Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 98.295
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
DarthMarkus kaže...

Evo i debata za prosrat se uz jutarnju kavu.

 

Cvetko kao alfa državni uguz od branjenja sisanja države do full blown kapitalista u 5 rečenica.

 

https://www.jutarnji.hr/globus/biznis/velika-debata-je-li-rimac-povlasten-ili-je-potpuno-zasluzio-200-milijuna-eura-iz-plana-oporavka-15078424

 https://arstechnica.com/science/2021/06/the-military-wants-to-use-rockets-for-cargo-delivery-anywhere-on-earth/

 

Trebali smo onu milijardu umjesto RafaElu dati Rimcu.

 

Ako može obećat samovozni taxi 5. levela autonomije prije svih mogao je obećati i borberni mlažnjak barem 8. generacije.

Lova ostaje u Hrvatskoj.

 

Cvetko neka Rimcu isporučuje guzni papir 10.5cm sa 10.5cm cm pa da ne mora tužiti državu kao u svim onim drugim slučajevima kad je ugovor od 3 milijuna kuna dobio guzni papir od 11x11cm.

 

"Ako dobivaš dječiji si na državnoj sisi." Bog te jebo mater.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
DarthMarkus kaže...
Ako je ovo marketing onda je to samo za krkane s 3 grama mozga.

 Jbg, kakva firma takav i marketing, i to još s autom divlja voditelj prodaje :D, valjda mu je to intelektualni vrhunac koji je mogao smisliti.

Ne mogu zamisliti da se recimo jedan Bugatti ili sl. firma ovako sramote.

Dno dna, i onda se neki čude zašto hrpa ljudi ne podržava ovu sprdačinu od firme.

5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
uniball kaže...
DarthMarkus kaže...
Ako je ovo marketing onda je to samo za krkane s 3 grama mozga.

 Jbg, kakva firma takav i marketing, i to još s autom divlja voditelj prodaje :D, valjda mu je to intelektualni vrhunac koji je mogao smisliti.

Ne mogu zamisliti da se recimo jedan Bugatti ili sl. firma ovako sramote.

Dno dna, i onda se neki čude zašto hrpa ljudi ne podržava ovu sprdačinu od firme.

 E ovo je i po meni bio jako glup i neprofesionalan potez. Neka se vidi da smo balkanci. Totalna nepromišljena glupost koju jedna ozbiljna firma ne smije nikad dopustit. 

 

Drugo je kad seljačina Kerum tako nešto napravi, od njega se ni ne očekuje drugo, ali voditelj prodaje Rimac Automobila, na javnoj cesti, malo prije nego krene prodaja u svijetu? Nevjerojatno kakva greška.

 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Filox kaže...
uniball kaže...
DarthMarkus kaže...
Ako je ovo marketing onda je to samo za krkane s 3 grama mozga.

 Jbg, kakva firma takav i marketing, i to još s autom divlja voditelj prodaje :D, valjda mu je to intelektualni vrhunac koji je mogao smisliti.

Ne mogu zamisliti da se recimo jedan Bugatti ili sl. firma ovako sramote.

Dno dna, i onda se neki čude zašto hrpa ljudi ne podržava ovu sprdačinu od firme.

 E ovo je i po meni bio jako glup i neprofesionalan potez. Neka se vidi da smo balkanci. Totalna nepromišljena glupost koju jedna ozbiljna firma ne smije nikad dopustit. 

 

Drugo je kad seljačina Kerum tako nešto napravi, od njega se ni ne očekuje drugo, ali voditelj prodaje Rimac Automobila, na javnoj cesti, malo prije nego krene prodaja u svijetu? Nevjerojatno kakva greška.

 

Da, ali za te greške jedan bogati šeik niti zna - a iskreno - niti ga zanima. Samo kažem, što bi amerikanci rekli.

Za radnike ne bi volio da se nađu na cesti, sa ključem u bravi iz dotične firme, ali za Rimca ako je što radio ilegalno - neka odgovara. Fair Enough.

15 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

2 teme s kojima se moram složiti čak i s najdrvenijim hejterima 

 

1) 200mil za L5 taxije (divan Washington Post članak s komentarima ljudi iz Waymoa i sl. zašto se L5 vjerojatno neće desiti u dogledno desetljeće)

2) Šef prodaje vozi ko budala. Nisam siguran kako kompanija ne reagira s otkazom. Performanse su već dokazane. Ako je baš trebao malo podići adrenalin kupcu, bogme se za to moglo naći komad zatvorene ceste

 

I s obzirom da se osjećam posebno darežljivo hejterima, i da ne ispadne da sam neki Rimac-fanboy, uz sve dostupne online materijale u zadnja 2 tjedna nisam vidio:

- ništa od face recognitiona 

- ništa ni od L2 ili L3 autonomne vožnje

- fale brojevi za downforce (rekli su samo da su usavršili odnosno povećali downforce u odnosu na inicijalni dizajn)

- Carwow je baš mogao potrošiti 5 minuta na standardni practicality test i slično. Posebno vezano uz UI koji je inhouse, pa ako se prodaje, jel je bolji od BMW/Merc/Audi?

- niti jedan review ne govori o stvarnoj potrošnji u vožnji

 

Naravno da se sve može objasniti s disclaimerom, ali bilo bi lijepo da se uložilo malo više truda. 

In vino veritas
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
GranDaddo kaže...

2 teme s kojima se moram složiti čak i s najdrvenijim hejterima 

 

1) 200mil za L5 taxije (divan Washington Post članak s komentarima ljudi iz Waymoa i sl. zašto se L5 vjerojatno neće desiti u dogledno desetljeće)

2) Šef prodaje vozi ko budala. Nisam siguran kako kompanija ne reagira s otkazom. Performanse su već dokazane. Ako je baš trebao malo podići adrenalin kupcu, bogme se za to moglo naći komad zatvorene ceste

 

I s obzirom da se osjećam posebno darežljivo hejterima, i da ne ispadne da sam neki Rimac-fanboy, uz sve dostupne online materijale u zadnja 2 tjedna nisam vidio:

- ništa od face recognitiona 

- ništa ni od L2 ili L3 autonomne vožnje

- fale brojevi za downforce (rekli su samo da su usavršili odnosno povećali downforce u odnosu na inicijalni dizajn)

- Carwow je baš mogao potrošiti 5 minuta na standardni practicality test i slično. Posebno vezano uz UI koji je inhouse, pa ako se prodaje, jel je bolji od BMW/Merc/Audi?

- niti jedan review ne govori o stvarnoj potrošnji u vožnji

 

Naravno da se sve može objasniti s disclaimerom, ali bilo bi lijepo da se uložilo malo više truda. 

Neće biti L5 već L4 kao što već ima Waymo ili AutoX. Valjda planiraju kupiti nekakvu ograničenu licencu od njih.
Šef prodaje vozi tako s razlogom. Dobili su besplatnu reklamu. Sigurno su i strani mediji prenijeli vijest da je čovjek vozio 230+ na običnoj cesti u pre-release automobilu. Mislim da mu policija i onako ne može ništa jer ga nisu uhvatili u prebrzoj vožnji (a njegova snimka nije dokaz).
Čini mi se da su face recognition imali već na prototipu u Genevi prije par godina, valjda ga imaju i sad.
Ima bateriju 120kWh i nekakav range mode. Sumnjam da je manje od 350km normalne vožnje, moglo bi čak biti i blizu 600.

Mislim da kupce sve to ne zanima, niti potrošnja, niti downforce, niti praktičnost... to je auto za prestiž. Ne bi bilo čudo da neki šeik kupi 2-3 komada a nema niti vozačku.

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

(slažem se..) 'ali' .. što da imaš te podatke, npr potrošnja? kome je to važno? kupcu (konretnog auta)? Znaš kako milijarder odgovara kad ga pitaju za potrošnju rollsa? -dovoljno.

 

ostali teh.podatci, da, kao zanimljivo tj ono što se uobičajeno tad navodi, no tad opet dođeu u klišeziranu shemu gdje je auto-x u tablici s podatcima koji ekšli nikog ne zanimaju.. npr ima li 2000 konja, 5-10 manje više? .. tj ni max brzina, ni konji i sl. nisu kao u 'normalnim' autima nešto baždareno-potvrđeno i može se razlikovati na par komada koje testiraju.. dok sama količina-proizvodnja, mada je 'serijski' (što će reći ''normalan'') auto, ekšli nije .. tj manje ljudi može kupiti taj auto nego što tjedno dobije jackpotove na državnim lutrijama Zemlje.. a tek tad možeš kupiti, tj rezervirati-naručiti.. tak da ne vidim što bi s podatcima, naprotiv 'važnije' je vidjeti ga u vožnji, izgled tj kao batmobil .. dok će idući moj autić biti nešto sasvim drugačije pa mi npr potrošnja ovog (nevera) ne znači baš ništa.

 

-što da npr troši ''litru'' struje na stotku? (kao litru benzina..) što bi bilo kome tko pročita takav podatak, sam podatak značio? Jednako da troši 'sto litarara' struje..

-ono što se vidi u npr utrci, ubrzava jače, koči podjednako, tj ako tako koči konkurencija nema razloga sumnjati u neveru mada je masa vozila veća tj time potvrđeno da su kočnice primjerene-vrhunske dok bi neke brojke u njutnima bile samo brojke.

 

-što je nevera? auto ali ne neki za široke mase, ne neki koji ću u dogledno vrjeme čak i ako dobijem jackpot posjedovati ili voziti. .. nevera je kao lukamodrić kad zabije gol za repku ili real.. nešto što izvuče osmijeh, nešto 'i tata bi sine' klasa ali nešto što mi zapravo osim što mi je nedostupno ni ne treba, dok mladi recimo žele biti 'lulamodrić'.. i to je ok. Netko od par tisuća klinaca koji gledaju nogomet postat će nova nogometna zvijezda, netko od par tisuća milijardera će kupiti taj auto.. ista stvar, tj upravo sad/ovih dana gledam-tražim podatke za auto koji ću kupiti, koji mogu kupiti.. ne za neveru (čak i da podatci postoje).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Kupce Nevere, vjerojatno sve to zanima do nekog nivoa. Vjerojatno žele nešto iznad Tesle, lijepo pakirano, osjećaj da si ekskluzivan i možda jednog dana Nevera pribere neke novce. Ko bi ga znao, no Rimac je tehnološka kompanija, i prodaje "komponente" kompanijama, e pa sad ako oglašavaš 340 milja WLTP s takvim performansama, onda se valjda Hyundai i ostali nadaju da je barem toliko, ako ne i bolje.

Onda 500kW za punjenje je sci-fi za današnju infrastrukturu, no Lotus navodno planira 800kW. 

Znam da su imali face recognition u Ženevi, ali od svega toga sad nije bilo ni f. Zar to nije smiješno?

Neki dan sam vidio njihovu Kiu Stinger, pa me podsjetilo za njihov softver za brzu vožnju. Vidio sam video s demom (nešto stariji). Valjda su došli dalje. Opet jedan wow faktor koji je mogao biti predstavljen novinarima. 

 

Ja sam mislio da se robo taxi stavlja pod L5. Vidim da je i L4 dovoljno.

In vino veritas
14 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

neka bez vozača odveze krug-dva u nürburgring-u. to bi mu bio potez za notez.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
all_or_nothing kaže...

neka bez vozača odveze krug-dva u nürburgring-u. to bi mu bio potez za notez.

 

Ne moze ni sa vozacem odvesti 2 kruga, jer mu se baterija pregrije.

Moze odvesti 2 kruga, ako ga ne "gazi", ali onda mogu i ja sa 45icom odvesti 20 krugova 60/kmh prosjecne brzine,

i reci "hej moj Yugo 45 je najbolji auto na svemiru". I bio bi u pravu... kao sto je i Rimac u pravu... NOT!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
5 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...
all_or_nothing kaže...

neka bez vozača odveze krug-dva u nürburgring-u. to bi mu bio potez za notez.

 

Ne moze ni sa vozacem odvesti 2 kruga, jer mu se baterija pregrije.

Moze odvesti 2 kruga, ako ga ne "gazi", ali onda mogu i ja sa 45icom odvesti 20 krugova 60/kmh prosjecne brzine,

i reci "hej moj Yugo 45 je najbolji auto na svemiru". I bio bi u pravu... kao sto je i Rimac u pravu... NOT!

 Jer eto proba si ga, pa znaš. Meni je gore šta su ga nazvali nevera po srpskom.....

7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Ah oprosti, ti si probao? Oprosti, nisam te prepoznao

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mojojo kaže...

 Jer eto proba si ga, pa znaš. Meni je gore šta su ga nazvali nevera po srpskom.....

Proizvođač je taj koji je dužan pokazati/dokazati da proizvod nešto može, a ne skeptici da ne može.

 

I nije nazvan nevera po srpskoj riječi za nevjeru, već po hrvatskoj riječi za iznenadnu i intezivnu oluju, u pravilu kraćeg trajanja.

 

Ako su performanse u skladu s imenom, onda će teško odvoziti dva kruga, ali će zato oboriti rekord na 1 krug.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
MrBlc kaže...
Mojojo kaže...

 Jer eto proba si ga, pa znaš. Meni je gore šta su ga nazvali nevera po srpskom.....

Proizvođač je taj koji je dužan pokazati/dokazati da proizvod nešto može, a ne skeptici da ne može.

 

I nije nazvan nevera po srpskoj riječi za nevjeru, već po hrvatskoj riječi za iznenadnu i intezivnu oluju, u pravilu kraćeg trajanja.

 

Ako su performanse u skladu s imenom, onda će teško odvoziti dva kruga, ali će zato oboriti rekord na 1 krug.

 Ja mislim da prodavač ne mora ništa dokazivat, dokle god ima zainteresiranih za kupovinu. Ako će netko kupit auto ovakav kakav je, bez dokazivanja, što onda Rimca briga za dokaze i službene testove? Možda bi mi volili imat službene testove jer nas zanima, ali mi nismo bitni u priči, jer mi nećemo kupovat Neveru. Nico Rosberg će kupit auto, od testova je napravio sam par krugova u prototip vozilu i njemu je to bilo dosta. Očito ga nije briga za službene testove, brojeve i potvrde, vidio je sam što auto nudi i kako se ponaša, to mu je dovoljno.

Live long and prosper.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Filox kaže...

 Ja mislim da prodavač ne mora ništa dokazivat, dokle god ima zainteresiranih za kupovinu. Ako će netko kupit auto ovakav kakav je, bez dokazivanja, što onda Rimca briga za dokaze i službene testove? Možda bi mi volili imat službene testove jer nas zanima, ali mi nismo bitni u priči, jer mi nećemo kupovat Neveru. Nico Rosberg će kupit auto, od testova je napravio sam par krugova u prototip vozilu i njemu je to bilo dosta. Očito ga nije briga za službene testove, brojeve i potvrde, vidio je sam što auto nudi i kako se ponaša, to mu je dovoljno.

Ne mora, ali ako iznosi tvrdnje koje nije dokazao, vrlo lako bi se mogao naći u sudskom sporu za zavaravajuće oglašavanje.

 

Ako pritom još nekom konkurentu predstavlja trnu u oku, onda bi to vrlo lako taj konkurent mogao iskoristiti u svoju korist...

 

U osnovi, ne mora, ali mu je u interesu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 10:45 (MrBlc).
2 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Da imam love kupio bi

 

22 Rimac Neveru
2 Teslu
18 Ferrari
2 Greyp
Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Ne moze ni sa vozacem odvesti 2 kruga, jer mu se baterija pregrije.

MrBlc kaže...

Proizvođač je taj koji je dužan pokazati/dokazati da proizvod nešto može, a ne skeptici da ne može.

 mislim da je ovdje pila malkice okrenuta naopako 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Čitatelj kaže...

Ah oprosti, ti si probao? Oprosti, nisam te prepoznao

 To je to, odgovori na pitanje pitanjem ka pravi dvanaestogodišnjak. Bravo.

 

I znam da se zove nevera, po neveri, nisan retardiran ko čitatelj.

 

Ali proba ga je, pa zna da se "pregrijava".

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
DarthMarkus kaže...
Super reklama za turbo seljačine. Vozit + 140 od ograničenja, srat da ne znaš tko je vozio i poslje srat da se vozač sam prijavio...Ako je ovo marketing onda je to samo za krkane s 3 grama mozga.

Pa zar nije većina marketinga okrenuta prema takvima?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ne znam što mu ovo treba na službenom FB profilu:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mojojo kaže...
I znam da se zove nevera, po neveri, nisan retardiran ko čitatelj.

 

Ali proba ga je, pa zna da se "pregrijava".

Koji genijalni mentalitet ima većina, ako već ne mogu drugo naći onda idemo fertilizirati po imenu (koje je po meni baš prikladno) jer na taj način možeš u istoj rečenici iskazati mržnju prema Rimcu i prema Srbima. Mislim da je auto nadmašio sva očekivanja i nikad nisam mislio da je tako nešto moguće proizvesti u Hrvatskoj. Rimac ima dozu karizme, iako se ne ističe ni približno toliko kao mnogo manje sposobni likovi, a to uvijek povlači odrađeni hejt po defaultu. Ne kužim jedino likove tipa Lucijan Carić koji se imaju potrebe javno prepucavati, iako nemaju nikakve realne poveznice sa tematikom i nisu ni po čemu kompetentni, osim za dati svoje subjektivno mišljenje.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
3 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Hoće reći da Amerika i Azija grabe daleko i da Europa zaostaje, zbog svoje notorne regulative i administrativnih barijera. To se vidi u činjenici da većina najvrijednih svjetskih kompanija dolazi izvan Europe.

largest-companies-in-the-world-2020-9231.jpg (1615×1174) (howmuch.net)

13 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Der Spiegel je napisao par redova. Ako prodaje i bozu (copyright by Z.M.) dobro se izreklamirao.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Black_Beard kaže...

Da imam love kupio bi

 

 ekipa ovdje nebi kupila pola grafičke kartice bez da preokrene internet i forume u potrazi za recenzijama, ali bi zato kupili auto koji ide 400kmh, bez da su igdje vidjeli da to stvarno može.

stvarno smo zemlja gdje je more bistrije od ljudi.

12 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Osobno ne znam ništa o električnim autima,niti mi je baš jasna ta cjelokupna "hejterska" priča oko Rimca,ali mi je impresivna količina mržnje prema dotičnome,a sami mrzitelji nemaju pojma o samim automobilima-osim onoga što copy-pastiraju s nekakvih stranica.
Barem 5-oricu "mrzitelja" lika i djela Mate Rimca sam primijetio kao još od Concept 1,su pisali kako on prodaje maglu...pa se pojavio Concept 2-i dalje on prodaje maglu...evo sada i Nevera,svijet bruji o tome,svi su oduševljeni,svi hvale,taj automobil postoji,vozi,već je rasprodana cjelokupna planirana proizvodnja...samo hejteri i dalje hejtaju....ma impresivno!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 15:09 (Milka30).
Moj PC  
2 5 hvala 1
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Milka30 kaže...

Osobno ne znam ništa.

 da si tu barem stao. 😁

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
12 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
all_or_nothing kaže...
Milka30 kaže...

Osobno ne znam ništa.

 da si tu barem stao. 😁

Evo,prvi si se javio.Pretpostavljam da si veliki stručnjak u automobilskoj industriji,da si uspješni direktor jedne tvrtke te da si uspješan u svakome pogledu.Naravno,iza sebe imaš dugogodišnje iskustvo u vožnji superautomobila...možeš li meni,kao jednome običnome skladištaru reći u čemu sam pogrešio s mojim postom?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
4 godine
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

21. srpanj 2018.

 

RIMAC: NE ŽELIM RADITI ROBOTAKSIJE, MOJI ĆE AUTI VOZAČE UČITI SIGURNOJ BRZOJ VOŽNJI 

 

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/rimac-ne-zelim-raditi-robotaksije-moji-ce-auti-vozace-uciti-sigurnoj-brzoj-voznji-7638954

 

22. svibanj 2021.

 

NOVI PROJEKT MATE RIMCA

 

Terminal budućnosti: Zagreb će biti prvi grad na svijetu gdje će voziti robotaxi, taksi bez vozača

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/terminal-buducnosti-zagreb-ce-biti-prvi-grad-na-svijetu-gdje-ce-voziti-robotaxi-taksi-bez-vozaca-15075187

 

30. lipanj 2020.

 

RIMAC: 'PREVIŠE GLEDAMO U EUROPSKU VREĆU NOVACA, MORAMO SE OKRENUTI VLASTITOM POSLOVANJU

 

https://novac.jutarnji.hr/novac/rimac-previse-gledamo-u-europsku-vrecu-novaca-moramo-se-okrenuti-vlastitom-poslovanju-10414930

 

6. lipanj 2021.

 

Vlada: Radimo samovozeće taksije u Zagrebu. Wall Street Journal: Takav sustav neće postojati desetljećima, možda nikad

 

https://www.telegram.hr/biznis-tech/vlada-radimo-samovozece-taksije-u-zagrebu-wall-street-journal-takav-sustav-nece-postojati-desetljecima-mozda-nikad/

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 17:13 (Dr. Alien).
 
3 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Black_Beard kaže...

Da imam love kupio bi

 

U anketi fali - ništa od navedenog.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice