijali jabba? I tako godinama. Manite se ljudi corava posla, nema od Pi leba.

 

WOW! Znaci, samo WOW! Ajde da te vidim kako spominjes coine koji su se dijelili jaba pa su kasnije narasli i ljudi pokupili tisuce dolara....  normalno to neces pricati jer nemas blage veze kako ista radi, ali eto glavno je da znas doci u temu i kakiti...

11 godina
offline
Re: Pi network / android
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...

 Ko ce kupiti to smece kad su ga svi dobijali jabba? I tako godinama. Manite se ljudi corava posla, nema od Pi leba.

 

WOW! Znaci, samo WOW! Ajde da te vidim kako spominjes coine koji su se dijelili jaba pa su kasnije narasli i ljudi pokupili tisuce dolara....  normalno to neces pricati jer nemas blage veze kako ista radi, ali eto glavno je da znas doci u temu i kakiti...

 Milijuni vas majnate na mobitelu (lol) godinama, sherate te referrale i onda ocekujes da netko da lovu za nesto sto se dobije pokretanjem aplikacije na mobu. Da znas ista o kriptovalutama ne bi nikad prisao ni blizu toj gluposti jer jedino takvi se bakcu sa Pi. I nemoj mijesti airdropove legit coina i ovo na sto vi brijete.

 

Posto Pi uopce i nije kriptovaluta ne bi ni trebao biti na ovom podforumu. Mozda ako ima neka za ponzije i slicne sheme..

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 22:09 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Re: Pi network / android
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...

 Ko ce kupiti to smece kad su ga svi dobijali jabba? I tako godinama. Manite se ljudi corava posla, nema od Pi leba.

 

WOW! Znaci, samo WOW! Ajde da te vidim kako spominjes coine koji su se dijelili jaba pa su kasnije narasli i ljudi pokupili tisuce dolara....  normalno to neces pricati jer nemas blage veze kako ista radi, ali eto glavno je da znas doci u temu i kakiti...

 Milijuni vas majnate na mobitelu (lol) godinama, sherate te referrale i onda ocekujes da netko da lovu za nesto sto se dobije pokretanjem aplikacije na mobu. Da znas ista o kriptovalutama ne bi nikad prisao ni blizu toj gluposti jer jedino takvi se bakcu sa Pi. I nemoj mijesti airdropove legit coina i ovo na sto vi brijete.

 

Posto Pi uopce i nije kriptovaluta ne bi ni trebao biti na ovom podforumu. Mozda ako ima neka za ponzije i slicne sheme..

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 22:31 (SuperHeroj).
11 godina
offline
Re: Pi network / android
SuperHeroj kaže...

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Vidi se da ne baratas osnovnim pojmovima ako mislis da je Pi ikakav coin. Ako je, onda lijepo daj Pi blockchain explorer da malo vidim koliko je do sada Pi "izmajnano", da vidim kako ljudi salju te Pi coine okolo i tako..

 

Da znas ista kako POW funkcionira vidio bi da je Pi  miki maus "majnanje" i odmah bi izbrisao app. Ali neka, svi ce te vi fino odraditi KYC na kraju pa ce ekipa koja je to pokrenula preprodati vase podatke dalje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 23:19 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Re: Pi network / android
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Vidi se da ne baratas osnovnim pojmovima ako mislis da je Pi ikakav coin. Ako je, onda lijepo daj Pi blockchain explorer da malo vidim koliko je do sada Pi "izmajnano", da vidim kako ljudi salju te Pi coine okolo i tako..

 

Da znas ista kako POW funkcionira vidio bi da je Pi  miki maus "majnanje" i odmah bi izbrisao app. Ali neka, svi ce te vi fino odraditi KYC na kraju pa ce ekipa koja je to pokrenula preprodati vase podatke dalje.

 Dokaza ravno NULA !

 

To mozes reci i za sve mjenjacnice koje TI i SVI ovdje koristimo, i ne samo to nego i sve stranice na netu sto te prate s koje ip adrese posjecujes, cookie itd znas ono...cisto da ti posluze bolje reklame da kliknes da oni zarade. Cudo nisi bio ovdje kad je ethereum bio u ICO fazi da nas pitas gdje je explorer hahahahaha

11 godina
offline
Re: Pi network / android
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Vidi se da ne baratas osnovnim pojmovima ako mislis da je Pi ikakav coin. Ako je, onda lijepo daj Pi blockchain explorer da malo vidim koliko je do sada Pi "izmajnano", da vidim kako ljudi salju te Pi coine okolo i tako..

 

Da znas ista kako POW funkcionira vidio bi da je Pi  miki maus "majnanje" i odmah bi izbrisao app. Ali neka, svi ce te vi fino odraditi KYC na kraju pa ce ekipa koja je to pokrenula preprodati vase podatke dalje.

 Dokaza ravno NULA !

 

To mozes reci i za sve mjenjacnice koje TI i SVI ovdje koristimo, i ne samo to nego i sve stranice na netu sto te prate s koje ip adrese posjecujes, cookie itd znas ono...cisto da ti posluze bolje reklame da kliknes da oni zarade. Cudo nisi bio ovdje kad je ethereum bio u ICO fazi da nas pitas gdje je explorer hahahahaha

Pi u ICO fazi lol a"majna" se naveliko od prošle godine. Ajd mi onda reci od kad do kad traju te ICO faze, koji su bonusi, na koliko su lockani i tako neki info. 

 

Prodaju vam priče za taj mainnet i da će onda biti sve transparentno a najobičniji shitcoini danas ima sve to. Doduše Pi je u nekoj hijerarhiji i ispod shitcoina.Majnate godinama, šalju vam ta govna a vi nemate uopće pojma koliko je toga do sada nastancano. I onda očekujete da će nešto vrijediti. 

 

Kad vidim vas koji fakat vjerujete u Pi bajke onda se sjetim one da je lakše čovjeka prevariti nego ga uvjeriti da je prevaren.

 

Iskreno ne bi se ni bakcao ovdje sa tobom o Pi da nisam prije nekog vremena u bircu čuo dva konobara kako pričaju da će zaraditi masnu lovu kad dodje Pi mainnet dodje pa me spika ovdje podsjetila na to. I onda sam ušao u priču sa njima i skuzio da ta ekipa nikad u životu nije za pravo majnala neki Coin i da nemaju najbazicnija znanja kako mining i blockchain općenito funkcionira pa mi je bilo jasno kakav profil ljudi puši tu priču. A ista stvar je ovdje, kad uaoredjujes Ethereum i Pi. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 7:53 (geronimo4661).
10 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

Jel izaso  taj PI na neku buruzu i mjenjacniu

Moze zamjeniti za Bitcoin .USD 

 

Mislim ako ne moze onda ljudi batalite to

Bolje idite na lbry pa gledajte vido klipove ili skinite idenu pa se sa tim zezajte i tako neke projekte  bar ce te neku kintu zaraditi  nego da gubite vrijeme sa tim PI

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

Evo vam poyivnica  za LBRY pa ako nko hoce ja dobijam 15 vi dobijate 15 lbc

 

https://lbry.tv/$/invite/@LatestMovieTrailers:3 

 

Lbry je video platforma  kao youtube ali nije centralizovano vec je decentralizovana i na blokcejnu

Nema cenzure nema brisanja videa kad se jednom postavi itd itd

 

 

Platfomra ima i svoj coin koji se zove LBRY credits coini on je vec na burzama

 

https://coinmarketcap.com/currencies/library-credit/

 

Dobijate LBC coine ako gledate vide ,lajkate ,postavaljete video klipove,za preglede ,ako imate yotube kanal moze te ga integrisati sa LBRY pa kad objavite na youtube odmah se pojavi na LBRY itd

LBC coinima mozete da bustujete vas video tako da se pojavi medju prvim u pretrazi i tako povecate gledanost imate vse pregleda  i vise zaradjujete LBC 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 9:15 (IvoJima).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Pi network / android
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Vidi se da ne baratas osnovnim pojmovima ako mislis da je Pi ikakav coin. Ako je, onda lijepo daj Pi blockchain explorer da malo vidim koliko je do sada Pi "izmajnano", da vidim kako ljudi salju te Pi coine okolo i tako..

 

Da znas ista kako POW funkcionira vidio bi da je Pi  miki maus "majnanje" i odmah bi izbrisao app. Ali neka, svi ce te vi fino odraditi KYC na kraju pa ce ekipa koja je to pokrenula preprodati vase podatke dalje.

 Dokaza ravno NULA !

 

To mozes reci i za sve mjenjacnice koje TI i SVI ovdje koristimo, i ne samo to nego i sve stranice na netu sto te prate s koje ip adrese posjecujes, cookie itd znas ono...cisto da ti posluze bolje reklame da kliknes da oni zarade. Cudo nisi bio ovdje kad je ethereum bio u ICO fazi da nas pitas gdje je explorer hahahahaha

Pi u ICO fazi lol a"majna" se naveliko od prošle godine. Ajd mi onda reci od kad do kad traju te ICO faze, koji su bonusi, na koliko su lockani i tako neki info. 

 

Prodaju vam priče za taj mainnet i da će onda biti sve transparentno a najobičniji shitcoini danas ima sve to. Doduše Pi je u nekoj hijerarhiji i ispod shitcoina.Majnate godinama, šalju vam ta govna a vi nemate uopće pojma koliko je toga do sada nastancano. I onda očekujete da će nešto vrijediti. 

 

Kad vidim vas koji fakat vjerujete u Pi bajke onda se sjetim one da je lakše čovjeka prevariti nego ga uvjeriti da je prevaren.

 

Iskreno ne bi se ni bakcao ovdje sa tobom o Pi da nisam prije nekog vremena u bircu čuo dva konobara kako pričaju da će zaraditi masnu lovu kad dodje Pi mainnet dodje pa me spika ovdje podsjetila na to. I onda sam ušao u priču sa njima i skuzio da ta ekipa nikad u životu nije za pravo majnala neki Coin i da nemaju najbazicnija znanja kako mining i blockchain općenito funkcionira pa mi je bilo jasno kakav profil ljudi puši tu priču. A ista stvar je ovdje, kad uaoredjujes Ethereum i Pi. 

 Ajde kad si tako pametan, koja je razlika izmedu ICO i Pi?   Odes na ICO od ethereuma i kakis kako je SCAM jer je sve lazno blabla, onda dodes na Pi i kakis kako je SCAM jer je sve lazno...... u cemu je razlika? Bio je ETN pa su ljudi govorili da je scam, ustvari za mnogo coina su govorili da je SCAM, cak dan danas ljudi govore za BTC da je SCAM....ali jbga ti si pametan pa se tebe treba slusat^^

14 godina
offline
Re: Pi network / android
Eto koliko ovo vrijedi sad
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pi network / android
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...
geronimo4661 kaže...
SuperHeroj kaže...

 A koji su legit po tebi? Oni coini koje TI imas i oni coini koji imaju dobru cijenu? Ajde otvori novi bitconnect 2 coin i idi se tamo igrat.

 

Da si imalo pametan vidio bi da 100% coina koji jos nisu ni izasli su po tebi SCAM.

Vidi se da ne baratas osnovnim pojmovima ako mislis da je Pi ikakav coin. Ako je, onda lijepo daj Pi blockchain explorer da malo vidim koliko je do sada Pi "izmajnano", da vidim kako ljudi salju te Pi coine okolo i tako..

 

Da znas ista kako POW funkcionira vidio bi da je Pi  miki maus "majnanje" i odmah bi izbrisao app. Ali neka, svi ce te vi fino odraditi KYC na kraju pa ce ekipa koja je to pokrenula preprodati vase podatke dalje.

 Dokaza ravno NULA !

 

To mozes reci i za sve mjenjacnice koje TI i SVI ovdje koristimo, i ne samo to nego i sve stranice na netu sto te prate s koje ip adrese posjecujes, cookie itd znas ono...cisto da ti posluze bolje reklame da kliknes da oni zarade. Cudo nisi bio ovdje kad je ethereum bio u ICO fazi da nas pitas gdje je explorer hahahahaha

Pi u ICO fazi lol a"majna" se naveliko od prošle godine. Ajd mi onda reci od kad do kad traju te ICO faze, koji su bonusi, na koliko su lockani i tako neki info. 

 

Prodaju vam priče za taj mainnet i da će onda biti sve transparentno a najobičniji shitcoini danas ima sve to. Doduše Pi je u nekoj hijerarhiji i ispod shitcoina.Majnate godinama, šalju vam ta govna a vi nemate uopće pojma koliko je toga do sada nastancano. I onda očekujete da će nešto vrijediti. 

 

Kad vidim vas koji fakat vjerujete u Pi bajke onda se sjetim one da je lakše čovjeka prevariti nego ga uvjeriti da je prevaren.

 

Iskreno ne bi se ni bakcao ovdje sa tobom o Pi da nisam prije nekog vremena u bircu čuo dva konobara kako pričaju da će zaraditi masnu lovu kad dodje Pi mainnet dodje pa me spika ovdje podsjetila na to. I onda sam ušao u priču sa njima i skuzio da ta ekipa nikad u životu nije za pravo majnala neki Coin i da nemaju najbazicnija znanja kako mining i blockchain općenito funkcionira pa mi je bilo jasno kakav profil ljudi puši tu priču. A ista stvar je ovdje, kad uaoredjujes Ethereum i Pi. 

 Ajde kad si tako pametan, koja je razlika izmedu ICO i Pi?   Odes na ICO od ethereuma i kakis kako je SCAM jer je sve lazno blabla, onda dodes na Pi i kakis kako je SCAM jer je sve lazno...... u cemu je razlika? Bio je ETN pa su ljudi govorili da je scam, ustvari za mnogo coina su govorili da je SCAM, cak dan danas ljudi govore za BTC da je SCAM....ali jbga ti si pametan pa se tebe treba slusat^^

 Razlika izmedju ICO i Pi? O cemu ti bulaznis? ICO je fundraising faza nekog projekta, znaci nesto kao IPO, u kojoj u zamjenu za investiciju dobijes odredjeni dio coina. ICO faza ima jasno definirane bonuse, lock periode, zna se koliko ide timu, koliko je dostupino za prodaju. Kao sto rekoh ne baratas osnovnim pojmovima. A onda jos ides usporedjivati Ethereum koji je open source te baziran na pow algoritmu i Pi koji je baziran ni na cemu. Pi je razina monopoly novca kojeg se moze nastancati koliko hoces jer nema nikakve provjere.

 

Istina, za puno altcoina se govori da su scam, zato sto i jesu. I nema apsolutno nikakve veze sto se hrpa njih trejda i sto imaju neku cijenu. Dobar primjer ti je HEX od onog prodavaca magle Richarda Hearta, koji po cmc navodno ima mcap od 3.6 milijardi dolara lol a u stvari  je najobicnija staking/ponzi shema koja ce se urusiti. Tako su ocajni da operu ime da su nedavno Andreasu Antonopolousu ponudili 10 BTC za intervju u kojem ce on reci da je Hex legit. On naravno ne bi bio to sto je da je pristao na to, nego ih je javno ponizio. Dok bi onaj klaun McAffe bez pogovora pristao na to. Ali zato je Antonopolous to sto je u kripto zajednici.

 

Poanta ovoga je da ljudi ne bi trebali promotati bilo sta ako to znaci da ce zaraditi koji dolar. A ovdje vidim ekipu koja ko zombiji sheraju taj Pi referral, ne razmisljajuci u sta uvlace ljude. Ja sam dio kripto zajednice, ali je cinjenica da 90% ljudi gleda samo svoj dzep i svoje sitne interese. Nesto kao prosjecni clan HDZa.

 

I nemoj se sramotiti usporedjujuci Pi i BTC, kao sto se Pi ekipa sramoti u onom svom smijesnom whitepaperu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 11:27 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Re: Pi network / android

ICO: Znas koji su ljudi iza coina, imas linkedin, razne profile, slike, video, whitepaper itd

 

Pi: Apsolutno ista stvar!

 

 

Ajde sada mi objasni koja je razlika Ethereum ICO i Pi? Sto se znalo za Ethereum ICO, a da u Pi ne znas?

 

Za Pi si procitao sto, kako i ne svida ti se. To bi ja mogao reci za svaki ICO koji izade pa bi onda srao po meni kako to mozes i zasto govoris...

 

I jos nisam cuo nijedan tvoj razlog zasto je Pi sranje osim spominjanje shitcoina i ostalih gluposti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pi network / android

Svi gledamo kako izvuci neku kunu ,normalno da svako  gleda sebe ,komunizam je davno propao

 

Ja sam protiv PI jer od toga nema nista ,ljudi  se zamlacuju sa PI i djele taj referal link vec 2 god  i od toga nema nista ,samo izgubljeno vrijeme a ima toliko projekata gde mogu da djele referal i da nesto stvarno zarade lbry,idena,brave pa i HEX  itd itd

 

Sto se tice HEX od Ricarda Herta ne moze se HEX porediti sa PI ...PI je magala nula nista  a svi koji su imali BTC mogli su da dobiju besplatno HEX i mjenjaju ga za ETH plus zarada od referala ....Hex je na burazama Pi nema ni naznnaka da ce ikada izaci na buruzu

 

A zahvaljujuci HEX sam koristio uniswap sa sam dobio 400 UNI tokena koje sam prodao po 6 doalra i inkasirao 3000 dolara tako da sve poyitivno o HEX

11 godina
offline
Re: Pi network / android
SuperHeroj kaže...

ICO: Znas koji su ljudi iza coina, imas linkedin, razne profile, slike, video, whitepaper itd

 

Pi: Apsolutno ista stvar!

 

 

Ajde sada mi objasni koja je razlika Ethereum ICO i Pi? Sto se znalo za Ethereum ICO, a da u Pi ne znas?

 

Za Pi si procitao sto, kako i ne svida ti se. To bi ja mogao reci za svaki ICO koji izade pa bi onda srao po meni kako to mozes i zasto govoris...

 

I jos nisam cuo nijedan tvoj razlog zasto je Pi sranje osim spominjanje shitcoina i ostalih gluposti.

 Ajde mi reci koliko se do sada Pi generiralo te koliko PI imaju founderi? Eto najobicniji podaci.

 

A sranje je jer je obicno centralizirano smece te u svojoj biti i nije kriptovaluta.

 

 

IvoJima kaže...

 

A zahvaljujuci HEX sam koristio uniswap sa sam dobio 400 UNI tokena koje sam prodao po 6 doalra i inkasirao 3000 dolara tako da sve poyitivno o HEX

 To sto si ti izvukao profit ne znaci da je projekt legit. Fino su ljudi zaradili i na sushiswapu pa je onda founder odradio rug pull i sjebao hrpu njih koji su kupili to smece.

 

Ima ljudi koji ce ti reci isto to za bitconnect, sve pozitivno jer su oni izvukli profit, a to sto su milijuni popusili lovu to nema veze. A isto to ce se dogoditi  sa onima koji budu stejkali to beskorisno smece zvano Hex. Treba jasno napraviti razliku izmedju legit kriptovaluta tipa BTC i Monero i ovih miky maus gluposti.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 17:10 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Pi network / android

WOOOOOW, sada se spominje sushi i da je founder uzeo lovu, pa jeli ti uopce cujes sebe? Zasto je uzeo? Zasto je nakon par dana vratio? Gdje je sada on kao FOUNDER u sushiu? To nista ne govoris. Svaki tvoj post je kao da si procitao neku vijest na portalu i odjednom sve znas, a vidi se da ne znas nista.

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

https://pisvijet.com/trgovina/

Vidio članak na jutarnjem djeluje smijesno ali obzirom da nista nisam ulozio 60 000 jaja djeluje dobro 😂 

 Šaljem ti 1π! Pi je nova digitalna valuta koju su razvili doktori znanosti na Stanfordu, s više od 8 milijuna članova diljem svijeta. Da biste zatražili svoj Pi, slijedite ovu vezu https://minepi.com/CROncevic i upotrijebite moje korisničko ime (CROncevic) kao svoj pozivni kod.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 11:28 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

Zar je tako teško malo istražiti prije ulaska u svijet kriptovaluta? Pi je obično smeće a ne kriptovaluta. jao svašta...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pi network / android

A bitcoin i opcenito sve kriptovalute nisu prevara?  😂 

Ovdje bar nemoram nista osim instalirat aplikaciju uc jednom dnevno(sad dali me aplikacija spijunira i slicno nemam pojma ali nisam bas 007 da ce dobit drzavne podatke,  prije ce dobit podatke o tome sto kupit u ducanu) ako što bude od nje super ako ne isto dobro. 

 Koliko u bitcoinima kosta šišanje? Ako košta  50kn to je trenutno 0,00046 bitcoina i to se mjenja svake sekunde... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Pi network / android

Ma pusti ih.... takvi tipovi samo kukaju, isto kao sto su kukali za uni airdrop, ljudi pokupili tisuce dolara ukljucujuci mene, a oni nisu i odmah plakanje... Umjesto da sute i pokusaju, nista ih ne kosta, ali eto...moramo ih ovdje slusat kako placu :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pi network / android
Nevjerojatno kako se svi boje kradje identiteta ili osobnih podataka a nisu svjesni da su se sami prodali kada su se prvi puta registrirali na internet... Čitam puno gluposti ovdje i morao sam odgovoriti... Pi coin nije kriptovaluta ali ce navodno brzo postati... Bitcoin isto u pocetku nije bio kriptovaluta jer taj pojam jos nije ni postojao niti su izumitelji znali u šta ce se to sve razviti... Pi ima potencijal, da ce biti nesto od toga to nitko ne zna, nemojte tvrditi nesto samo zato st mislite da ste strucnjaci ako ste nesto procitali negdje na internetu.... Ja sam realan i da mislim da me nista ne kosta, ne mogu mi ukrasti nista jer nista ne skrivam a dobiti mogu isto tako nista ili mozda nesto... Ako nekoga zanima ima jos nekoliko slicnih appova, relativno su novi, javite se u pm pa vam prosljedim linkove
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice