Windows 8 CP dostupan za skidanje zaključana tema

poruka: 854
|
čitano: 107.154
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 CP dostupan za skidanje".
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Primjetio sam da u Windows 8 CP nema news app, a u DP je bio!
Ima li netko news app?
Ako nađete gdje se može skinuti app za CP ili negdje aktivirati, recite!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Pes2011_gamer kaže...

Primjetio sam da u Windows 8 CP nema news app, a u DP je bio!
Ima li netko news app?
Ako nađete gdje se može skinuti app za CP ili negdje aktivirati, recite!

Potraži u Windows Store, vjerovatno tamo ima.

Life sucks... And then you die.
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Vjerovatno sam jedini koji na Windows-u 8 pokreće Windows 7 na virtualki.

Dafuq I just read?
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
SaidSikiraX kaže...
Joco20 kaže...

imam pitanjce! skinuo sam windows 8 CP i sve radio osim Synaptic touch pad.a i SAMSUNG laser printera ml1675...touch pad i printer su vidljivi i driveri normalno instalirani ali printer izbacuje error printing a vidim količinu tonera?!

Dakle može li mi kako itko pomoći kako da složim da printer proradi jer mi je bitan, touch pad nije toliko jer imam miša....hvala unaprijed!

 pokreni instalaciju drivera od sedmice, i stavi compatibility mode na Windows 7. Ja sam tako za mrežnu driver instalirao, nije moglo normalno.

a kak da stavim u compatibility mode?!

12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Hebem vam stavili ste isti avatar kao i ja.

Dafuq I just read?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Joco20 kaže...
SaidSikiraX kaže...
Joco20 kaže...

imam pitanjce! skinuo sam windows 8 CP i sve radio osim Synaptic touch pad.a i SAMSUNG laser printera ml1675...touch pad i printer su vidljivi i driveri normalno instalirani ali printer izbacuje error printing a vidim količinu tonera?!

Dakle može li mi kako itko pomoći kako da složim da printer proradi jer mi je bitan, touch pad nije toliko jer imam miša....hvala unaprijed!

 pokreni instalaciju drivera od sedmice, i stavi compatibility mode na Windows 7. Ja sam tako za mrežnu driver instalirao, nije moglo normalno.

a kak da stavim u compatibility mode?!

 Desni klik na instalaciju > Properties > Compatibility > Run this program in compatibility mode for > Windows 7

Dafuq I just read?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Neće :( opet izbaci istu grešku za printer

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
fildzan viska kaže...
Bobby kaže...

pozdrav..moze pomoc..instalirao sam Win 8 ali ne mogu sloziti internet..net imam preko wireless kartice koja je povezana na router...ali na Win 8 ne rade driveri za wireless karticu..ima neki fix za to? imam Air live WL-1600USB

stavi tamo da ti pretrazi neku particiju ako imas negdje drivere za wireless karticu (kod mene je integrirana s externom wifi antenom - marka AirLive), meni je pronasao nakon nesto svrljanja i uredno instalirao.

hvala na pomoci..probao sam i to...nece ni tako..skinuo sam vise drivera sa neta za tu karticu i zatim isao da Windowsi sami pronadu drivere na disku i nasao ih je, ali je pisalo da ih ne može instalirat...:( a bas bi htio imat net na Win 8

svaka pomoć je dobrodosla :P

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

neće evo probao sam par puta i neće, više neznam kaj da radim, htio bi ostati na windows 8 jer sve ostalo radi, a printer mi je bitan...

15 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
M_dipl. kaže...

Aha, lol, koliko sam u toku pa to nema nigdje. A release date za RC nije najavljen?

RC se ne najavljuje. Kada jedna od beta bude kao super stabilna onda ona dobija starus Relase Candidate (kandidat za zvršni proizvod u slobodnom prijevodu). Ako i on bude kritačn idu redom RC2, RC3 ird. i ako jedna od tih verzija zadovoljava 'šefove gore' onda taj RC postaje RTM (relase to manifactiure ili opet u slobodno, prijevodu: slobodan za štampariju) nakon čega ti odeš u prodavnicu, kažeš zgodnoj teti: "dajte mi jedan windows" ona provuče kutiju kroz bar kod i ti sav sretan ideš doma da to lijepo otpakuješ uz kavicu ;)))

 

SupremeCommander kaže...
Envy kaže...

A gdi je tek antivirus.. NOD32 kujem u zvijezde, ali onakve gnjavaže sa crackovima/trailovima ili čime već - više nikad :)))

Kakav antivirus? MSE? Nije li to besplatno i dostupno vec godinama?

Iskreno nisam znao.. oduševio me je WDP jer je već nekako prilikom ili odmah nakon instalacije našao viruse na stickovima ;)) A ovako mi je draže da je to već u sistemu.

Bobby kaže...

pozdrav..moze pomoc..instalirao sam Win 8 ali ne mogu sloziti internet..net imam preko wireless kartice koja je povezana na router...ali na Win 8 ne rade driveri za wireless karticu..ima neki fix za to? imam Air live WL-1600USB

Ja ne znam da i jedan božiji hardwer na svijetu radi u Visti/7 a da ne radi u W8CP. Kod mene je isti problem sa Wireless katicom ali driveri za Vistu rade k'o doksa ;)

fildzan viska kaže...

 

a sto ces nakon besplatnog perioda? prijeci na Linux?)

 

antivirusa dokazano ima ucinkovitijih od NOD32, i njih se ne mora svako malo azurirati serialima sa neta, postoje trajni crackovi. a ima i besplatnih rjesenja. ja ne pamtim kad sam imao stvarni virus (ne pamtim false positive viruse) na 64-bitnim win 7. ja isto imam nod32 na jacem racunalu, ali samo zato jer sam lijen da ga micem. jednostavno nadjes serial kada pozelis skenirati windowse i azurirati bazu virusa u nodu, a to nije tako cesto. pretraga virusa je na velikim diskovima gnjavaza, traje i traje...

Instalirat ću Windows Server 2008 R2. On je 3 (mislim) mjeseca besplatan nakon čega se na kraju tog perioda može produžiti za još 240 dana. A u međuvremenu ću kupiti neki Lenovo Tablet sa Windows 8-com i imati orginalnu licencu.

A što se tiče dokazano učinkovitijih rješenja od NOD32 (koliko znam svaki antiivrus na svijetu ne prelazi otkrivanje od 80-90% cjelokupnih virusa) bio bih ti jako zahvalan da mi ga navedeš, častim kavom ;)))

SupremeCommander kaže...


 Ne kuzim sto vas toliko odusevljava IE10, meni izgleda identicno kao IE9.

 

Pa i zadnje verzije Firefoxa izgeldaju identično, da ne govorim o Chrome, sazdnjih pet verzija, tako da ti argument baš i ne stoji ;))

 

Pozz svima

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Zahtjeva logicno objasnjenje zasto mi neda dropbox instalirati?Instalirao sam vec 3 puta osmicu,prva dva puta sam preko usb-a i sad zadnji treci put sam preko dvd-a koj je przen na 4x brzini.Zasto i dalje instalacija od dropboxa neradi?

 

Krene instalacija i javi "setup was bit completed succesfully".Probao sam preko compabilitya stavit da radi kao win 7,xp.Isao sam na run as admin,stvarno mi nije jasno zasto svima radi dropbox,a meni na laptopu ne:/ i zasto mi je dropbox prije radio na osmici developer preview.Cak sam probao instalirat beta verziju dropboxa 1.3.19 i dalje nece.Izludit cu kolko ovo nema smisla.Slobodno ak oce netko probat preko team viewera instalirat ...ostao sam bez opcija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 13:47 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Par pitanja za Vas koji ste već skinuli i instalirali Win 8

Koliko traje instalacija OS-a? (vremenski)

Koliko traje boot OS-a? (vremenski)

Hvala

I noga u dupe je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
zvonac99 kaže...

Par pitanja za Vas koji ste već skinuli i instalirali Win 8

Koliko traje instalacija OS-a? (vremenski)

Koliko traje boot OS-a? (vremenski)

Hvala

Od 5 do 120 minuta.

Od 3 do 2540 skundi.

Nema na čemu.

 

 

P.S. I instalacija i podizanje ovise o hardveru. Na RAID 0 sustavu s 4 SSD diska traje puno kraće, nego na starome disku od 60GB.  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Mitsuoka kaže...
Mitsuoka kaže...
Mitsuoka kaže...

Dual bootao sam Win7 i Win8. 

 

Sada kada idem u Win7, ne želi se pokrenit, stalno vrti repair... radi cega to?

Itko?

amo rec da je hitno, sta da napravim?

 

Dual boot na isti disk, različite particije. Kada ulazim u Win8 sve normalno, a Win7 mogu samo u repair {#}

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Jos jednom da pitam.

 

Radi li vam dropbox na win8?

 

 

9 Da
1 Ne
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Di je problem onda?Mora bit neki razlog,jer ocito nije do osmice ak svima radi normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 18:20 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
qwwerty11 kaže...

je je sve lepo dela al disk od w8cp vise nije citliv u starim w7 i nize ahhhh{#}  samo prikazuje da je ntfs i prazan disk

... meni ga sedmica uredno "vidi", a bogami i linuxMint.... dakle, nije do osmice...

14 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

instalirao sam ovo i izgleda da je jako slican sedmici hoce li full verzija imati nesto vise toga?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
oo7 kaže...

instalirao sam ovo i izgleda da je jako slican sedmici hoce li full verzija imati nesto vise toga?

 Jako sličan Windowsu 7?, po čemu, pa tu je potpuno novo sučelje- Metro.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Conrad kaže...
qwwerty11 kaže...

je je sve lepo dela al disk od w8cp vise nije citliv u starim w7 i nize ahhhh{#}  samo prikazuje da je ntfs i prazan disk

... meni ga sedmica uredno "vidi", a bogami i linuxMint.... dakle, nije do osmice...

Molim te, bi li mi mogao odgovorit na moje pitanje, vec sam nekoliko puta pitao i nitko nista >.<

 

Uglavnom, dual boot je na istom disku, 2 particije po 65GB. (64 bit)

 

Kada idem u W7 stalno se pali repair i ne mogu ništa sa njime, System Restore i Repair ne pomažu, ali na repair kaže da je spojen neki USB ili nešto, tako da je očigledno to s mišlju na W8. 

Sada kako je tebi bilo, kako si pokrenuo W7? 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Pokušao sam sinoć na HP Pavilion g7 istalirati win 8 CP. Eh sve je uredno, samo je driver za grafičku, u ovom slučaju amd ati hd 6400M Series. Koristio sam stari driver, tj od sedmice, x64 bitni, ali laptop naprosto poludi od ovog drivera. Nakon instalacije tražii restart, a nakon restarta nemoguće je otvoriti internet explorer. A kako su napravili ovaj metro, svaka aplikacija koristi internet explorer, tako da je nemoguće išta pokrenuti.

 

Brisanjem opet postaje moguće, samo je problem što mi u tom slučaju onda samo prepoznaje 64MB grafike. Gledao sam na Amd-ovoj stranici da li su postavili ikakve drivere, imaju neki, ali kada se i oni instaliraju, kažu da ne odgovaraju za 6400m Series, nego samo za 7000 series. hmmm, pomalo škakljivo i bezze.

 

{#}

 

da li neko ima isti laptop, a da se susreo sa ovakvim problemom, ili se nekome ko ima Ati- ovu grafičku na laptopu desilo isto ovo? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
salih88 kaže...

Pokušao sam sinoć na HP Pavilion g7 istalirati win 8 CP. Eh sve je uredno, samo je driver za grafičku, u ovom slučaju amd ati hd 6400M Series. Koristio sam stari driver, tj od sedmice, x64 bitni, ali laptop naprosto poludi od ovog drivera. Nakon instalacije tražii restart, a nakon restarta nemoguće je otvoriti internet explorer. A kako su napravili ovaj metro, svaka aplikacija koristi internet explorer, tako da je nemoguće išta pokrenuti.

 

Brisanjem opet postaje moguće, samo je problem što mi u tom slučaju onda samo prepoznaje 64MB grafike. Gledao sam na Amd-ovoj stranici da li su postavili ikakve drivere, imaju neki, ali kada se i oni instaliraju, kažu da ne odgovaraju za 6400m Series, nego samo za 7000 series. hmmm, pomalo škakljivo i bezze.

 

{#}

 

da li neko ima isti laptop, a da se susreo sa ovakvim problemom, ili se nekome ko ima Ati- ovu grafičku na laptopu desilo isto ovo? 

 

 

Idi lijepo na stranice od AMD-a i skini si drivere (postavke na slici) ili probas stavit Auto Detect.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje
http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje

Idi lijepo na stranice od AMD-a i skini si drivere (postavke na slici) ili probas stavit Auto Detect.

 

 

 

Sve bi to bilo dobro prijatelju da ja to nisam učinio, i baš to kada odaberem i uđem na narednu stranicu piše naredno:

 

: A future AMD Catalyst Windows 8 driver release will add support for the AMD Radeon™ HD 7900 Series, and AMD Radeon HD 7700 Series in the coming weeks.

 

Taj sam i bio skinuo, i instalirao, te mi se u device manageru pojavi kao da imam AMD Radeon HD 7700 Series grafičku instaliranu na računaru, a nakon desetak sekundi izbaci poruku da driveri ne odgovaraju. A sa AutoDetect kaže da imam najnovije drivere za svoju grafičku.....

 

Komplikovanije nego što izgleda...

 

16 godina
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

Koja je fora s tim boot time? Pa kaj je tolka razlika spram sedmice u podizanju sistema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
salih88 kaže...
Taj sam i bio skinuo, i instalirao, te mi se u device manageru pojavi kao da imam AMD Radeon HD 7700 Series grafičku instaliranu na računaru, a nakon desetak sekundi izbaci poruku da driveri ne odgovaraju. A sa AutoDetect kaže da imam najnovije drivere za svoju grafičku.....

 

Komplikovanije nego što izgleda...

 

 

Probaj skinut ove.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://store.ovi.com/content/203306
16 godina
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
zvonac kaže...

Koja je fora s tim boot time? Pa kaj je tolka razlika spram sedmice u podizanju sistema?

je i to drasticna ;)

13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 CP dostupan za skidanje

MOLIM VAS....

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/windows-old-vracanje-starih-windowsa/141950.aspx

 

DA LI ZNATE KAKO DA OSPOSOBIM DA MI DVD RADI NA WIN 8 ;)

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
salih88 kaže...

 

djigibao kaže...

AMD Catalyst™ Drivers Windows® 8 Consumer Preview

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 CP dostupan za skidanje
Mitsuoka kaže...

Molim te, bi li mi mogao odgovorit na moje pitanje, vec sam nekoliko puta pitao i nitko nista >.<

 

Uglavnom, dual boot je na istom disku, 2 particije po 65GB. (64 bit)

 

Kada idem u W7 stalno se pali repair i ne mogu ništa sa njime, System Restore i Repair ne pomažu, ali na repair kaže da je spojen neki USB ili nešto, tako da je očigledno to s mišlju na W8. 

Sada kako je tebi bilo, kako si pokrenuo W7?

  Imam dva diska,   na prvom od 500 giga nalaze mi se dvije particije, jedna za OS (win7) te druga skladišna. Na drugom disku (250 GB) imao sam linuxMint ( nekih 40 GB ) te jednu NTFS particiju....Pomoću G-parted pripremio sam na ovom drugom disku još jednu particiju od oko 40 gb (disk manager u Sedmici nije mi dao da, iz meni nejasnih razloga, napravim particiju veću od 30 GB, zato G-parted)...Nakon toga old skul instalacija na tu novu particiju, znači butanje s DVD-a i tako to , nikakvih problema, sva tri OS-a uredno gone ( slika boot screena win 8 u prilogu)...Dakle, ja kao baš ono simpl juzer zaista ne znam kako tvoj problem riješiti, žao mi je...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 20:52 (Conrad).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice