Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer

poruka: 6
|
čitano: 24.522
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer".
6 godina
offline
Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer

Kad bi tako bili puni principa u stvarnom svijetu...A bez varanja Amazon i slični kapitalistički proizvodi nebi bili sada to što jesu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer

Hoće li i Amazonovi zaposlenici odgovorni za taj propust dobiti "trajni izgon"? Možda je netko od igrača pomislio da je to feature. 

Moj PC  
2 3 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer

Kakvi komentari 😄Pa ljudima ne možeš ugoditi da si Bog, da dijelis Mercedese, nasla bi se grupa koja bi komentirala "jeste papci sta BMWe ne dijelite"!

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje namjer

Baš me zanima kak bi ovo prošlo na sudu, da ih tražiš povrat novaca, a nedaju ga. Mislim rabiš stvari koje su uprogramirane u igru, nikakve vanjske programe. Ko im kriv, kaj nisu igru peglali još 20 godina pa da izbace bez bugova.

 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje na
HCMAA kaže...

Kad bi tako bili puni principa u stvarnom svijetu...A bez varanja Amazon i slični kapitalistički proizvodi nebi bili sada to što jesu

 Dok je Jeff prodavao knjige iz garaže ja sam sve zarađeno trošio na hedonizam po diskotekama  Splita , Makarske ... Čitluka.

Sam sam si kriv što danas nisam milijarder i kapitalistički izrabljivač pa bi u svojim pedesetim  iz preseravanja letio  do ruba svemira ,naganjao jet set skupe eskort dame i ostalo .

waaagh ;
12 godina
offline
Re: Trajni izgon iz New Worlda za varalice koje na
Mutombo Dikembe kaže...

Baš me zanima kak bi ovo prošlo na sudu, da ih tražiš povrat novaca, a nedaju ga. Mislim rabiš stvari koje su uprogramirane u igru, nikakve vanjske programe. Ko im kriv, kaj nisu igru peglali još 20 godina pa da izbace bez bugova.

 

Jesi procitao ugovor koji si prihvatio igrajuci igru?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice