[PROCJENA] Gigabyte OC GeForce GTX 1660 SUPER

poruka: 8
|
čitano: 1.920
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
[Procjena] Gigabyte OC GeForce GTX 1660 SUPER

Pozdrav ljudi.. Pošto cijene prelaze sve moguce granice, zanima me, koliko realno mogu tražiti za ovu karticu, ako se odlucim prodati?

 

Nova je al bez garancije.

 

https://www.mall.hr/graficke-kartice/gigabyte-oc-geforce-gtx-1660-super-6gb-gddr6-graficna-kartica

 

PS: nemojte mi se javljat na PM. Ako odlucim prodat, postavit cu oglas na drugom podforumu.

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 19:49 (Overflow1984).
15 godina
offline
Re: [Procjena] Gigabyte OC GeForce GTX 1660 SUPER

3,5 otprilike bi rekel

 

EDIT: promaklo mi bez garancije, onda barem jos 500kn dolje za 3000kn ima 1070 makar s druge strane to su sve stare kartice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 21:20 (R4zOR229).
3 godine
offline
[Procjena] Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1650

Da ne otvaram još jedan topic, može procjena kolko bi mogao dobiti za ovu graficku? Ako se odlucim prodati, naravno.

 

Graficka je stara godinu i nesto, garanciju imam (iz ovog linka ispod vidim da su garancije 3 godine), nije koristena ni za rudarenje (znam da je pre slaba za to ), ni za neki pretjerani gejming, tako da je po mojem isto ko nova (ona je doslovce nova al bez garancije, pa bi, u slucaju da je za ovu moguce dobit kolko tolko prihvatljiv iznos, ovu prodao a onu stavio u komp).

 

Radi se o Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1650 SUPER, 4 GB GDDR6 grafičkoj kartici.

 

https://www.mall.hr/graficke-kartice-nvidia/gigabyte-windforce-oc-geforce-gtx-1650-super-4gb-gddr6-graficka-kartica

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 10:27 (Overflow1984).
15 godina
offline
Re: [Procjena] Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1

Otprilike kolka joj je i cijena na tom linku mozda i manje. Rx570 i 580 od 4gb idu za manje od tog a bolje su kartice, jedino opet sve su vjerojatno radile barem 2-3 godine.

3 godine
offline
Re: [Procjena] Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1
R4zOR229 kaže...

Otprilike kolka joj je i cijena na tom linku mozda i manje. Rx570 i 580 od 4gb idu za manje od tog a bolje su kartice, jedino opet sve su vjerojatno radile barem 2-3 godine.

 Ajd da si napisao da su te graficke iste, još bi bilo nekako, al bolje nisu sigurno :))

 

Hvala u svakom slucaju.

 

PS: ovo nije pitanje postavljeno zbog rudarenja. Nije na to bilo ciljano. Vec opcenito vrijednost. Nadam se da netko u ovom danasnjem Svijetu i za druge sitnice koristi graficke kartice osim rudarenja

15 godina
offline
Re: [Procjena] Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1

Nisam uopce vidio ovo super, mislio sam da je normalna. Onda mozes mozda i 2,5 trazit. Tebi je glavni problem kaj prodajes nove kartice bez garancije, pa onda i pomalo gubi uopce smisao kaj je nova.

3 godine
offline
Re: [Procjena] Gigabyte WINDFORCE OC GeForce GTX 1
R4zOR229 kaže...

Nisam uopce vidio ovo super, mislio sam da je normalna. Onda mozes mozda i 2,5 trazit. Tebi je glavni problem kaj prodajes nove kartice bez garancije, pa onda i pomalo gubi uopce smisao kaj je nova.

 Obadvije su 'super' ..

 

Trenutno ne prodajem ni jednu, nego me više zanimalo što bi mi se bolje isplatilo.

 

Pogledao sam po njuškalu malo grafičke i ko da su nestale u tragovima .. Npr. 1650 super nema ni jedne, a nije baš tolko loša grafa. Dapace, za moje potrebe je dosta dobra :)

 

Al opet, da mogu dobit recimo 2500kn za graficku, prodao bi ju i ostavio si ovu 1660 super (opce mi nema veze kaj nema garancije).

 

Mislim, ništa me ne košta stavit na njuskalo i cekat :).

 

Hvala na savjetu i LP.

15 godina
offline
[PROCJENA] Gigabyte OC GeForce GTX 1660 SUPER

1650 super se nađe ponekad nova u šopovima za cca 2500.

Tako da hmmmm sretno s prodajom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 11:27 (batly).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice